Keresés

Részletes keresés

Zsebihal18 Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233658

Van egy erzesem, hogy a megteres, keresztseg es Szentlelek keresztsegen kivul (amik rendben voltak) valami hamis volt mar kezdetektol is.

Előzmény: friss szél (233656)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233657

Hoppa, pongyola voltam: nem azt mondja BH, hogy kulcsa van KK sirjahoz, hanem azt, hogy egyike azon keveseknek, akik bemehetnek. Nem egeszen ugyanaz.

Előzmény: Zsebihal18 (233646)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233656

Igen, valami történt, és eltért az egyenestől...

 

Előzmény: Prisztcilla (233655)
Prisztcilla Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233655

Valami mégsem stimmelt, hogy ilyen gyümölcsöket terem. 

Előzmény: friss szél (233652)
Prisztcilla Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233654

Már az, hogy összeszedjem a bizonyítékokat. 

Előzmény: Prisztcilla (233653)
Prisztcilla Creative Commons License 2019.07.09 0 1 233653

Köszönöm! :-) Nekem ez egy évszázadig tartott volna.

Előzmény: Zsebihal18 (233646)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233652

Végül is ott feküdt, előttem van az arca, Isten érintése volt rajta, a lábainál pihent, és ez a lényeg.

 

Előzmény: hiddenstone (233650)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233651

Szivesen. A fura az, hogy a mai napig Kuhlman is, McPherson is ugy van szamontartva tobb gyuliben, mint Isten emberei. Sztar kultuszuk van, vagy mi a mano. Kozben ott se gyogyult meg senki, csak nehanyan jobban ereztek magukat egy rovid idore. Magam is ismerek egy urget, angolul kicsit torve beszel, de csodalattal idezte KK-t: I believe in miracles! Meg a hangsuly is ugyanaz volt. Kozben elvonora kellene mennie, de nem megy, mert "Jezus azt mondta, ne hivjatok mast doktornak". Az, hogy iszik, mint a godeny, az nem zavarja a bizonysagtetelben. 

Előzmény: hiddenstone (233649)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233650

Ott voltam, de  feltételes mód akkor is áll, mivel honnan tudnám, hogy mi mozgatta NS-t, a saját akarata, vagy természetfeletti erő? Mindenesetre szándékos leborulásnak látszott.Látszott.

Előzmény: friss szél (233648)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 1 233649

Köszönöm!

Előzmény: Zsebihal18 (233646)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233648

Ott voltál akkor, és láttad, vagy csak hallottál róla?

 

Előzmény: hiddenstone (233645)
random seed Creative Commons License 2019.07.09 0 1 233647

rettenet, iszonyat...

Előzmény: Zsebihal18 (233646)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.07.09 0 1 233646

https://www.youtube.com/watch?v=uIzX-psjKzs

Sajat maga beszel arrol, hogy meglatogatta Aimee Semple McPherson sirjat es reszketett  a kenettol. Ugyanitt beszel arrol, hogy Kathryn Kuhlmannak is le szokta roni a tiszteletet, fallal van korulveve a sirja, es neki van hozza kulcsa.

 

A video atirata egy masik oldalrol:

http://www.apologeticsindex.org/9937-benny-hinns-graveside-anointing

“One of the strangest experiences I had a few years ago [was] visiting Aimee’s tomb in California. This Thursday I’m on TBN. Friday I am gonna go and visit Kathryn Kuhlman’s tomb. It’s close by Aimee’s in Forest Lawn Cemetery. I’ve been there once already and every so often I like to go and pay my respects ‘cause this great woman of God has touched my life. And that grave, uh, where she’s buried is closed, they built walls around it. You can’t get in without a key and I’m one of the very few people who can get in. But I’ll never forget when I saw Aimee’s tomb. It’s incredibly dramatic. She was such a lady that her tomb has seven-foot angels bowing on each side of her tomb with a gold chain around it. As—as incredible as it is that someone would die with angels bowing on each side of her grave, I felt a terrific anointing when I was there. I actually, I—I, hear this, I trembled when I visited Aimee’s tomb. I was shaking all over. God’s power came all over me. … I believe the anointing has lingered over Aimee’s body. I know this may be shocking to you. … And I’m going to take David [Palmquist] and Kent [Mattox] and Sheryl [Palmquist] this week. They’re gonna come with me. You—you—you gonna feel the anointing at Aimee’s tomb. It’s incredible. And Kathryn’s. It’s amazing. I’ve heard of people healed when they visited that tomb. They were totally healed by God’s power. You say, ‘What a crazy thing.’ Brother, there’s things we’ll never understand. Are you all hearing me?”

 

A vastag betus forditasa: "Erezni fogjatok a kenetet Aimee sirjanal. Hihetetlen. Es Kathrynenal is. Csodalatos."

 

http://theendtimes.news/2016/04/13/benny-hinn-convinced-that-sucking-spiritual-power-from-the-bones-of-the-dead-is-totally-biblical/

 

 

 

Erre nem talalok videot, ez egy kritikus kereszteny oldalarol van, hogy latomasban (maskor ugy mondta, "alomban, ami valojaban latomas" volt) latta KK-t, es egy hetre ra az eletet elontotte a kenet:

"Seven and a half years ago, just before the ministry started, before these crusades began, I was in prayer when suddenly in front of me I saw a group of people. I couldn't even tell you who they were. I recognized only one of them. It was Miss Kuhlman... (At least fifty to seventy of them were sitting in a group), and they were saying to me, "Pray! Ask God to give you a healing ministry that will touch the world!" And suddenly, I heard Kathryn's voice, ... suddenly there - there she was, it's crystal clear. And she in her beautiful smile, the way she said, "Ask! We're waiting for you to ask! We're praying with you to ask "And the vision disappeared. And suddenly I said, "Lord!" and I asked. A week later the anointing hit my life. (Honolulu Crusade, February 28, 1997).

 

http://www.letusreason.org/Pent28.htm

Előzmény: hiddenstone (233638)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233645

Feltételes módban írtam. De azért láttunk már elesést is leborulást is, azért van különbség láthatóan.

Előzmény: friss szél (233643)
Kútásóóó Creative Commons License 2019.07.09 0 1 233644

1) bizonyítsd be, hogy a szerinted "zsidókeresztény" gyülekezetekben (pl hgy?) zsidó származásúak vannak főleg a klérusban,
2) ezek után bizonyítsd, hogy ők a tagok lenyúlásából gazdagodtak meg.

 

 

A kereszténységből a görögök filozófiát csináltak

A rómaiak vallásrendszert,

Mi nemzet egységet, vagy nemzeti kereszténységet, meg női isten imádást, az amerikai zsidók: pénzt, nagyon sok pénzt csináltak belőle....

 

Előzmény: menora (233630)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233643

Honnan tudod?

 

Előzmény: hiddenstone (233642)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 1 233642

De nem az erőtől esett el, ha jól tudom, hanem leborult. Imádni az Urat. Akkoriban, hát igen...

Előzmény: friss szél (233640)
menora Creative Commons License 2019.07.09 -1 0 233641
Érdekes, tőled nem nagyon hallok más kritikát, a zsidókat veszed legtöbbször elő. Ez is elég árulkodó mentalitás, nem gondolod?

Felőlem nyugodtan kritizálj, akit csak akarsz, de mindig el fogom mondani, hogy te és Kutásó szerintem igazságtalanul elfogultak vagytok.

És ezzel nem a jogos kritikának szeretném elvenni az élét.

Ja, és az első mondatod szintén tömény előítélet. Csak szólok.
Előzmény: Zsebihal18 (233634)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233640

Sándort láttam a színpadon hason feküdve, igaz már nagyon régen, a 9 naposon, a BS-ben....

régi szép idők...

 

Előzmény: hiddenstone (233639)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 1 233639

Valahogy ez a szokás. NS is talpon állva nevetgél a fetrengőkön. KC-et, vagy Hagint sem láttam az erőtől elesni. A vezetők valahogy elesnek az erőtől. :D

Előzmény: friss szél (233637)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233638

"Emlékeztek, hogy Benny Hinn Kathryn Kuhlman sírjához ment kenetet venni?"

 

Szeretnék emlékezni majd, ha elmondom azoknak ezt, akiknek kell. Jelenleg azt tudom, hogy itt már volt róla szó, de honnan az info? Mert az mégse lehet támpont, hogy azért igaz, mert Prisztcilla megírta. Kérnék egy hivatkozást, nem bizalmatlanság részemről.

Előzmény: Prisztcilla (233621)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233637

Fura, hogy ő talpon maradt. Szerinted miért?

 

Előzmény: hiddenstone (233636)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233636

Én azt nem tudom, nem mondta. Vagy igen? Én is ugyanazt a videot láttam, amit linkeltetek.

Előzmény: friss szél (233635)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233635

Azt mondod, ő sem látja, csak érzi,?

 

Előzmény: hiddenstone (233633)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.07.09 -1 2 233634

Neked mar megtanitottak, hogy ne kritizald a zsidokat. Kevered a sezlonyt Maszlonnyal. "A kapzsiság nem zsidó betegség. Nem vagyunk mi magyarok jobbak a zsidóknál, bármennyire is szeretnéd ezt hinni. Ha Jézus magyar földre született volna, és magyar származású lett volna, mi, magyarok ugyanolyan gusztustalanul elárultuk volna és keresztre adtuk volna." Az egyiknek semmi koze a masikhoz. Mikor zsido szervezeteket, a zsido vallast, vagy sztereotipikus viselkedest szemlelek kritikusan, az nem egyenlo azzal, hogy elfelejtettem volna, hogy mindannyionkat Krisztus vere valtott meg. Amikor a jogos kritikusnak akarod befogni a szajat, akkor kettos mercevel mersz, az egyik kulonb, felsobbrendu, kritikan felul all, bamit tesz, a masik meg csak "nezzen magaba", hagyja csak a gonoszt elburjanzani. Vagyis merjen kettos mercevel, maganak rosszabbal, es ne vedekezzen, mikor rabsagba hajtjak. Hamis evangelium!

Előzmény: menora (233630)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233633

Na látod, BH hitben jár, nem látásban. Mindenki azt osztja meg, amije van.

Előzmény: friss szél (233605)
hiddenstone Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233632

Azért, mert BH azt mondta, hogy ott van Jézus. Hiába van megírva, hogy Jézus látható módon jön el, (most a Szellem által van velünk) a zemberek jobban szeretik, ha láthatatlan jeleket kapnak, ettől el is esnek. A láthatatlan jel is jel. Vagy nem?

Előzmény: random seed (233601)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233631

Jó lenne abbahagyni a zsidók fikázását és inkább magunkba nézni. Nem azért, mert jobbak, mint mi, hanem mert mi sem vagyunk jobbak, mint ők.

 

Igen, és szerintem ez áll minden más nemzetbelire is.

"Nemzet támad nemzet ellen"... úgyhogy csak csínján a kritikával... inkább söpörjünk a saját házunk táján, van ott is elég lapátra való.

 

Előzmény: menora (233630)
menora Creative Commons License 2019.07.09 -2 0 233630
"Ez kérem hülyeség."

1) bizonyítsd be, hogy a szerinted "zsidókeresztény" gyülekezetekben (pl hgy?) zsidó származásúak vannak főleg a klérusban,
2) ezek után bizonyítsd, hogy ők a tagok lenyúlásából gazdagodtak meg.

Ha jól tudom, NS sem zsidó és a felesége sem az. A kapzsiság nem zsidó betegség. Nem vagyunk mi magyarok jobbak a zsidóknál, bármennyire is szeretnéd ezt hinni. Ha Jézus magyar földre született volna, és magyar származású lett volna, mi, magyarok ugyanolyan gusztustalanul elárultuk volna és keresztre adtuk volna. "Mert nincs különbség..." Mindenki, minden nép szűkölködik Isten dicsősége nélkül. Úgy látom, előszeretettel mutogatsz a zsidók bűneire, de lehet, hogy nekünk, magyaroknak nagyobb bűneink vannak.
Azonkívül, tényleg tehetségesebbek a pénzszerzésben. Ezért kellene utálni őket? Vagy azért, mert szeretik a pénzt? Szerintem csak annyira, mint bárki más! Csak ők ügyesebben szerzik meg, való igaz, sokszor becstelen módszerekkel. Ez vajon csak rájuk jellemző? Természetesen nem.

Jó lenne abbahagyni a zsidók fikázását és inkább magunkba nézni. Nem azért, mert jobbak, mint mi, hanem mert mi sem vagyunk jobbak, mint ők.
Előzmény: Kútásóóó (233581)
friss szél Creative Commons License 2019.07.09 0 0 233629

Vajon hogyan válnak ezek a történések Isten dicsőségére, hasznára?

Miként viszik előre, építik Isten Országát?

 

Előzmény: Prisztcilla (233620)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!