Keresés

Részletes keresés

jhonybravo Creative Commons License 2013.11.22 0 0 11

Nagy álmom egy csokicsajjal szexeni:)

Előzmény: Portorato (8)
Anonymzoltan Creative Commons License 2013.11.22 0 0 10

Hát igen, valahogy így!

Öröm lenne őt ilyen helyzetben látni!

Előzmény: Portorato (9)
Portorato Creative Commons License 2013.11.21 0 0 9

 Valahogy így?:-)

Előzmény: Anonymzoltan (5)


Portorato Creative Commons License 2013.11.21 0 0 8

 Hát egy ilyen vadmacskához mit szólnál?

Előzmény: Anonymzoltan (7)
Anonymzoltan Creative Commons License 2013.11.21 0 0 7

Ez jó! Tetszik!

Az egyik nő lehetne a párom.

Előzmény: Portorato (6)
Portorato Creative Commons License 2013.11.21 0 1 6

Anonymzoltan Creative Commons License 2013.11.21 0 0 5

Üdv!

Egy ázsiai származású lánnyal, nővel én is kipróbálnám szívesen.

Illetve arról is sokat fantáziálok, hogy a páromat egy nagyfarkú néger pasi döngeti.

Előzmény: PetCutie (3)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 0 0 4

Ez érdekes téma. Elég kicsi a valószínűsége, hogy megvalósul, de nagyon szívesen kipróbálnék néger és távol-keleti csajokat.

A néger nők esetén izgat a nagyon eltérő bőrszínükön kívül a húsos szájuk. Vajon mennyire lehet más, amikor néger ajkak ölelik a farkamat? Tetszene a fekete punci kinyalása is. Tetszik, ahogy a sötét kisajkak között a rózsaszín bőr kivillan.

Az ázsiaiak között sajnos nagyon sok a csúnya, de aki mégis szép, az viszont nagyon. Egyszer volt egy  kínai kolleginám. Csodaszép babaarca volt, cérnavékony hangja, és az akcentusát is szexinek tartottam. Pici cickói voltak, de nagyon jó combjai. Sokszor elképzeltem, hogy sírva lovagol rajtam.

Egyébként szerintem a cigánylánoyk között is akadnak szépségek. Kipróbálnék egy cigány csajt is, vajon tényleg jobban szeretik a faszt? Megtudnám azt is, hogy igaz-e a szóbeszéd, miszerint a cigánylányok puncija hat fokkal melegebb.  :)

Előzmény: PetCutie (-)
PetCutie Creative Commons License 2013.10.27 -1 0 3

Na igen, ez az első és legszembetűnőbb kulturális különbség a magyarok és a külföldiek között. Kár volt reményt fűzni az értelmes kommentekhez....

Qqberci Creative Commons License 2013.10.27 0 0 2

Kecske megvót?...

Szarvas67-69 Creative Commons License 2013.10.27 0 0 1

Dugjál cigányt!

Előzmény: PetCutie (-)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.26 0 0 0

0 problém0.

PetCutie Creative Commons License 2013.10.26 -1 1 topiknyitó

Engem már tinikorom óta izgat, hogy más országok szülötteit próbálhassam ki az ágyban. Vonz a kulturális, mentális, testi sokszínűség, hogy mások a viselkedési minták, a nyelv, a testfelépítés, és ez a sokszínűség megmutatkozik a szexualitásban is. Szerencsémre volt és van alkalmam ennek a fétisemnek a kiélésére, különösen a feketebőrűek és ennek az ellentéte, a kimondottan északi(hófehér,szőke,kék szemű) fiúk vonzanak, de mások is. Nektek mik a vágyaitok, tapasztalataitok? A topic célja a közös álmodozás, kellemes tapasztalatok, vágyak megosztása, kibeszélése és nem negatív véleménynyilvánítás az egyes rasszokról vagy azokról, akiket vonz ez a téma, ezért tisztelettel megkérem azokat, akikben ez ellenérzést vált ki, egyszerűen kerüljék el a topicot és ne tegyék tönkre. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!