Keresés

Részletes keresés

libapék Creative Commons License 2010.04.21 0 0 12
előbb gondolkodsz, aztán írsz!
Előzmény: nagyArc (-)
Mindfield Creative Commons License 2010.04.21 0 0 11
Ööö, ki beszélt itt személyes szabadságról? Az micsoda?
Előzmény: kölcsönzői jelmez (7)
Vasgerinc Creative Commons License 2010.04.21 0 0 10
Engem különösebben nem zavar. Mit tudnak velem tenni? Semmit, ha egyáltalán akarnak.
Előzmény: kölcsönzői jelmez (7)
NIL Creative Commons License 2010.04.21 0 0 9
Miért zavarna? Az emailem egy erre a célra regisztrált fiók, az IP címem pedig a közeli lúzer wifis routerje.
Előzmény: kölcsönzői jelmez (7)
Iván Csonkin Creative Commons License 2010.04.21 0 0 8

Én speciel értesítést kaptam a freemail-omra az index-től, hogy bizonyos topikjaimat dr. Nagy Gábor Tamás I. kerületi polgármester jogi úton töröltette a Polidiliből.

Legyen vele boldog!

Előzmény: sopa (6)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2010.04.21 0 0 7
Ez nem para kérdése, ez személyes szabadság kérdése. Akit ez nem zavar, az birka.
Előzmény: Törölt nick (4)
sopa Creative Commons License 2010.04.21 0 0 6
nem gondolhattad komolyan,h az indextol nem mennek ki az adatok...
Előzmény: nagyArc (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 4
para van?
Előzmény: nagyArc (-)
nagyArc Creative Commons License 2010.04.21 0 0 3
Tudom, de nem érdekel.
Előzmény: WYW (2)
WYW Creative Commons License 2010.04.21 0 0 2
Nőni fog a törölt topicok listája. :-))
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 0
00
nagyArc Creative Commons License 2010.04.21 0 0 topiknyitó
Megdöbbenve olvastam az index saját újságírójának kijelentéseit:
http://comment.blog.hu/2010/04/20/balot_ejszakara_szamuztek

sracok, nem kene itt urban legendeket tenykent leirni, morvai beperelhet minket erte.

a torokgabor blogert feleljen a torokgabor, ez itt a commentcom es az index felel erte. nem csak a kommentelot perelhetik, hanem a feluletet is. szorri, van egyeb dolgunk is, minth ertelmetlen perekre jarjunk

ennel sokkal pitianerebb ugyben is indult eljaras es elbuktuk. hidd el, mar az is kurva kinos, amikor elkerik a kommentelo adatait es ki kell adjuk. es ne gondold, h a jobbik nem vadaszik a lehetosegre...


Hogy is van ez? Kinek adják ki az adatainkat? Hogy is jön a képbe a Jobbik? Az index felhasználási feltételeinek ez hogy is felel meg?

A használati feltételekből:
Személyes adatok

A blog.hu rendszerébe történő regisztráláskor legalább az emailcímedet, valamint egy választott becenevet meg kell adnod. Emailcímedet nem jelenítjük meg, és harmadik félnek nem adjuk át előzetes hozzájárulásod nélkül.

Tehát pl. spamet nem küldünk, illetve másik felhasználó nem juthat hozzá az emailcímedhez.
Az emailcímedet leszámítva az összes, regisztráció során megadott adatodat jogodban áll bármikor megváltoztatni.

A blog.hu használata közben a hatályos jogszabályok által megengedett módon naplózzuk webes tevékenységeid. A naplókat csak statisztikai célokra használjuk fel, és csak mi férünk hozzájuk.

A blog.hu használata közben a böngésződ bezárásakor sem törlődő cookie fájlokkal azonosítunk, ezzel elkerülhető, hogy minden alkalommal be kelljen lépned a rendszerbe. Ha zavar ez a működés, belépéskor ne válaszd ki a „Jegyezz meg” opciót.



A szabályzatban ez áll: "harmadik félnek nem adjuk át előzetes hozzájárulásod nélkül". Vagy mégis? A blogger láthatóan már megtörtént esetekre utal. Kértek ehhez bárkitől hozzájárulást? Az rendben van, hogy bírósági végzés alapján át kell adniuk a rendőrségnek vagy a bíróságnak az adatokat. De hogy jön a képbe a Jobbik? Vagy bárki más?


Mit gondoltok erről?


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!