Keresés

Részletes keresés

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.21 -1 0 224

Az Újexodusból idézet:

 

Ellentmondás a Bibliában?

Mint már említettük, Jézus Krisztus a Hegyi Beszédben tanítványainak azt a parancsot adja, hogy szeressék ellenségeiket, jót tegyenek azokkal, akik zaklatják őket, és áldják azokat, akik őket átkozzák. Ez a tanítás végigvonul az egész Újszövetségen. Pál megismétli Jézus parancsát a Rómaiakhoz írt levelében: : „Áldjátok azokat, akik üldöznek titeket, áldjátok, ne átkozzátok!” (12:14) Péter hasonlóképpen foglal állást: „Ne fizessetek rosszal a rosszért vagy sértéssel a sértésért, hanem éppen ellenkezőleg: mondjatok áldást, mert arra hívattatok el, hogy áldást vegyetek örökül. Mert aki szeretni akarja az életet és jó napokat látni, az ne szóljon többet rosszat a nyelvével, s az ajkával ne beszéljen álnokul, forduljon el a rossztól és tegye a jót, keresse a békességet és azt kövesse!” (2Pt 3:9-11)

 

*********************************

 

F@szparaszt az NEM 2Pt 3:9-11, hanem ......

 

2. Péter 3:9 Nem késik el az ígérettel az Úr, mint némelyek késedelemnek tartják; hanem hosszan tűr érettünk, nem akarván, hogy némelyek elveszszenek, hanem hogy mindenki megtérésre jusson.

 

2. Péter 3:10 Az Úr napja pedig úgy jő majd el, mint éjjeli tolvaj, a mikor az egek ropogva elmúlnak, az elemek pedig megégve felbomlanak, és a föld és a rajta lévő dolgok is megégnek.

2. Péter 3:11 Mivelhogy azért mindezek felbomlanak, milyeneknek kell lennetek néktek szent életben és kegyességben,

Ruff amfetaminozik?

A Károliban van olyan hogy I. Thessalonika levél:5:15-be

Vigyázzatok, hogy senki senkinek rosszért rosszal ne fizessen; hanem mindenkor jóra törekedjetek úgy egymás iránt, mint mindenki iránt.

De aztán totál más wan............................................

Előzmény: Shang_Tsung (219)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.21 -1 0 223

ha annyira akar enes átkozni fasza, de ott van a átkozott fügefás rész vagy a Pál és Barjézus kombat.........

de neem, nekik nem,............

 

enesnek művelt ateistákat kéne alkalmazni akik tugyák mihez hol nyúljanak hozzá...................

Előzmény: Shang_Tsung (222)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.21 -1 0 222

érdekesség a cikk 2001 január

 

szerzője a gyépés Ruff Tibor ki pénzért mindent

 

DE 2001 óta eccer se érezte azt hogy elbaszta a cikket és nem is törölte

 

Ruff Tibor a szent nyálon tanárbácsi Jééééézusom.....

 

én megértem hogy akkortájt ment a szájkarate görbiczékkel és igény volt erre az igénytelen szarra, DE ma már tévéje van enesnek. megéri a szemetet őrizni?

 

Ruff saját kedwe szerint ÁTíRíRTA a Bibliát tiszta Jehova Tanúja az izmosabb fajtából

Előzmény: Shang_Tsung (219)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.20 -1 0 221

Mos nézem hogy a hágyés Bibliában lófaszt van Isten

 

http://biblia.hit.hu/bible/karoli/1TM/1

 

* * * * * * * *

 

A JT Bibliába így van

Közéjük tartozik Himéneuszx és Alexander, én pedig átadtam őket Sátánnak,y hogy a fegyelmezésből megtanulják, hogy ne káromolják Istent.

 

https://www.jw.org/hu/konyvtar/biblia/magyarazatos-biblia/konyvek/1Tim%C3%B3teusz/1/

 

félek belegondolni hogy a szent nyál akadémián mijen f@szságokat eresztenek

Előzmény: Shang_Tsung (220)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.20 -1 0 220

na ez tipikus hágyés szar

 

sok helyen összemosták az Ószövöt az Újszövvel barom enes

 

Más.

 

A korinthoszi gyülekezetben vérfertőző parázna kapcsolatban élő kereszténnyel kapcsolatban jelzi nekik írt első levelében, hogy már eldöntötte: a gyülekezettel együtt imádkozva át fogják adni az illetőt a Sátánnak a test pusztulására, hogy a szelleme megmenekülhessen az ítélet napján. Mivel az illető ezt meghallva megtért a mostohaanyjával való szexuális kapcsolatból, végül nem került sor a dologra. Nem úgy Hümenaiosz és Alexander esetében, : „akiket átadtam a Sátánnak, hogy megtanulják, hogy ne káromkodjanak” (1Tim 1:20).

 

LLóóÓÓóóófaszt! Nem káromkogyanak, hanem Istent káromolják.

A kettő nem ugyanaz

 

1. Timóteus 1:20 Ezek közül való Hümenaiosz és Alexandrosz, akiket átadtam a Sátánnak, hadd tanulják meg, hogy ne káromolják az Istent.

 

 

Nyomós oka wan annak, hogy mér nézem le a hágyéseket 22-23 éve. Ennyi f@szfejet Jééézusom segícs

Előzmény: Shang_Tsung (219)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.20 -1 0 219

Ilyen például a démonűzés vagy a „szellemi harc” nevű imafajta, a Sátánnal való konfrontálás. Sőt, a Szentírásban - a Zsoltárokban, a prófétai könyvekben, de az Újszövetségben éppúgy - még ennél erőteljesebb imákat is olvasunk, például amikor egy embert a bűnei miatt az apostolok átadtak a Sátánnak, vagy egyenesen átok alá helyeztek.

 

Szerintam ez f@szság.

 

http://www.ujexodus.hu/tema/ima_vagy_magia

 

 

Mert.

 

Szellemi harc.......... ki ellen?

 

Mit tudom én, hogy az a exszektavezér ki rákos lett imáimnak bizonyzsákul hogy azt milyen démon rángatta a geciségei felé?

Én össz annyit láttam, hogy a pénzimádata köcsöge volt.

 

 

És enes még mindig igénytelen mer 

 

A természetfölöttiben a térbeli távolságoknak nincs jelentőségük. Az ilyen „távszabadítást” nevezik a modern keresztény démonológiában „szellemi harcnak”, amelyet azonban már az Újszövetségben is gyakoroltak, hogy egész gyülekezetekről űzzék le az őket szorongató sátáni erőket (Kol 4:12-13).

 

Beleképzelgi a saját faszságait a Bibliába

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.20 -1 0 218

Most pedig szerintem.

 

Szerintem mikor walaki imádkozik Istenhez, mert az ellensége, akárki szemécségeitől meg akar szabadulni....

 

Akkor szerintem közvetve megátkozza azt a személyt.

 

Dávid egy zsoltárban is megemlékezett a barlangban történtekről. Az általa szerzett 57. zsoltárban akkori lelkiállapotáról, gondolatairól vall: „…Dávid miktámja, mikor Saul elől a barlangba menekült. Könyörülj rajtam, ó Isten, könyörülj rajtam, mert benned bízik a lelkem, és szárnyaid árnyékába menekülök, amíg elvonulnak a veszedelmek. A magasságos Istenhez kiáltok, Istenhez, aki jót végez felőlem. Elküld a mennyből és megtart engem, meggyalázza az engem elnyelőt. Elküldi Isten az ő kegyelmét és hűségét.”

 

https://kerak.hu/teologia/az-ellenseg-szeretete-106320

 

Ha walaki olwasta a Bibliát akkor tugya, ha walaki nem is átkozza meg az ellenségét Isten akkor is megveri aztat - szerintem

 

Magatokért bosszút ne álljatok szerelmeseim, hanem adjatok helyet ama haragnak; mert meg van írva: Enyém a bosszúállás, én megfizetek, ezt mondja az Úr.

 

Róma levél:12:19

 

Aki szószerint értelmezi eztet az felfoghassa úgy is, hogy ez egy átok. 

 

De van a buddhizmusban egy olyan szó hogy karma. Aki ismeri a működését az tugya hogy mindenki önmaga karmáján keresztül tugya átkozni önmagát mindazzal amit tesz vagy mond ilyesmi

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 217

Szerintem

Előzmény: Shang_Tsung (216)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 216

Nem tom ki írta a linkemen lévőket de sztem hülyeségeket (IS) írt.

 

Az átok nem előjog, Istentől függetlenül is létezik a karmán keresztül

Előzmény: Shang_Tsung (215)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 215

Hoztam érdekeset

 

Az átok kimondása isteni előjog, ezért tiltja Róm 12,14 az ellenség átkozását, mint Isten jogaiba való beleavatkozást.

 

Konkrétan:

R 12, 14. Áldjátok azokat, akik üldöznek titeket; áldjátok és ne átkozzátok. 

 

há én az ellenségeim mindig átkozom.

Ettől függetlenül, hisz Pál apostol is megátkozta köcsög Barjézust

 

Ami a 14 után van parancs, elvárás keresztényekkel szemben, há akiket átkoztam azok abszolút nem teljesítik.............

 

És még egy érdekesség. 2016-tól átkoztam a szektavezért, elterito 100ik istenét és sajna csak 2020-ra lett rákos és írok maj levelet a Télapónak, hogy mér sikerült a műtétje annak az állatnak.......... fellebezek.

 

Jézus a fenti igerészben egy embertömeget átkoz, nehogymá nekem ne lehessen

 

"Pál szerint a törvény gyermekei átok alatt vannak"

 

 

Hát akkor őket se, nem?

 

https://www.arcanum.com/hu/online-kiadvanyok/Lexikonok-keresztyen-bibliai-lexikon-C97B2/a-a-C97B4/atok-C9928/

 

2Pt 2,14 szerint a tévtanítók átok gyermekei, Zsid 6,7 képes beszédben juttatja kifejezésre, hogy átok alatt vannak azok a keresztyének, akik részeseivé lettek a Krisztus ev-ának a Szentlélek által, és ennek ellenére a hitüket elhagyják.

 

Há akkor ők mér?

IaaLae Creative Commons License 2022.01.16 0 0 214

lényeg a lényeg, hogy igaznak, jogosnak kell lennie. ha nem az, az visszaüt, mindegy hogy miért. abszurd, hogy az emberek mennyire elhanyagolják az igazság, jogosság kérdését. nem félnek ezek semmitől...

Előzmény: Shang_Tsung (213)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 213

Nem írom alá, de tényleg van benne valami.

 

A szektavezér kit megátkoztam sose csinál önvizsgálatot. Nem kell átkozni ahhoz hogy a zemberfia a poklot járja. A karma mindig visszaköszön sztem...... és aki nem figyel, sztem azt el is gáncsolja. Átok nélkül is

 

Aki meg észnélkül átkoz szvsz az nem az ok nélküli átkai miatt taknyol el, hanem amiatt ahogy él. Eszt a fecske monta

Előzmény: IaaLae (212)
IaaLae Creative Commons License 2022.01.16 0 0 212

az ok nélküli saját magadnak árt szerintem. ha nem vizsgálod felül a saját ítéletedet, azzal magadat vezeted félre, egyfajta öncsonkítás.

és van különbség az átok és szitok között. 

Előzmény: Shang_Tsung (211)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 211

Nincs mit megbánni sztem, ha jön jöjjön.... az ok nélkül kimondott átok elszáll mint a fecske, felesleges fecskén lovagolni.

 

Miképpen a madár elmegy és a fecske elrepül, azonképpen az ok nélkül való átok nem száll az emberre.

Példabeszédek könyve:26:2

Előzmény: IaaLae (209)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 210

szentem is, ha wan alapja, akkor helye is wan. 

 

Ez olyan mint a kóla, ha nem wagy szomjas ne igyál, de ha igen akkor mit számít a benne levő szinhidrát mennyisége?

Előzmény: IaaLae (208)
IaaLae Creative Commons License 2022.01.16 0 0 209

én fénykoromban is átkoztam, mert kellett a lelki egyensúlyhoz. csak megvizsgáltam, hogy igazam van-e, és ha nem voltam benne biztos, akkor bár megtörtént, de megbántam. manapság már nincs ilyen. nemigen bánok meg átkot. de eddig el kellett jutni.

Előzmény: Shang_Tsung (207)
IaaLae Creative Commons License 2022.01.16 0 0 208

nem értem egyébként. az átkozás, szitkozódás a lelki egészségnek ugyanolyan része, mint a dicséret, áldás. nem ezekkel van a a baj, hanem azzal, hogy mikor alkalmazzák, és hogy megfelelő motivációval, vagy kritikátlanul.

eleve egy aberrált világ az, ahol a valóság, az érzések felét száműzik, mintha nem is lenne. ezért ilyen nyomi a mai társadalom. mert tilos önmagadnak lenni. 

egyébként is mindenki csinálja, csak az, hogy nyilvánosan elítélik egy csomó lelki betegséghez vezet.

Előzmény: Shang_Tsung (206)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 207

Téwtanítást találtam

 

Akik folyton másokat átkoznak, azokra nem vár sem a földön, sem a másvilágon semmiféle áldás, hanem az utolsó elutasítás: távozzatok, átkozottak, az örök tűzre…

 

https://vasarnap.verbumkiado.ro/32-szam-2011-augusztus-7/259-utjelz707/542-az-atkozodasrol

 

Jézus és Pál is átkozott ohjaj szegénykék

 

Én amúgy nem "folyton" mer többnyire barátokért, és betegekért imádkozok, max 30% átok nálam az meg nem folyton

Js és működik az a lényeg, nem?

eddig a "maximum" az vót, hogy rákos lett egy szektavezér. Exszektavezér

Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 206

Blablabla röff röff

Előzmény: Szemereiné Bagossy Lívia (205)
Szemereiné Bagossy Lívia Creative Commons License 2022.01.15 0 0 205

Nem a betegeknek van szükségük orvosra? Szerinte ott orvosi kezelés folyt - meg a pia...

:D

Előzmény: blagi (203)
blagi Creative Commons License 2022.01.15 0 0 204

miközben a borban alig van

 

Hát, ez az, ő is aszongya...

Előzmény: Shang_Tsung (199)
blagi Creative Commons License 2022.01.15 0 0 203

Tehát betegek voltak Kánában, ezért antibiotikával itatta a násznépet...?

Előzmény: Shang_Tsung (201)
blagi Creative Commons License 2022.01.15 0 0 202

kihagyta

 

Hatrészes. Mán mind a hatot meghallgattad...?

Előzmény: Shang_Tsung (200)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.15 -1 0 201

Amúgy ez tök érdekes, hogy Kínába forralták a vizet hogy ne legyen benne baci, a hülye Izraelbe meg borral nyírták a bacikat. A bor miként lesz antibiotikum?

 

 Jaaaa az alkohol miatt, a pálinka is antibiotikum...............

Előzmény: Shang_Tsung (200)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.15 -1 0 200

Ne légy tovább vízivó, hanem élj egy kevés borral, gyomrodra és gyakori gyengélkedésedre való tekintetből.

I. Timóteus levél:5:23

 

ezt is kihagyta okostojás

Előzmény: Shang_Tsung (199)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.15 -1 0 199

Akkor mé monta?

 

Má megint cukorra vetít 19:32

 

miközben a borban alig van

Előzmény: blagi (198)
blagi Creative Commons License 2022.01.15 0 0 198

a cukor mi borban van nem adhat látványos, érzékelhető szerotonin emelkedést - szerintem

 

Az szerénte sem...

Előzmény: Shang_Tsung (197)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.15 -1 0 197

Hülyeségeket beszél

 

Itt a bor cukortartalma:

https://www.hazipatika.com/taplalkozas/egeszseg_es_gasztronomia/cikkek/mennyi_cukor_van_egy_pohar_borban/20170529115731

 

Két liter kólába 224 gramm cukor van

 

Azaz a cukor mi borban van nem adhat látványos, érzékelhető szerotonin emelkedést - szerintem

Előzmény: blagi (196)
blagi Creative Commons License 2022.01.15 0 0 196

Látom, sok volt a boroskólás grillcsirke: https://youtu.be/F_6VSjPfyg4 ...

Előzmény: Shang_Tsung (195)
Shang_Tsung Creative Commons License 2022.01.15 -1 0 195

Dehogy is!

 

Cicciolina reinkarnációja Ellen G White-nak, vegetáriánus és állatvédő és belépett az első olasz zöldpártba, a Lista del Sole-ba jelenleg hetven éves és sok férfit megjárt és 5millióval támogattyya a Lombikpapák Klubját

Előzmény: blagi (194)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!