Keresés

Részletes keresés

szilkó Creative Commons License 2010.08.19 0 0 67
Totál igazad van.Ondós férfihang???
Előzmény: ed30 (60)
Tátralányka Creative Commons License 2010.06.19 0 0 66

Nekem lehet, hogy pont egy pszichológusra lenne szükségem amúgy....
Előzmény: Tátralányka (65)
Tátralányka Creative Commons License 2010.06.19 0 0 65

Jó, akkor írjál e-mailt, ha gondolod:)
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 64
Örülök, h megtalaltad a topikot. Folytassuk, akar majd egyszer maganban (pszichologiat is tanultam egykor).
Előzmény: Tátralányka (63)
Tátralányka Creative Commons License 2010.06.19 0 0 63

Azokat a pasihangokat utálom, mindegy, hogy öblös vagy hízelgően lágy, amelyekben a következő önteltség érződik: én vagyok a megtestesült sárm, én vagyok a Casanova.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.25 0 0 62
Nyilván: ő maga is szőrös, vastaghangú férfi, és öblös felháborodásában, hogy van férfi, akinek nem tetszik az ilyen, most felmordult/böffent.
Előzmény: Törölt nick (61)
ed30 Creative Commons License 2009.02.24 0 0 60
ki a f.... találta ki az a gyökér aki feldobta ezt a témát??? pfff
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.09 0 0 58
Szőrös, recésen mély (ondós-hangú) pasiktól viszolygó pasi vagyok. TV-t, rádiót nem tudok hallgatni, filmről ki kell jönnöm. Beírhatnátok csak női szereplős filmet, vagy legalább amiben kevés és nem ondósan mély férfihang van.
Kösz.
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 56
Én is nagyon nem szivesen fogok kezet férfiakkal. Szőrös állatok. Én a szép női kezet szeretem.
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 55

Miért, te szereted férfiak kezét fogdosni? Én nem. Vagy más miatt nem szimpatikus az írásom, bár baromira nem érdekel, csak legalább illik megadni a tiszteletet a másiknak, hogy mondjuk indokolsz is, nem csak úgy beleböfögsz a témába. Vitakultúra, fórumozási kultúra, ilyesmi.

 

Nekem a jobbkezemen kijött pár világos szemölcs, vírusfertőzés vagy a tököm tudja. Egyre csak nőtt, tüzes vassal kellett leégetni. Kitudja, melyik ügyfelemtől kaptam, kézfogás útján. Ez a másik ok, amiért nem szívlelem a dolgot. Kedves hölgyeknél persze szívesen bevállalom a kockázatot...

Előzmény: Diótörő (48)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.15 0 0 54
Rég jártam erre. (Még mindig utálom, most már a reszelős, fűrészelősen kellemetlen férfihangot is. - Vagy épp erről volt szó?)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.14 0 0 53
Egyébként bármelyik rovatban vagyunk, mindig utálom.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.10 0 0 52
Az úgy került oda, hogy én a HUSZ-ban nyitottam, és a modik átrakták. Hogy miért, azt tőlük kérdezd.
Előzmény: Zyppy (51)
Zyppy Creative Commons License 2008.05.08 0 0 51
omg hogy kerül ez a topig a pszichiátriára? :o
Lebenstod Creative Commons License 2008.05.08 0 0 50
Én minden női hangnak utánamegyek, tehát a Fókusz hangját (nevét) is elővezetem neked, ha tájékoztatsz, mi az a Fókusz?
Előzmény: Törölt nick (44)
Lebenstod Creative Commons License 2008.05.08 0 0 49
Für Anikó a jobb színésznők közé sorolandó. Rögtön a bajnokesélyesek után. Nem reszelős, hanem "fátyolos-reszelős" a hangja. Simán fátyolos (volt?) Hegyi Barbara hangja. Mindkét hang okozott néha belső izgalmat, olyankor görnyedten kellett járnom.
Előzmény: Törölt nick (44)
Diótörő Creative Commons License 2008.05.07 0 0 48
Ne szabadkozz, mindenhol hülyén fogalmaztál.
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.06 0 0 47
Továbbra is szivesebben hallgatok, hallok női hangokat, mint reszelős férfihangokat. Nagy baj?
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.28 0 0 46

Most utólag elolvasva hülyén vagy talán félreérthetően fogalmaztam máshol is.

 

Tehát nyilván úgy értettem, hogy ha a kézfogás melegek közötti jellemző szokás lenne, vagyis a hetero férfiaknak nem kellene egymás kezét fogdosni a hétköznapokban, azt én jobban díjaznám.

Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.28 0 0 45
Gondolom, nem a jó szót használtam Für Anikóra: nem reszelős, inkább rekedt (vagy nem tudom...).
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.28 0 0 44

Mindenki számára létezhetnek ellenszenves hangok, én például Bozait utálom, de nem a hangszínezete, hanem a stílusa, hanghordozása és főleg az idióta angol kiejtése miatt. Meg ahogy belepofázik a filmek főcímébe és végébe, meg néha még közben is.


Amikor az ember hallgatná a jó zenét és ez a barom elcseszi az egészet. De mintha nem lehetne feliratozni is... Én az ilyet büntetném, a filmgyártók helyében szerződésben tiltanám.


Hogy a férfias hangokkal miért van valakinek problémája, azt úgy nagyon nem értem. Én magam sem bánnám, ha komolyabb hangszálaim lennének, de nekem meg egészségileg nem az igazi, változó. Néha jobban rezeg, máskor meg nem annyira, vagyis nem úgy engedelmeskedik, ahogy én akarnám. Néha pedig, amikor elmegy a hangom, csókolomot köszönnek a telefonban, ilyenkor szoktam mondani (magamban), hogy persze barom, csókold meg a seggem... De egyébként viszont nem egy nő mondta már, hogy szerinte kellemes hangom van a telefonban.


Számomra férfi és női hang egyaránt lehet ellenszenves, vagyis ez nemtől teljesen független. Nők között Für Anikó reszelős hangjától teljesen rosszul vagyok. Őt simán kitiltanám a szinkronstúdiók környékéről is. Vannak még mások is, de neveket nem nagyon tudok megjegyezni.

A Fókuszban szokott lenni egy nagyon kellemes hangú nő, ritkán jelenik meg a képernyőn, általában csak a hangját hallani a riportok mögött. Nevére szintén nem emlékszem, pedig egyszer direkt "megjegyeztem".

 

Említette valaki, hogy szívesebben hallana csak női hangokat. Ez nekem még eszembe sem jutott. Férfi vagy nő, szerintem mindegy ilyen szempontból.


Engem sokkal inkább zavar, illetve erről jut eszembe, hogy a kézfogás sajnos főként férfiak között szokásos. Szerintem jobb lenne, ha ez egy általános buzi szokás lenne. Van is benne valami buzis szerintem. Nőkkel sokkal szívesebben fogok kezet. Mondjuk én elsősorban az idősebb, érett korú hölgyeket kedvelem, de amúgy kortól függetlenül is.

Dent0n Creative Commons License 2008.04.26 0 0 43
Akkor még nem volt olyan csajod, aki viccből a szájában tartotta az anyagot a következő csókig. A lányoknak mondom: ez nem vicces! :)
Előzmény: LilaHagyma (42)
LilaHagyma Creative Commons License 2008.04.26 0 0 42
Ha a buzik szopása után ondós lesz a hangszalaf, akkor beondósodik a hang is.
Természetesen nem tapasztalatból írom. Én csak puncit szopok-nyalok.
Előzmény: Angyalbaby (0)
Lebenstod Creative Commons License 2008.04.22 0 0 41
Talán Csurka László a hang. Förtelmesen szőrös, reszelős, buta hang. Az ilyen hang (nem maga a pasas, csak a hangja) herélendő.
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.22 0 0 40
Ismeritek a reklámot?: "Már nem vagyok olyan keménylegény" :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.21 0 0 39
Akkor utoljára elmondom, hogy újabb kellemetlenül reszelő mély szőröshangú hírolvasó bosszant a Klubrádióban. Mindig el kell zárnom.
széphangú Creative Commons License 2008.04.19 0 0 38
Na, ugy látom ez a buli meghalt.Hazamehetünk.
Előzmény: széphangú (37)
széphangú Creative Commons License 2008.04.16 0 0 37

Csatlakozom langlaszloo véleményéhez.Nektek mi bajotok van?

Van valamelyikőtöknek problémája az -ondó-szóval?Vagy esetleg magával az ondóval ,mint anyaggal?Egy tuti ,jó helyen van a topik,itt a pszichés fórumban.

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.16 0 0 35
Na? Elhaltak a Hangok?
Lebenstod Creative Commons License 2008.04.15 0 0 34
Ha már szőr. Pontosítom. Negyedóránként elhangzik szignálképpen. "Kulbrádió - Hírek - Események /vagy: Elemzések/" Az első szót harsányan egy taszítóan "szőrös" ("reszelős") hang mondja. A harmadik szót egy szelid női.
Előzmény: Lebenstod (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!