Keresés

Részletes keresés

Hlad Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425792
Kommunizmus és kártya? Nem tudom,de azt igen,hogy a holokauszt is a regisztrálással kezdödött...
Előzmény: attus germanicus (425791)
attus germanicus Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425791
Tehát a kommunizmus meg a szurkolói kártya azonos fajsúlyú dolgok? Értem én. Azazhogy dehogyis értem.
Előzmény: Ljungberg (425783)
Green Army Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425790
gondolom már kihivták a bulvártévéket is...
Előzmény: Hlad (425789)
Hlad Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425789

Nem,söt mindenkit otthon-maradásra kértünk,kérünk...

Téglás bizt.ig. megrendelte az "oszlatást"...

Előzmény: pipi (425786)
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425788
Jaja.
Előzmény: Hlad (425785)
Hlad Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425787

Feltételezés?

Ja...Az eddig kitiltott lányok is azok? A követelt 1.5millio is?

Add meg a cimed,odaküldök pár izomagyut,hogy hozzon el töled valami kitalált indokkal 1.5milliot,s utána meglátjuk a reakciodat...De bárhogy is sirsz,számomra az csak feltételezés...

Előzmény: Törölt nick (425782)
pipi Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425786
Hlad, bejelentettetek valami gyűlét a meccs idejére a kékeknél?
Előzmény: Hlad (425785)
Hlad Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425785

Kiegészitem...

Miért férhet hozzá a te vagy más szurkolo adataihoz egy secu mellényes bünözö (olyan,mint én voltam) ?

Miért tilthat ki téged vagy más szurkolot egy secu mellényes bünözö(olyan,mint én voltam) ? pl azért mert felállsz az ülöhelyen vagy azért mert más ország területi identitását sértö kitüzöt viselsz

Előzmény: Ljungberg (425780)
vinik táltos Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425784
Én eddig nem tudtam összeszámolni, hány embernek nincs internete, de ez rossz válasz. Vannak ismerósök, barátok, kávézók, iskolák, nem sorolom tovább. Nem akarásnak nyögés a vége.
Előzmény: s1899 (425677)
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425783
Herényi Károly szerint pedig a kommunizmus áldozatai felelősek azért, amik velük történtek, hiszen senki nem kötelezte őket arra, h antikommunisták legyenek, ŐK MAGUK DÖNTÖTTEK ÍGY.
Előzmény: Törölt nick (425772)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425782
Ezek zömmel jogos kérdések. Mégis, amíg nem látok bizonyítékot arra, hogy valakit azért ér bármilyen hátrány, mert kiváltotta a kártyát (amit ugye ti mondtok), addig minden egyéb csak feltételezés ugyebár.

Ha pedig senkit nem ér hátrány a kártya kiváltása miatt, akkor meg eltűnik a probléma.
Előzmény: Ljungberg (425780)
Green Army Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425781
ez is jogos.
Előzmény: Ljungberg (425780)
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425780
Tudom, h nem tartod annak, feltételesen értettem csak, arra akart utalni, hogy annyi szar van, ami konszenzusosan fos, bármilyen álláspontot is képviselsz, h akkor mi kerülhetne a másik serpenyőbe, a kártya?

Szurkolói kártya: miért csak nálunk? Miért nincsenek mentes szektorok, legalább kezdetben, ahogy azt ígérték? Miért kell idegenbe is? Miért nem vonták felelősségre a törvény betűje szerint, a felvételek és meglévő szabályozók alapján a Diósgyőr-meccsen törvénytelen cselekedeteket elkövető szurkolókat? Miért nem alakultak ki a bevezetésre utaló pontos leírások a tavaszi szezon kezdete előtt? Miért változtatgatják a szabályokat, mikor már régen világos és egyértelmű rendszerrel kéne rendelkezniük?
Előzmény: Törölt nick (425768)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425779
Hm. Igen? A felsoroltak megtiltották nekik, hogy kiváltsák a kártyát? Ha így van, akkor természetesen MC, de én ilyesmiről nem hallottam, akkor ezt jobban kellett volna hangsúlyoznotok korábban!
Előzmény: Törölt nick (425778)
Tarkus21 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425777
Ha nem akarod szembeköpni Lipcseit azzal, hogy beleszarsz az utolsó meccseibe, akkor a stadionban a helyed.
Előzmény: McNulty (425770)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425774
A kint rekedt szurkolók saját döntésükből rekednek kint. Senki nem kényszeríti őket a kártya nem-kiváltására.
Előzmény: Törölt nick (425773)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425772
"Ezért, ha hátrahagylak mint nem regisztráltat és bemegyek "csendben szotyizni), szerintem nem erkölcstelen. Akkor lenne az, he ok nélkül megtiltanák Neked, hogy regisztrálj."

Na ezt is már régóta meg akartam írni, tökéletes összegzés. Mint írtam az előbb, a vidékiekkel, kevésbé tájékozottakkal szemben valóban diszkrimináció és felháborító, hogy a meccs napján nem lehet regisztrálni vagy legalább nem biztosítanak egy külön szektort a nem regisztráltak számára.

De könyörgöm, a kapu mögöttiek miért érzik úgy, hogy velük szolidárisnak kellene lenni ebben a kérdésben mert diszkriminálják őket? ŐK MAGUK DÖNTÖTTEK ÚGY, hogy nem váltják ki a kártyát, amit pont ugyanolyan feltételek mellett válthattak volna ki, mint az összes többi Fradista. Ennyi. Szó sem volt semmiféle diszkriminációról.

(Abban is biztos vagyok, hogy a csoportok max. 10-20 ember véleményének befolyása alatt állnak, akiknek nyilván megvan a nyomós okuk arra, hogy ne váltsanak kártyát, ezért a többieket is a hülye ködösítéseikkel, adatvédelem meg egyéb baromságokkal maguk mögé állítanak. Mint minden más kérdésben is, elhangzik az irányvonal, aztán mindenki azt követi, és még a többiek a birkák :-D)

Ja tényleg, Ljungberg, még egy megjegyzésedre szerettem volna reagálni: azt írtad, azért büntetik a tábort, mert "különvéleményük" van. Kérdem én, egy Fradi-meccsen mi a különvélemény? Hajrá dózsa? De most komolyan?
Előzmény: zebulon52 (425751)
McNulty Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425771
Milyen közös akcióra ?
McNulty Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425770
Akkor mit csináljunk Kalán ?
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425768
"Ez nem összeesküvés-elmélet, jól látható, mire megy ki a játék, és az bizony nem sok jóval kecsegtet. De tudod mit? Sorold a pozitívumokat, amik arra utalnak, h minden fasza és nem kell aggódnunk. Az utóbbi hónapokban egyre-másra történnek a szar dolgok, miben hiszel még?"

Meg ne haragudj, de te állítottál valamit (ld. lent), azzal, hogy teljesen nyilvánvaló, tehát úgy gondolom, neked kellene alátámasztani. Azt meg végképp nem értem, hogy jönnek ide a sorolnivaló pozitívumok ill. az egyre-másra szar dolgok. Itt és most a szurkolói kártyáról beszélünk.

"Még ha szerinted a kártya az utóbbi húsz év legnagyobb tette, akkor is..."

Ugye nem baj, ha erre pedig egyáltalán nem is reagálok? :-(
Előzmény: Ljungberg (425762)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425767
"Mondjuk amit itt Attus Germanicus kolléga feszeget, azon is érdemes lenne töprengeni kicsit, mert ezt a világ viccének tekintem, h ha délután 4-kor elhatározza valaki, aki nem olvas folyamatosan internetet meg sportlapot (apró betűs részekkel együtt), h szép idő van, este 7-kor jönnek a tirpákok, kinézek a meccsre, nem voltam kint négy éve, az odamegy, jegyet ugye nem vehet, de mivel meccsnapon szünetel a regisztráció is baszd meg, így szomorúan kulloghat haza. És mondjuk ilyenből ha már lesz meccsenként száz, vagy akármennyi, az kurva nagy veszteség, mert így is mocsok kevesen maradtunk.

Ha megnézzük az idegenbeli meccsre bejutás lehetőségét a vidékiek szemszögéből: az előző bekezdésben foglaltak ugyanúgy érvényesek rájuk és akkor még pluszban rájön az is, h a tájékozottsági fokuk még jóval minimálisabb, a néhányotok által felvázolt szervezési procedúrát kis részük képes csak megoldani, az alapprobléma tehát az, h jelentős mértékben megnehezedik számottevő vidéki szimpatizánsnak az, h lássa szeretett csapatát és emiatt újabb szurkolókat veszíthet a klub."

Ezzel én is maximálisan egyetértek, ez über gáz.
Előzmény: Ljungberg (425736)
Josephus Hungaricus Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425766
Meccsre mehetünk?
Előzmény: Törölt nick (425764)
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425763
"Nem számít, az egész koltsege kb 100 millio forint! Jo, kicsit tobb mert fizetnek egy halom jatekost, Lipcseit is megvezetik, meg halom edzot is, ez is par szaz millio forint, de a segguk alatt van az aranytojas tyuk, par millio fontocska, mit szamit nekik?? semmit!! Semmi se ahhoz kepest amit a csodalatos napfenyes jolevegoju telek, az ulloi es konyves kalman sarkan er!"

Röhögni fogsz, de ez tényleg így van. Mielőtt nekem esnél, szívből kívánom, h ne erre menjen ki a játék.
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425762
Ez nem összeesküvés-elmélet, jól látható, mire megy ki a játék, és az bizony nem sok jóval kecsegtet. De tudod mit? Sorold a pozitívumokat, amik arra utalnak, h minden fasza és nem kell aggódnunk. Az utóbbi hónapokban egyre-másra történnek a szar dolgok, miben hiszel még?

Még ha szerinted a kártya az utóbbi húsz év legnagyobb tette, akkor is van ezer olyan ügy, ami negatív irányba terelte a klubot, ezért én finoman szólva sem bízom már senkiben.
Előzmény: Törölt nick (425752)
Josephus Hungaricus Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425761
Köszönjük!
Előzmény: Bozicze (425758)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425760
optimusz hírlevél
6000 Ft ingyenes fogadás a kedvenc csapatára, Ferencváros-Nyíregyháza, 6k ingyenes fogadás a Szparira.
:)))))))))
zebulon52 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425759
De,ha jól értettem, nincs szerződése a dózsával.
Előzmény: Bozicze (425758)
Bozicze Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425758
http://www.pepsifoci.hu/napi/node/54442

McStay: - Gyorsan megtanultam, hogy Magyarországon ez a licenc valami bűvös dolog. Amikor ideérkeztem nyáron Budapestre, és be akart mutatni a klub, Csehi István ügyvezető kicsit aggódva megkérdezte, hogy hol a licencem, mert a média majd ezzel fog zaklatni. Mondtam neki, hogy „Mi az, hogy hol van? Nem szoktam magammal hordani mindenhova!”, de persze, megnyugtattam, hogy megvannak a szükséges engedélyeim.

Ez alapján gondolom megvan neki.
Előzmény: bigacsiga2003 (425748)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425757

en elmondom a valaszt, egy ultra fejevel gondolkodva, aztan huzok aludni mert ma ejszakas voltam :)

 

szoval azert bajlodnak vele, mert igy remekul lehet az egyseget bontani!!! kibasznak par tizmilliot kartyara, kamerara csak ugy, nem szamit. ismerik a magyar tortenelemet, tudjak h a magyaroknal szethuzobb nemzet nincs, miert lenne ez mashogy a Fradinal!? Igy majd szepen egymast basztatjak a szurkolok, kevesen jarnak a stadionba, annal tobben majd verekszenek az utcan, es akkor majd be lehet dobni a kulcsot, hogy ők mindent megtettek! Az egész egy szemfényvesztés, tényleg ez a pár tizmillio már nem számít! Egy jó nagy blöff, amiben részt vesznek a komsik, a libsik, amiben tovabbi tizmilliokat fizetnek nagynevu epito cegeknek h kamuzzanak, tervezzenek stadiont! Szemfényvesztés!! Nem számít, az egész koltsege kb 100 millio forint! Jo, kicsit tobb mert fizetnek egy halom jatekost, Lipcseit is megvezetik, meg halom edzot is, ez is par szaz millio forint, de a segguk alatt van az aranytojas tyuk, par millio fontocska, mit szamit nekik?? semmit!! Semmi se ahhoz kepest amit a csodalatos napfenyes jolevegoju telek, az ulloi es konyves kalman sarkan er! Megvalosul ebbol a parszazmillio, felmilliardbol a szetbomlasztas! Kibaszott jo, zsenialis terv!! Lehet majd bonatniTT Hát bazmeg nem értzed itt van a vilaghiru Népligeti buszpalyaudvar!!!!! A Kettes metróó!! A szuperjo '-es villamos!!! százezermilliárdokban mérhető az értéke!!!! Epulhet ezen a fantasztikus jó levegőjú egészséges helyen megafasza szanatorium, ahova majd Britney Spears jar drogelvonora, David beckham meg hazat vesz az uj lakoparkban, mert minden vagya az ulloin es konyves sarkán lakni! mennyivel jobb mint Monaco, Los angeles, Miami, London!! Sot a rozsadombnal is ezerszer jobb! Olyan bevasarlokozpont lesz itt bazmeg hogy lehuzza a rolot nemhogy a Lurdz haz, de a Polus a Duna plaza a Mammut a rozsadomb center, egész Budaörs lehizza a rólót!!! Hát ez az egész itt csillio trillio millárdot ér, annyira jó helyen van!!!

 

Meg kell értenünk, ha nem csinaltak volna a kartya bizniszt, akkor viszont a nagy Fradi csalad egyben marad!! Az meg veszelyes! akadalya lett volna a bontasnak!! A nagy Fradi tabor eddig is annyi minden szart tett a libsiknek, komcsiknak, nezzuk meg, Budapest egy szelsojobbos varos, Demszky is csak egy beepitett fasiszta ugynok! Nezzuk meg mire vittek olyan bunozok mint kisteleki, meg helmeci!!! Semennyire!!!! Kenyeren es vizen élnek!!! Mindez a Fradi tabor miatt van, es ez igy nem mehet tovabb!!! Minden szavazason lathattuk, micsoda massziv jobboldali foleny van budapesten, az h megis mindig a libsik meg a bolsik nyertek, az is csak szemfenyvesztes!!! Szoval nem mehet ez igy tovabb, hogy ennyire egysegben maradjon a a Fradi tabor, már majdnem visszafoglaltuk zold feher salban Felvidéket, már majdnem miénk lett ismét Erdély, de idejott ez a skót, evvel a Szásszal, bevezette a Fradi kártyát, és evvel hipp hopp, a  MAGYARSÁG reményei SZERTEFOSZLOTTAK! Nincs több remény!!!!! síííírjuunk, BAJ VAN BAJ VAN! Sok agymosott birka, nyissatok fel a szemetek!!!

 

Na köszönöm a figyelmet, viszlát :)

Előzmény: Törölt nick (425749)
Fatboy Slim Creative Commons License 2010.03.11 0 0 425756

Fradisták, "szeretkezzetek és ne háborúzzatok"!

 

na ez jól sikerült

nyugodtan megyek ma haza

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!