Keresés

Részletes keresés

pranzo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144547

 

 

Érdemes lenne megnézni hány Fradista fiatal játszik most más csapatokban...talán összejönne egy csapatnyi...

 

Nyilván nem merné a legtöbb edző meglépni, persze ennyi vereség után ez már nem olyan rizikós....sőt most lehetne nyugodt szívvel!

 

Egyébként ha nincs megfelelő utánpótlás nevelés akkor le kell váltani az ottani vezetőket, és megpróbálni más tehetséges fiatalokat a klubbhoz hozni...

Előzmény: Törölt nick (144546)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144546
Milyen fiatalokat?

Elvitt néhányat az edzőtáborba a felkészülés idején, és külön figyelt néhányat ősszel.

Lesújtó eredményt mondott róluk.

És igaza van. Az lenne a természetes, hogy ebben a különleges helyzetben, ha egy fiatal lehetőséget kap, s nem kell kivárnia éveket, mint régen, míg rá kerülhet a sor, akkor a szívét lelkét kirakja a pályán. Megfogja azt a lehetőséget, amit a sors ad neki.

De a fiataljainkra nem ez a jellemző. Kérdés az miért nem ?

 

Hány fiatal jött fel stabilan az első csapatba az elmúlt tíz évben ? Mondjuk edzőink se túl sokat próbáltak ki, de akit igen az tisztelet a kivételnek megbukott.

Mi folyik az utánpótlás nevelésünknél ?

 

„László Csaba viszont nem meri meglépni azt, amit talán ebben a helyzetben meg kellene tennie: előtérbe hoznia a fiatal játékosokat...”

Senki se merné megtenni ebben a szar helyzetben, könnyű itt szövegelni erről.

Vagyunk egy páran kik régóta számon kérjük a saját nevelésű fiatalok hiányát, de ez most nem könnyű helyzet.

 

Abban a pillanatban, hogy végkép elmegy az esély a bajnokságra, szerintem meg lesz a fiatalítás, amíg azonban van esély, nincs az az edző, ki meg merné tenni, sajnos.

Előzmény: pranzo (144537)
Don Palesz Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144545
Azért a támadójátékunk nem volt rossz, egy csomó helyzetet kidolgoztunk. Nagyon gyengus volt a Nyiregyháza, simán nyerni lehetett volna a meccset, csak legalább a ziccereket gólra kellett volna váltani. Viszont nagyon fegyelmezettlenül játszik a csapat, ez mutatják a bekapott gólok. Lipcsei főleg az első félidőben jól játszott, Tomas akart, de sikeresebb lenne, ha megtanulna focizni. Rósa is csinált ezt-azt. Tőzsér legalább 25-ről eltalálta a kaput,Bajevskinek meg 5 méterről sem sikerült ugyanez.
pranzo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144544

 

 

Nincs mozgástere - lehet. NIncs prémium - nincs.  Felülről vezetik a Fradit? Akkor a bajnokságot is Furulyásnak kell köszönni?

MIndegy, ha figyelmesen olvastad volna amit írtam, láthatnád, h nem vagyok László Csaba ellen, sőt nagyra tartom mint embert. De akkor is aza véleményem, hogy nem tud hatni a játékosokra. Persze, ha tartoznak nekik, akkor nem lehet büntetni, viszont ha velük nem megy a szekér, akkor hozzá kell nyúlni a vésztartalékhoz... lassan nincs csapat, de még mindig nem játszanak a fiatalok...lehet, h velük is vereség lenne a nóta vége, de legalább rutint szereznek...

Előzmény: takacsi (144542)
pranzo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144543

 

Erre a kérdésre mit kellene válaszolni?

 

Persze nem az edző van a pályán, de ő találja ki a célravezető taktikát. Vagy az edző cserélheti le azt a játékost aki a harmadik ziccert kihagyja...

Egíébként én Varga Zolit sem átkoztam, mert legalább küzfött a csapat, most is mennek előre, akarnak de valami mégsem stimmel...ezért írtam, hogy nem látszik a tudatosság.

Vagy Ti látjátok?

Előzmény: mash (144539)
takacsi Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144542
Igen jobban tudom.
Nincs mozgástere LCS-nek.

A csőd idején nem középkatonák irányítanak.
Félősen határolják be fentről, ki, mit mondhat, csinálhat.

Én elégedett voltam Pintérrel.
Furulyás kirúgatta a játékosokkal.
Most fogalmam sincs, mi történik.
Azt viszont tudom, hogy saját szkállára LCS azt mondta április elsején az öltözőben: ez van, nincs pénz.
Aki akar elmehet azonnal, bármikor.
De aki marad, az kizárólag a győzelemmel foglalkozhat.
SENKI nem állt fel.
Mit tehet?
Büntetni hogyan büntessen?
Jutalmazni hogyan jutalmazzon?

Lehet, hogy sportszakmailag megkérdőjelezhető, nade ősszel miért nem volt megkérdőjelezhető?
Ő változott meg, vagy a környezete?

Egy biztos, hogy Furulya ugyanúgy hazudik ma is, mint 2001 április 20-án, amikor megválasztatta magát egy orbitális hazugsággal.
Aznap kiderült, hogy hazudott. és azután hányszor még?

Ilyen (pénzelnyelő) vezetés mellett miben lehet reménykedni?

Hogy majd jön egy új edző és akkor két-három edző bérét nem fizeti ki Furulya?
Előzmény: pranzo (144537)
Total Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144541
Most , hogy megnézhetem így utólag a sport2-n ezt a rémálmot csak annyit mondanék :

HOL A CSAPATUNK ?!

Hogy takarodjon mindegyik fasszopó kapálni a Bajevskival az élen !!!
pranzo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144540

 

 

Egyébként elbeszélgethetünk arról, hogy valójában miért tart itt a FRadi az egész magyar foci, sőt az egész ország. Mert az, hogy valaki nem ad ki mindent, vagy legalábbis a tőle elvárhatót magából a munkahelyén, ahol megfizetik (mindegy mennyit kap) az társadalmi probléma. Ahogyan az egész ország működik úgy működik a foci is. Bár a mai meccsen legalább mentek előre, hajtottak - és ez dícséretes, illetve a minimum.

 

Ami a FRadit illeti alapvető szerkezeti hiányosságok vannak, már ami a klub felépítését illeti. Nincs gyermek foci, nincsenek játékos megfigyelők - vagy ha vannak nem érnek sokat - nincs karrier modell stb.

Testközelből láttam, hogyan működik ez Olaszországban. Hogyan szedik össze a tehetséges gyerekeket, kötnek a családdal hosszútávú szerződést, hogyan nevelik ki a jövő focistáit. ÉS mindez nem csak pénz kérdése: szervezés és megfelelő mentalitás! Itt is meg lehetne csinálni, ha hozzáértő emberek dolgoznának a fociban (is). Jelenleg viszont egy nagy szemétdomb, tele huszadrangú szerencsevadászokkal...urambátyám szerződésekkel...stb.

 

Külföldi tulajdonos kell, aki az ÖSSZES! vezetőt kihajítja!

 

Jelen helyzetben egyébként a legjobb olasz sztáredző is véres fejjel menne haza, mert annyi falba ütközne...és persze nem is értené mi folyik itt

 

mash Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144539
ő tehet róla, hogy 12 ziccerből 10 el se találta a kaput???
Előzmény: pranzo (144537)
filippo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144538

Egy megjegyzes egy kivulallotol:

Magyarosrszagon teljesen mindegy, hogy ki a csapat edzoje es kik jatszanak benne - a produktum igy is, ugy is ertekelhetetlen. Erre jo pelda az MTK, Videoton tavaly a Siofok esete, ahol bebizonyosodott, hogy az un NONAME jatekosok es a sztarjatekosok tudasa kozt nincs kulonbseg.

Laszlo Csaba egyebkent emberileg teljesen szimpatikus, de az hogy szakmailag mennyit is er azt szerintem nem lehet megitelni ugyanis egy olyan orszagban kellene bizonyitania, ahol nincsnek meg nemhogy a minosegi de meg a nezheto focihoz az alapveto feltetelek.(Management+jatekosok.)

pranzo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144537

 

Miről beszélsz? Ki uszít?

 

Én a véleményemet írom le, ahogy te a tiédet. Nem kell egyetérteni velem.

A tény tény marad, sajnos nem tudja kezelni a helyzetet, lehet, h más sem tudná, mindenesetre Békéscsabán, Székesfehérváron azért sikerült...

Igaz, nincs akkora nyomás rajtuk. László Csaba viszont nem meri meglépni azt, amit talán ebben a helyzetben meg kellene tennie: előtérbe hoznia a fiatal játékosokat...

ennyi

 

de biztosan jobban tudod...

 

 

Előzmény: takacsi (144534)
mash Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144536

okoska

én emlékszem még a 27-re

amikor nemigen ment a góllővés az utolsó fordulokban

a kondások előtt kellett megnyerni (mondjuk ez jó volt), pedig már 3 fodulóval előtte is meglehtett volna, de egy rakás 0-0-át játszottunk

pl. Kispesten is csak  0-0-át szenvedtünk ki, akkor

Előzmény: pranzo (144532)
takacsi Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144535
Mindenért az első számú vezető felelős.
Bajevszkiért és László Csabáért is.

Nehogy már ilyen primitív módon fogjuk fel egy cég működését, hogy az ott lévők felelősek azért, mert ott vannak.
A főnökség, amelyik csődbe vitte a klubot, meg nyugodtan hátradőlhet....

Bajevszki botlába miatt megy csődbe a Ferencváros?
Ki hagyta jóvá, hogy pénzt kapjon azért, hogy nálunk legyen?
Kinek volt pénze?
LCS-nek mi?
Előzmény: Fossa Dei Leoni (144524)
takacsi Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144534
Hányszor uszítasz még László Csaba ellen?

Próbáld a napi tízet behatárolni mondjuk kettőre.

Ha nincs más mondanivalód, akkor hallgass.
Ha van, írd meg. De csak azt.

pranzo néven uszít...
pranzo
Előzmény: pranzo (144532)
ogé Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144533

Hát én szerencsére csak az első félidőt tudtam megnézni,de így is lefordúltam a székről.

Amit bajevszki művelt az már nevetséges.Talán itt a fórumon sokan belőttük volna azt a helyzetet amit kb 4 méterről rugott mellé.Komolyan mondom már nevettem rajta,mert egyre szerencsétlenebb.Na persze vasárnap remélem az ellenkezőjét bizonyítja be! :D

 

Mivel a vasas sincs a toppon így talán van keresnivalónk vasárnap persze ha így fognak játszani akkor nem sok!!

 

HAJRÁ FRADI!!!!

pranzo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144532

Edző buktatás? Nem lenne éppen újdonság sajnos...bár nem úgy néz ki...

mindenesetre tartom, hogy László Csaba bármilyen szimpatikus, igaz Fradista most átcsaptak felette a hullámok.

Felesleges az utánpótlásról stb. beszélni, ez a csapat ősszel menetelt, most pedig nincs. Közben volt két edzőtábor (erőnlét rendben van) ahol taktikai elemek úgy tűnik nem igazán gyakoroltak. Lehet szidni Csankot, de szögletnél, szabadrúgásnál esélyesen gól született nála...

Szeretem László Csabát, de vagy a fiatalokhoz nyúl és megmutatja milyen szakember, vagy .... szerintetek ha holnap megkapják a prémiumot szárnyalni kezdenek? mert akkor mindet ki kell hajítani...igaz szerződések amúgy is lejárnak...szerencsére

AMosley Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144531
Na, kikell menni edzesre es nem L.CS. vallat veregetni hanem a jatekosoknak elmeselni mit kene tenni.

szerintem.
mash Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144530

bajevszki, aki egyszer sem találta el a kpaut 6-7 méterről

rossz nézni ezt az antitalentumot

ennyi helyzetből bármelyikünk belött volna egyet kettőt

Előzmény: takacsi (144492)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144529
Egy kellemetlen beszélgetés többet érne.
Előzmény: Kcsita (144528)
Kcsita Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144528

Réegbben egy vereség után a fiúkat a csapatbuszról leszálltak és beszélgettek a szurkolókkal. Ma már ez nincs? Egy kellemes beszélgetés nem ártana. Nem kilyukasztania  gumit vagy ilyen hülyeségekre gondolok, hanem elbeszélgetni a fiúkkal! Szászor többet érhet ez alépés, mint az ellenkezője. Tehát nem szétverni a kocsit, a gumit, hanem beszélni velük!

 

Ez a véleményem, lehet nem egyetérteni velem.

Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144527
Nem lehet, hogy edzőbuktatás van készülőben? Nem értem, hogy eshettünk ennyire vissza. Ezt még a pénztelenség sem indokolja.
Előzmény: Fatboy Slim (144525)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144526

Te melyik poszton vagy jó? Csinálunk egy drapit, hogy igazoljanak le.:))

Mit szólsz?

Előzmény: Fatboy Slim (144525)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144525
Gyerekek nagyon nagy a baj valamit csináljunk Akár mi magunk hogy mit, még nem tudom
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144524
Ezt ne fogjuk már a furujabára. A Bajevszki idei évadba jött, neki nem tartozunk olyan sok prémiummal. Ő koncentrálhatna a játékra, de nem teszi.  A játékosoknak még ebben a helyzetben is a focira kellene öszpontosítani.
Előzmény: Attillio (144523)
Attillio Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144523

Azt a szemét, szélhámos furuját  meg az embereit kéne örökre kitiltani a Fradiból.

Ha így megy tovább, minden szakosztály csődbe fog menni !

A magyar profijátékosokat, a nagy " sztárokat " pedig a tartalékba kéne zavarni és a fiatalokkal  kellene játszani !

 

benlude Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144522

Te láttad a Kaposvár elleni bajnokit? Akkor láttad hogy mit művelt utolsó emberként Gyepes!

Ezek után az lett volna  a merészség, ha ugyanúgy ott játszatja a kezdetektől fogva.

Az a gáz, hogy játszania kellett, mert alig van játékosunk.

Előzmény: Frankysfrank (144516)
Greenie Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144521

Ehhez a teljesítményhez nincs mit hozzátenni.

Jó éjt.

szaltósGera Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144520
teljesen újat :)
Előzmény: Fossa Dei Leoni (144519)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144519

Én meg leszarom a játékosokat. Nagyon várom a híreket a befektetőről.

Új csapatot kell építeni, ez elkerülhetetlen.

Előzmény: szaltósGera (144517)
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2005.04.13 0 0 144518

Ő adta a gólpaszt a Kaposvár ellen.

Nem tudom miért játszatja.

Miért játszik?

Penksa,Bajevszki,Huszti,Gyepes,Bognár?

Előzmény: Törölt nick (144513)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!