Keresés

Részletes keresés

Szeder Creative Commons License 2002.07.30 0 0 30
hmm. baszki, mibol maradtam ki (;

a jo no igenis dohanyzik! (;

udv,
sz

Előzmény: kvantum fantum (29)
kvantum fantum Creative Commons License 2002.07.30 0 0 29
pedig az a nikotinsárga fogsor, hamutartó szájíz, az pótolhatatlan!
Előzmény: Szeder (28)
Szeder Creative Commons License 2002.07.30 0 0 28
egy jo no _nem_ dohanyzik.

ha megis, akkor mar nem jo.

udv,
sz

Előzmény: johnny_bravo (-)
kvantum fantum Creative Commons License 2002.07.30 0 0 27
helyes! ember dugj és dugva dugjál! szerintem jobb, mint bármennyi cigi...
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.30 0 0 26
Szerintem helyes dolog addig dugni, mikor már nem bírja el a cigit a szerotoninszint.
Előzmény: kvantum fantum (25)
kvantum fantum Creative Commons License 2002.07.30 0 0 25
akkor miért gyújtanak rá szeretkezés után? ja, már értem...
Előzmény: matar (24)
matar Creative Commons License 2002.07.30 0 0 24
utolso utanikent meg egy dolog:Fust Milannak van egy nagyon szep irasa a dohanyzo nokrol,a lenyege (bar ez igy hulyen hangzik,de ha elolvasod akkor ertheto a gondolatmenet es elfogadhato):a no dohanyzasa a kielegithetetlensegerol arulkodik...eehhh mar latom ahogy tobben lehurrogtok,nem kell ezt olyan komolyan venni,de tapasztalataim alapjan van benne valami
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 23

Teljesen igazad van. Ez az utolsó csepp.
Előzmény: az utolsó kuructigris (22)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.07.29 0 0 21

Mégegyszer mindenkinek köszönöm a gondolatait. Úgy érzem, ezt gyorsan tisztáztuk, a topicot le is lehet zárni :o)))

Volt már ilyenre példa a fórum történetében?

Cuvi Creative Commons License 2002.07.29 0 0 20
Az én pasijaim (sem az első, sem később) nem dohányoztak, meg a szüleim se. Lehet benne valami, hogy ezért nem dohányzom én sem.
Előzmény: johnny_bravo (14)
Thas Creative Commons License 2002.07.29 0 0 19
Mondjuk ezt mondhattátok volna pár évvel korábban is, nem csoda hogy elkerültek a (jó) nők ;)

Üdv.: Thas

Előzmény: Törölt nick (17)
Cuvi Creative Commons License 2002.07.29 0 0 18
Sem én, sem a barátnőim nem dohányoznak. Akkor mi nem vagyunk jó nők?
:-))
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 17

Az utolsó mondatba foglalt meglátás telitalálat. Ez jellemzően igaz, ahogy végigfuttattam magamban a környezetemben volt lányok kapcsolatait.
Előzmény: johnny_bravo (14)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.07.29 0 0 16
Nálam stimmel :). Tinédzserkorban az ember sok mindent más szemmel néz. Dohányzó srác= felnőtt érett férfi
Előzmény: johnny_bravo (14)
Thas Creative Commons License 2002.07.29 0 0 15
Lehet hogy ez periódikusan változik. Egy biztos, én például azért nem gyújtottam rá mert körülöttem mindenki szívja, és mire már én is abba a korba értem, kellőképpen útáltam. Lehet hogy csak ez "mentett meg".

Üdv.: Thas

Előzmény: Törölt nick (13)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.07.29 0 0 14

Kösz mindenkinek a klassz hozzászólásokat!

Tényleg nem ismerkedtem még könyvtárban :) de 10 perc alatt megtelne az is füsttel, ha nem lenne tilos a bagzás :( tehát ez sem igazán üdvözítő...

De mielőtt azt gondolnátok, nem vagyok diszkós "fajta".
Meg ki is nőttem már abból a korból...

És mit szóltok ahhoz az okfejtéshez, hogy esetleg a jó nők első komoly pasijai MIND dohányoztak??

Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 13

Valószínű, az utóbbi 6-8 évben Mo.-n inkább a nemdohányzó lett a divat, ezért, mint hű divatkövető, ebben is trendi lennék.

Biztos lennének kényszerítő körülmények, de a számomra igazán fontos emberek eddig megtűrtek bűnös szokásommal egyetemben, s ameddig ők elfogadnak, addig a többiekre sz*k.

Előzmény: Thas (12)
Thas Creative Commons License 2002.07.29 0 0 12
Akkor ezek szerint téged is mások vittek bele. Az én ismerőseim is mind ilyenek, és többségük ma már másképpen döntene.

Üdv.: Thas

Előzmény: Törölt nick (10)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.07.29 0 0 11
Bár a nullázásról lekéstem ;) de annyit fűznék hozzá, semmi köze sincs a jónőségnek és a dohányzásnak egymáshoz. Sőt: az igazán igényes és jó nők éppen, hogy nem dohányoznak, mert büdös lesz a ruhájuk, a szájuk, a hajuk, rondítja a fogaikat, a bőrüket.
Persze van olyan, hogy egy lány rágyújt társaságban és diszkréten elszív egy gyenge cigarettát. Az okés. De pl. én soha nem láttam olyan lányt, aki egy férfi társaságában dohányzott volna.
Előzmény: johnny_bravo (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 10

Nemtom. Tényleg függ a haverok/ismerősök/kollégák összetételétől. Nekem a jobb kollégáim mind cigiztek :) Mikor kimentek a folyosóra, utánuk vonultam. Az unalmasabbak maradtak benn. Akkor inkább rágyújtottam :)
Az is igaz, hogy akikre én felnéztem, azok még ahhoz a generációhoz tartoztak, amikor a kockás ing, a pulóver, a farmer, cigaretta volt az "értelmiségi" "megjelenése". (Megjegyzem, nekem ma is jobban tetszik...)

[nahát, igazán, valaki hozzád akarta vágni? nem hiszem el]

Előzmény: Thas (7)
Thas Creative Commons License 2002.07.29 0 0 7
Ja, és köszönöm, egyebekben az értékrendünk/~rendem jólérzi magát. Hát a tiéd?

Félreértettél. Azt akartam mondani, hogy tizenéves fejjel az ember sok olyan hülyeséget megcsinál amit mondjuk már öt évvel később nem tenne meg.

Leszokni róla megint más dolog. Tudom, mert körülöttem szinte mindenki dohányzik. Volt már olyan akit megpróbáltam lebeszélni... aztán alig bírtam elugrani a felém repülő hamutartó elől ;)

Üdv.: Thas

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 6

:)
Előzmény: Gentleman Looser (5)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.07.29 0 0 5
Szerintem túl sok _ember_ dohányzik. Azonbelül túl sok _nő_ is. Az más kérdés, hogy a nem jó nőnél ez téged nem izgat, mert megasról nem foglalkozol velük. Igaz, akkor se foglalkoznál, ha nem cigizne.
Visszagondolva, összesen 2 nőt tudok mondani az életemből, akivel legalább csókolóztam és nem dohányzott. Érdekes módon azonban a maradék figyelt rá, hogy mellettem ne csinálja, vagy csak ritkán. De tényleg elég kiábrándító dolog, viszont dizsiben biztos ez a szükséges menő. Ismerkedj könyvtárban :-)
Előzmény: johnny_bravo (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 4

Van egy nagyon jó topic a Tasztalon: Pofátlanok-e a dohányosok. Príma hely...

Egyébként - sajnos - mindannyian elmúltunk húsz évesek :)

Ja, és köszönöm, egyebekben az értékrendünk/~rendem jólérzi magát. Hát a tiéd?

Előzmény: Thas (3)
Thas Creative Commons License 2002.07.29 0 0 3
Húsz év alatt még egy kicsit más az ember értékrendje. Egyébként igazad van, a topicnyitó nem jelölte meg a korosztályt... de általában ott kezdődik a dolog.

Üdv.: Thas

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 2

Hehe. Tudtam :))
A középiskolai wc, mint menő hely :P
Előzmény: Thas (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 1

Ugyan nem vagyok jó nő, de cigizem. Majd megkérdezem a barátnőim. Ők is cigiznek. Mer' jó. :)
Előzmény: johnny_bravo (-)
Thas Creative Commons License 2002.07.29 0 0 0
SZVSZ ez társadalmi pr0bléma. Meg lehet h0gy a jó nők könnyebben kerülnek 0lyan társaságba ah0l ez a menő. Másrészről visz0nt az igazán jó nő nem d0hányzik... szvsz persze.

Üdv.: Thas

Előzmény: johnny_bravo (-)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.07.29 0 0 topiknyitó

Mielőtt topicom a teljes feledés homályába süllyed, eresszetek meg 1-2 hozzászólást, szerintetek is túl sok jó nő dohányzik?

Vagy csak direkt azok, akikkel összefutok? :)

Még annyit, hogy én nem szívok, és "jó nő" alatt nem (csak) tetkó-piercinges-szilikonos, hanem természetesen is nőies, csinos, nagyon vonzó nőket értek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!