Keresés

Részletes keresés

Doktorbela Creative Commons License 2014.12.15 0 0 909

Sziasztok van két hibátlan Sinalco Kola üvegem érdekelne mi az ára amit el lehet érte kérni a neten szinte semmit nem találok róla.

Köszi

Esetleg ha valakit érdekel megegyezhetünk.

 

v_peti Creative Commons License 2012.06.28 0 0 908

Régebben is másnapra el szokott tűnni a szénsav....

Előzmény: zlota (903)
beni76 Creative Commons License 2012.06.27 0 0 907

Coca-Cola fanoknak. Tudja valaki esetleg mennyit érhet?

v_peti Creative Commons License 2012.03.01 0 0 906

Régebben rá volt írva, hogy CO2 tartalom x gramm/liter. Ca. 7 gramm volt benne régen.

 

Előzmény: zlota (905)
zlota Creative Commons License 2012.03.01 0 0 905

Nincs ráírva!Én is megnéztem, de nem találom rajta!

Persze ha te megtudod, kérlek írd meg, mert már irtam a Coca-Colának is, de sajnos nem jött válasz...

Előzmény: v_peti (904)
v_peti Creative Commons License 2012.02.29 0 0 904

Nekem nem tűnt fel. Csökkentették volna a szénsavartalmat? Nem gondoltam volna... Majd megnézem, hogy mi van az oldalára írva, mert rá van írva, hogy széndioxid-tartalom X gramm/liter.

Előzmény: zlota (903)
zlota Creative Commons License 2012.02.28 0 0 903

Nem vette észre valaki rajtunk kívül, hogy alig van mostanában a Coca-colában szénsav?

Már kibontáskor sem akar igazán kifutni, de ha reggel kibontod, este már akárhogy zárod vissza csak a cukros lét lehet inni.

Tiszta rossz szénsav nélkül!

v_peti Creative Commons License 2012.02.02 0 0 902

Köszönjük Brüsszel a cukoráremelést! Zabáljatok csak sok glükóz-fruktózszirupot, idióta bürokraták!

 

Mióta megugrott a cukor ára, azóta a magyar cola is a 3,33 decis, 6-os csomagolású kivételével (de csak a 6-os, nem a darabos) mind ezt a mocskot tartalmazza!

 

http://eletmod.hu/tart/cikk/j/0/121115/1/eletmod/3_megdobbento_teny__mostmar_biztos_kihagyjuk_a_szensavat?place=srss

 

A szénsav egy dolog, na de ez a fruktóz-glükóz nevű GM-es sz*r sokkal durvább! Nem tudom a magyarban is GM-es van-e, de ugye a Cola-sürítmény az USA-ból jön.

v_peti Creative Commons License 2011.04.17 0 0 901

Vazzeg ez durva: Most nézem, tényleg nem cukor van a normál kólában! :((( De a magas árat nem tudom elfogadni indoknak, mert amikr az a nálam lévő terméket palackozták, meg a felhalmozott (gondolom legalább 1-2 hétre elegendő) cukormennyiséget nézve, még jóval a drasztikus áremelés előtt kellett hozzá venni a cukrot.

 

:(((

 

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=278692

The Playbook Creative Commons License 2011.04.07 0 0 900

Nálam a Coca Cola nyer... igaz gyömbérben jobban szeretem a Canada Dry-t, bár érdekes, hogy néhány országban a Coca Cola forgalmazza, míg itthon a pepsi..

vasgyári capriccio Creative Commons License 2011.01.10 0 0 899

jogos..

Előzmény: v_peti (898)
v_peti Creative Commons License 2011.01.10 0 0 898

Kár.

 

Bár megjegyezném, hogy a nem visszaváltósok visszaszállítása és kimosása is állítólag annyiba kerül, mint a nemvisszaváltós.

Bár ebben némileg kételkedem, mert egyfelől, amíg párhuzamosan volt visszaváltós és nem visszaváltós, addig ca. 50-60 Ft-tal volt olcsóbb a visszaváltós betét nélkül, szóval az üveg árát akkor is kifizette az ember, csak nem kapta vissza. Másfelől meg a visszaszállítás nem pénz, mert a teherautó, az áru szétterítése után visszamegy a telepre üresen, akkor meg már mehetne üres üvegekkel is.

Előzmény: :Snoopy: (896)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2011.01.10 0 0 897

:Snoopy: Creative Commons License 2010.12.31 0 0 896

Na pár hónapja Istenítettétek a Coca colát hogy környezetbarátabb meg visszaválthatós stb.

Követve a Pepsi hülyeségét  Január 1-től megszünik a visszaválthatós COCA COLA gyártása, már csak eldobhatós palackos lesz!

 


trancesound Creative Commons License 2010.09.24 0 0 895
Azért akkora nagy esélyed nincs, mivel augusztus 20 óta megy a játék és több mint 2000 nevezett járgány verseng a legszebbnek járó díjért, ill október 15-ig tart maga a játék, de azért hajrá. Kár, hogy csak egy minit lehet nyerni. Azért én is designoltam egy saját vast, de csak poénból :) Azért szavazzatok rá... 764 ig vagyok :)
Előzmény: Vampira99 (894)
Vampira99 Creative Commons License 2010.09.24 0 0 894
Űűű, ez engem hogy került el eddig? :O
Hogy ez mekkora királyság :D Megszállott Coca-Cola-fanatikus vagyok, meg még MINI-t is nyerhetek vele, hát mindjárt leteszem a hajam :D Köszi emberek, ez nagyon jóóó, rohanok is autót tervezni :D
Bégé69 Creative Commons License 2010.09.24 0 0 893
Nagyon helyes, hogy nem adtad fel!! elvégre a remény hal meg utoljára :P :D
Ha meg úgyis azt nézed hogy minden nap veszel kólát és lefogadom hogy minden nap te is úgy mint én egy csomó időt eltöltesz a gép előtt akkor már miért ne tennéd ezt úgy hogy dobsz magadnak egy esélyt arra hogy megnyerj egy ilyen kis pöpec kocsit.
Nézegettem egy kicsit hogy ki milyet tervezett... hát akad bőven olyan amire nem is fordítottak szinte semmi időt csak összedobott valamit hogy hátha, de szerintem ők az esélytelenek nyugalmával indulnak, de akad olyan is amire még én is szívesen szavaztam volna hogy nem játszanék én is.
Előzmény: Kozomago (892)
Kozomago Creative Commons License 2010.09.15 0 0 892
Én még sosem nyertem semmi értékes dolgot....de nem adtam fel a reményt...egy ismerősöm nyert már kocsit...a mázlista.. ő valami sörös játékra nevezett és úgy sorsolták ki...már a coca cola honlapján is regisztráltam 1-2 ilyen nyereményjátékra. kólát szinte minden nap veszek, szóval kupakom az van rendesen:D
mindjárt megnézem ezt a mini tervezős dolgot is. jópofának tűnik.:D
Előzmény: Wettp (891)
Wettp Creative Commons License 2010.09.15 0 0 891
na végreee..tényleg mükszik faintosan az oldal...2-3 napja találtam rá és akkor ideges is voltam h nem jácchatok.telibe egy hónap elég is hogy megnyerjem elöletek...igazábol jo ez a megtervezös program,10perc alatt össze is dobtam egyet,ami olyanra sikerült h vonza majd a szavazatokat remélem.kell nekem ez a kocsi:)
hastetheday Creative Commons License 2010.09.15 0 0 890
ITT találod! Az eddigi link amit írtak/am nem volt megbízható, sokszor nem töltött be. Az oldalon, minden info le van írva, és megnézheted az összes eddig elkészített MINI-t. :D
Pont azon gondolkoztam, hogy milyen jó lenne ha az összeset legyártanák amit megterveztek! Milyen jól néznének ki az utakon! :D
Előzmény: barhelg (886)
v_peti Creative Commons License 2010.09.13 0 0 889
Köszi!
Előzmény: Cukker111 (888)
Cukker111 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 888
http://cokeminidsgn.carnation.hu/gallery/index/id/1038

jobb oldalt fent tudsz tervezni kocsikat. amúgy összelehet hozni 1-2 jó autót! bár nekem az első helyezett baromira nem tetszik mondjuk, de a 3. annál inkább! ^^
v_peti Creative Commons License 2010.09.13 0 0 887
Nem láttam még az autót! Csak ipodot, számítógépes játékokat és koncertbelépőket láttam a játékos honlapjukon, a coke.hu-n.
Előzmény: bitmapwomen (885)
barhelg Creative Commons License 2010.09.13 0 0 886
Hol találom ezt a Cola játékot? Ezzel lehet nyerni is vagy csak az autó külsejét megtervezni?
Előzmény: bitmapwomen (885)
bitmapwomen Creative Commons License 2010.09.13 0 0 885
És pont ez a jó a Cola nyereményjátékokban, hogy divatos és főleg drága dolgokat hoznak elérhető közelségbe. Bár az én autóm amit terveztem nem nagyon hozza lázba az embereket, de nekem tetszik! :)
Ha a nyereményjáték nem jön össze akkor veszek egy Ladát és azt festem ilyenre! :D
Előzmény: kabalaa (884)
kabalaa Creative Commons License 2010.09.08 0 0 884
Szerintem mindenki elfogadna egy ilyet!
Közel 5 millától indul a One!
A Cooper meg 5.5-től! :)
Előzmény: henike9 (880)
hastetheday Creative Commons License 2010.09.08 0 0 883
Hmmm... Ez egy kicsit összetettebb dolognak tűnik mint a Cola, így első olvasásra! :D
Nem akarom ismételni önmagam, tényleg csak egy bicikli-őrült barátom mesélte, én meg elhiszem neki. Majd ha egyszer a sors elvisz a Tour de France-ra szurkolni, akkor megkérdezem valakitől! :D

@bitmapwomen: Jó ez a játék, én is találkoztam már vele! Kicsit keveslem a díszítő elemeket, de azért el lehet vele szórakozni. :)
Előzmény: kabalaa (881)
henike9 Creative Commons License 2010.09.08 0 0 882
A kormány keveset fordul, a váltó határozott, az ülések jól tartanak, szóval minden olyan amilyennek lennie kell. Ezzel az autóval prímán lehet előzgetni, cikázni, gyorsulni, megállni, még beférni, még átmenni - szóval igazi élményautó.
7 másodperc alatt gyorsít fel 100 km/órára. Amúgy egyik ismerősömnek van egy, így tudtam kipróbálni.
Előzmény: kabalaa (881)
kabalaa Creative Commons License 2010.09.07 0 0 881
Hol próbáltad? Lehet tesztvezetést kérni valahol? Egy Cooper S-t szívesen kipróbálnék! :)

Amúgy valami ilyesmit ihatnak a versenyeken:
"Izotóniás sportital, antioxidánsokkal
Nagy hatékonyságú elektrolites, energia-rehidratáló izotóniás ital azokhoz a sporttevékenységhez, amelyeknél a terhelés időtartama meghaladja a 1,5-2 óra időtartamot. Jelentősen csökkenti a görcsök beálltának veszélyét, segít megelőzni a teljesítmény- és a kitartás csökkenését. Védi a túlterhelt szervezetet az oxidációs stresszel szemben a hosszantartó igénybevétel folyamán."
Előzmény: henike9 (880)
henike9 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 880
Ez nagyon tetszik.
Nagyszerű érzés egy olyan kisautóban helyet foglalni, amely kívül-belül dögösen néz ki, és ráadásul menet közben is jól teljesít.
Én már kipróbáltam, elfogadnék egyet :)
Előzmény: bitmapwomen (879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!