Keresés

Részletes keresés

Tátralányka Creative Commons License 2010.06.19 0 0 11

Köszönöm, akkor megyek is olvasni. Kicsit más a cím. Ha ondós a hangja, akkor tutira utálom. Nem szeretem, ha egy "férfi esze a nadrágjában dörömböl". (Valamelyik költőt idéztem most szabadon, csak nem jut eszembe melyiket.)
Előzmény: zegernye (10)
zegernye Creative Commons License 2010.06.19 0 0 10
Előzmény: Tátralányka (9)
Tátralányka Creative Commons License 2010.06.19 0 0 9

Még nem tudom, hogy utálom-e, azért akarnám elolvasni a topikodat, hogy megtudjam:)
Előzmény: Törölt nick (7)


Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 8
Nem lehetne a címe az, hogy "Minden férfi disznó, kivéve az én drágapasimat, akivel ideális kapcsolatban élek, meg a barátaimat, mert természetesen ők is kivételek"?
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 7
Segítek, vagy újranyitom, ha te is utalod a röffenően mély, zsíros vagy recés bőgő férfihangot.
Előzmény: Tátralányka (6)
Tátralányka Creative Commons License 2010.06.19 0 0 6

Próbáltam megkeresni, de nem találom:(
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 5
Egykori híres-hírhedt topikom volt (talan meg megvan valahol):
"Utalom a szőrös-recés mély férfihangot."
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 4
olvasgass szakítshabírszt és másold be ide, valamint nyiss egy tükörtopikot a korrektség jegyében (:
Előzmény: Törölt nick (2)
Tátralányka Creative Commons License 2010.06.19 0 0 3




Miért kellett nekem olyan pasiba beleszeretnem, aki nem szeret viszont????

Persze csak magamat okolhatom.
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 2
Szép lesz, akkor megér vagy 2-3 háeszt és süllyedni fog:))

Ilyenek jutnak hirtelen eszembe - csakis a példa kedvéért, meg egy kis adrenalin miatt persze...

--------------------------------------------------------------------------------

Ó Bill!*lemondóan sóhajt*

Azt hiszed nem tudom, hogy éjjel sutyiban képeket raksz be a fütyidről az egyik fórumra?
Megismertem a függönyömet a háttérben, amit még szegény Ilonka nénitől kaptunk az egyik házassági évfordulónkra:P Fogalmam sincs miért jó neked, hogy ismeretlen nők körbelihegnek, hát nem veszed észre, hogy ott mindenki körbeliheg mindenkit?!
Mindegy nem szólok, mert amíg nálam vannak a pinkódjaid meg én vagyok a kedvezményezett a biztosítási kötvényben - addig szórakozz csak nyugodtan:)

Rogernek.

10 éve hallgatom, hogy rendre ugyanazokat a vicceket mondod el szombat esténként. Szánalmasak és dögunalmasak!!!*mondja ordítva*
...de szeretlek. Még mindig nagyon szeretlek*suttogja*

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 1
Hiánytpótló topik!! ....na ja,mára el is párolgott a dühöm :)
Előzmény: Törölt nick (-)
zegernye Creative Commons License 2010.06.19 0 0 0
Megfontoltam: 0
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 topiknyitó
Ide leírhatod minden dühöngésedet amit valaha is kiváltott belőled a férfinépség valamely jeles tagja. Legyen az egy be nem tolt fiókba vert térd, fájdalmában született kacifántos mondat - természetesen olyan, ami tűri a nyomdafestéket, sőt úgy legyen megfogalmazva amiből látszik, hogy a nők - mint nem - magasan felette van kulturáltságban, intelligenciában a férfitársadalom egy-egy tagjánál.
Sms, email helyett ideírj inkább, mert mire leírod, vélhetőleg el is párolog belőled az, ami tulajdonképpen írásra késztetett.
Férfinickek csak alapos megfontolás után írjanak:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!