Keresés

Részletes keresés

kishatos Creative Commons License 2009.12.29 0 0 254
HELP, kérem szépen. A Sport Resortnál csak egy távirányító akar működni. Most már három távirányító van, két Motion Plus, és a sima sportnál minden megy a nagykönyv szerint, de sajnos a Resortnál nem akarja látni a második távirányítót. Minden segítségért hálásak leszünk.
Sir Balamber Creative Commons License 2009.12.23 0 0 253
komponens kábelt használj és a wii-t állítsd át széles képernyősre úgy a legjobb.
Előzmény: csuzso (249)
doncike Creative Commons License 2009.12.23 0 0 252
Köszönöm, és igen, én is kezdek erre hajlani.
Előzmény: csuzso (251)
csuzso Creative Commons License 2009.12.23 0 0 251
Szia! Jó a képe 37"-os LG LCD-n. De a komponens kábel sokat javít rajta, tehát szerintem érdemes venni egyet.
Előzmény: doncike (250)
doncike Creative Commons License 2009.12.23 0 0 250

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat.

 

Alapvetően nem a Wii felbontásával van a gond; tisztában vagyok vele, hogy ez nem valóságszimulátor, hanem játék.

 

A kérdés inkább arra irányult, hogy ha ezt a viszonylag alacsony felbontást egy nagy felbontású eszközön, konkrétan egy 32"-es FullHD-s tévén nézem, akkor mennyire "rontja el" a képet.

 

(Normál tévéadásra is azt mondják, hogy FullHD-n elmodósott, mert nem tudja rendesen felskálázni a tévéadás alacsony felbontást.)

 

A Wii esetén erre a problémára elvben valamiféle részmegoldás lehetne a HDMI-s csatlakozás, tulajdonképpen ilyen tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Előzmény: csuzso (249)
csuzso Creative Commons License 2009.12.23 0 0 249
HD Ready-n használom (igaz mióta a HDMI bemenet megadta magát a WDTVLive van a komponensre kötve). Nem Scarton, hanem komponens kábellel kötöm össze. Nem rosz a képe, igaz nem PS3, X360, de jó (ilyen a felbontás).
Előzmény: doncike (248)
doncike Creative Commons License 2009.12.22 0 0 248

Használja valaki FullHD-s tévével a Wii-t?

 

Nem nagyon durva az alacsony felbontású játék a nagy felbontású tévén kivetítve?

 

SCART-on használjátok vagy a külön kábelcsomaggal?

vimizo Creative Commons License 2009.12.17 0 0 247
Köszi:) Perzse gondolom hogy jobb, csak a gyerekeknek biztos érdekes lesz ez is. Valamelyik nap összeraktam, kipróbálni, de már becsomagoltam:) nem tudom nézni mit tud:)

Hát majd jövőhéten

köszi még egyszer :)
Előzmény: csuzso (246)
csuzso Creative Commons License 2009.12.16 0 0 246
Ja meg lehet Opera böngészőt rátenni, de az azért a pc-n sokkal jobb :)
Előzmény: csuzso (245)
csuzso Creative Commons License 2009.12.16 0 0 245
Hogy mekkora, nem tudom, de fér rá bőven. Mehet egyéb dolog is rá (pl chanelek). Van pár játék, ami megy neten, de őszintén megmondom, én még nem próbáltam (pl Conduit). Már vagy klt hete nincs is a TV-re dugva a WII, mivel a HDMI a tv-n bemondta az unalmast, így most a WD TV Live nédiacenter van a komponensre kötve.
Előzmény: vimizo (244)
vimizo Creative Commons License 2009.12.16 0 0 244
Köszönöm válaszodat :) SD van itthon, akkor az jó lesz. mekkora belső memoriája van?
Még egy kérdés, az internetet lehet rajta használni ? Wireless van itthon...

Kipróbálnám, csak már be van csomagolva. De előtte raktam, nehogy szenteste bukjunk be rajta valamit, de m inden rendben van vele. Csak ezt elfelejtettem megnézni....

köszönöm!
Előzmény: csuzso (242)
kishatos Creative Commons License 2009.12.16 0 0 243

Koszi a tippet megegyszer. Tegnap megjott a csomag, jelenleg a lakas minden reszeben van eldugva legalabb egy-egy Wii tartozek.

Remelem sikerul mindet osszeszedni es osszedugni karacsonykor.

Hetvegen vendegsegben voltunk, ahol volt Wii, a gyerek a sporttal jatszott, vegig, es nagyon elvezte. Mi is kiprobaltuk, most mar van egy kis fogalmunk az egeszrol.

 

Előzmény: csuzso (242)
csuzso Creative Commons License 2009.12.16 0 0 242
Szia! Mentéseket a saját memóriába csinál (nem szükséges kártya), onnan át tudod másolni SD-re is, ha akarod. Tehát nem kell venni saját mem kártyát.
Előzmény: vimizo (241)
vimizo Creative Commons License 2009.12.15 0 0 241
Sziasztok.

Szeretném kérdezni hogy a játékok mentése sd kártyára is lehetséges, vagy csak a saját memória kártyájára? Köszi előre is, gyerekek karácsonyra kapják, de nem tudom hogy kell -e saját momokártyát is venni hozzá.
Sir Balamber Creative Commons License 2009.12.15 0 0 240
Én még ilyet nem csináltam, de ahol olvastam róla ott azt írták, hogy mobil vinyóról is megy.
Előzmény: zsloti (239)
zsloti Creative Commons License 2009.12.14 0 0 239
Ha jól értem akkor kell egy dvd olvasót vennem és utána mehet csak a dolog
A gép nincs csippelve csak softhack van rajta az is azért hogy a gyerekeke ne a tízezres lemezeket ejtsék le,karcolják össze
zs
Előzmény: Sir Balamber (235)
Sir Balamber Creative Commons License 2009.12.14 0 0 238
félreértettem, flashelve vagytok nem chippelve..
Előzmény: Sir Balamber (236)
Sir Balamber Creative Commons License 2009.12.14 0 0 237
jah és az is kavarhat ha nem PAL-os a játék, bár azt hiszem ez chip függő..
Előzmény: csuzso (233)
Sir Balamber Creative Commons License 2009.12.14 0 0 236
én néróval írom, de nagyon nem mindegy mire írod. Pl TDK DVD nem ok, Maxwell +-os DVD megy és én is max 6x-os sebességgel nyomom rá.
Előzmény: Fszabolcs_GT (232)
Sir Balamber Creative Commons License 2009.12.14 0 0 235
Előzmény: zsloti (234)
zsloti Creative Commons License 2009.12.13 0 0 234
Hi
Tudja valaki hogy kell isot csinálni a lemezről?
Köszi
Zs
csuzso Creative Commons License 2009.12.13 0 0 233
Ne a Nérót használd. Én az ImgBurn progit használtam régebben.
Max 2x-es sebességgel, kép fájlként (ne adat !!!) írd ki.
Próbálj egy jól működő mentett játékot (ami másnak is megy) kipróbálni, ne pl az új Marió, mivel az szinte mindenkit megfektet elsőre.
Itt nézelődj.
Kitartást és kellemes ünnepeket előre is.
Előzmény: Fszabolcs_GT (232)
Fszabolcs_GT Creative Commons License 2009.12.12 0 0 232
Sziasztok!
Tegnap vettem a gyerekeimnek egy Nintendo wii-t, ami az eladó szerint flash-elve van.
Próbáltuk az egyszerűbb utat: letöltöttünk egy iso fájlt, néróval adatként kiírtuk DVD-re.... wii elindít, a második ikonra a Neogramma-ra rálép és indít, DVD-t betesz és se kép se hang fekete képernyő csak.
Aztán ugyanezt megcsináltuk, hogy a néróval a Cd/DVD képfájl lemezre írása opcióval írtuk ki a játékot....ugyanez a helyzet, sőt a számítógép nem lát semmit a DVD lemezen.

Aztán írtam a srácnak akitől vettem, megadta wehackwii.com oldalt.
A kisebbik fiam a zsebpénzét SDHC kártáyra költötte, megcsináltuk amit leírtak, de semmivel sem vagyunk előbbre...most itt ül mellettem elkenődve, hogy se pénze se játéka....
Ha valaki megenné, hogy lépésről lépésre elmagyarázza a lényeget azt nagyon megköszönném.. PLÍZHELPMÍ!!! Jöhet a nickem mögötti mail-re is! KÖSZI!!!
kishatos Creative Commons License 2009.12.08 0 0 230
most van akcioban az MediaMarkt-ban.
Előzmény: gregorika (229)
gregorika Creative Commons License 2009.12.08 0 0 229
Hello!

Tudnátok segíteni, hogy hol lehet a legolcsóbban Wii-t kapni és mennyiért? Ajándékba lenne karira. :)

köszi
kishatos Creative Commons License 2009.12.08 0 0 228
The item (RT********HK) will leave Hong Kong for its destination on 9-Dec-2009 - igazad van, most megint valtozott a szoveg, ha holnap elindul, akkor ajovo heten itt kell akkor lennie. Koszonom!
Előzmény: csuzso (227)
csuzso Creative Commons License 2009.12.08 0 0 227
Akkor még egy pár napot várnod kell. Elég sokféle szöveg van a Hongkong Post-nál is a csomag küldés lépéseire. A végső szöveg szerintem így néz ki: "The item (RT040180645HK) left Hong Kong for its destination on 27-Nov-2009", ezután pár nap és itt van. Még én is várok két részét a csomagomnak.
Előzmény: kishatos (225)
Sir Balamber Creative Commons License 2009.12.07 0 0 226
aszta mik vannak.
Ma kipróbáltuk a wii fit pluszt. Nagyon vicces játékok vannak a board-al, pl gördeszka :)
kishatos Creative Commons License 2009.12.07 0 0 225
The item (RT044217142HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 6-Dec-2009. - ma ezt olvastam a csomagkövetésben. Ami azért érdekes, mert pénteken volt egy hete, hogy majdnem ugyanez a szöveg volt, sajnos nem jegyeztem fel hogy pontosan miként volt megfogalmazva, de a lényeg, hogy már elindult Magyarorzág felé. Én már azt hittem hogy mármelyik nap megkapom...
Most már kezdek tényleg izgulni hogy itt legyen karácsonyra.
Előzmény: csuzso (218)
csuzso Creative Commons License 2009.12.07 0 0 224
:) Bocs, benéztem kérdésnek
Előzmény: sajnos boka (223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!