Keresés

Részletes keresés

FromStadlau Creative Commons License 2020.10.31 0 0 297

Szerintem kérd el Ákos szuper maszkját arra a kis időre, míg informernek átadod az ajándékod. 

Előzmény: egylambos (295)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 296

De azt is hogy beenged a kapun, ha a nonók netán nem a nappalijában tennének ki. :-)

Előzmény: egylambos (295)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 295

Hát remélem informer nem fog lefertőzni :-)

Előzmény: FromStadlau (294)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.31 0 0 294

Nincs mire készülni. Ez van.

Este 8-tól reggel 6-ig van csak, de sétálni ("egészségügyi és lelki pihenést végezni, ahogy fogalmazzák) lehet. Szóval semmi különös, legalábbis az én életemen nem változtat. De kb.1 hét és betellnek az intenzív osztályok, akkor total lock down lesz.

Ha Brazíliát megúsztad, nehogy már Bp-en kezdj el köhögni. Ugye ott nincs lockdown, nem is terveznek, de a lélegeztetőre nehogy egy fogorvos akarjon feltenni:))  

Előzmény: egylambos (293)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 293

Most olvasom FromStadlau készülhet az újabb lockdownra :-)

egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 292

A helyedben nem zárnék ki semmit. Érhetnek még meglepetések. És ha jól emlékszem már te is láttál ufót az űrbe kirepülni.

Előzmény: emp (291)
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 1 291

azt hiszem, az emberiséget bármilyen, idegen életforma érdekelné, főleg az összetettebbek, bár most is mohón vadászunk nem földi kezdetleges lényekre akár, itt a Naprendszerben.

de még elképzelni sem tudjuk, milyen változatos lények alakulhatnak ki, a számunkra élhetetlen világokon.

 

a létezésük számomra nem kétséges, csak az, hogy valaha találunk-e ilyeneket.

az én életemben ez nagyrészt kizárható :(

Előzmény: egylambos (289)
Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2020.10.31 0 0 290

Vicc, vagy borzalom?

Előzmény: repcsepista (278)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 289

Igen az sokkal szűkebb kör, nagyban légkörfüggő.

Előzmény: emp (288)
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 0 288

de vannak szűkítő feltételek, amik a földszerű életre utalnak.

mintha arról lenne szó, hogy az ember számára lakható bolygókat említi, de te sem azt vetted le.

Előzmény: egylambos (287)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 287

Azt amit leírtak. Az élet feltételei adottak.

Előzmény: emp (286)
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 0 286
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 0 285

nem "vakot" akartam írni, de így is jó :)

Előzmény: emp (280)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 284

Tele lesz brazil ételkülönlegességekkel, azon aggódom, hogy én már be se férek :-)

Előzmény: egylambos (283)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 283

Bréking! A nonók már reszkető kezekkel súrolják az űrhajót amivel hamarosan megyek kívül és belül, mert megmondtam: ha egy porszemet is meglátok......

egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 282

Már akkor tesztelték a drónjaikat.

Előzmény: FromStadlau (281)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.30 0 0 281

Igen, ismerős. Ott elég rossz fiúk voltak a nonók, ami nem gyakori...

Előzmény: egylambos (277)
emp Creative Commons License 2020.10.30 0 0 280

jobb lenne, ha lelépnél.

vak, aki képes az iszonyataidat elolvasni?

én nem, csak áttekerem, de még így is zavar.

Előzmény: repcsepista (279)
repcsepista Creative Commons License 2020.10.30 0 0 279

                ...ufőnk fff...
         ...most rögtön, hogy felraktam a rakást, hogy Kinek minek, mndenkinek van egy alma, tudod, ha lejebbe huznak lejebb... na meg My Bellámi...az szintén egy dal, de Bélám Bélám kell egy béles...
Sóval én előrebocsánatot kérek, mindenkitól ha tudva vagy dudva félre érett... nem akarok (főleg akarattal?) bántani sehogy...senkit semmit...Szeretni jo jo jjojojojooo...
    IsIs (IstenIsten) IMA- ISA!

Előzmény: repcsepista (278)
repcsepista Creative Commons License 2020.10.30 0 0 278

                 ...ufőnk fff...
             1.: Amit most mondok, az nem satn sirás meg sir-ásás hanem láss...talán itt csak egy olyan fel...fitelem, közvetlen egy az Égben kapcslátban vaggyok a halottainkal...nincsak ezabczulla titok=piszOk de miért... zitt hála apuéknak, mert vezesd a vakokat...zitt a kifezés módozatai... minden itt hellesirás sirásás szabályit s most bönölde...törÖltetnek...
             2.: Kimondottan a tópickozaton belül akarok maradni...ládd nem a beszéd folyamata...azaz ha nem a topcikozaton belül...na legtöbbzör azért törÖltek...gyalázat mert milyan hatással van azokra, akikbam még van egy grisz önzetlen szertetet Isten = Szeret -szeretet etet...amit én... én ki, Kinek minek, na meg te maja Bellámi... hogy lehet hogy NEM SZERETNI, azaz mindenki csak szeretni akarni?- az rögtön a NAPOD FÉNYE POM POM POM... na azért merÉszkedtem, mellesleg senki sehol nem enged...ami érható, mert azzal te nagyobb vagy a Napnál? -aha de nem repcse-pitim pfff...van neki?
            3.: De mjocst nagyon hallgatok apuékra, ami valóság hogy mindenmki ...ninicsak, te te te...plöda te s mi ilyenek vagyunk, milyen? Óh milyen, szépen cseng...nizitek apuék előbbcsengetnek mint ...ládd csengettü de az harangszó csendül...Na egy az egy az egyben!- FÉNYES -ÉGIEINKELL IS EGY AZ EGY KAPCSOLÁTBA VAGYOK... NA AZ AZ AZ...TE VAGY, BÜDÖSKE...na leszokok a nagy Betty? -Büdöske van e hell szivedbe, befogadni az Üdv, vagy Egek Földek dek Ura, nem hanem ISTEN? -Bellámi igen igen jól isrmeri meri a BibLilát ...piros fehér zöld deee...piros fehér lila...vagy sárgát, virágzik a repece...
          ISTEN =ISTEN! -Jézus az egy NAP! -de minden Nap jó Napom pom pompompom... -FÉNY S ÉN? -ÉN MEG JÉZUSMARIAM MMM... ÖRÖKEGYEK VAGYUNK, AZAZ ...
Isten -Isten!
       ...Zna bocs azoktól, ládd...ládd...nemtudok hozzá? -nem hanemha a kérdés...???
...ahhh...nincsak halál?- sem semmi aminek vége van, ezt nemrég apuék. fel is ut... le lö...
Maga maga?

Előzmény: Eklatáns Béla (269)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 277

De hogy ne találgassatok, a brazíliai Colares szigetén 1977-ben történt eseményekről van szó.

Előzmény: egylambos (275)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.30 0 0 276

Ja. Én csak földműves témát akartam említeni.

Előzmény: egylambos (275)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 275

Ez így van, meg a zenehallgatással. Vannak azért brazilban érdekesebb esetek is mint Boas. Ezt te tudod a legjobban.

Előzmény: FromStadlau (274)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.30 0 0 274

Hogy tömeges elrablások... nem hinném, de Brazíliából van egy érdekes eset (évtizedekre vissza) egy Antonio Villas Boas nevű földművessel kapcsolatban. 

Persze érthető okokból erről snvc-nek kellene infót szolgáltatni, dehát ő csúcs csajokkal és a lambójának elromlott indexével van ilyenkor elfoglalva:) Ez van.

Előzmény: pk1 (271)
informer0707 Creative Commons License 2020.10.30 0 0 273

Fényhajónak ebben igaza volt, val.szeg abban tévedett, hogy ezt nem élienek űzték csészealjakkal, hanem a megszálló törökök rabszolgakereskedelem címén.

Előzmény: pk1 (271)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 272

Pusztán az volt az oka, hogy a parasztembrerek sokkal egészségesebbek a városiaknál. 

Előzmény: pk1 (271)
pk1 Creative Commons License 2020.10.30 0 0 271

Hát bizony véget ért a parasztemberek milliószámra elrablása az Alföldről. Fényhajótól tudjuk, hogy ez virágzó üzletág volt egykoron.

Előzmény: egylambos (270)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 270

Azt azért tudod, hogy az élieneket kihasználva most már csak néhányan utazhatunk korlátozások nélkül bárhova. Ez van.

Előzmény: pk1 (268)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.10.30 0 0 269

A legközelebbi szösszenetedet erről írd meg ufós stílusban, kéváncsi vagyok a meglátásaidra: https://www.youtube.com/watch?v=_c7b2Yp6JU4 ...

Előzmény: repcsepista (256)
pk1 Creative Commons License 2020.10.30 0 0 268

Helló, sőt hellósztok! Jól értem, hogy legalább ketten használjátok ezt a nicket? Mert itt inkább az a szokás, hogy egy embernek van több nickje, de no problem. És persze, ugyanolyanok vagyunk szerintem is, csak többnyire más a véleményünk. Ahogy öreg barátom mondta/-ja: ez van.

Előzmény: repcsepista (256)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!