Keresés

Részletes keresés

Hiszem Creative Commons License 2010.04.23 0 0 54

Köszi (:

 

eddig is nyugodt voltam, csak annyit mondtam, nem lepődök meg semmin a mai világban.

Előzmény: SzabóZZ (51)
ex-andras1977 Creative Commons License 2010.04.21 0 0 52
Lenyomoznak? Oh, nem probléma. Remélem minden párt és magát annak nevező félkatonai szervezet hozzájut majd az adataimhoz. Házhoz jönnek legalább? Időpont egyeztetéssel megoldható, hogy valamennyien kinyalhassák a seggem.
SzabóZZ Creative Commons License 2010.04.21 0 0 51
Na akkor tisztázzuk: az Inda és az Index nem ad ki csak úgy semmit senkinek a felhasználókról. Ip-címet ugyebár nem őrzünk meg, ezt hiába is kérik, a többi adatot, pl az emailcímet pedig csak a hatóság hivatalos kérésre, a nyomozás érdekeire hivatkozva kaphatja meg. Egy párt, vagy bármilyen cég, stb ilyesmihez nem juthat hozzá. Meg lehet nyugodni.
Előzmény: Hiszem (50)
Hiszem Creative Commons License 2010.04.21 0 0 50
nem lepődök meg semmin :)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.21 0 0 49
... 42! Ha má' a Nagy Kérdéseket firtatjuk.
Előzmény: Törölt nick (48)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.21 0 0 46

.... naaaa, legalább olvass, ha má' írkálsz... - az az izé a blogról szól, ez meg itten a fórum, ez pedig két nagy különbség, ahogy az odesszai zsinagoga melletti kricsnibe' mondogatni szokás..., má'pedig itten, a fórumon a regisztrált nicknek van egy regisztrációs száma, meg van egy akármilyen hülye emilje, amiről a tetszőleges karaktersort regisztrálta (agyonverés előtt), na, ez a két nagyon titkos adat van, amit ki lehet adni, de azt is csak akkor, ha engemet sokk Sörökkel megvesztegetnek, mer'hogy így üzlet a züzlet...., aki nem veszteget meg, az meg elmehet a fenébe, mer' akkor Sörök nélkül én hirtelen elszédülök és olyankor rádőlök a DEL-re, amitől az összes titkos adat a titkos gazdájával együtt megy a kukába, hogy majd ezek után regeljen újabb titkos adatokat, ami a számláló pörgetéséhez kell, meg ahhoz, hogy majd alkalomadtán engemet megvesztegethessenek sokk Sörökkel, de ha nem, akkor kezdődik a buli előlről..., há' csak parázzatok egész nyugodtan, de a legjobb, ha megvesztegettek engemet sokk Sörökkel...

 

 

 

Előzmény: nagyArc (-)
sopa Creative Commons License 2010.04.21 0 0 45
gondolom amikor az ervek elfogynak, v nincsenek jon a "jogidelete". nesze szolasszabadsag...
megis mivel indokoltak a torlest? ragalmazas?titok?
Előzmény: Iván Csonkin (8)
Mindfield Creative Commons License 2010.04.21 0 0 44
Az egyetlen kérdés az az, hogy meddig mennek el a hatóságok. Mert gondolom a következő kell:

- Meg kell nézni, hogy az ide regisztrált e-mail használatban van-e, akkor elmenni az e-mail szolgáltatóhoz, kikérni az illető IP címét, amivel a fiókra legutoljára belépett. Ha külföldi a cég, akkor oda.
- IP cím alapján beazonosítható a szolgáltató, oda is el kell menni, és szépen visszakeresni, hogy abban az időpontban éppen kinek volt kiosztva a cím. Ez a szolgá
ltatótól függ, hogy a logban benne van-e. Ha benne van, meg van a delikvensünk, csak rá kell bizonyítani, hogy ő írta a hozzászólást.
- Mehet a huzavona, hogy apuci/anyuci/kisgyerek/rácsatlakozott idegen írta a hozzászólást, melyik gépről.

Wauhaus Creative Commons License 2010.04.21 0 0 43
A fórumozóknak eddigi tapasztalataim szerint két jellegzetes csoportja van: hivatásos firkászok és informatikusok/programozók. Az ezen kívülesőknek (pl. csekélységem) kb. kisebbségi jogokat lehetne adni, annyira kevesen vannak.
Előzmény: Törölt nick (34)
Wauhaus Creative Commons License 2010.04.21 0 0 42

Csak akkor, ha a felperes kéri ezt a bíróságtól, hogy kötelezze az alperest adatszolgáltatásra. Ilyen esetekben nyilván eleve kéri.

 

Előzmény: Törölt nick (5)
Wauhaus Creative Commons License 2010.04.21 0 0 40

"Vállal autó kilométerszámlálókat is. "

 

Egyszer a fagyi vissza fog nyalni...

Előzmény: Törölt nick (30)
Psycho Dad Creative Commons License 2010.04.21 0 0 39
Ez tényleg érdekes, ki mondja meg, hogy pl. az elmúlt hónapokban jelszavas vagy nyílt volt a routeres hálózatod!?
Előzmény: NIL (38)
NIL Creative Commons License 2010.04.21 0 0 38
Létezik erre duplacsavar is. Pofátlanul saját előfizetésről netezni, de nyitott wifi routerrel. Ha gond van, akkor "nem én voltam - valami ganéj csatlakozhatott" :-ĐĐ És arra még nincs jogszabály, hogy a routeremet jelszavazni kell.
Előzmény: Psycho Dad (27)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 37
Ez a topic se lesz hosszú életű...
Előzmény: WYW (2)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2010.04.21 0 0 36
Tőlem meg nemrégiben tanácsot kértek, hogyan lehetne kideríteni valakinek az IRL adatait ( Index Fórum :-)) ), mert a hatóságnak nem nagyon füllik rá a foga.

Azt én is mondtam, hogy más az eset, ha a hatóság valamiért igyekszik.
Előzmény: kábelbúvár (28)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 32
szerintetek a gulfstrímek minek járnak ide? hát jó hogy a fórumozó olvtársakat megfigyelni..
kábelbúvár Creative Commons License 2010.04.21 0 0 31
Meg a Hajdú Frizbi Péter a hattonnás Egójával...
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 30
Na tessék. Mondtam én a Gézának hogy kókler ez a szerelő. De a nyerési esélyt tényleg frankón átállítja. Vállal autó kilométerszámlálókat is.
Előzmény: Unerwünschter Gast (24)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.04.21 0 0 28

A 6óságok intenzíven érdeklődnek a szolgáltatóknál.

 

Csaxólok.

Előzmény: Unerwünschter Gast (20)
Psycho Dad Creative Commons License 2010.04.21 0 0 27
Majd szólunk a szomszédnak, hogy jelszavazza le a hálózatát! :PP
Előzmény: NIL (22)
libapék Creative Commons License 2010.04.21 0 0 26
"valamelyik szomszéd wifi routerénél"

:-DDD
királyság!
Előzmény: NIL (22)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2010.04.21 0 0 24
Netezni nem csak Windows-zal lehet.
A MAC address nem megy ki a lokális hálózatból.

Ha meg minden kötél szakad, akkor a 13 éves és 364 napos lányom használta a gépet abban az időben. :-)
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 23
hidd el, mar az is kurva kinos, amikor elkerik a kommentelo adatait es ki kell adjuk. es ne gondold, h a jobbik nem vadaszik a lehetosegre...



kiadják az adatainkat???? a moderaturha meg nem működik (két kérésem volt feléjük egy hónapja 0 válasz, még egy helyesírási hibát is basztak kijavítani)

tehettek egy szívességet és leszív....k
Előzmény: nagyArc (-)
NIL Creative Commons License 2010.04.21 0 0 22
Ahhoz először meg kell találni a laptopomat, tehát legfeljebb utólagos bizonyításhoz jó, de valamelyik szomszéd wifi routerénél sajnos vége a láncnak, hacsak az éterben nem maradnak digitális lábnyomok - ezt meg egy szoftverfejlesztő üzeni:-)
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 21
A játékgépszerelő (százezerért bárkinek átállítja a nyerési esélyt 40-ről 25%-ra) azt üzeni, hogy a MAC addressed is megvan, és ezer nyoma van a Windowsban, hogy itt jártál.

Minimum hálókártyacsere és fdisk kellhet...
Előzmény: NIL (9)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2010.04.21 0 0 20
Alapesetben az ember regisztrál egy ingyenes e-mail címet egy külföldi szolgáltatónál.
Azzal beregiszrtál a blogra. A legtöbb otthoni előfizetés dinamikus IP-t használ. Akkor már a szolgáltatónál is érdeklődni kell. Ha nagyon paranoiás valaki, akkor megpróbálhat proxy-n keresztül netezni.

Én úgy tudom, hogy alapesetben a hatóságok nem törik magukat mindezért a nyűgért.
(Ha valami hátszél van, az más.)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.04.21 0 0 19
A Zindex + nyomja fel magának!
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 17

Ne légy már naív! Senki sem gondolhatja komolyan, hogy akit igazán érdekel, az nem tudhatja meg bármikor, ki rejtőzik egy-egy nicknév mögött. Ennek tudatában érdemes irkálni különböző fórumokra.

Előzmény: kölcsönzői jelmez (7)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.04.21 0 0 16
Mennyivel Jobbik az 1ik, mint a másik ???
Előzmény: nagyArc (-)
flugi Creative Commons License 2010.04.21 0 0 14
nincs ebben semmi rendkívüli. Az ilyen szerződésbe nem kell beleírni azokat a körülményeket, amiket a törvény szabályoz. Ez egy ilyen eset: az XY perel, az indexnek meg ki kell adni a bíróságnak az adatokat.
Előzmény: nagyArc (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!