Keresés

Részletes keresés

egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 315

Sőt amikor felül lemegy akkor is sárga, és amikor lent kijön akkor is sárga :-)

Előzmény: egylambos (314)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 314

Végülis az is sárga :-)

Előzmény: kinek. (313)
kinek. Creative Commons License 2020.10.31 0 0 313

Na, már megint meg kell innom egy csomó sört :) De szerintem ha elteszem, nagy része megmarad...

Előzmény: egylambos (310)
repcsepista Creative Commons License 2020.10.31 0 0 312

                  ...ufőnk fff...
            ... emp emp empatika empti?
             1.: Mivel gondoltál rám, ládd hozzám értél, a szoknyámhooo...erőt vontál el vagy mit adtál nekem...Na egy gondolkodo gond lát ha önnállóan, az egy ember, ha nem gondÖl? Nagyon rövid akarok lenni, sha megengedik a modik, akiket nem kritizálok, mert eddig jók voltak hozzám is sss...Jó az Isten csak jót ád...de félni...
             2.: A féleMÜnket mi hozzuk létra, ha Isten=Szeretet csak etet...azaz valóban fényben csak s fénnyel fény nyel vagy csak Él-Lét? -lát? Na először hogy a modik ezt megengedik hála hálla ne essék le az állkaptafája? -bocs, de nem tudok nem kretén lenni, ami van itt egy ollan, hogy a feleségem...na ténleg egy velem, de ő velem van, s sirjad ne nekem...hencegjééé...
            3.: Na én is szeretnék ládd te, egg gizs dumcsit azokkal, akik SZERETNÉNEK VELEM LENNI A GATYAMÁNÉ ATÁM, HOL A GATÁM...A GOLGOTÁN? Na fida, Vámpirok vannak, akik a vérbem élnek, s vérrel éllnek, s mig van hus és vér? -addig!!! Na tegnap amikor irtad hozzám az üzeneted? -ha lenne időnk, meg akik megengedik dik hogy én is csa csacsa hojjj...tehát amikor rám gondoltál...nincsak az hogy vak? -na aki fél, az az!!! -smondom, mindennkinek (nem Kinek mert hogy nem lehet midemkit csak szetni, dezerintem vagyunk ijjenek meg olyanok, de ezért valakit törÖltetni?) vagy 1 mnt a lubnak álma államfak meg alma?
          4.: Nehagarudjatok, ez az utolsó itt...fröcsköm, nyálam, de hogy vissza szól -szólhatok tok? -ami monduk ...zitt én is nagyons érdekelnek e puccos alien lányok? -cak pak? -pac pac pac... Ime a igazi KRUCZIFIX... egyetek a husom, husom, igyatok a vérem vérem vérebek? Na harmadnapra fel támadok, ami a mostani legujjabb kutatása a Vamapir kutattók...hogy a tüdőbajjal kapcslátos...
5.: Tehát bestia lények, sotthon a ciss falumba a lomba...lakadalom van a mi uccánkba... (Bivajboasznád) mi ezeket akik már a gyerekeket gyötrik xexullatiasan...engem is gyötörtek, s zerintem minden kis pcsöst...a nőket kihagyom!!! Na mi? -falusijak...nincsak nincs tabu? -szóval mi SZUKUMBRRR... MEG SZAKUMBRRR...xuku xuku xuku... FITELED, NEM EM -BŐR -ÖK? Na puccosok...s amit az Exorzist filmben, egy (szak) szukumbrrr szobrot hozott haza az egyiptológist...nicsak az nem csak szobor hane szopol... ami csak most...most elért engem is az a gondolátod? -nem, ami vak vak vak...
           6.: Nemcsak a hitiratok...ládd vannak a koránosok...fideljed mert a föfönak a 9 éves unkája szukum -bája babája?- ami ő lenne a szakumBáj? Ime a félelem, az izgat meg most xuxum -szakum fájadalom fokozása élvezetet ad...na a PUCCOS ALIEN -NONOKÁDÓK? Fiteljed mert monduk főleg züdamcsi...na de ezek a törbe nagybottal vagy olyan szakszippantyuk... nincsak nekem tegnap...a mellem meg a szemem...még az éjjel is be volt horpadva... ez valóság!!!
           7: Jez mindenKinek tanyulsággal jövök? -na lelépek.... valami borzalom...ha büntetnek, meg most kik giggazok akik törÖltetnek, mert félnek... na itt hogy féljed ezeket a kistörpe lényeket...Na Gyurink nekem hagyta volna a könyveket, de nemtudom hova rakni, ládd ha kiteszem a a a..csináltam faházakat ott elsárgulnak, meg az egerek szét rágják őket, ládd mindenütt ezek a kis törpe de nnnagyobb a botja, Isten nem ver bottal...meg momdom a szakumbbbb...ja láttok egy puccos nonokád nem unokád ...na ha érdekel hogy NEM KELL FÉLNI, nállam már csepegi...
          8.: Gyalázat ha valaki beszélni akarna velem, na megint, a modikat ...nem is kritázolm, mert még itt?- vagyok? Fitelem, az hogy TE GONDOLÁTODBAN VAGY, CSAK AZ VAGY, DEMOST MIT TUDZ ADDNI...Na nem irok csak ha...na had pocskondázzon azaz erdő közepin ázunk...Ha monmduk itt nem, a ti ati engedélyettekkel nyitok egy topiszkoztott ...titok=piszOk...tudom hogy törÖlni fogjátok áldás vagy Át ok, menj oda...jahhh...
     ...Maga maga?

Előzmény: emp (280)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 311

Mármint a találkozó veled lefújva.

Előzmény: egylambos (310)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 310

Akkor szépen fordítunk a bulin, és kizárólag csak kinek marad biztonsági okokból, nehogy továbbvigyem tőletek másnak is. Nem csak hozzád mennék, így akkor ez most lefújva.

Előzmény: informer0707 (307)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.31 0 0 309

És feleséged nehezen viselte vagy könnyű lefolyású volt?

Előzmény: informer0707 (307)
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 0 308

tudom, mire gondolsz :)

a mai napig eszembe jutogat.

de ha UFO is lett volna az a jelenség, az átvitt(idegen) értelemben, most a lehetséges életformákról van szó.

Előzmény: egylambos (292)
informer0707 Creative Commons License 2020.10.31 0 0 307

Látom, nagyon vidám a hangulat, hát gyorsan le is hűtöm: feleségem KORONAVÍRUSOS volt, ezen a héten szerdán kezdett dolgozni másfél hét betegszabi után. Persze még a múlt héten levett második tesztje is POZITÍV volt, de elvileg már letelt a 2 hét a tünetek jelentkezése óta, ezért "Már nem fertőz!" felkiáltással visszaküldte a háziorvos dolgozni. A munkahely óvatossága miatt egyelőre persze Home Office-ban nyomja, de pl. BKV-n utazhat(na) nyugodtan.

 

Mi, mint többi családtagok elsődleges kontaktokként karanténba kényszerültünk, ennek szerencsére már vége. Nekem a múlt héten levett első tesztem ugyan NEGATÍV lett, de biztonsági okokból még engem sem engedett be a melóhely dolgozni, szóval ezen a héten meg a két következőn szintén Home Office. És folyamatban van nekem is a második teszt, szerdán vették le, lehet, hogy az már pozitív lesz...

 

Tudom, hogy egylambos urat megitatták a csodalötyivel az élienek, de azért megfelelő óvintézkedésekkel fogadom (maszk, távolságtartás, stb.), mert ha ő nem is kapja el a kórságot, azért nem lenne szerencsés, ha pl. továbbvinné kinek-nek.

egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 306

Na majd felteszünk ide egy fotót. :-)

Előzmény: FromStadlau (305)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.31 0 0 305

Narancslé:)) El tudom képzelni, ahogy Ákossal az átmosott kávés-colás üvegedból fantát isztok...

Előzmény: egylambos (304)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 304

Narancslé...

Előzmény: kinek. (303)
kinek. Creative Commons License 2020.10.31 0 0 303

Ideje sárgát inni :) Pezsgő, fehérbor esetleg (sic)Fanta? :)

Előzmény: FromStadlau (302)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.31 0 0 302

Tudod... amilyen hipohonder vagyok, én azért felvenném:)

Ő (snvc) kapott sárga italt, de én már nagyon rég találkoztam velük, szóval ... érted

Előzmény: kinek. (298)
kinek. Creative Commons License 2020.10.31 0 0 301

Én tudom amit tudok :)

Előzmény: egylambos (299)
kinek. Creative Commons License 2020.10.31 0 0 300

Namert... Nekem van mááásik... :)

Előzmény: kinek. (298)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 299

Ebben igazad van, valóban nincs. Honnan tudtad? Csak nem megsúgták?

Előzmény: kinek. (298)
kinek. Creative Commons License 2020.10.31 0 0 298

Nincs szüksége rá, ahogy neked sem, de odaadom, ha biztonságérzést ad... Egyébként tényleg biztos a védelem, ha füldugót is használ (és utána még a "maszkban" füldugóval beáll a fertőtlenítő alá)...

Előzmény: FromStadlau (297)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.31 0 0 297

Szerintem kérd el Ákos szuper maszkját arra a kis időre, míg informernek átadod az ajándékod. 

Előzmény: egylambos (295)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 296

De azt is hogy beenged a kapun, ha a nonók netán nem a nappalijában tennének ki. :-)

Előzmény: egylambos (295)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 295

Hát remélem informer nem fog lefertőzni :-)

Előzmény: FromStadlau (294)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.31 0 0 294

Nincs mire készülni. Ez van.

Este 8-tól reggel 6-ig van csak, de sétálni ("egészségügyi és lelki pihenést végezni, ahogy fogalmazzák) lehet. Szóval semmi különös, legalábbis az én életemen nem változtat. De kb.1 hét és betellnek az intenzív osztályok, akkor total lock down lesz.

Ha Brazíliát megúsztad, nehogy már Bp-en kezdj el köhögni. Ugye ott nincs lockdown, nem is terveznek, de a lélegeztetőre nehogy egy fogorvos akarjon feltenni:))  

Előzmény: egylambos (293)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 293

Most olvasom FromStadlau készülhet az újabb lockdownra :-)

egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 292

A helyedben nem zárnék ki semmit. Érhetnek még meglepetések. És ha jól emlékszem már te is láttál ufót az űrbe kirepülni.

Előzmény: emp (291)
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 1 291

azt hiszem, az emberiséget bármilyen, idegen életforma érdekelné, főleg az összetettebbek, bár most is mohón vadászunk nem földi kezdetleges lényekre akár, itt a Naprendszerben.

de még elképzelni sem tudjuk, milyen változatos lények alakulhatnak ki, a számunkra élhetetlen világokon.

 

a létezésük számomra nem kétséges, csak az, hogy valaha találunk-e ilyeneket.

az én életemben ez nagyrészt kizárható :(

Előzmény: egylambos (289)
Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2020.10.31 0 0 290

Vicc, vagy borzalom?

Előzmény: repcsepista (278)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 289

Igen az sokkal szűkebb kör, nagyban légkörfüggő.

Előzmény: emp (288)
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 0 288

de vannak szűkítő feltételek, amik a földszerű életre utalnak.

mintha arról lenne szó, hogy az ember számára lakható bolygókat említi, de te sem azt vetted le.

Előzmény: egylambos (287)
egylambos Creative Commons License 2020.10.31 0 0 287

Azt amit leírtak. Az élet feltételei adottak.

Előzmény: emp (286)
emp Creative Commons License 2020.10.31 0 0 286

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!