Keresés

Részletes keresés

Afrikams8 Creative Commons License 2016.07.20 0 0 372

A villám vágná ki a kezéből a piszkos kurvának.

Orsósné Fütyü Kókusz Creative Commons License 2004.06.27 0 0 371
"Az elozo szerelmem cigizett es az o hianyat ezzel potoltam."

PEDIG PÓTOLHATTAD VOLNA MÁSSAL IS!!!

Előzmény: seymes (367)
seymes Creative Commons License 2004.06.20 0 0 370
Miert a "hülye"-segbol ki lehet gyogyulni?!

Nincs neked orvosra szukseged?

Előzmény: Törölt nick (369)
seymes Creative Commons License 2004.06.20 0 0 368
Az elzo elozmenye: piperke (360)

Bocsi fazekaslaci ez nem neked szolt

Előzmény: seymes (367)
seymes Creative Commons License 2004.06.20 0 0 367
En unalombol szoktam ra 2 eve a cigire. Az elozo szerelmem cigizett es az o hianyat ezzel potoltam. Ilyenkor a legnehezebb leszokni rola, amikor osszesul valami jo erzessel. Eleinte nagyon rosszul voltam tole, nem is tudtam elszivni csak 2-3 naponta egyet. De aztan egyre jobban hianyzott az a "rossz erzes". Kesobb akkor voltam rosszul, amikor nem cigiztem.

Aztan megismerkestem a mostani partneremmel, az elejen rengeteget buliztunk es cigiztunk a bulikon. Erdekes, hogy amikor csak ugy ra akartam gyujtani az nem tetszett neki, de azert neha-neha ragyujtottam a tudta nelkul. Viszont egy ido utan mar nem volt annyira izgalmas a dolog es csak ugy egyszeruen felev utan abbahagytam. O meg most is egyujt a bulikon, en is kivanom de en meg tudom allni. Egyebkent nem hianyzik.

Az egyik baratom edesanyja tudorakos, 50 eves es 25 es 40 eves kora kozott cigizett. A dokik szerint emiatt lett rakos. Most kezeleskere jar, valoszinu, hogy ki fog gyogyulni. Persze semmi nem lesz ugyanaz es nagyon kell vigyaznia.

Velemenyem szerint nem eri meg elkezdeni, mert ha mar bele kezdtel nem konnyu kilepni belole es meg ha abba is hagyod akkor is meg lesznek a kovetkezmenyei.

Előzmény: fazekaslaci (359)
nyuzsika Creative Commons License 2004.06.20 0 0 365
koszonjuk ertelmes hozzaszolasaitokat. az erdemi kerdesekrol ugy latszik itt nem lehet beszelni
Orsósné Fütyü Kókusz Creative Commons License 2004.06.12 0 0 362
Hát ez nem egy túl nagy rejtély!...
Azért, mert kamaszkorukban mindenkinek minduntalan meg akarták mindannyian mutatni, hogy ők már milyen "nagy nők", és a dekket lehetett orrba-szájba mutogatni, az intimbetétet meg snassz lett volna...:-)
nyuzsika Creative Commons License 2004.06.12 0 0 361
haho, tippeket kernek. a parommal mind2en dohanyzunk es ezt utaljuk mar nagyon, fizikai teljesitokepesseg 0, budos, stb. tovabba en meg aszthmas is vagyok, uh ne mondjatok, h elmebeteg vagyok, amiert dohanyzom, mert tudom. probaltuk mar a tapaszos modszert (3 hetig ment, utana feladtuk), a magneses rezonancia-kezelest (sztem lenyulas), meg h egyszeruen nem gyujtunk ra, de nem ment. akaratero 0. most a vizsgaidoszak leteltevel megis ujra nekilatnank. de hogy?
piperke Creative Commons License 2003.10.25 0 0 360
Sziasztok!

10 ev után ugy nez ki en is letettem a cigit. Az elso 2 het nehez, de utana mar szinte utalatos a szaga is.. Meg direkt nem mondom, hogy leszoktam. Meg csak 4 het van mogottem! :-)

Nalam mondjuk a pasim segitett sokat. O nem dohanyzik es folyamatosan piszkalt miatta. Egyre jobban csokkentettem az adagot, es most elhagytam.

Viszont se tea se semmi, en sem hiztam tole..

fazekaslaci Creative Commons License 2003.09.23 0 0 359
Annak a nőnek, aki rendszeresen dohányzik, még a p...ján is lehet érezni.
Komolyan.
CrazyCat Creative Commons License 2003.09.23 0 0 358
Bocs, de ez szerintem is egy hatalmas baromság. Kizárt dolognak tartom, hogy a kettőnek bármi köze legyen egymáshoz. Ez kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy azok a pasik, akik napszemüveget hordanak, jobbak az ágyban:)))))))))
Előzmény: A püspök inasa (355)
prince_of_denmark Creative Commons License 2003.09.22 0 0 357
Vagy azt, hogy büdös a szája, büdös a böre, hamarosan sárgák lesznek a fogai. Tényleg állati erotikus.
Előzmény: A püspök inasa (355)
petike23 Creative Commons License 2003.09.22 0 0 356
Hát ez rettenetesen nagy f@szság.. már mi köze lenne a dohányzásnak ahhoz, hogy ki milyen jó az orális szexben..?
Előzmény: A püspök inasa (355)
A püspök inasa Creative Commons License 2003.08.29 0 0 355
Rövid közvéleménykutatásom eredménye az, hogy tényleg azok a nők csinálják jól az orális szexet (kitűnően szopnak) akik dohányoznak. És fordítva: azok nem tudnak rendesen szopni akik nem.
Ez három megkérdezett ember által elmondottak eredménye + saját élmények.

Jó, lehet, hogy nem maszkulin jellegű, de van olyan mögöttes dolog, hogy valamiféle kisebb romlottságot sejtet maga mögött az a lány aki dohányzik. És ez biztos erotikusan hat.

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (352)
Dulifuli Creative Commons License 2003.08.29 0 0 354
Talán azért, mert túlságosan jó dolguk van. Teletömik őket zsebpénzzel, amiből meg tudják venni a cigit, meg ki tudja, még mi mindent. Ráadásul mindenhez joguk van, ugye, még ahhoz is, hogy megtiltsák a tanárnak, hogy beszámoljon a szüleiknek a viselt dolgaikról (ezt tegnap hallottam a tévében). Csak a szegény szülőknek meg tanároknak nincsenek jogaik, legfeljebb ahhoz, hogy tűrjék, amit ezek művelnek velük. Maholnap itt is az lesz, mint Amerikában, hogy ha a diáknak nem tetszik a tanár képe, majd jól lelövi. Úgyis mindig ilyesmit látnak a tévében. Mármint erőszakot, stb.
Előzmény: Firefly (353)
Firefly Creative Commons License 2003.08.28 0 0 353
Miert dohanyoznak egyaltalan olyan sokan a fiatalok kozul?
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2003.08.28 0 0 352
Talán ad némi magyarázatot a dologra az egyik barátom egykori barátnőjének az esete, aki azt mondta, hogy azért szívja a cigit, mert az az orális szex illúzióját kelti benne.
Előzmény: A püspök inasa (350)
giuska Creative Commons License 2003.08.28 0 0 351
Miert gondolod hogy maszkulin ha egy no dohanyzik??Sokan mondtak, hogy erotikusnak gondoljak (de nem ferfiasnak)!!!Egyebkent szerintem is az tud lenni...
Előzmény: A püspök inasa (350)
A püspök inasa Creative Commons License 2003.08.28 0 0 350
Nemcsak az a bajom, hogy zavar a füst, hanem egyébként is abnormálisnak tartom ha egy lány dohányzik, attól olyan maszkulin jellegű lesz, nem nőies.
Éppen ezért zavar, hogy szexuálisan viszont miért villanyoz akkor fel a dolog?
És ebből adódik a kakofónia: ha nagyon jókat akarok kefélni és azt akarom, hogy minél teljesebb legyen a szexuális életem, akkor olyan lányokkal kell összejönnöm akik dohányoznak, annak ellenére, hogy valójában ellenzem ezt és nem tetszik a dolog.
Tudom, hogy ez inkább pszichológusra tartozó probléma, de gondoltam kapcsolható ide.
Előzmény: giuska (349)
giuska Creative Commons License 2003.08.28 0 0 349
Gazmaszkon gondolkodtal mar?:))
Mar egy hete nem szivtam egyszalat se!Roppant buszke vagyok magamra!!!
Előzmény: A püspök inasa (348)
A püspök inasa Creative Commons License 2003.08.28 0 0 348
Látom ez már egy régen bedöglött topik, de azért hadd írjam le még le az én skizofrén jellegű vívódásomat.
Én nem dohányzom, és nem is bírom a füstöt, tehát hányingerem lesz tőle, viszont valamilyen megmagyarázhatatlan ok miatt maga a látvány, ha egy szép lány dohányzik szexuálisan izgalomba hoz.
Egyszerűen merevedésem lesz.
Nem tudom hogyan lehetne feloldani az ellentétet.
Sorcio Creative Commons License 2003.08.14 0 0 347
Sziasztok!

Nálam a baba project vált be. Amint teherbe estem ( még nem is tudtam róla) már megutáltam a cigit, pedig előtte 15 évig cigiztem ( elég korán elkedtem).

Azóta a szagát sem bírom. Ha a férjed/feleséged nem cigizik, gondolj bele, milyen büdös lehetsz te, és az talán hat.

jegyzőkönyv Creative Commons License 2003.08.14 0 0 346
hogyan szoktam le a dohányzásról? c. topikban volt már erről szó, de valahol az Astoriánál. Azt mondják, hogy hatásos, de csak ebben ne bízzál, akaraterő nagyon kell hozzá!
Sok szerencsét!
Előzmény: felixanyul (345)
felixanyul Creative Commons License 2003.08.13 0 0 345
haho, hallottam vmi magneses kutyurol, amibe befekszik az ember es 30 perc mulva ugy kel fel, h tobbe nem akar ragyujtani. nem tudjatok mi ez? hol csinaljak? mennyiert?
persze lehet, h hujeseg, de hatha
giuska Creative Commons License 2003.05.28 0 0 344
Fogytal?!? Hat ilyet meg nem hallottam hogy valaki leszokik es meg fogy is!
Előzmény: Törölt nick (343)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.28 0 0 343
Mikor abbahagytam, lefogytam 3 kilót 3 hét alatt :)
A szertartást pótoltam a teafőzéssel/ivással. Attól elteltem és kaját nem is kívántam.
Előzmény: angel_fire (341)
giuska Creative Commons License 2003.05.27 0 0 342
Ez igy van most probalok leszokni fel eve..Az elso honap teljesen cigimentes volt es felszedtem kb 8 kilot anyukam nem ismert ram! Azt hszem nem a nikotin hianyxik hanem maga a szertartas. Es tenyleg azonnal babralok, kajaert nyulok (jo esetben gyumolcs vagy rago akad a keyembe) ha valami idegesit.
Előzmény: angel_fire (341)
angel_fire Creative Commons License 2003.05.27 0 0 341
Ha alapból túlsúlyos voltál, akkor nem lehet, hogy azért fogytál picit, mert a "pótcselekvés-evés"-t lecserélted a "pótcselekvés-bagózás"-ra?

Mert fordítva ez nagyon is működik. Általában azért hízik az ember a cigi letétele után, mert nem tud mit kezdeni magával (meg a helyzetekkel, amikor korábban kapásból rágyújtott), és inkább eszik. Vagy nem?

Előzmény: dorothy23 (340)
dorothy23 Creative Commons License 2003.05.26 0 0 340
Alapbol voltam tulsulyos, cigivel lefogytam par kilot, es nehany evig -amig rendszeresen dohanyoztam- tudtam is tartani. Igen, biztos vagyok benne, hogy attol van, csokkentette az etvagyamat, es igy joval kevesebbet ettem, mint elotte.
Előzmény: Joana (339)
Joana Creative Commons License 2003.05.26 0 0 339
És biztos vagy benne, hogy az a cigitöl volt?
Előzmény: dorothy23 (338)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!