Keresés

Részletes keresés

pityim palko Creative Commons License 2005.04.15 0 0 144731
Ez a 600 millió tényleg sok.
Nálunk (ZTE) 480-ba belebukott két elnökség, és még a következő idénybeli indulásunk sem garantált.
Előzmény: takacsi (144709)
Greenie Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144730
Válasz ment, figyeld a maileket, ha ide nem jársz.
Előzmény: Fradi79 (144729)
Fradi79 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144729

Off

Küldtem választ!

On

 

Hajrá Fradi!!!!

Előzmény: Greenie (144724)
DINO Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144728
Thnx.
Előzmény: züfec (144674)
DINO Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144727

> Szoval, biztos forrasbol tudom (ne kerdezzetek honnan) hogy Szima kijelentette Sziebennek (amikor ez a buzerans meg ott volt az MLL-nel): ha iden sem lesz bajnok a Debrecen, akkor vegleg kivonul a magyar focibol... <

 

Ezzel egyébként semmi gond nincs. Amíg kijelentés.

Egy üzletember jogos elvárásai.

Csak ne a Ligától várja el, hanem a csapatától.

Előzmény: Lorinc_d (144608)
DINO Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144726

> Mert ahogy a bíró tegnap a liláknak adott egy pontot Sopronban+ a Vasas elleni ténykedésüket nézve még mindig fájó pont lehet Mészöly apukának a kisfia csapatától légi úton elszállítmányozott aranyérmek tömege. <

 

Azt hallottátok a tegnapi közvetítésben, amikor a riporter megemlítette, hogy anno Szendreit az Újpest (kar)hatalmi szóval igazolta le és helikopterrel szállították el Nyíregyházáról???

 

:-)))

 

Előzmény: green_d (144600)
DINO Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144725
> A csapat küzdött.

De csak nyögés lett a vége az akarásnak.

Ilyenkor kell sztem. elvinni a brigádot horgászni, vagy zabot hegyezni, hogy ne görcsöljenek már annyira. <

 

Bazze Polyci! Valami nagy igazságod van.

Ez a tegnapi tényleg egy görcs volt.

Valami szokatlant kéne valóban tenni.

 

(Kivéve a védelmet, mert az tényleg nagy erősítésre szorul!)

 

-Dino-

Előzmény: Törölt nick (144570)
Greenie Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144724

Cimbikém, van leveled.

Hol a túróba voltál eddig?

Előzmény: Fradi79 (144723)
Fradi79 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144723

Úgy szar a Csapat, ahogy van... Komolyan mondom, én szartaszéjjel zavarnám az összeset, kivétel nélkül.

 

Csabánk meg nagyon is jól tudja, hogy nem a szakmán múlik semmi. Bukta, mert basznak érte, vagy a Ferencvárosért küzdeni, meg szarok is.

 

Max. a Csepregi az, akin látszik valamiféle futballista vonás, de Ő meg harminc kiló...

Szarnak ezek mindenre, mocskos kurvák...

 

Szűcs, Lipcsei, Rósa, Botis, Balog, Thomas maradhat, a többi lépő...

 

 

Előzmény: DINO (144717)
Kcsita Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144722
Sajnos ez a másik gond...
Előzmény: Törölt nick (144720)
takacsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144721
Orbán nem tartja normálisnak a Fradi eladását

2001. augusztus 1., szerda

A miniszterelnök szavai szerint meglepődött a Fradi focicsapatának eladásán és a vevő személyén. Szerinte nem normális, hogy egy bajnokságban szereplő csapatoknak azonos legyen a tulajdonosa.

Orbán Viktor miniszterelnök szokásos szerda reggeli rádióinterjújában szólt arról, hogy meglepődött a Ferencváros labdarúgó csapatának eladásán, és váratlanul érte a vevő személye is. Szavai szerint szokatlan volt számára az az egyhangúság, amellyel a Fradi küldöttgyűlése döntött a csapat eladásáról és az új vevő kilétéről.

Orbán Viktor nézete szerint nem normális, nem egészséges, hogy egy bajnokságban szereplő, egymással rivalizáló csapatoknak azonos a tulajdonosa.....
takacsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144719
2003 december 11.

..."Elutasítunk minden olyan megnyilvánulást, amely arra irányul, hogy a döntések felelősségét Furulyás Elnök Úr egy személyben kell, hogy viselje. Elismerjük és vállaljuk viszont a kollektív felelősséget" - áll a dokumentumban, amelyet többek között - a kézilabdázók részéről - Kökény Bea, a - birkózók képviseletében - Sike András, illetve Rákosi Gyula, Albert Flórián, valamint a vízilabda-szakosztály vezetője, Wiesner Tamás jegyzett."...

Kik voltak a többiek?
Mert össze kell nekik dobni a 600 milliót!
DINO Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144717

> Én azt láttam ősszel, hogy az emberünk a motiválásával üzi a csapatot. Mást NEM LEHETETT felfedezni a csapatjátékban!!! <

 

Ne kezdd már megint a butaságot!

A küzdelem az alap volt. Ami a többi hazai csapatnál is ritkán volt meg.

De mi ennél jóval többet is mutattunk.

 

Tegnap sem lazsáltak a srácok.

Persze voltak olyanok, akiket láttam már jobban menni, de magasan a Nyír1 fölé nőttünk, csak sajnos ez nem pontozásos sportág.

 

Bajevszki tragédia.

 

A fiatalok? Bartha kapott lehetőséget, ment is becsülettel, de 3 méterről ő is kihagyta. Azért kell még a rutin bőven.

 

A tarcsink meg 2-1-re zakózott tegnap. Az tényleg nem pénzkérdés.

 

-Dino-

Előzmény: Fatboy Slim (144565)
DINO Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144716
> Te melyik poszton vagy jó? Csinálunk egy drapit, hogy igazoljanak le.:))

Mit szólsz? <

 

Ateszt mindig az aktuális ellenfélhez kéne leigazolni.

Akkor tuti nyerőben lennénk. :-))

Előzmény: Fossa Dei Leoni (144526)
takacsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144715
Azonnali rendkivüli küldöttgyűlést kell összehívni! Bűnrészes minden elnökségi tag, a felügyelőbizottság, annak elnöke, ha erre a hírre nem hívják össze a rendkívüli küldöttgyűlést

Május 31-ig kell az éves költségvetést/beszámolót elfogadó küldöttgyűlést összehívnia Furulyásnak, de amennyiben a napirendi pontok között nem szerepel leváltása, akkor nem tárgyalható, csak, ha megszavazza a gyűlés.
De addig még rosszabb elsz a helyzet!
Ezért kell azonnali, rendkívüli, elnökleváltó küldöttgyűlést összehívni!
Összehívhatja az elnök, az FB elnöke, az FB, valamint a tagság 10%-a.

Mennyi lehet az összadósság, ha ennyit bevall Furulyás.

A vácszentlászlói RT-je tönkrement, két ember van benne.
Holnapi újság írja meg...
Greenie Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144714
ja, bárki mondta ill. írta a kiemelt szöveg ettől még teljesen helytálló.
Előzmény: Greenie (144711)
Greenie Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144713
Még csak rohangál utánuk? Azt mondta, már csak finomítani kell a szerződést....
Előzmény: E.E.E. (144668)
Greenie Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144712

Vonuljon, egy parasztal kevesebb. Szégyen ez a liga.

Előzmény: Lorinc_d (144608)
Greenie Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144711
Pontosan tudom, mit jelent önöknek a Ferencváros. Szabadkán nőttem fel, s már ott megtanultam, hogy a Fradi neve minden magyar embernek szent.
Mi több, ismerek amerikai magyarokat is, akik ugyanezt mondják
Előzmény: Törölt nick (144555)
Kcsita Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144710
Egy szót tudok erre mondani: Döbbenet. Ezek után a Furulyás úr, nem mond le? Az egy másik tészta hogy az állami szerv a Sportfólió, még be is akar rúgni minket.. nehogy, vmi egyszerű legyen..
Előzmény: takacsi (144709)
takacsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144709
Ez nem bulvár, Sport1.

Furulyás.
Befektetőket keresett (ezek szerint Izraelben is, el akarja adni 700 millióért a 2 hektárt, ami nem a Fradié, de ez nem a tévéből), eredménytelenül.
Mi van most?
250 millió adósság az RT-nél, focisták és beszállítók felé. 300 millió adósság a Clubnál az APEH felé. A héten vesztette el a Fradi megfellebbezhetetlenül már a pert.
(felülvizsgálatot indíthat)
Ez még a várszegi kaland következménye.. Ezen felül vannak a szakosztályok adósságai....
Ennyit vallott be.
Én félmilliárdot tudtam, azt szoktam írni, ezek szerint 600 millió felett van az adósság...

Ragozhatjátok, hogy ki fér be balfedezetnek, miben hibázott a középcsatár, milyen rossz taktikát választott az edző....

600 millió forint.
Ez csőd.
Ezt Furulyás hordta össze. Ezzel nem hajlandó szembenézni négy éve a topic közönsége....
Tessék!
600 millió a bevallott hiány. A bevallott.
mash Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144708

Kőbánya ilyen kerület lehet, mert

Kulcsár az ő milliárdjaikkal trükközött

Előzmény: bode1899 (144702)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144705
Nem baj, ha ez a csapat szétszéled. Ez a csapat még a bkv előrétől is képes kikapni. Jöjjenek a tehetséges sikerre vágyó fiatalok. A zsoldosok meg menjenek haza.
Előzmény: Habi (144704)
Habi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144704
Szoval,befekteto az igerete(ek)ellenere sincs... Szomoru vagyok. Jobb kedvem lett,mikor a Sopron meccset olvastam... Tizi rugo bohozat... Vlaszak a golvonal mogul,megint... Nagyon jo,hogy nem velunk tortent meg... Talaltak egy pontot a lilakok... Velunk,a csapattal mi van,mi lesz,az egy talany.
takacsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144703
Bulvár....

Egy új információ van benne: a 2 hektárnak mi vagyunk a használói még 11 évig.

Kié a bérleti dííj? Mert az nem kevés, értelmes ember kezében.
Márpedig szerintem a használóé.
Elővételi jog jut az ember eszébe. A bérlőnek biztos, hogy van elővételi joga. A használónak?
Mert ha annak is van, akkor a kérdés megoldott.

Tulajdonos. Az állam. Törvények kötelezik arra, hogy a vagyonnal úgy gazdálkodjon, hogy vagyonvesztés ne következzen be. Állandó karbantartás, állagmegőrzés, stb....

Ezt nem csinálják.

Nincs pénze a tulajdonosnak fizetni a rezsit, május 31 után....
(most is a Fradi fizeti, illetve tartozik vele).
Bezzeg a 25%-ot beszedni, az igen, arra van ereje...
Nagy bajban vannak. Korábban mi szurkolók kifizettük, de a 2-3 ezer néző nem fizeti ki a 100 milliót...

Kilakoltatja Gyurcsánykormány a Ferencvárost az Üllői útról (is)?

Szerintem legyünk türelemmel addig, de gyurcsányék tartsák a szavukat, ha addig kihúzzák.
Mert azután nem maradnak az biztos...

Előzmény: bode1899 (144700)
bode1899 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144702
Egyébként a másik, miszerint a IX. kerületi önkormányzattól kérne hitelt Furulya, szerintem vicces. A IX. kerület anyagi helyzetét nem ismerem, de ha van olyan önkormányzat ma Magyarországon, amelyik 100 milliót tud hitelezni, saját forrásból, háááát, akkor a Vatikánt kell értesíteni, mert az csoda.
De a dolog dettó ugyanaz, ha a Fradi vesz fel hitelt, és az önkormányzat kezességet vállal. Az önkormányzatokat úgy lerabolta a kormányzat, hogy 100 millió - hát nem tudom. Ráadásul ahhoz költségvetés módosítása szükséges, s mire azt egy közgyűlés megszavazza, ha egyáltalán...
takacsi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144701
Jut eszembe, hogy leküzdöttük a nézőszámot 2-3 ezerre.

Korábban a nézőszámcsökkenésnek a huligánok voltak itt az okai.
Huligánok márpedig nincsenek (hacsak az őrzővédőket nem annak számítjuk).
Lehetne revideálni a múltbeli ítéletet és egy újabbal előállni?

(Ősszel elsők voltunk, thát még a csapat helyezése sem érv, akkor mi az ok?)
bode1899 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144700
Na, ha már bulvár lap, itt van egy másik:

Magyar foci
Szegény Fradit az ág is húzza - Májusban kikapcsolják a villanyt, ha nem fizet a Ferencváros
2005. április 14. 10:07


Furulyás János, az FTC elnöke újabb levelet intézett a Nemzeti Sporthivatalhoz, és telefonon is értesítette a hivatalt, hogy ismét van egy befektetőjelölt, akit érdekelne a Fradi

A Színes Bulvár Lap című bulvárújság csütörtöki számában olvasható; Furulyás, aki az Üllői úti létesítmény vagyonkezelői jogának megszerzéséért harcol, azonban újra olyan konstrukcióban gondolkozik, ami - a sporthivatal elnöke szerint - jogszabályba ütközik.

- Két külön telekről van szó, egy kéthektárosról, ami az Üllői úti pálya mellett van, és a Fradi által használt létesítményről, ami hat hektáron helyezkedik el - mondta Ábrahám Attila, a sporthivatal elnöke a Színes Bulvár Lap munkatársának. - Előbbinek a használati joga még 11 évig az FTC-t illeti, ezt azonban az állam körülbelül 1 milliárd forintért el akarja adni. Furulyás úr terve az, hogy a két ügyletet együtt vigyük véghez, vagyis ő olyan befektetőt akar hozni, aki megveszi a kéthektáros területet, megveszi a Fradi részvényeit és működteti a klubot. Mi azt gondoljuk, hogy egyáltalán nem törvényszerű, hogy aki 1 milliárdért vesz egy területet, az fel akarja vállalni a Ferencváros ügyét is.

Ábrahám Attila azt mondja, hogy Furulyás terve azért is kivitelezhetetlen, mert burkolt vevőkijelölésnek számítana, ami jogszabály-ellenes, az államnak nyílt pályázaton kell túladnia a területen. A másfél éve tartó huzavona a hivatalnak egyáltalán nem jó - még akkor sem, ha Furulyás elnök úr néha erre céloz -, mert addig az állam fizeti az Üllői úti létesítmény rezsijét, ami évente több mint 100 millió forint.

- A két ügyet külön kellene választani - folytatta Ábrahám. - A vagyonkezelői jog átadásának feszes rendje van, a Fradinak arra kell törekednie, hogy ezt tartsa. Új határidőt adtunk a klubnak, május 31-ig kell megoldania a helyzetet. Addig a mostani vagyonkezelő, a Sportfólió fizeti a rezsit, de akkor elfogy a pénze. Arról szó sem lehet, hogy a szolgáltatók felé tartozást halmozzon fel, tehát ha addig nem rendezi anyagi helyzetét a Fradi, kikapcsolják a vizet és a villanyt.

Ábrahám Attila elismerte, hogy Furulyás János a napokban felhívta, hogy újra komoly befektetőt talált, de mint a sporthivatal vezetője hozzátette, ez az utóbbi időben többször előfordult.


Színes Bulvár Lap


Moonclown Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144699
Az a baj hogy ami a Fradiban manapság történik az kb. egyenlő egy valóságsóval, méghozzá a legundorítóbb fajtából.

Előzmény: E.E.E. (144697)
GALGÓ Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144698

Fiúk!

 

A vasárnapi meccsre valami igazán látványos, hatásos Furulyás-ellenes akcióval kellene előrukkolni. Fokozni kéne a nyomást rá a stadionban a meccs alatt és a székház előtt a meccs után. Ne nézzen már birkáknak bennünket az elnök, illetve az elnökség. Ti hogy gondoljátok?

Egyáltalán kik azok az elnökségi tagok (név szerint), akik asszisztálnak Furulyás évek óta tartó ténykedéséhez?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!