Legalább játéklehetőséget kaptak azok, akiket Rebrov csak hallomásból ismert. Remélem Stöger gyakrabban dobja őket mélyvízbe.

Törölt nick Creative Commons License 2021.07.09 0 3 724922

De a legjobb mégis az volt, amikor kijelentette, hogy osztálykülönbség van a két csapat között. Nem mondod?!

Előzmény: Magam alatt (724919)
Magam alatt Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724921

Egy ilyen meccset nem igazán lehet értékelni,mert lehetetlen következtéseket levonni.

Kb mintha egy ificsapat játszana a serdülőkkel.

Válts nicknevet.! Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724920

Ha már végigszenvedted, kérlek mondj valamit a teljesítményekről is... (Tudom, megye I-es ellenfél ellen más, de mégis kíváncsi vagyok.)

Ezt elnézve, volt itt minden... :)

Balatonalmádi SE - FTC 0-14 (0-7)

FTC: Bogdán (Szécsi, 46.)- Wingo (Gera,33.), Blazic (Iyinbor, 33.), S. Mmaee ( Zyen, 59.), Civic (Csontos, 33.)- Somália (Katona, 46.), Haratin (Vécsei, 33.), Szánthó – R. Mmaee (Baturina, 46.), Ramadan, Uzuni (Redzic,33.)

Gólok: Uzuni (3., 11.), Civic (15.), S. Mmaee (29.), Szánthó (31. 50., 81.), Redzic (38.), Ramadan (44., 46.), Baturina (51., 75., 85.), Gera (70.)

Magam alatt Creative Commons License 2021.07.09 0 1 724919

Mikor mondta,hogy "Lejön a 99-es,nem tudom ki és bejön helyette a 99-es nem tudom ki"!😂

A neveket nem jegyeztem meg.

"Szánthó megindul és közben felszántja a pályát".

Mikor meg a kapusukat lehozták ( talán 12-nél) mondta,hogy ő volt a mezőny legjobbja!

Komolyan legszivesebben lehalkítottam volna,de mondom erőt veszek magamon,mert ilyen idiótát nem hall az ember minden nap!😁

Előzmény: Tsak a Fradi (724918)
Tsak a Fradi Creative Commons License 2021.07.09 0 2 724918

Borzasztó a pali! Valami időutazó lehet, mert egész meccsen szombat délután volt nála.

Előzmény: Magam alatt (724917)
Magam alatt Creative Commons License 2021.07.09 0 1 724917

Ez igaz!

Viszont ez a szpíker mérhetetlenül idegesítő!

Előzmény: Tsak a Fradi (724916)
Tsak a Fradi Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724916

Na végre kiderült, hogy ez egy pályaátadó ünnepség, s minket hívtak meg. Szakmailag mindkét csapat számára akár hátrányos is lehet. Viszont elmondhatják 20 év múlva, hogy a Fradi volt a pályaavatón.

Előzmény: Magam alatt (724915)
Magam alatt Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724915

Nem igazán szeretem az ilyen hírverő meccseket,mert ha szoros azt vágják a fejükhöz,ha olyan mint a mostani akkor pedig megalázó.

Előzmény: Tsak a Fradi (724914)
Tsak a Fradi Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724914

Közben felkészülési mérkőzést játszunk a megye 1-es Balatonalmádi ellen. Régen ez másképp hívták.

bigacsiga2003 Creative Commons License 2021.07.09 -1 0 724913

Hát ja igy van.

Előzmény: webmestar (724912)
webmestar Creative Commons License 2021.07.09 0 4 724912

Az EB-n a karszalagozás szerintem még nagyobb faszság volt.

Nyilván a legjobb az lenne, ha bárki, bármikor jegyet tudna venni, ugyanakkor szerintem ennyit bőven meg tud tenni egy - elvileg - ferencvárosi szurkoló, hogy előző nap elmegy és regisztrál 2 perc alatt. Sokan kurvára nem tájékozódnak semmiről, csak élnek bele a nagyvilágba, aztán ott pislognak a bejáratnál, hogy "kártya"? "Szkennelés"? "Nincs kp-s fizetés bent?"

Külföldön sok helyen csak tagságival lehet jegyet venni, nyilván, tenyerelni nem kell hozzá, de a tagságit ugyanúgy meg kell csinálni...

Nem tudom, most hogy van, de 5-6 éve jártunk lengyel bajnokira is, van onnan is szurkolói kártyám :D Pár perc volt megcsináltatni.

Előzmény: bigacsiga2003 (724894)
091010 Creative Commons License 2021.07.09 -1 0 724911

Neked bonyolult. Rosszul írta, lépj már túl rajta!

Előzmény: G666 (724909)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.09 0 2 724910

Összefoglalva: amelyik csapat a két meccsen összesítve több gólt rúg, az megy tovább. Ha ugyanannyit rúgtak, akkor hosszabbítás. Ennyi.

G666 Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724909

Tenyleg ennyire bonyolult?

Előzmény: nicko (724907)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724908

Egyetértek. Közhely, de tényleg minden meccs más. Ha az egyik egy gólgazdag, a másik meg nem, miért kellene büntetni azt a csapatot, amelyik a gólgazdag meccset otthon játszotta?

Előzmény: Fatboy Slim (724906)
nicko Creative Commons License 2021.07.09 0 2 724907

rosszul irtam.

1. meccs 2-1

2. meccs 1-0

régi rendszerben 2-2 de idegenben lőtt gól.miatt.....

Mostantól hosszabbitás van ilyen eredménynél.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (724905)
Fatboy Slim Creative Commons License 2021.07.09 0 3 724906

ezt egyebkent mar reg be kellett volna vezetni

teljesen tiszta legyen eegy tovabbjutas

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2021.07.09 0 0 724905

Minden UEFA rendezvényen eltörölték az idegenben lőtt gólok szabályát (BL, EL, ECL). A gólkülönbség szabály maradt (azaz egy 2-0, 1-0 esetén nincs hosszabbítás továbbra sem).

Előzmény: nicko (724895)
G666 Creative Commons License 2021.07.08 0 0 724904

Minek ezt bonyolitani?

Eltoroltek az idegenben lott tobb golt, ennyi

Előzmény: Tamas(Ottawa) (724903)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2021.07.08 0 0 724903

Ebben az esetben az a csapat, amelyik 2:0-ra nyert, az megy tovább, a másik kiesik.

Hosszabbítás csak akkor lenne, ha mindkét csapat egyforma számú gólt szerez a két meccsen. Ha a hosszabbítás sem változtat a helyzeten, akkor jönnek a 11-esek.