Keresés

Részletes keresés

Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9678

Nekem nincs ilyen vágógépem, mindent mérek és sniccerrel vágok. Kicsit időigényes, de egy ilyen már nem fér rá az asztalomra, állandóan pakolgatni meg nem akarok. Megszoktam, hogy méregetek. Fémvonalzó mellett vágok.

Én nem használok nyomdát sem, ha kell valami inkább nyomtatok. Még mindig sikerült ilyen megoldást találnom.:-)

Előzmény: alics (9635)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9677

Az előbb már nem szúrta be a képeket, így itt folytatom.

 

Ezen külön kártyán van a kontúrmatrica....

 

itt a lapon és a sarkokban....

 

ez pedig saroklyukasztóval készült.

 

  Felirat nyomtatva, mert ilyet nem lehet kapni.

 

Mindegyik lap 3D képpel készült. Hobbiboltokban lehet kapni. A képeket ki kell vágni, és ahogy egyre kisebbek lesznek 3D ragasztókockával egymásra kell ragasztani.

 

Előzmény: Aruncus (9676)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9676

Szépek az első lapjaid. Fog ez menni!:-)

Én a feliratozáshoz kontúrmatricát használtam/használok, vagy kinyomtatom olyan színűre, ami megy a laphoz.

Kontúrmatricát használok a sarkokba is, (ez a legolcsóbb) vagy ha nem, akkor sarok lyukasztót.

Előzmény: alics (9629)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9675

Szia!

Örülök, hogy jöttél, légy üdvözölve részemről is.

A képeslapozást én is itt tanultam, még 2008-ban kezdtem, néhány egyszerű lap után áttértem a 3D technikára. Mutatósak és nem olyan drágák, mint sablonokat venni. Bár úgy láttam, hogy Neked már van néhány.

Embossinggal is foglalkoztam. Vettem néhány sablont és ablaküvegre ragasztva használtam őket. Világos színű kartonokat használtam, mert a sötéteken nem látszik át a minta. Kicsit időigényes, de megéri, szebb, mint a sima karton alap.

 

A körforma van embossing sablonnal készítve.

 

Én ezekkel az eszközökkel dolgozom/dolgoztam.

 

A tollkést már nem használom, a sniccerrel jobban tudok vágni. A mai napig vonalzóval mérek és sniccerrel vágok. Én ezt a ragasztót szeretem a legjobban.

Előzmény: alics (9627)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9674

Remek lett mindegyik. Ügyesen variáltad a rózsaszínt. Biztos nagy öröm volt számukra, főleg, hogy még a fényképük is rajta van. Ötletesek nagyon!

Előzmény: 4Hópihe (9622)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9673

Nagyon szép lett. Én is lesem mindig, miket készít. Már vannak a képtárában karácsonyi lapok is.

Előzmény: 4Hópihe (9620)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9672

Köszi! Elmentettem!:-)

Előzmény: 4Hópihe (9612)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9671

Nagyon klassz lett!! Régebben én is szerkesztettem valami formát, mert nagyon tetszett ez a megoldás, aztán mégsem került összeszerelésre. Sablonnal kivágva gyönyörű!

Előzmény: 4Hópihe (9605)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9670

Lekvárcímkének is remek. :-))

Előzmény: 4Hópihe (9604)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9669

Nagyon ötletes! Köszi a címkét.

Előzmény: 4Hópihe (9602)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9668

Én köszönöm, nem kérem. Állandó időhiányban szenvedek, egy album készítéshez sok idő és nagy fantázia kell, hogy mutatós legyen. Ilyenbe nem merek belevágni.

Előzmény: 4Hópihe (9595)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9667

Ilyenre gondoltál?

Én nem csináltam zsebesre az oldalát, aki kapta , így is meglepődött, mikor szétesett a doboz.:-))

 

          

Előzmény: Törölt nick (9596)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9666

Hát ez gyönyörű lett! Tetszik, ahogy a feketét használtad benne. Nem lehangoló.

Biztos élmény kézben tartani és nézegetni. :-))

Előzmény: 4Hópihe (9594)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9665

Szép lett az alkalmi boríték.

A rózsás könyvdoboz fantasztikus. Biztos meglepődött aki kapta. Ilyenre nem számít az ember.

Már én is szerettem volna ilyen könyvdobozt készíteni, de nem tudom, hogyan kapcsolódnak a szélek egymáshoz, hogy szép legyen. Megírnád? Légy szíves! :-))

 

Előzmény: Törölt nick (9591)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9664

Nagyon szép lett. Mindig csak ámulok és bámulok, mikor ilyeneket készítesz. Gratulálok a türelmedhez.:-)

Előzmény: 4Hópihe (9590)
Aruncus Creative Commons License 2014.08.30 0 0 9663

Szia! Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, de sok képeslapot kellett készítenem.

 

 

A képtárammal is el voltam foglalva, ami sajnos még mindig nincs kész. :-((

Az előző éveim  képeslapjai feltöltése már befejeződött, aminek nagyon örültem. Így már csak a 2014-es újakat kell majd mindig felraknom. Még 2-3 mappám üres, de azokat idő hiányában egyenlőre úgy hagyom.

 

Azért kicsinyítek párat, hogy itt is láthassátok.

Jelenleg már a karácsonyiakon dolgozom, de nagyon lassan haladok, 8 db van kész, fotó még nincs róluk.

 

Mióta kitalálták ezt a gumikarkötő készítést, azóta azzal is foglalkozom.

Vannak 8-12-16 évesek a családban és nekik nagyon tetszik. Én videót nézve próbálom őket készíteni.

 

Pihe!

Én szeretem ha megmondják mit akarnak, megmondják a színét, megadják az idézetet, esetleg tudja mi legyen a képen, nekem ez könnyítés.

Egyetlen egyszer nem vállaltam el a lapkészítést, ami esküvőre kellett volna, túl későn szóltak és nem mertem bevállalni az időhiány miatt.

 

Olvaslak benneteket és írok, most egyedül vagyok, kicsit ráéretem magam.:-))

Előzmény: 4Hópihe (9589)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.23 0 0 9662

Rózsa! - hoztam neked egy egyszerű karácsonyi képeslapot. Igaz angol nyelvű, de a képek elmondanak mindent. ...

 

Ugyanaz a minta, kétféle módon. .... Láthatod, hogy az elkészítője egyszerű karácsonyi csomagolópapírt használt a gömbökhöz, - a képeslap alapja szerintem rajzlap, - a belső kisebb pedig egyszerű fehér vagy zöld másolópapír. Kell még ragasztó, olló és szalag.

 

A mintáját megtalálhatod, a 2. kép alatti szövegben látható kék színű szövegre kattintva.

A szöveget pedig bemásolva a "google" fordítójának az ablakába, ... megkapod magyarul, ha szükséges.

 

Ezen az oldalon még több egyszerű, más alkalomra való képeslap, doboz, ... stb. készítéséről találhatsz leírást, képeket.

 

Sok sikert! ... :)

 

http://www.myhappycrafts.com/free-printable-3d-christmas-card-christmas-tree-pop-up/

Előzmény: rozsa57 (9660)
4Hópihe Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9661

neked kell eldöntened  számodra mi az egyszerü. ha szétnézel a linkeken kitudod választani mi az amihez hasonlót képes vagy elkésziteni a rendelkezésedre álló készségekkel.

gumipadot kézmüves papirboltban vagy kreativhobbyban aminek van papirosztálya vagy patcwork részlege kaphatsz.

sniccert barkácsboltban obiban .

ragasztó a nagyáruházak iskolapolcain -vonalzót szintén kaphatsz.kartonok is ennek a környékén..300gros papirt ne vegyél,mert a legtöbb lyukasztó nem birja el. legfeljebb a képeslapod_meghivod alapját szolgálja-igy gondolkozz.

a nagyáruházaknak van kézmüves sarka ott is elérhetö néhány formalyukasztó.

Előzmény: rozsa57 (9660)
rozsa57 Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9660

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a válaszotokat. Én teljesen analfabéta vagyok az egészhez, ezért javaslatot kérek egy egyszerű lap elkészitéséhez, és hogy ezeket az eszközöket és papirokat hol vehetem meg. Ha nem teher ez nektek. Köszi!

4Hópihe Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9659

nah ez nekem nem ugrott be pedig mennyit varrtam régen.. nem tudtam elvonatkoztatni a beszurt sablontól,és ezt a fajtát én csak szurkálva használtam...

jó ,hogy neked eszedbe jutott a varrás is...(de ahhoz is elö kell szurkálni)

Előzmény: Törölt nick (9654)
4Hópihe Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9658

szia rózsa)

költséges majd akkor lesz a hobby ha már mániáddá válik,és egyre több müfajt szeretnél kiprobálni amihez eszközökre is szükség van..

amig beleszeretsz addig föleg a papir ami anyagi vonzattal bir, olló tü cérna és ragasztó minden háztartásban van...

(piros technokolt javaslom)

a pontos vágásokhoz érdemes az öngyógyuló vágólapot sniccert tollkést beszerezni.esetleg formavágó ollókat,néhány formalyukasztót.

inspiráció is kell(szerintem)

javaslom nézelödjél itt szét.

http://www.pinterest.com/number1tigers/homemade-cards-wedding/

keresö kulcs szó handmade wedding card. képek keresése(gugliban)

 közülünk stefi jártasabb e kérdéskörben

itt a képtára

http://xfree.hu/album_show.tvn?aid=117735

 ne ijesszen el,hogy ö pergában is nagyon tud gondolkodni-ez is megtanulható.

 

 a rejtelmekbe pedig magad vezeted be önmagad, mi csak  a háttérinformációkkal tudunk szolgálni,és nem kevés biztatással.

remek hobby ez is..léleksimitó!!!!

 jó kedvet-és legyenszép napod ma is!!!

 

 

Előzmény: rozsa57 (9656)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 9657

Szia Rózsa! - örülünk egy újabb látogatónak, ... azért újabb, mert nemrégen jött egy képeslapozni vágyó óvó néni, .... szintén kezdő.

 

Érdemes visszaolvasni a neki írt válaszokat, és megnézni a már elkészített első lapjait. ... Tudjátok majd egymást segíteni.

 

A beírás száma 9627 - innen olvasgass vissza. .... És, nyisd ki a kattintással kinyitható oldalakat is. Rengeteg ötlet van bennük.

 

Sok sikert! ... - gyere máskor is. :)

Előzmény: rozsa57 (9656)
rozsa57 Creative Commons License 2014.08.20 0 0 9656

Szerbusztok! Igazán nagyon tetszik a munkátok. Álmodozva nézem a szebbnél szebb dolgaitokat. Ha lenne valaki közületek, aki bevezetne engem a rejtelmekbe, nagyon megköszönném. Gondolok arra, hogy mutatnátok egy egyszerű dolgot,, pld. házassági évfordulóra. Megirnátok, hogy hol és mit kell hozzá venni, és az irásaitokkal segitenétek elkésziteni.  Én nagymama vagyok, 57 éves, és mivel művese kezelt rokkant nyugdijas vagyok, megcsinálnám a szükségleteimet a család részére saját kezüleg, mikor mire van szükség. Nem kellene rá túl sok pénzt kiadni, és értékesebb is lenne, mivel saját kezüleg késziteném az ajándékot. Vagy ez kőltséges hobby? Várom a válaszotokat szeretettel. :D

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.15 0 0 9655

https://www.youtube.com/watch?v=HiWAmOgAaFY

 

Itt más a sablon, te a technika jobban látható. .... :)

(mindig tanul az ember :D)

Előzmény: alics (9650)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.15 0 0 9654

Kicsit keresgéltem: :D

Joy!Crafts heeft ook prachtige borduur en embossing stencils. Deze kaart is gemaakt met embossing/borduur stencil 6001/0029 in combinatie met embossing stencil bloemen 6002/0817. Het mooie is dat je met embossing en ook met borduren heel gemakkelijk je eigen patroon op je kaart kunt ontwerpen... Zo leuk om te doen!
Gebruikte materialen Joy!Crafts: 6001/0029  Embossing/borduur stencil 6002/0817  Embossing stencil Bloemen  8089/0203  Kraft papier
We wensen jullie nog een hele fijne dag toe!

 

Google-fordítás:

 

Joy! Crafts is szép hímzés és domborítóminta. Ez a kártya készült domborítás / hímzések stencil 6001/0029 kombinált dombornyomás stencil virágok 6002/0817. Az a szép az, hogy nagyon könnyen a dombornyomás és hímzés a mintát a kártyát tervez ... annyira szórakoztató, hogy nem!

Anyagok Joy Crafts:
6001/0029 dombornyomás / hímzések stencil
6002/0817 dombornyomás stencil virágok
8089/0203 Kraft papír

 

http://crafts203.rssing.com/chan-8030813/all_p25.html#item483

Előzmény: alics (9650)
4Hópihe Creative Commons License 2014.08.14 0 0 9653

én is szeretlek

:o)

Előzmény: Törölt nick (9649)
4Hópihe Creative Commons License 2014.08.14 0 0 9652

kinyomtattuk

és az apróka pontokat tüvel szurkáltuk ,

a z iveket meg domboritottuk pergán.

a sablon sokoldaluan kihasználható igy az azonos mintasávokhoz a pergát el kellet forgatni.több az egyben sablon ez is..

 alulra került a domboritó szivacs rá a sablon és arra az átlátszó perga.

Előzmény: alics (9650)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.14 0 0 9651

Én, sehogy. Még nincs ilyen sablonom, .... :)

Előzmény: alics (9650)
alics Creative Commons License 2014.08.14 0 0 9650

 Visszaolvasom a  hozzászólásokat. Ezeket a sablonokat hogyan használjátok?

köszi

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.13 0 0 9649

Pihe!

 

Nyugi, - semmit sem értettem félre. Teljesen egyértelmű volt számomra, hogy ezt a fajta képeslapot nem kedvelted meg. :D :D

Azt hiszem, - már eléggé ismerlek, .... ismerem a reakcióidat, .... stílusodat.

 

Dalma válaszát pedig egy ismerősöm szavai igazolják, - aki, a tavaszt látta benne. .... :D sok zöld sárgával. ...

 

Előzmény: 4Hópihe (9648)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!