Keresés

Részletes keresés

12 voltos Creative Commons License 2021.11.14 0 0 35

nekem is ilyen van.

2 app van feltelepítve, pár kis játék meg egy offline térkép ami alig foglal helyet. (ezeken kívül más soha nem volt felrakva).

ennek ellenére kb 0 hely van ezek a fos telefonon. :D

ezen kívül akadozik mint állat, böngészés, meg szinte minden (játékok nem).

 

apps and data: 4.9GB - ha itt megnézem mik ezek és összeadom, 1 giga se jön ki :D

 

a legalább 6 éves ipad minim gyorsabb és fel van rakva rá egy csomó minden mégis van rajta még hely :D

mosogep-szerelo Creative Commons License 2020.06.24 -1 0 34

Sikerült! :)))  Csak az enyém már magyarul beszél :D "képernyőképek"-nek hívja! Mégegyszer köszönöm a segítséget! :)

Előzmény: H_G (33)
H_G Creative Commons License 2020.06.24 0 0 33

Furcsa.  Nálunk a gyerek Redmi 6-osa is így csinálja, meg a saját Samsungom is.

Előzmény: mosogep-szerelo (32)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2020.06.23 -1 0 32

Köszönöm a segítségedet, sajnos nem találtam ilyen mappát! :( Redmi8 om van, én meg 60+ os vagyok! :)

Előzmény: H_G (31)
H_G Creative Commons License 2020.06.23 0 0 31

Magától elmentődik egy a Galérián belül egy Screenshots nevű mappába. Onnan már át is helyezheted egy jobban megjegyezhető helyre.

 

Előzmény: mosogep-szerelo (30)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2020.06.23 -1 0 30

És azután hogy tudom menteni a képet?

Köszönöm válaszod!

Előzmény: H_G (28)
Gálea1 Creative Commons License 2020.06.23 0 0 29

Sziasztok én is segítséget szeretnék kérni.
Sajnos a telefonon a munkás nadrágom kantáros felső zsebében volt az új Redmi 8T telefonom és közben hegesztetem mit ad a jó Isten egy cunder pontosabban egy forró salak pont a közelség érzékelő kamerará eset ami olyan forró volt hogy az érzékelőt egy az egyben be olvasztotta plusz az kijelző is megrepedt a hő hatására.
Na most az a bajom amikor indítok vagy fogadok egy hívást automatikusan a kijelző feketére vált mivel úgy érzékeli hogy s fülemnél van , bele mentem a videóban is látható menübe ott természetesen a 0 értéket mutatja mivel hogy úgy érzékeli hogy fej közelében van.
Az lenne a kérdésem hogy ezt a közeli érzékelő kamerát valahogyan n lehetne Kikapcsolni hogy ne működjön mert akkor tudnám használni a telefonomat nem zavarna hogy ez a funkciója nem működne, a készülékem egy pár hónapos így sajnálnám ha el kellene ez miatt dobnom igazából még ki sincs fizetve előfizetéssel vásároltam.
Bízok benne hogy megorvosolhato ez a problémám valahogy szoftveresen kérlek segítsetek.
Xiaomi szakemberei szerelőiben és természetesen benetek van minden reményem.
Várom a választókat vagy hivhatok telefonon számon 06303069734.
Köszönöm 😢😢😢😢😢

H_G Creative Commons License 2020.05.05 0 0 28

Képernyőmentés a halkító és a bekapcsológomb egyidejű benyomása.

Előzmény: mosogep-szerelo (26)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.05.05 0 0 27

Üdv

Nekem Redmi 7A-m van, nemtudom mennyiben különbözik a menü,de leirom, hogy én hogy csinálom

 

- Először is összekötöm az USB kábelel a telefont meg a számitógépet

- Aztán rákoppintok a "Beállitásokra"

- A Beállitásokon belül görgetek lefelé, van egy olyan opció, hogy "Adathasználat" az alatt a következő  "...továbbiak" opció arra kell rákoppintani

- Majd beugrik egy olyan menü, hogy "USB megosztás", ezt kell bekapcsolni ott van a gomb mellette és akkor a számitógép fel fogja ismerni a telefont és lehet másolni a képeket meg a videókat 

 

 

Előzmény: mosogep-szerelo (26)
mosogep-szerelo Creative Commons License 2020.05.05 -1 0 26

Sziasztok!

 

Ma találtam erre a topicra, én sem tudom a fotóimat nagygépre tenni, de majd az alábbi módszert áttanulmányozom és kérdezek, ha nem megy! 

 

Nekem Redmi-8-asom van, azt meg tudjátok mondani, hogyan lehet lemásolni a képernyőt? Próbáltam kézrátétellel :) elhúzással, de nem sikerünt! :(

 

Azt nem mondtam, hogy 60+ os vagyok :))) szóval a mai szakkifejezésekben nem vagyok jártas! 

 

Köszönöm előre is!

 

Üdv! sanyooo

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 1 25

Köszönöm.

Előzmény: Egyszer voltam egyenlítő (24)
Egyszer voltam egyenlítő Creative Commons License 2020.04.26 0 0 24

- Lenyomva tartod a számot.

- Megjelenik a menü.

- Kijelölöd a Több törlése lehetőséget.

- A számok mellett, jobb oldalon levő pöttyökkel kijelölöd a törlendő számokat.

- Alul a Törlésre böksz.

- Jóváhagyod.

Előzmény: fidelio-Pyrandus (20)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 23

Igen, és köszönöm az eddigi segítséget. A legtöbb törlendő számnk nem is lehetett neve, mert ismeretlenek beérkező hívásai voltak. Ezeket akarom törölni, sokan vannak.

Előzmény: pimpa1982 (22)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 22

megnéztem akkor is igy kell törölni csak akkor nem a nevet keresed hanem a számot és arra koppintassz rá és utána ugyanúgy mint ahogy az előbbiekben leirtam

Előzmény: fidelio-Pyrandus (21)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 21

Kösz, de a névjegyet 99%-ban soha nem tölöttem ki, tehát név nem jelenik meg, csak szám.

Előzmény: pimpa1982 (19)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 20

Majdnem teljes siker. Kösz. Csak az a zavaró/bosszantó, h ez a szöveg jelenik meg: "Hívásnapló előzményeinek törlése". Megnyomom, erre törli a számot. A nagyon zavaró és homályos szövegét kéne egyszerúbbre.

Előzmény: H_G (16)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 19

- megkeresed a telefonkönyvben azt a nevet amit törölni akarsz majd rákoppintasz

- bejön egy menüféleség a névvel,a jobb alsó sarokban van egy lila kör ceruzával arra rákoppintasz

- legörgeted a felugró menüt az aljáig az "1 névjegy törlése" arra rákoppintasz majd kérdi,hogy "törli e a névjegyet?" te pedig rákoppintasz a törlés gombra 

És igy törlődik egy név meg egy szám

 

Előzmény: fidelio-Pyrandus (15)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 18

10 perc és kipróbálom, de félek, hogy erre hívni kezdi.

Előzmény: H_G (16)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 17

Redmi 7. És nem tudom törölni a régi telefonhívások számát, tényét, emlékét.

Előzmény: pimpa1982 (14)
H_G Creative Commons License 2020.04.26 0 0 16

Szerintem ez nem a tel. típusától függ, hanem az Android verziótól. Próbáld ki, hogy egy ilyen számon hosszan rányomva tartasz. Jó esetben az összes mellett megjelennek kis kipipálható körök, ezekkel kijelölöd őket és jobbra fent Törlés.

 

Előzmény: fidelio-Pyrandus (5)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 15

Redmi 7

Előzmény: pimpa1982 (14)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 14

Milyen telefonod van?

Előzmény: fidelio-Pyrandus (5)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 13

Köszönöm még egyszer a videót, az segitett megoldani a problémát

Nemtudom egyébként miért kell ennél a telefonnál az USB-t külön bekapcsolni, minden más okostelefon automatikusan bekapcsolja azt magától

Egyébként is ezek a jelzések a menüben mintha nem is erről a bolygóra készitették volna ezt a telefont

Ajándékba kaptam de nem sok hasznát vettem eddig, a régi Samsungom sokkal jobb és egyszerűbb volt

Előzmény: Mustár (9)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 12

Köszönöm a videót sikerült összekapcsolni az USB-n a telefont a géppel, mostmár csak az a kérdés, hogy hogyan másoljak telefonra vagy telefonról

Előzmény: Mustár (9)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 11

Bocs, hogy a 200 mellesleg abszolút felesleges menüpont között nem tudok eligazodni

Ezt a telefont a kukába tervezték nem pedig normál használatra

Előzmény: BaGira-79 (6)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.26 0 0 10

Semmit, csak a töltöttségi szintet mutatja és azt, hogy a telefon jelenleg töltés alatt van amikor bedugom az USB kábelt

A gép ugyan felismeri a telefont de nem enged sem rámásolni a telefonra bármit is sem pedig a telefonról kimásolni dolgokat

Előzmény: Mustár (4)
Mustár Creative Commons License 2020.04.26 0 1 9

Valami olyasmit kellene látni és tenni csatlakozás után, amit itt a távoli barátunk 0:58-tól

https://www.youtube.com/watch?v=V6q-XOGyGSo

Ha nem ez történik, megnézném, mit nyomkodott össze az első egy percben :)

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 8

Ki vagyok én, hogy tudjam?...

Előzmény: Paater Altenburg (7)
Paater Altenburg Creative Commons License 2020.04.26 0 0 7

Üdv ismét. Az én egyszerúbbnek látszó prolémám szintén megoildhatatlan? Kösz.

Előzmény: fidelio-Pyrandus (5)
BaGira-79 Creative Commons License 2020.04.26 -1 0 6

Hagyjuk... 😒

Előzmény: Mustár (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!