Keresés

Részletes keresés

bercike49 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 406

És mi van akkor ha az is közrejátszott hogy téged vagy bárkit  ne bánthassanak mégegyszer?

 

Előzmény: Törölt nick (403)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.04 0 0 404

Ok, megismétlem ezt is, "Wágner úr" csupán egy virtuális figura, olyan, amilyennek kitalálták, azt nyugodtan lehet szídni, azzal akár személyeskedni is lehet, annak az - két Egy Pofa Sör között - meg sem kottyan, ha még nagyobb az anyázás, akkor majd elalsz... Különben is, mint állítólagos "főmoderátor" (túróst az, mert senkinek sem dirigálhatok, egyenként nem is foglalkozom modikkal, legfeljebb egy-egy begőzölt csoportot zavarhatok ki - időnként - az erdőből), akiről ezt mindenki tudja, direkt arra van, hogy a moderaturával kapcsolatos összes bút és bát telibe kapja (legfeljebb majd elalsz a hosszú anyázás közben, pontosabban megisz Egy Pofa Söröt, de ha ezt bejelenti, akkor telibe kapja az unalmas ótvarduma minősítést is, de az nem baj, mert az is a mexokott anyázáshoz soroltatik). Én nem hagyom magam felhergelni - a guta mindig mindenki mást üssön meg!  A személyeskedés és sértegetés pedig nem egyéb, mint a mártiromságra való erőteljes törekvés - na, csak nem bírja már ki, csak rádől arra a Nagy Del-re, akkor meg ugyebár máris lehet mondani, hogy rohadt dög diktátor, nem bírja a kritikát, bosszúszomjas szemét, hol van a szólásszabadság, meg satöbbi, satöbbi, blablabla... Probléma egy se, mert gutaütés előtt azért rendesen telekattogják (esetleges besegítős agyonverés esetén pedig szorgalmasan regelnek újabb harcinickeket), szóval, a számláló pörög, a fenntartó elégedetten dörzsöli a tenyerét, a fórumokra szánt pénz a sok kattintgatásból visszajön, így aztán lehet tovább küzdeni holnap is, meg holnapután is, a userek is elvannak, meg a moderatura is kiélheti önkényeskedési hajlamát..., a Wágner kapja be, de amúgy minden a legnagyobb rendben van...

 

Más. A moderatura mindig moderálva van - azért vannak csoportok, hogy egymás disznóságait figyeljék. Előfordult persze olyan, hogy egyes modik bizalmat kaptak, azzal, hogy ők majd személyesen elmoderálgatnak egy-egy topikban, vagy fórumban, nos, ez nem mindig jött össze, sőt, többnyire egyáltalán nem jött össze, sőt, csúfosan megbukott, nem is egyszer - vagy túlzottra sikeredett, vagy semmilyenre sem (ternészetesen a tolerancia és a szólásszabadság jegyében), sőt, be is kellett zúzni az egészet, mert annyira szuper volt a moderáció, hogy a sok szart még kilapátolni sem volt kedve senkinek (természetesen ezért is a Wágnernek a qrvannya). 

 

Az, hogy milyen volt tíz éve, öt éve, két éve, egy éve megfelelő távlatból tekintve ugyanolyan volt, semmivel sem másabb (az egésznek a légköre változott meg, a kinti élet változott meg, durvult el, a modik pedig vagy megunták a folyamatos szarlapátolást, vagy pedig szintén bekeményítettek, illetve személyes érzelmeiket is belevitték, elvégre - sajnos - ők is emberből vannak). Mindegy, nem lényeges, szerintem, meg a tapasztalatom szerint, ez is amolyann hullámzó izé, egyszer fenn, egyszer lenn, csak hosszú távon úgy nagyjából egyenletes, márpedig én má' nagyon öreg vagyok, én még emlékszem arra, hogy mi volt..., ha netán a folyamatos delirium tremens miatt elfelejteném, akkor megnézem az Iszolda archivumát....

 

A folyamatos nicktörlések és nickváltások pedig semmi mást nem mutatnak, mint azt, hogy a nick értéke csökkent, mégpedig a nick gazdájának szemében - beszáll keménykedni, beszáll küzdeni, tudja jól, hogy agyonverhetik, de nem számít, ő majd jól beszól, ő majd jól megmondja a magáét! Márpedig, kiafrancnak kéne becsülnie az olyan nicket, amelyiknek a gazdája sem becsüli azt semmire?! (Mellesleg "ősi nicket" a modik sosem vernek agyon teljesen, hacsak meg nem gyilkolja saját magát - az indapass egyik "szolgáltatása" -, akkor bármikor újra megjelenhet).

 

Nos, ennyi.

Előzmény: kutykuruty brekege (399)
bercike49 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 402

Miután itt a 98% nagyon jól tudja hogy Wágnernek ez a hobbyja és ráadásul még évek óta jól is csinálja hát enyhén szólva is gusztustalan előhozakodni ezzel egy szavazás a moderációról címűben

Ráadásul 50-60 éves gyerekekről  van szó, ezért írtam azt hogy erre már nagyon enyhe jelző az hogy gyerekes

Előzmény: kutykuruty brekege (401)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.04 0 0 401
Jó, szerinted aljas, szerintem ilyen t meg cak olyan tesz, aki bántani akar, de nincs jobb ötlete   ergo gyerekként reagál...
Előzmény: bercike49 (400)
bercike49 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 400

Én magam is meglepődve olvastam, mert nagyon gyerekes dolog valakit abban megbántni, ami fontos neki."

 

Nem gyerekes hanem aljas

 

Előzmény: kutykuruty brekege (399)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.04 0 0 399

Kedves Wárner Úr,

 

bizony csúnya személyeskedésben volt most részed. Én magam is meglepődve olvastam, mert nagyon gyerekes dolog valakit abban megbántni, ami fontos neki.

 

Nos, amit leírtál vegyem úgy - mint topikindító kérdem -, hogy esély soncs arra, hogy a moderatura is moderálva legyen? vagy most is van, de ennyire telik?

 

Én csak ismételni tudom: nem volt ilyen szar a moderáció két évvel ezelútt. Persze, tökéetes sosem volt, de szeritem nem is várja el senki.

 

Kérlek ne válaszold azt, hogy csinájak másikat vagy keressek másk topikot.

Én ezt megszoktam, vannak ismerősök -kevés irl, több csak url -  bár egyre nehezebben tudom, hg yki kicsoda a sok nicktörlés és váltás óta.

Hidd el, nem a kötözködés a célom és nem is a te basztatásod.

Előzmény: Wágner úr (393)
bercike49 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 398
Ha lehetett Macisajt per akkor ne hidd már hogy mások nem csak ígérgetnek hanem perel(het)nek is
Előzmény: Törölt nick (397)
bercike49 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 396
Szvsz a  látszat ellenére mindíg is komolyan vett mindent,kivéve hogy abban nem lett  partner  hogy megközelítőleg  10 DB  bübüke zsarolgathassa és mondja meg hogy micsináljon
Előzmény: Barátocska :) (395)
Barátocska :) Creative Commons License 2010.04.04 0 0 395
Egy kicsit most úgy tűnik nekem, mintha ellentmondanál önmagadnak, és komolyabban vennéd a dolgokat annál, mint ahogy szeretnéd :)
Előzmény: Wágner úr (393)
bercike49 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 394

"..(A fotós topicodat nézegetném, de elég gyér és részben uncsi képek vannak rajta... És ott is visszább foghatnád az álhumorodat.... Hosszú távon nagyon nem áll jól még  egy olyan félintellektüellnek sem, mint amilyen te próbálnál lenni....)"

 

Erre szokta mondani egy nagyon kedves barétom hogy övön aluli  ritkaljas megnyilvánulás

Én meg azzal tetézném hogy ez a topik nem erről szól és ha valakinek nem tetszik a humora vagy a fotói akkor nem kötelező sem olvasgatni sem nézegetni azokat

 

 

Előzmény: derekbell (386)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.04 0 0 393

Stimm, nem értem. Velem személyeskedsz (immár abszolút nem ide tartozó dolgokat hozol fel, mintha halovány dunsztod is lenne arról, hogy én hogyan, mit és mikor csinálok valójába - nem Wágnerként!!!), úgy teszel mintha akárhol is, valamelyik topikban összevitatkoztunk volna, mert más volt a véleményünk, aztán emiatt én, a rohadt dög, Lyól lecsaptalak volna moderátorként, netán direkt ráduszítottam volna valamelyik "pribékemet". Úgy teszel, mintha egy pillanatig is meg kéne fontolnom, fogadnom akárkinek a "jótanácsát", sőt, kifejezetten megköveteled azt, mert úgymond neked van elképzelsed arról, hogy milyennek kéne lennie egy olyan fórumnak, amelyik olyan lenne, amilyennek te akarod.

 

Há', kiafranc tart vissza attól, hogy csinálj egy ilyet magadnak, vagy keress magadnak egyet, vagy csatlakozz akármelyik másikhoz, ahol majd jól érzed magad. Nem értem, hogy miafrancot kell itt szenvedned, ha ennyire elkeserítő a helyzet.

 

Akár hiszed, akár nem, de ez itten nem fog megváltozni. Ez nem lesz olyan, amilyennek te akarod, olyan sem lesz, amilyennek esetleg én akarnám, ez ilyen össze-vissza marad, ja, és a mindenkori moderatura is ilyesmi lesz. Miért mondom ezt? Mert ez 1997 karácsonya óta létezik, vagyis ezzel az össze-visszasággal, ezzel a moderációval, az összes tiltakozással, kivonulással-bevonulással, időnkénti ötletáradattal, hogy milyennek is kéne lennie, meg a hülye részeg cinikus Wágnerrel, aki löki a dögunalmas álhumoros Sörös-dumáját, amig föl nem fordul. Ha mutatsz még egy ekkora fórumbirodalmat, amelyik ennyi ideje fennmaradt, és ezerszer jobb ott minden, mint itt, akkor majd odafigyelek,  addig viszont az én qrvanyámat, de a guta mindenki mást üssön meg!

Előzmény: derekbell (390)
Fórumterapeuta Creative Commons License 2010.04.04 0 0 392

Ő tudja, én is tudom, meglepődnék ha te nem tudnád hogy melyik moderátorokkal ültél már egy asztalnál, mint ahogy azt is tudjuk, hogy a másik fórum tagjai közül hányan rendelkeztek "belső infókkal", ésatöbbi, ésatöbbi, szóval ne gyere ezzel az "elszigetelt klubmodis" dologgal, szvsz...

 

Egyébként meg ez jó lenne ha ez a topik nem arról a régi nyavajgásról szólna.

Elmentek, elmentetek, érezzétek jól magatokat, természetesen ha valaki itt is szeretne fórumozni, megteheti, ha van aktualitása akkor kritizlhatja is a moderációt, de ha kérhetném, ne a tavalyi havon akarjunk már szánkózni....

Előzmény: Ormossy (307)
Fórumterapeuta Creative Commons License 2010.04.04 0 0 391

Neked spec. egy konkrét modival volt gondod, de lelkesen szapultad és szapulod a teljes moderációt,aminek egyébként te is tagja voltál.

Őszintén szólva, nem is egészen értelek, értelmesebbnek és gerincesebbnek is tűntél mikor megismertelek, mint amit a mostani produkciód mutat.

Előzmény: Ormossy (296)
derekbell Creative Commons License 2010.04.04 0 0 390

Nem érted????????? TE és a moderáció éppenséggel engem KÉNYSZERÍT, hogy valamit inkább ne, holott talán lenne kedvem hozzá.....

 

Változatlanul ne mjó helyen és nem jókor volnál humoros és vagy arrogáns....

 

De remélem, nem a Pozsonyi ulicá környéki ezer kocsmában iszogatod a legtöbb sört.........

Előzmény: Wágner úr (387)
Fórumterapeuta Creative Commons License 2010.04.04 0 0 389

Nos, természetesen akik azt nemolvasták azok nincsenek tisztában azzal, mi is történt.

Ez is egy igen jó példája annak, hogy a moderációval igen komoly bajok vannak.

 

Na ez így van, nem lett volna szabad linket betennem, még jó hogy nem tiltottak ki...:)

 

Wágneri agymosás...

most egy kissé megrendültem, mert hátha tényleg:))))

Előzmény: kutykuruty brekege (275)
Fórumterapeuta Creative Commons License 2010.04.04 0 0 388

Most nem azért, de az Index Fórumon mióta és minek alapján szankcionálják a felhasználók más fórumokra írt hsz-eit?

 

Nem erről van szó.

Amiket a másik fórumon írt, számomra elfogadhatatlan és visszataszító volt egy olyan nikk részéről, aki modis jogosultsággal rendelkezik, de nem ezért kapta a büntit.

 

Nem ismerek más állásfoglalást a többi fórummal kapcsolatban azon kívűl, hogy nem lehet áthozni vitákat. (mely álláspont persze máris sérült, de ez itt aligha elkerülhető, tekintve hogy van egy olyan fórum, ami innen indult és még a mai napig is jórészt az indexfórumból él)

Előzmény: boci boci tarka (267)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.04 0 0 387
Kényszerítelek én téged, hogy micsinálj? Na, ugye. Oda mész és azt teszel, amit csak akarsz, továbbá akármiről úgy vélekedsz, ahogy neked tetszik - magányügy. Nos, engedtessék meg nekem is ugyanez, de ha nem engeded meg, hát, bumm, nagyon szomorú leszek majd, és a Sörömet sem fogom tudni meginni... ja...
Előzmény: derekbell (386)
derekbell Creative Commons License 2010.04.04 0 0 386

mármegint tök fölösleges a bárgyú cinizmusod...

 

A zndex fórumok olyanok, amilyenek. Vannak köztük jó  és hasznos vayg talán szórakozat óttopicok és vanak szarok, agylágyult hülyékkl megpakolt baromságok...

 

Szabad választásom, hogy melyikbe megek és hol fülelek. Ha teccik, maradok, ha nem megyek..(A fotós topicodat nézegetném, de elég gyér és részben uncsi képek vannak rajta... És ott is visszább foghatnád az álhumorodat.... Hosszú távon nagyon nem áll jól még  egy olyan félintellektüellnek sem, mint amilyen te próbálnál lenni....)

 

Na de a moderáció éppen az akármilyen, szabadon választott topicok élvezetét-használatát teszi tönkre a túlzott lökdösődéseivel, az általános arroganciáival stb....

Előzmény: Wágner úr (380)
a Rubbish Creative Commons License 2010.04.04 0 0 385

Ajjajajjjj! 

 

 Egy ilyen öreg motorosnak mint te tudnia kéne hogy nick névvel gúnyolódni nagy parasztság! A többiről pedig ami szót se érdemel, már alant írtam neked pár sort, kérlek ásd bele magad rendesen!

Előzmény: Ormossy (247)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.04 0 0 383

Nagy tévedésben vagy, egyáltalán nem érdekel a vélt vagy valós moderátorok ilyen-olyan benyőgése "polgári" nickjükön , mellesleg moderátorok kipofázását és magányvéleményük hangoztatását (modinicken!!!) én határozottan leállíttattam, a többi pedig nem moderációs kérdés - mindenki azt pofáz és hazud, amit csak tud és amihez csak kedve van.

 

Az indexfórumokon törölt egészen más szarságok szorgos gyűjtőgetéséről, tárolásáról, végső soron sokszorosításáról, népszerűsítéséről és reklámozásáról beszéltem, de hát ez a kérdés bizonyára nagyon nehezen fogható fel, ne is problémázz vele, másnak sem megy a megértése. Azért sok sikert!

Előzmény: Törölt nick (382)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.04 0 0 381

Fújd csak a magadét, tudod, hogy én úgyis a nagy vitatkozós hajlamomról vagyok híres.

 

Egészség!

Előzmény: Törölt nick (376)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.04 0 0 380

:-D

 

Úgy van, úgy van, ez a helyes megállapítás, ez az igazság..., szép fővárosunk romokban hever, mert a Wágner szemléletesen fotózza...

 

A zindexfórumok pedig annyira, de annyira elviselhetetlenek, hogy csak na! Nem is érdemes járni oda, mer'hogy a Wágnernek ilyen a szemlélete.

 

Nem baj, ettől még engem nem üt meg a guta, ja, és a Söröm sem melex föl...

 

Előzmény: derekbell (375)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.04 0 0 379
már homokkal is felszőrták a helyét
Előzmény: Törölt nick (378)
derekbell Creative Commons License 2010.04.03 0 0 375

Sajnos kegyed nem ijedős meg pirulós, hane mannál sokla rosszabb és silányabb......

 

Ez a hosszú litánia is erős mellébeszélés, mert komoly probléma a moderáció általános napi gyakorlatával van, no és az arrogancából eredő jelenségekkel...

 

ki le nem szarja a politdilit, ha "kiürül", majd jönnek mások helyettük (sajnos)... Csakhogy a Zindex fórum nem csupán a politdiliből áll, az arrogancia n emcsk ott kulminál és a pankráció nem csak ott dúl ezerrel....

 

Isten óvja szép fővárosunkat, hogy ilyen szemléletű emberek fotózgassák.....

 

Ezek az "alapelvek" nem alapelvek, humbug, zagyva okostojáskodás... Ennek semmi köze és kapcsolata a napi lökdösődéshez, ami "moderáció" leple alatt zajlik...

Előzmény: Wágner úr (371)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 374

Nem magasabb szempontok, hanem egy szarlerakat, amit ha észrevettem volna korábban azonnal kivágom a francba!

 

A "magasabb szempont" pedig csupán annyi, hogy mindenféle kamunickek marhaságai miatt a fenntartó nem fog pereskedni, nem fog mindenféle kamunick miatt fizetni, mert nem lesz pénze fórumot fenntartani, vagyis ez a "magasabb szempont" csupán annyi, hogy vannak-e fórumok, vagy be kell zárni őket.

 

A csalánverést mindenki a sajátjával, no, ennyit..., de ezt te nagyon jól tudod magad is.

Előzmény: Törölt nick (372)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 371

Már számtalanszor elmondtam, de egye fene megismétlem..., pedig számomra épp annyira unalmas, mint másoknak az én Söröm...

 

Egyáltalán nem szükséges, hogy engem érdekeljen az a PoliDili vagy mi, az, hogy engem mi érdekel, az az én magányügyem..., mondjuk, a város, konkrétabban Budapest fotózása, na, az érdekel, az stimm, jó hosszú idő óta szinte nem is találsz másutt tőlem hozzászólást, csak a budapesti fotósképek között...

 

A moderaturával meg csupán az a dolgom, hogy mindenütt legyenek fórummoderátor csoportok (azokból, akiket az adott téma érdekel, akik abban benne vannak), ezek a csoportok tudjanak együttműködni (mert amig tudnak, addig nekem semmi dolgom nincs se velük, se az engemet nem érdeklő fórummal). Ha netán ezek a modik annyira összevesznek egymással, hogy nem képesek együttműködni, akkor kénytelen vagyok érdeklődni irántuk, vagyis szét kell zavarnom az egész társulatot és összeverbuválnom újabbakat (akiket a téma érdekel, akik benne vannak, nem úgy mint én). Ha ez megvan, akkor a legközelebbi összeveszésig leszarhatom az egészet. Na, ilyen a technológia, és nem másmilyen.

 

Nos, az viszont, hogy majd akárki nekem megszabja, hogy kik lehetnek és kik legyenek, vagy ne legyenek moderátorok, illetve miképp és főleg milyen irányban működjenek, az meg engem szintén nem érdekel, és nem is kell ezzel foglalkoznom - megvalósíthatatlan ötletei mindenkinek lehetnek. Csak nyugodtan tessék erőszakoskodni, dirigálni, megszabni nekem, hogy mit és hogyan csináljak, másképp egy rohadt dög szemét disznó vagyok, nekem ez nudli, nekem, kérem szépen, vastag bőr van a pofámon, én nem pirulok el, még akkor sem, ha hazudok, továbbá csak tessék nyugodtan ijesztgetni, mert én nagyon ijedős vagyok, főleg az olyanoktól, hogy jajj, kiürül ez a PoliDili, ha mindenkit agyonvernek, vagy mindenki elunja a moderátori önkényt, és akkor mi lesz! Megmondom mi lesz - havaj, ja, és halleluja is!

 

Mellesleg, az egésznek a kezdete óta két alapelv van (még Nyírő határozta meg):

 

- a fórumok legyenek - tartalmilag - függetlenek a Laptól, a szerkesztőségtől, az üzemeltetőtől, a fenntartótól, ezek nem "az olvasóink írják" - szerkesztőség által szerkesztett - rovatok;

 

- a fórumok ne legyenek "orientáltak", vagyis a "problémás" vitatopikokban (politika, vallás, drukkerkocsma és hasonlók) ne kötődjenek egyik-másik irányzathoz, csapathoz.

 

A moderatura ezt a két alapelvet kövesse, a többi már csupán részletkérdés.

 

Az, hogy mindenki mindig elégedett legyen nem alapelv.

 

Ez pedig máig is így van. Akkor pedig miafrancot köll pofázni?

 

Nos, ennyit arról, hogy mi és mennyire érdekel, illetve mennyire kell, hogy érdekeljen. 

Előzmény: kutykuruty brekege (369)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.03 0 0 370

speciel ezzel egyetértek. Nekem sem tetszik, hogy az a hely amolyan "szarkelarakattá "vált.

Bár onnan nézve meg amolyan illegalitásba vonuló földalattti mozgalomnak láthatják....

 

 

Előzmény: Wágner úr (368)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.03 0 0 369

Nézd, nem igazén értem, hogy most mit vársz erre a beírásra.

íén feltettem egy konkrért kédrdést, mi szerint, ha az egész nemérdekel, nem tartod fontsnak, akkor miért foglalkozl vle, erre te védekezésképpen lekeszdesz támadni.....mogy ert a modik milyenek...

 

Más: a modik mindig is emberból vannak és lesznek -bár van ahol gép végzi a moderálát (amiból aztán néha egész vicces dolgok sülnek ki)

szerintem ez kivédhetetlen egyl elehtőség van kivesebb hatalmat adni moderátor kezbe. Egyszval egyszerűsíteni és teljesen konkérttá, gumiszabályok nélkülivé tenni a moderációt.

tökéletes nem lesz, de talán lehetne elfogadhatobb.

 

 

És nem. 10 éves nem ez volt ahelyzet. az utobbi két éve -emlékei szerint - változott nagyon nagyot a moderáció. (a nick elhullásokat illetően.)

Előzmény: Wágner úr (367)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 368
A zapukád meg foglalkozzon a saját fórumával, mondjuk, annyiban, hogy ne legyen szarlerakat - az innen gyökerestül kivágott hozzászólások gyújteménye..., amiket sehol másutt, csak amott lehet megtalálni, természetesen azzal a szöveggel, hogy na, ilyen ez a zindex moderatura, mer' ezek mind ilyenek, én meg főleg...
Előzmény: Törölt nick (359)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 367

.... na, mostan akkor, ha nem foglalkozom vele, az a baj, ha foglalkozni kezdek, akkor meg az a baj, mert olyankor hirtelen nagyon sokan elhaláloznak, a lényeg, hogy mindenképp baj lesz, nagyon nagy baj, sőt, még annál is bajabb..., mer' ez az izé sosem olyan, amilyennek valaki szeretné, amilyennek - szeriinte - lennie kell...

 

Én is tele vagyok ám ötletekkel, hogy milyennek kell (pontosabban, kellett volna) lennie, csakhogy ugyebár ez ilyen lett..., nem most lett ilyen, hanem jó tíz éve, aztán azóta is van, mindig lejjebb és lejjebb, és ennél rosszabb már nem is lehet, csak az optimisták mondják, hogy de, lehet..., ettől függetlenül viszont van, és lesz is még egy ideig..., természetesen az örökké hülye, szemét és disznó, önkényeskedő moderaturával, akik mind egy szálig itt élik ki nagy lúzerségüket, akik itt azt hiszik, hogy ők valakik, pedig dehogy, hiszen csak senkik, meg pribékek, meg egyszerre zsidóbérencek és fidesznácik, továbbá széljobberek és szélballerek szálláscsinálói (na, csak hogy a nagyon-nagyon komoly polidilisek terminológiáját használjam, hogy legyen egy kis valóságsó is az elmélkedés mellé), egyszóval olyan hely, amit legjobb ha mindenki elhagy és elfelejt, amit be kell zúzni, helyét sóval behinteni, hogy emléke se maradjon, hogy még az se találhassa meg, aki nagy dirrel-durral otthagyta már... néhányszor...

 

Á, inkább még Egy Pofa Söröt..., egészség!

Előzmény: kutykuruty brekege (366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!