Keresés

Részletes keresés

Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2587
Mit szeretnél? :)

*Nem fognak az orrodra koppintani, hogy szétoffolom itt a topicot?*

Dobok mailt.

Előzmény: Belo (2586)
Belo Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2586
OK, bár bartelezhetnénk. :-)
Előzmény: Sam R.A. Banesh (2585)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2585
Huhh, ha ez így lenne megvenném az egyiket.:)

Kölcsön nem kérném, mert eléggé szét kellene hajtani a szkenneléshez... :(

Előzmény: Belo (2584)
Belo Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2584
Megnézem otthon, mert szerintem nekem két példányban van. Nem biztos ugyan, de ha igen az egyiket átengedem szívesen.
Előzmény: Sam R.A. Banesh (2583)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2583
Köszönöm, megpróbálom antikváriumban.
Előzmény: Belo (2582)
Belo Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2582
Marjai Imre: Nagy Hajóskönyv

de ez egy elég régi könyv(80-as évek eleje) és nem tudom hol lehet kapni.

Előzmény: Sam R.A. Banesh (2581)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.10.11 0 0 2581
Üdv Hajósok, esetleg ahoj. :)

A segítségeteket kérném a következőben.

Egy munkámhoz keresek grafikákat a következő típusú hajókról;
karavella, karakk, gallion, korvett, klipper, fregatt.

Igazándiból könyv címekre lenne szükségem, ahonnan nem fotókat, hanem grafikákat tudnék beszkennelni.
Ha még könyvesbolt címet is tudtok adni, ahol biztosan lehet kapni, az lenne csak a hűha. :)

Segítségteket előre is köszönöm.

Sam R.A. Banesh

Belo Creative Commons License 2000.10.09 0 0 2580
Előzmény: Belo (2579)
Belo Creative Commons License 2000.10.09 0 0 2579
Keresd meg a magyar team leadert. :-)
Előzmény: rb (2578)
rb Creative Commons License 2000.10.09 0 0 2578
hát ez kicsit sok lehetőség...

Asszem most már lehet valami password megadásával előre kiválasztott ellenféllel játszani... lehetne hirdetni egy tasztalos bajnokságot!! Mi a véleményetek? A lehetőségekre való tekintettel csak a demo verzió jöhet számításba, úgyhogy kieséses vagy akár csoportmérkőzéses alapon is játszhatnánk!!! Várom az ötleteteket!!
rB, alias a Freya Hun nevű 70feeter az Auckland-öbölből! (német zászló... pofátlanság, hogy nincs magyar... de hát nem sok tengerünk van...)

Na csáó

rB

Előzmény: Belo (2577)
Belo Creative Commons License 2000.10.07 0 0 2577
öt szám kötőjel három szám kötöjel hat szám
Azt hiszem nem lehet kapni, csak online lehet megrendelni, de menj el ide hátha többet mond.
Előzmény: rb (2576)
rb Creative Commons License 2000.10.07 0 0 2576
Belo!

Köszi a segíteni akarást, kár hogy nem sikerált... bár azért a formát (betűk/számok, meg kötőjelek) vagy valami irányt adhatnál, probálkoznék egy kicsit (pl. az utolsó szám megváltoztatásával, bár tudom, hogy nem nagy a remény), vagy hátha meg tudom találni a rejtjelkulcsot... Lehet egyébként Mo.on kapni? tudok egy helyet, ahol ki lehet kölcsönözni cdket, csak nem hiszem, hogy meglenne nekik.

Na, mindenesetre kösz. Jó szelet!

P.S:A fene essen mindenkibe, aki lenn van a Balcsin! Reszkessetek, holnap jövök én is! Már ha nem leszek túl másnapos...

rB

Előzmény: Belo (2575)
Belo Creative Commons License 2000.10.06 0 0 2575
El kell, hogy keserítselek, mert nekem megvan a full verzió és ha egyszer regisztráltattál egy hajót a verzió szám alatt akkor nem tudsz többet. Már elég régóta játszom, még a béta verzió tesztelését is csináltam.
A fleet race k&@!va jó, ha jó a vonalad sebessége.

Szerintem inkább vedd meg magadnak. Megéri!!!

Előzmény: rb (2574)
rb Creative Commons License 2000.10.05 0 0 2574
Halihó tengeri medvék!

Mostanában, hogy közeledik a rettegett vitorlalehúzás (már két hete nem volt a kezemben kormányhosszabító, a trapézmellényről nem is beszélve a fene enné meg!!!), nem tudna valaki súgni egy serial number-t a virtualskipper.com-ra? Király a párosverseny is (van vagy 10 pontom.. :( a 30-35 versenyből..), de ha már sikerált megszereznem a full verziót (BSA rulez!) kipróbálnám a fleet race-t is... a full progi amúgy kb. 250Mega, de ha valaki igény tart rá, rászánhatom magam egy feltöltésre valami jó szerverre, ha tudtok ilyet.. darabokban persze, meg névtelenül...

Jó szelet! éljen a hétvége!

tamásbátya Creative Commons License 2000.10.04 0 0 2573
Üdv Szélrajongók!
Gondolom, hozzám hasonlóan többen áldoznának látni egy nagy amerikai boatshow-ra. Én voltam olyan szerencsés, hogy eljuthattam néhány napja a Boston Boatshow-ra. "Új-Anglia legnagyobb boatshow-ja" - hírdette az öles felirat. Vagy 150 kiállított hajó, de csak írd-és-mondd, mindösszesen 12 db vitorlás (33-47 láb, négy gyártó). Képzelhetitek, azt a biliben a kezem ébredést. A mi hazai, kis kenesei kiállításunk sokkal izgalmasabb volt. Itt volt számos kishajó, izgalmas versenyhajó is a nagyobbak mellett. Kint, azt reméltem végre testközelben láthatok néhány 60-80 lábas nagyhajót, egy-egy igazán míves kidolgozású műremeket, hát nem mondom, szép volt belül egy 47-es Catalina, de azért elég nagy csalódás volt. Ellenben, hogy mégis kicsikarjak egy kis irígykedést, láttam (off boatshow) a BT Challenge első két befutóját testközelből, az tényleg egy élmény volt. Ha a fotótechnika és Gróf barátom is úgy akarja, rövidesen fölkerülhet a hazai sajtó első, nem hivatalos képanyaga is a két hajóról. Addig is üdv: tb.
Belo Creative Commons License 2000.10.04 0 0 2572
Mondanám, hogy rossz hír, de mivel e pillanatokban tudtam meg, hogy én sem tudok menni ez inkább nagyon rossz hír. :-((((

Fene az iparosokba. :-((((((

Előzmény: Gróf Úr (2571)
Gróf Úr Creative Commons License 2000.10.04 0 0 2571
Üdv Néktek, társaim a vitorlázás szeretetében!

Rég jártam erre és mindjárt rossz hírrel kezdem: a vitorlalehúzó bulit ki kell hagynom, szintén munkahely(váltás)i elfoglaltság miatt (nem azonos a munkáltatónk, ez valami divat, ez az okt. 15.) :-(((((

Azért jó szelet és irigykedem: LeComte

Ethan Hunt Creative Commons License 2000.10.02 0 0 2569
Én is oda megyek, ugyanakkor :)
Lehet, hogy egy helyre? Ez a Mérföld féle szervezés? Két Bavaria (42&36)a Zadar/Tankerkomerz-ből?
Előzmény: Törölt nick (2568)
Belo Creative Commons License 2000.10.01 0 0 2567
ill nem Regina. :-(
Előzmény: Belo (2566)
Belo Creative Commons License 2000.10.01 0 0 2566
Ja, a képek a Füreden az MVSz molón készült. Háttérben az Anna vagy az Orpheusz nevű 70-es.
A vitorlás képek pedig egy Regina ha igaz.
Előzmény: Ethan Hunt (2565)
Ethan Hunt Creative Commons License 2000.10.01 0 0 2565
A friss Playboyban egy Dóka Gabi nevű lányról láthatók képek. Ami a lényeg, hogy egy vitorláson készültek. Felismeri valaki a hajót? Szerintem balatoni.
Ja, a képek ITT MEGTEKINTHETŐK
czy Creative Commons License 2000.10.01 0 0 2564
Isten hozott a fedélzeten :-)
Előzmény: rb (2563)
rb Creative Commons License 2000.10.01 0 0 2563
Helló mindenki

Noha már hosszú ideje olvasgatom a topicot, de most készülök először színre (képernyőre) lépni, illene bemutatkoznom. 18 éves vagyok, mióta az eszemet tudom vitorlázunk (régóta, na), Alsóőrs TVSK, jelenleg családilag egy 15ös és 25ös yolle után B24-ben (kissé lomha de tágas), jómagam pedig Reginán mancsaftoltam párat, és idén került vízre először a 420asunk. Talán jövőre eljut egy futamra is...

Szóval, nem tudjátok, hol tudnék találni használt 420 spit?? Nagyon kéne!! Lehet kissé lelakott is, nem akarunk mindjárt bajnokságot nyerni... (jé, reped a plafon...)

Előre is kössz minden helpet meg infot!!! Bármi tipp a 420ra jöhet!!

Belo Creative Commons License 2000.09.30 0 0 2562
Mr. Millet !

Azaz. Pontosan az amiről beszélsz. Csak azt nem értem, hogy ezért a hin miért ment el Ausztráliába. :-)))

A vitorlalehúzó buli jelenleg csak törzsasztalos berkekben hirdetett.

Ennyit tudunk az olimpiai ügyekről.

Előzmény: Mr.Millet (2560)
czy Creative Commons License 2000.09.30 0 0 2561
Szerintem ez tasztalos vitorla lehúzó buli, nem hiszem, hogy széles körű lenne.

Nekem tegnap "zátonyról lehúzó" bulim volt.

Előzmény: Mr.Millet (2560)
Mr.Millet Creative Commons License 2000.09.29 0 0 2560
Re: kalap
Fogadjunk, hogy arról a kalapról van szó, amelyet Füreden a Szövi melletti bazársoron lehet kapni, nyár elején 2400-ért, szeptemberben már 1900-ért (vagy valami ilyesmi), és amolyan horgászkalpag fazon? Vigyázat, néha eladják sötétkéknek a feketét! (Már akinek tudják!!) (Na jó, befejezem a jófejkedést, csak még mindig bent rohadok...)

Ez a vitorlalehúzós buli mennyire komoly és nagyszabású? Csak a tasztal tud róla, vagy széleskörben is ismert?

Más: nincs valakinek valami jó kis bennfentes sztorija a vitorlás olimpikonjainktól/ról? (Pl. volt-e cápa?!!) Egyébként gratula nekik, ha jól látom, Eszes Tamás még Új Zélandot is megverte! (Új Zéland: lásd Amerika Kupa!)

Egyébként meg jó szelet a szerencséseknek!

Előzmény: Belo (2559)
Belo Creative Commons License 2000.09.29 0 0 2559
Gróf Uram!

Sajnos el kell, hogy mondjam gyenge kezdő a Te kalapod az enyémhez képest.:-))))
Pláne mert jó a fejemre. :-)))

Tegnap Ti mit csináltatok?
Mert mi bizony hin mesterrel egy baromi jót vitorláztunk. Füred-Földvár-Füred távon. :-)))
Kis csirke, hurka, sör kompozicióval vegyítve. :-))
És természetesen az új kalapomban. :-))))

Bebe Creative Commons License 2000.09.28 0 0 2558
Átmeneti állapot? Csak nem visszamész a záróünnepségre? ;-)

Bebe

Előzmény: hin (2557)
hin Creative Commons License 2000.09.27 0 0 2557
Ismét itthon. (átmeneti állapot)
Yoo volt, majd mesélek:-))
Előzmény: Bebe (2556)
Bebe Creative Commons License 2000.09.27 0 0 2556
Üdv hin!
Hazaértél? Milyen volt? Vagy még kint vagy? Vagy most mivan? :-))

Bebe

Előzmény: hin (2555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!