Keresés

Részletes keresés

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 5

Üdv a topiknak. Kérdezhetek kicsit mást, de remélem, mindenben segítjük egymást.

A gép tárolja az összes telefonhívás számát. Sokat törölni szeretnék. Nem tudom, nincs mellettük, alattuk, stb sehol a törlés lehetősége. Nyilván tul egyszerú volna. A régi, "nem okos" telefonom könnyen felkinálta. Itt nem látom. Kösz, aki érti és segít.

Mustár Creative Commons License 2020.04.26 0 0 4

A telefon mit ír ki?

Előzmény: pimpa1982 (3)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 3

Semmit nem ir ki a gép Windows 10-em van, csak annyit, hogy "eszköz csatlakoztatva"

Erre bedob egy médialejátszót felismertként amin nincs semmi és rá sem lehet másolni semmit sem

Nekem semmilyen fájlátviteli mód nem sikerült

Előzmény: Egyszer voltam egyenlítő (2)
Egyszer voltam egyenlítő Creative Commons License 2020.04.26 0 0 2

A számítógéphez csatlakozáskor a telefon (bekapcsolva) rákérdez, hogyan akarod összekapcsolni. Az alapértelmezés "Nincs adatátvitel". A másik két lehetőség "Fájlátvitel", "Fényképátvitel (PTP)". Nekem a Fájlátvitel működik.

pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.25 0 0 1

És az a telefonon belül hol található? Százféle felesleges menüpont van benne 

Előzmény: BaGira-79 (0)
BaGira-79 Creative Commons License 2020.04.25 0 0 0

Próbáld meg átkapcsolni a menüben fájlátvitelre...

Előzmény: pimpa1982 (-)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.25 -1 0 topiknyitó

Xiaomi Redmi 7A telefonhoz segitséget kérnék
A számitógépem zenelejátszóként ismeri fel de nem engedi, hogy bármilyen formátumot is rátegyek

Nem ismeri fel a telefon a saját magam által készitett képeit sem, teljesen üresnek mutatja a telefont pedig vannak rajta képek
Próbálkoztam Bluetooth-al,hogy felmásoljam a gépre is de azt is tiltja
Programot nem találtam a neten a telefonhoz sem drivert
Valaki tud valami megoldást,hogyan tudnék képeket,zenéket le és feltölteni a telefonról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!