Keresés

Részletes keresés

EyeScream Creative Commons License 2003.09.08 0 0 530
Vanilla Coke van Németországban is (mármint hivatalos forgalmazásban). Meg úgy látom, hogy a hivatalos coke.at szájtnak is vannak Vanilla Coke oldalai...
Előzmény: VANILLECoke1886 (523)
Nagynulla Creative Commons License 2003.09.08 0 0 529
PEPSI
Vegetable Creative Commons License 2003.09.08 0 0 528
Nem baj, 10%nak is lenni kell :-DDDD (de miért pont itt??? :( )
Előzmény: Tralfamador (525)
Vegetable Creative Commons License 2003.09.08 0 0 527
Már kiderült, Bécsben :o)
Előzmény: vicc (524)
Vegetable Creative Commons License 2003.09.08 0 0 526
Tudom, hogy számodra bonyolult, hogy 10 éven felül is van élet, és hogy mások nem kötnek bele a kólába, de képesek leirni egy nevet, ugyhogy ismételten felhivom a figyelmed (a netikett és a magyar helyesirás nem ismeretét ugye nem is emlitve), hogy VEGETÁBLA az nem tudom, micsoda, én Vegetable vagyok, és ha más nevét képes vagy leirni normálisan, próbálkozz ezzel iss, addig ugyse vagyok hajlandó veled kapcsolatban mással foglalkozni (nélkülem is látszik, ami látszik), ugyanis a kommunikáció fő vonala, hogy képes légy nagy vonalakban megjegyezni a kommunikációs partner nevét. És röhögni fogsz, ez ha már elmultál 10, a 2003 évnek is fő vonulata, ugyanis rossz kommunikációval nemhogy állást nem kapsz, de egy normális középiskolába se vesznek fel, ahol valami üzleti vonalat tanitanak - ha mégis, repülsz fél év után... Még van szerintem 4-5 éved ezt megtanulni, és ha minimálisan sikerül, talán érettségiig a többi is menni fog...
Tralfamador Creative Commons License 2003.09.08 0 0 525
"még mindig azon vagy leragadva hogy kis meg nagy betü meg hogy az ordibálás!jesszus hát ez ki a f..t érdekel??
"

HEHE, hogy kit? A kulturalt, epeszu internetezok 80-90 %-at...

vicc Creative Commons License 2003.09.08 0 0 524
:)) nemtom hol élsz, de vanilla coke van pl. görögországban is
Előzmény: VANILLECoke1886 (523)
VANILLECoke1886 Creative Commons License 2003.09.08 0 0 523
TOPMAN:Bécsben lehet kapni a Mária hilferen egy hiradástecnikai boltba ami felettéb érdekes.De ott sok érdekes ital van és ott fedeztem fel a VANILLA COKE-ot.az a bolt is Canadából hozza.mert csak ott lehet kapni meg az USA-ban.sajnos.pedig üti a sima COCA-t.De nagyon finom.
CSAK JÉG HIDEGEN.
VANILLECoke1886 Creative Commons License 2003.09.07 0 0 521
NémethA:ugy látom félre olvastad cinikusságomat mert én arra utaltam hogy a csapviz milyen egészségtelen!!!
televan klorral,és baktériumokal amik a csőhálozaton vannak lerakodva!a vizkövesedésről meg ne is beszéljünk!
de ha te ezt egészségesnek találod igyad életed végéig!!
amugy elárulom neked mert ugy látom te is légből kapott baromságokat irsz ide be és ezzel sok fél idiótát hülyitesz meg hogy pl:Dunaharasztin a COCA-COLA palackozó üzemében egy különleges viz lágyitó rendszer üzemel és egy különleges viz tisztitó üzem müködik!!ha ellátogadtál volna a gyár látogatásra amit szerveztek 2éve akkor láthadtad volna a saját szemeddel is azt a hatalmas viztározót ami a gyárban van !Tehát ami a palackba kerül és már szénsavval dúsitott viz a legtisztább mint amit akárhól ihatnál!!mivel lágyitják,felfőzik(bacimentesitik)és utána 4szeresen szűrik!és utána kerül bele a FANTÁBA vagy a SPRITE-ba!!és az a csapviz amit kiengedsz és megiszól a leg egészségtelenebb !!És ha ez neked nem lenne meggyöző fáradj ki dunaharasztiba és tekintsd meg európa legmodernebb palackozó üzemét!!!amit 300millió dollárból hoztak létre!
ezt az irást ajállom VEGETABLE emberkének is.
na bye

colbas:pont a pepsi a cukrosabb ha nem vetted volna még észre!és nem véletlen választották az emberek azon az önégető izválasztó baromságon amit még pár éve a pepsi csinált magának és ott is többen azért a pepsit választották "jobbnak" mert az édesebb!
és az emberek többsége az édesebbet szeretei jobban(én nem)és ezért tippeltek többen a pepsire4
de mint kiderült igy is a pepsi maradt alul a nagy izválasztón ezért nem volt végül nyilvánosságra hozva a végeredmény!
ezzel is ujból lejáratta magát a tepsi cég!ami már igy is az utolsókat rugja honos hazánkban!!

Vegetable Creative Commons License 2003.09.07 0 0 520
Ki akarod bökni, hogy a marketingtermék melyik országból ir? :o)
Előzmény: TOPMAN (519)
TOPMAN Creative Commons License 2003.09.07 0 0 519
Magyarországhoz legközelebb melyik országban lehet kapni vanilliás Coke-t?
tigger6 Creative Commons License 2003.09.07 0 0 518
a cocacola a cukorral teli kólájával a nyomába se érhet.

:))) pedig a pepsziben van több cukor :)

Előzmény: colbas (517)
colbas Creative Commons License 2003.09.07 0 0 517
Vegetable:igazad van én se sok embert láttam még aki ezt a nestea nevü vizezett szart meg bírta inni(egyébként meg nem tudom mi köze a teához mer szvsz nem sok)Nálam a pepsi a favorit a cocacola a cukorral teli kólájával a nyomába se érhet.A vanilla coke meg a legrosszabb ital amit valaha ittam.Valaki írta hogy a kék kóla természetellenes.és a vanilla coke???
vicc Creative Commons License 2003.09.07 0 0 516
ember(?:), te nagyon súlyos vagy:) nálatok a kólagyárban mennyit adnak ezért az antipropagandáért?
Előzmény: VANILLECoke1886 (512)
Vegetable Creative Commons License 2003.09.07 0 0 515
Mellesleg igazad van, ami a csapból "fojik" (copyrigt VANILLE) az nagyon egészséges, ezt "amiadt" (copyright VANILLE) mondom, mert örülök, hogy végre valamiben egyetértünk... (még ha cinikusnak is szántad a megjegyzést :-D)

A hülye vaker egyébként roppant érdekes argó kifejezés, de ugy tudtam, már kiment a divatból nálunk :o)

Előzmény: VANILLECoke1886 (512)
Vegetable Creative Commons License 2003.09.07 0 0 514
Ne ordits már, mert megsüketülök, és nagyon sajnálom, hogy képtelen vagy pszichésen az alapvető szabályait elsajátitani annak a platformnak, ahol kommunikálni próbálsz, de anélkül elég nehéz megértetni magad, mert ugyan lehet ujitani, de ha hülyét csinálsz magadból, az nem növeli meg az általad irottak izé... "értelmét" (már amennyi van benne a pocskondiázáson tul :)

Addig is ismét próbálkozom, hátha felfogod valahogy nagynehezen... Nem, nem vagyok VEGETABLE, soha nem is voltam. Az én nevem Vegetable, barátaimnak Veg, ugyhogy igy se szólits, ha lehet... Tudod, ha nem akarod, hogy a kelleténél hülyébbnek nézzenek, akkor ezt a problematikát igy, sokadik figyelmeztetésre talán illene tudatositanod...

Nem akartalak vele egyébként meggyőzni (akibe ily mély nyomokat hagyott a marketing, azt fizikális képtelenség, ilyen után imádkozik minden reklámszakember, és biza mi is azt tanultuk, hogy a hozzád hasonlókra kell alapoznunk, de most nem is vizsgázom, nem is dolgozom :), csupán azt óhajtottam tudatositani, hogy a "mindenki" szó kb. 5milliárd emberi élőlényt jelent, és ezek közül ha akár több tizezernek is izlik, az is elenyésző szám, ugyhogy mindenkinek nem izlik (mellesleg én meg azt nem tudom tapasztalataim alapján elképzelni, hogy mondjuk 100 embernek izlene, az általam ismertek szerint szörnyü)

Előzmény: VANILLECoke1886 (512)
NemethA Creative Commons License 2003.09.07 0 0 513
igazad van, a csapvíznél nincsen egészségesebb. ugyanis ásványianyag-tartalma nagyobb, mint a palackos vizeké, továbbá (lassan írom, hogy megértsd):
a  c s a p v í z  a  l e g s z i g o r ú b b a n   e l l e n ő r z ö t t   é l e l m i s z e r.

az általad szeretett üdítőket pedig nem csapvízből csinálják, hanem a palackozó üzemeket mindig kút mellé telepítik, és innen ántsz engedéjjel (vanillacoke után szabadon :))) ) palackozhatják. (megsúgom: ántsz ellenőrzés kb. évente kétszer van, akkor mindig tiszta a víz, de bizonyos források alapján máskor nem feltétlenül, de ez inkább a kicsi italpalackozókra érvényes).
Előzmény: VANILLECoke1886 (512)
VANILLECoke1886 Creative Commons License 2003.09.07 0 0 512
VEGETABLE!
Én nem üvöltözök csak arról nem tehetek hogy te még le vagy ragadva a multban meg ezekben a baromságokban hogy ha valaki NAGYBETÜVEL ir az már akkor üvöltözik!
Én leszarom meg azakt a hülye baromságokat ha nagy betüvel irok 2 betüt egy szóban vagy az egészet akkor is értelmezhető és az nem azt jelenti hogy üvöltök!SZÓVAL TOJOK A HÜLYE BALFASSÁGAIDRA!AMUGY NEM GYŐZŐL MEG SENKIT EZZEL A HÜLYE VAKERRAL HOGY HÁNYT VALAKI EGY WCBEN ÉS ÉPP EGY NESTEÁS FLAKON VOLT A KEZÉBEN.
ÉN IS HÁNYTAM MÁR EGYSZER UGY HOGY ETTEM VALAMIT DE NEM A KAJA MIADT HÁNYTAM HANEM AMIADT MERT MIGRÉNES FEJGÖRCSÖM VOLT!ÉS MÁSNAP UGYANUGY MEG ETTEM AZT A KAJÁT!AZ A CSAJ SEM A NESTEÁTÓL HÁNYT!
AMUGY CSAK GRATULÁLNI TUDOK IGYÁL SOKAT EBBŐL A CSAPVZBŐL AMI FOJIK A CSAPOKBÓL NÁLUNK.AZ NAGYON EGÉSZSÉGES!SOK SIKERT....
Tralfamador Creative Commons License 2003.09.07 0 0 511
Teljesen partatlanul, csak kozles szinten, van nehany internetes szavazas folyamatban ez ugyben:

1.
Osszes szavazat: 22913
Coca: 10511 (46%)
Pepsi: 12402 (54%)

2.
Osszes szavazat: 6146
Coca: 3228
Pepsi: 2305
Other: 613

Van meg kismillio online szavazas a temaban, de altalaban kozel ugyanannyian voksolnak az egyikre mint a masikra...

Forbes lista alapjan (nem iz alapjan rangsorolnak :D ):
1997-ben Pepsi 36. - Coca 22.
1998-ben Pepsi 45. - Coca 39.
1999-ben Pepsi 41. - Coca 40.
2000-ben Pepsi 54. - Coca 44.
2001-ben Pepsi 55. - Coca 50.
2002-ben Pepsi 41. - Coca 44.
2003-ban Pepsi 43. - Coca 44.

Vegetable Creative Commons License 2003.09.06 0 0 510
Hát mondjuk a szénsavmentes ásványviz ivását sose értettem, sokfele az országban onnan van az ivóviz is, ahonnan az ásványviznek valót nyerik, és bár a szódánál kényelmesebb a buborékos ásványviz (le lehet rendesen zárni, nem ugy, mint a kész szódát és nem kell késziteni, mint a fémpalackos szódát), de ha már szénsavmentes, akkor ugyanott van a csapviz... No persze más a helyzet, ha az utcán veszi az ember, mert megszomjazik, na de hazavinni minek? :-O
Előzmény: NemethA (508)
Vegetable Creative Commons License 2003.09.06 0 0 509
Pl. nekem van kedvem, munka, tanulás, barátok, betegápolás, bulik és társai mellett, nem tehetek róla, hogy neked még ez is nehézséget okoz :-D

Mellesleg felhivnám b. figyelmed arra, hogy ne üvöltözd a nevem, mert egyrészt nem tul szimpatikus valaki, aki ok nélkül állandóan üvöltözik, másrészt nem kedvelem, ha a nevem üvöltözik... Hogy te csak orditva tudod magad elképzelni, az egyéni szoc problemád...

A mindenkinek meg mond meg, hogy tegnap láttam a fősulin a lányvécében öklendezni valakit, aki akkor vágta ki "Ez egy szines ihatatlan szar"-t (uj feketeribizlis müanyagtea :), és itta inkább a csapvizet...
Tudod, a "mindenki" szó elég bő kosár :o)

Előzmény: VANILLECoke1886 (506)
NemethA Creative Commons License 2003.09.06 0 0 508
és nem gondolod, hogy felesleges annyi műanyagot, fémet termelni azért, mert te éppen szomjas vagy???
miért nem jó a csapvíz?????? Mo. legnagyobb részén (incl. Bp.) a csapvíz jobb minőségű, mint az ásványvizek.
Előzmény: VANILLECoke1886 (506)
VANILLECoke1886 Creative Commons License 2003.09.06 0 0 507
VICC:Neked nem véletlen vicc a nick neved!!
Mert vicc amiket irsz!!
Hihetetlen nagy vicc!
a Vaniliás colát a COCA-COLA "teremtette"meg elsőként a világon!!VANILLA COKE néven!
Épp itt van elöttem egy dobozzal:)amit majd egy különleges alkalomra hagyok mert olyan isteni ize van!És idén augusztusban dobta piacra a pepsi is a másolatot(mint minden mást)és még el is ismerték hogy lemásolták.Amit maga a az egyik fejesük mondott a pontos infót az indexen elolvashatod vagy bárhól!ami elég égő már a pepsire és azzal indokolták hogy ök sem akarnak lemaradni a versenyben. az az kimaradni a VANILIÁS üzletből.hiszen irdatlan sokat adott el a COke a VANILLA COKE-bol 2001töl.de hát a pepsi mióta létezik azóta égeti magát tehát ez az égés már nem is annyira meglepő.
amugy ha láttad a PONYVAREGÉNYT,ott is ittak a filmben VANILIÁS COLÁT!!és ugy kérte ki vincent hogy VANILLA COKE.:))
VANILLECoke1886 Creative Commons License 2003.09.06 0 0 506
VEGETABLE:Fözöl jó erős mentateát, beleraksz még száritott gyümölcsöket is, pl. szeder, sárbabarack... Leszüröd, hozzákeversz kevés mézet, berakod a hütőbe, és az igy keletkezett csodás, cukor, izesitő és szinezőszermentes ICE Teát beöntöd egy flakonba... Nem veri egyik cég se :-D

Válaszom:a francnak van kedve és ideje fözöcskézni meg baszakodni fölleg az aki dolgozik(én) meg mikor az utcán mész pl nyáron dög melegben nem kényelmesebb megvenni egy pet palackos NESTEA-t????de te csak fözöcskézzél tovább.
amugy idág akárkit kérdeztem elég sok embert mindenki NESTEA rajongó.Fölleg ez az új feketeribizkés ez mindenkinek a kedvence!És mivel sokat adnak el belölle nem véletlen hogy nem csak 20 ember szereti!!!

FF Squad Creative Commons License 2003.09.06 0 0 505
Coca Cola rulez...
putyi Creative Commons License 2003.09.06 0 0 504
Igen-igen...

Csak ugyebár a piros és a zöld az mondhatni természetes szín, de a kék... főleg a peszikék az teljesen természetellenes...

Előzmény: tigger6 (503)
tigger6 Creative Commons License 2003.09.06 0 0 503
Igen az tényleg saját volt :) Persze hozzátehetjük, hogy abban a hadjáratban is második, hogy a Coca elkezdte a színes üdítőket csinálni (piros: Vadmálna, zöld: Fanta Lime) és ezekután jött a kék pepszikóla. :)
Előzmény: putyi (502)
putyi Creative Commons License 2003.09.06 0 0 502
Azért van a pepsinek is saját ötlete: PEPSI BLUE :)))))))) Az igaz, hogy ihatatlan, de legalább pepsi
Előzmény: vicc (500)
tigger6 Creative Commons License 2003.09.06 0 0 501
Honnan veszed, hogy a Coca lopta? pepszire ez a lopás dolog sokkal inkább jellemző :)
Előzmény: vicc (500)
vicc Creative Commons License 2003.09.05 0 0 500
vajon honnan lopta a koka a vaníliás kóla ötletét?:)))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!