Keresés

Részletes keresés

bobek73 Creative Commons License 2009.12.23 0 0 12
Sajna az árak ma is reálisak.
Olcsóbb 60.000-80.000 (barkácsáruházas)
márkásabb 100.000 felett
schimi070 Creative Commons License 2009.12.23 0 0 11
Majdnem 5éve nem írt ide senki, de remélem azért majd válaszol valaki a kérésemre. Kapunyitót szándékozom venni, lehetőleg nem nagyon drágát.
Mivel szinte minden terméket már Kínában vagy Tajvanon gyártanak ezért oda valósí nekem is megfelelne. Tömegével várom a kedvezőbbnél kedvezőbb ajánlatokat.:-)
szicsu Creative Commons License 2005.06.06 0 0 10

Hali mindenki!

 

A kétszárnyú, motorral nyitható, távirányítós kaput mi tartja csukva? Úgy értem, hogy ha kivülről nekiveselkedem vállal, kinyílik-e? Nemsokára szeretnék egy ilyet csináltatni, de szeretnék előre informálódni.

 

üdv

szicsu

Előzmény: Vektor007 (9)
Vektor007 Creative Commons License 2005.05.28 0 0 9

Hi Őrnagy!

Akkor ha kicsit barkácsolsz, ásás, betönfeltörés (ezt mindenki tuddja) megspórolsz magadnak 30E-t. Mi egy ilyen kaput általában 20-30E-ért csinálunk. A legtöbb esetben a tulaj gondoskodik a kábelek odavezezetéséről. Persze ha akarja mi is ásunk, természetesen mi is tudunk., DE lényegesen drágábban mint egy segédmunkás, vagy a tulaj.

 

Üdv.: Vektor

Előzmény: Őrnagy Őrnagy őrnagy (6)
Őrnagy Őrnagy őrnagy Creative Commons License 2005.05.27 0 0 8

Mindenki kezzel nyitja a kapujat?

Őrnagy Őrnagy őrnagy Creative Commons License 2005.05.27 0 0 7
?
Őrnagy Őrnagy őrnagy Creative Commons License 2005.05.26 0 0 6

Ma kaptam egy ajánlatot a régebben épített tolókapunk automatizálására. A "hardver" ára reálisnak mondható, de a szerelési díj nagyon szíven ütött:

a motor és a fogasléc felszerelése kb 30.000 ft (nettó) lenne, plusz az elektromos kábel odavezetése 15-20 méteres távolságból (igaz, egy kis betontöréssel + a lakáson belül műanyag házban vezetve) újabb nettó 30.000.

 

Egy pár órás munkáért ez elég irreálisnak tűnik. Valaki esetleg tudja, mit szoktak máshol kérni egy ilyen munkáért?

Infomaker Creative Commons License 2004.06.30 0 0 5
Hát igen..marad a gyári :-(
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.30 0 0 4

Ez az, mechanikát barkácsolni nem egyszerű feladat....

Ismeretségnen ezzel akartak spórolni, pedig sima húzókapu volt.... életzemben olyan sz@rt még nem láttam. Persze az lett a vége, hogy egy év múlva vettek egy gyárit....

Infomaker Creative Commons License 2004.06.30 0 0 3

Van benne fix zár, tehát maradna benne..jó ötlet.

 

Amúgy meg valami mechanikát kellene barkácsolni..de 84ezerért lehet, meg sem éri.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.30 0 0 2
Szerény szakmai ismereteim szerint sokkal olcsóbból ezekkel a feltételekkel nem fogod tudni kihozni. Két ajtót mozgató motor kell, a távirányító... szerintem a 84e nem is olyan rossz ár ezért. Mondjuk én a zárat úgy oldanám meg, hogy fix zárat beépíteni a szárnyba, és amikor akarod, akkor kulccsal zárod az ajtót. (Gondolom a mozgatómotorban van védelem, és nem fog leégni, ha elfelejted hogy bezártad, és megpróbálod kinyitni a távirányítóval).
Infomaker Creative Commons License 2004.06.29 0 0 1

Hát kár, hogy nem vagytok erre :(

 

A legolcsóbb szett 84.000 ft...olcsóbban nem lehetne valaki maszek megoldással?

Infomaker Creative Commons License 2004.06.28 0 0 0
Na, valaki? :)
Infomaker Creative Commons License 2004.06.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Erősen gondolkozom, hogy elektronizálom :)) a garázsajtónkat.

Sima kétszárnyas ajtó, kb. 2m magas, és a két szárny együtt olyan 2.4m széles.

Milyen megoldás létezik?

Ja, és ez normál ajtó, tehát az egyik szárny balra nyílik, a másik jobbra.

Távirányító is kellene, és egy olyan zár, amit zárok mondjuk ha elmegyek egy hétre..

Valami jó olcsó megoldás kellene..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!