Keresés

Részletes keresés

Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301502
Fradi-szintű játékosok. Lásd Husztit, vagy Laczkót. Pár meccs és bizalom kell nekik, aztán ott vannak. Szerinted a Nagy-ikrek nem tehetségesek, akkor mit keresnek a korosztályos válogatottban? Nem ő rajtuk ment el a meccsek. Bartha, Deme, Csepregi, Horváth Dávid. Néhány név a Vasas ellen is játszottak és betliztek, de nagyon.

Ez van....

Előzmény: Törölt nick (301496)
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301500
Igazad van.
Előzmény: gojkómitics (301499)
gojkómitics Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301499
Nem pintér kell nekik,hanem világos rendszabályok.Ha nem "döglik" meg Fradi-mezben,felülhet a lelátóra,vagy mehet a tarcsiba.
Csak az a baj,hogy ezek a láblabdások már utánpótlás korukban el vannak rontva.Tehát a változáshoz elsődlegesen az utánpótlás nevelés megreformálása szükséges.
Előzmény: Kcsita (301495)
Taníts, mester Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301498

Te mit néztél?

Mert az idei keretben a legjobbak között voltak.

Persze az idei keret nem volt túl erős.

Előzmény: Törölt nick (301496)
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301495
Pontosan. Lehet, hogy ezeknek a fiataloknak jót tenne egy Pintér-szerű edző.
Előzmény: Törölt nick (301494)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301493
Minek adott hangot?

De komolyan. Írjál erről. Komolyan.

Láthatod, beszélhetsz vele minden meccsen (Makó kivétel), meg utazás közben.
Te hol vagy a lelátón?
Mivel utazol vidékre, hogy nem találkozol vele?
Előzmény: tözike (301468)
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301492
Na, de pont a fiataloknál? Egy bartha, egy Deme, egy csepreginél nincs? Az utolsó fordulókban a Nagy-ikrekben ott lobogott a Fradi-szív. Kulcsár megtanulja, de a többi? Ez a szomorú....
Előzmény: Törölt nick (301489)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301490
Ténykérdés, az ha valaki 200 kilométerrel odébb előadást tartott ugyanakkor.
Bizonyítható. Bárki utána nézhet.
De hülyeség ezzel foglalkozni.
Bizonyítható, hogy tavasszal Ferencvároshoz méltatlan módon szerepelt a csapat.
Meg kell nézni az eredményeket.
Ki volt az, kik voltak azok, akik beteették, hazudtak az egységbontás érdekében Gelleinek? Ez értelmes kérdés.
Te voltál?
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301486
A Fradi újságban olvastam, hogy Gellei elmondása alapján a fiatalokat a menedzserek körbe vették... pl. bartha Laci. Ősszel jól játszott, tavasszal visszaesett.
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301485
A mai zuhanyhíradóban vendég volt Hajdu Attila. Elmondta, hogy ő nála még a hagyomány van meg, valamint számára a Fradi pálya egy Szentély. Elmondta, hogy számára óriási csalódást okoztak a fiatalok. Ugyanis életük lehetősége volt, hogy most bekerülhessenek a Fradiban. Kaptak egy lehetőséget, amit nem éltek. Ez a legnagyobb fájdalma számára és el nem tudják képzelni mekkora lehetőséget veszítettek a fiatalok.

Hegyi Iván, Zombori Sándor és Hajdu Attila is egyetértett, hogy Lipcsei-Tököli-Dragóner tengely mellé nem nőttek fel a játékosok.

Más.

A Halinál megvan az új edző. Csertői Aulér személyében.
magyarkincs Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301484
...társaink. ( bocsi)
Előzmény: magyarkincs (301480)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301482
Akkor most van itt két állítás.
Melyik a Zsanetté?
Előzmény: takacsi (301476)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301481
Nem igazán értem a felháborodást, az, hogy néha-néha egy-egy játékost megvernek a drukkereink, az érthető, legfeljebb nem indokolható, vagy hogy....
Előzmény: Törölt nick (301477)
magyarkincs Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301480

"Saját nevelésű fiatalokkal"???

Hogy aztán lebuzizzák, patkányozzák stb. őket egyes "szurkoló" társunk.

Valamit nagyon elrontottunk.

Előzmény: KRIPO.67. (301478)
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301479
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301478
Ha lesz is pénz, itt max afrikaiak, hottentották fognak játszani, mert nekik fingjuk sincs, hogy mi vár rájuk.
Annyiból jó lesz, hogy profik lesznek, a focin kívül semmi nem fogja érdekelnio őket.
Ha jók lesznek elviszik őket jobb csapatba, az átalg pedig elmenekül.

Fradit akartunk tele sajátnevelésű fiatalokkal, sasu féle álprofik nélkül.

Csoda lesz, ha egy Nagy Józsi itt marad.
Tökölikről ne is álmodozzunk.
És mindez néhány idióta miatt.
Előzmény: Törölt nick (301477)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301477
Elképesztő !

Mocskos férgek, hihetetlen kárt okoznak a Klubnak.

 

Hiába szövegelnek egyesek, hogy nem kell az ilyen dolgokkal foglalkozni, a gerinctelen hallgatás csak ide vezet, a társadalom számára az szűrődik le, hogy a Fradistákkal már megint baj volt, ezúttal saját játékosukat verték meg, jó érzéssel pont azt, aki végig hajtott.

Kíváncsi vagyok milyen játékos akar itt játszani ebben a csapatnál, ahol ez is megtörténhet.

Mindenesetre bátor embernek kell lennie, mert az, hogy hajt is a csapatért még nem lesz elég, hogy ne verjék meg.

 

 

Előzmény: Száz győzelmet aratott (301471)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301476
Ki etette meg Gelleit?
Ki keverte, ki hazudott?

"– Kinek a sugallatára?
– Nevet nem mondok. Elég legyen annyi, hogy az egyik, a szurkolói körből kikerülő vezető úgy akarta kifejezni elégedetlenségét afelett, hogy nem mindig nyerünk, ha meg igen, nem feltétlenül két-három góllal, hogy ilyen akciókat szervezett.
(Gellei)"

Zig:
Csupán jeleznék néhány problémát:

1. Az interjúban maga Gellei állítja egyes szám harmadik személyben (!), hogy "az egyik, a szurkolói körből kikerülő vezető úgy akarta kifejezni elégedetlenségét".
Azaz fordítsuk le magyarra: Boros Bánk Levente - mert állítólag elégedetlen volt - a Fradi táborán keresztül fejezte ki elégedetlenségét. Nem egyszer, nem kétszer, hiszen "ilyen akciókat" szervezett - azaz többet.
Azt is gyorsan tegyük hozzá, hogy én még beszéltem is vele telefonon aznap éjjel, amikor elfogadtuk a lemondását, sőt, a Budafok-meccs éjszakáján ő (!) hívott fel engem...

2. Engem miért nem kérdez meg senki az ilyen - és hasonló - vádakat illetően?! Ha így történt volna, természetesen vállalnám, hiszen amit mondok, vagy teszek, azért köteles vagyok vállalni a felelősséget...
Pl. Dámosyék hosszú időn keresztül meg voltak róla győződve, hogy szervezkedünk a közgyűlésre, meg akarjuk őket buktatni és én (!) akarok Fradi-elnök lenni. Ahelyett, hogy megkérdeztek volna ezen híresztelések valóságtartalmáról, ők kezdtek el ellenünk szervezkedni...
Ez a Gellei-féle rágalom pontosan ezt a logikát követi.

3. Rá szeretnék erősíteni a mások által már leírtakra: a Tábor (szurkolói csoportok) igenis önálló, autonóm egység(ek). Az, hogy mi fogjuk össze őket és képviseljük az FSZSZ-en keresztül, még nem azt jelenti, hogy mi is mondjuk meg, hogy mit csináljanak. Általában pontosan fordítva működnek a dolgok. Természetesen nem kizárt, hogy ha lenne egy ötletünk, amely elfogadásra talál, megvalósítják, de - bármennyire is hihetetlen - ez egy alapvetően demokratikus szervezet, ha úgy jobban tetszik: ők használnak fel minket, nem mi használjuk fel őket! Smile

4. Makón, sajnos, valóban nem tudtam jelen lenni. Ugyanis éppen előadást tartottam levelezős hallgatóknak a Miskolci Egyetemen. Nem voltam ott azon a bizonyos számonkérésen vmelyik edzésen sem. Megvallom őszintén, nem is tudtam róla. A másodikról utóbb értesültem, az elsőről nem is hallottam, egészen a mai napig - Gellei nyilatkozatában olvastam. A legszomorúbb pedig az, hogy Gelleinek el is mondtam ezt. Majd lenyilatkozza azt, amit lenyilatkozott...

5. Én továbbra is nagyon tisztelem és becsülöm Imrét. Semmi bajom vele. Nem volt, és remélhetőleg nem is lesz. Ez az egész interjú csak elszomorít. Ennél többre tartom... Sad
_________________
Hajrá Fradi & vesszen haynau!
Zig

Előzmény: Száz győzelmet aratott (301454)
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301475

Ez tényleg szégyen! Pont őt...

Most úgy szégyellem magam, mint nekd kéne a dk-s pályáfutásod miatt.

Előzmény: Száz győzelmet aratott (301471)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301474
Ez az igazi SZÉGYEN!
Ezt lehet skandálni!
Előzmény: Száz győzelmet aratott (301471)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301473
Neveket akarok!
És örökös kitiltást!
Előzmény: Száz győzelmet aratott (301471)
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301472

Fradi-szégyen!

 

Totális vezetői csőd

 

Az igazi felelős: furuja tehenész jánoska

Előzmény: Száz győzelmet aratott (301460)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301471
Érthetetlen események: megtámadták Jeremias Buzt
[2007-06-21 19:42]

Sajnos az elmúlt napokban több olyan "szurkolói" megnyilvánulás is történt a Ferencváros körül, amelyet alighanem minden jóérzésű Fradi-drukker elítél. A sajtóban már megjelent, hogy a keddi, visszafogott hangulatú évzáró vacsorára többen is berontottak, és minősíthetetlen hangnemben szidalmazták a csapat játékosait.
Mindenki döbbenten állt az eset előtt, némi öröm, hogy végül nem fajult tettlegességig a meglehetősen ijesztő incidens. Sajnos talán ennél is súlyosabb eset történt vasárnap, amikor a népligeti aluljáróban nem csak szidalmazták, hanem bántalmazták is csapatunk légiósát, Jeremias Buzt.
- Sajnos valóban megtörtént, amiről egyre többen pletykálnak, bár szerettük volna elkerülni, hogy újabb hullámok kerekedjenek a Fradi körül - mondta Tepszics Ignác minderről a 100%Fradi hetilapnak. - Mindannyiunk számára érthetetlen, ami történt, hiszen egy rendkívül profi gondolkodású játékost ismertünk meg Jeremias személyében, aki ráadásul remekül is teljesített, fontos gólokat szerzett.

Nem lehetett panasz a játékára, nem véletlen, hogy külön őt éltető rigmus is született a lelátón a drukkerek részéről. A sajnálatos eset vasárnap délelőtt történt a népligeti aluljáróban, az incidens nyomai jelenleg is láthatóak a játékos felső testén. Buz hozzáállására jól jellemző, hogy ilyen körülmények között is elutazott a csapattal Szegedre, és a hírverő meccsen is odatette magát, annak ellenére, hogy a testi fájdalmak mellett lelkileg is megviselték a történések.

Buz kifejezett kérése volt, hogy ne hozzuk nyilvánosságra az esetet, hiszen őt ismerve talán még ő érezte magát kellemetlenül a történések miatt. Bár véleményünk szerint talán elejét vehetjük a hasonló jellegű támadásoknak, ha nyíltan beszélünk róluk, de mi természetesen eleget tettünk a játékos kérésének. A mai napon viszont komoly médiaérdeklődés volt e témában a bulvársajtó részéről, számos verzió látott napvilágot az esettel kapcsolatosan, ezért döntöttünk úgy, hogy nyilvánosságra hozzuk mindezt.
sergiototta Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301470
ezt, hogy érted, hogy eltűnt ?
Előzmény: tözike (301468)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301469
Ugyanmár...
Előzmény: Száz győzelmet aratott (301465)
tözike Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301468
Bánk nagyon eltűnt, mikor edzőváltás volt nagy hangadó volt.

Előzmény: Törölt nick (301464)
tözike Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301467

Várhidi helyében én lemondok, egy papucs ember.

Előzmény: Törölt nick (301456)
Vasi Kutya Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301466

Ja, tényleg!

Kihagyta Jani bá'-t a felsorolásból...

Előzmény: Törölt nick (301464)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301465
Az a vasi jelző az a megye ahol élsz, vagy ahol születtél?
Csak azért, hogy ne kínlódjak veled.
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301464
Bánk a lényeg:)

Furulyást mellé állítva, Bánk felelős, a Jani nem, most akkor minek elemezgessünk bármit az írásán:))))
Előzmény: Vasi Kutya (301461)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!