Keresés

Részletes keresés

Garficicus Creative Commons License 2009.01.06 0 0 81
A legviccesebb ebben az ÁSZF változásban, hogy 10.000 HUF-ért lekérheted az ügyfélszolgálattal folytatott beszélgetéseidet:)))) Igaz évente egyszer ingyenes! Azért megkérdezném, hogy ki akarja saját magát hallani?? :DDDDD
Előzmény: csáci (80)
csáci Creative Commons License 2009.01.06 0 0 80

Mivel a karácsonyi ajándék (áremelés) elmaradt, már azt hittem megjavúlnak.

  Lassan már a telefonálás puszta gondolatáért is számlázni fognak.

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.06 0 0 79
Újabb szeretet csomag február 4-től.

http://www.vodafone.hu/egyeni/common/segithetunk/ugyfelszolgalat/letoltes/kozlemeny/kozl_09_01_05.pdf
Előzmény: Garficicus (78)
Garficicus Creative Commons License 2009.01.05 0 0 78
Már csökken elég drasztikusan a kártyaszám Vodáéknál!!!!! Marketing ide vagy oda, az emberek is kezdenek rájönni, hogy nem lehet őket sokáig hülyének nézni!!!
Garficicus Creative Commons License 2008.12.08 0 0 77
A történetedre így válaszolnék:

Dátum: 2004.május 1, bevezetik a szolgáltatók közötti számhordozást. Pannon általad leírt egyik hasonló lépését követően fogtam a család kártyáit kb egy tucat volt és ráboritottam az ÜFSZ-es hölgyre... és közöltem számhordozás! 2 hónapig egészen június 20-ig ment a Pannontól az anyázás, mindenfajta adminisztrációs hibára névelírásra hivatkozva játszadoztak velem, és dobálták a Voda és a Pannon a labdát... Pingpongoztak!!!!! 5. nekifutásra sikerült a számhordozás!!! Köztudott hogy számhordozás esetén a 0 Ft-os egyenleg szükséges, hiszen az a számhordozás következtében az egyenleg elvész. Miután végre sikerült a számhordozás autómatikusan kértem a kártérítést, hiszen 50 napig nem tudtunk a saját kártyáinkat használva 0 Ft-os egyenleggel telefonálni! A Voda belátva a hibáit mindegyik kártyát feltöltötte 5.000 Ft kezdőegyenleggel!!!

A szolgáltatók mostanság arcátlanul odáig merészkedtek, hogy úgy károsítják meg az ügyfeleket ahogy jól esik!!! A bűvös szó: NHH!!!!! Ezt kimondva, rögtön meghátrálnak!!!


Előzmény: vucsika (76)
vucsika Creative Commons License 2008.12.08 0 0 76
Most értesültem arról,hogy a Pannon-nak nevezett cég megváltoztatta a szerződési feltételeit ..mégpedig abban ,hogy nincs már tört havi díj....Ugyanis én a mai nap jártam ugy ,hogy feltöltöttem a kártyám 3nappal ezelött s ujra aktiváltam a nonstop sms opciót....erre ma jön egy üzenet ,hogy töltsem fel ismét a kártyám ,mert nem tudja levonni az opciós havidíjakat...EZ A CÉG EGY GENYLÁDA,PÉNZNYELŐ,BÜDÖS BANDA....ezek azt hiszik ,hogy nekem 3naponta 3000ftom van arra hogy töltögessem a kártyámat....ugyanis 2990ftért 3napig használhattam a nonstop sms szolgáltatást...s amikor reklamáltam semmibe sem vettek...nem hinném,hogy olyan terhelő lenne számukra ,hogy kiküldenek egy smst ,hogy ez és ez változott a szolgáltatásban.Mindenkinek ajánlom ,hogy hagyja ott ezt a Humántalan,Pénznyelő céget.Én esküszöm ,hogy a baráti társaságomban,s ahol lehet mindenkit lebeszélek a PANNONról!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 75
Úgy legyen, de gondolj pl. a Pannon 500/1.000 csomagra, amiből percek alatt csináltak 600/1.200-at, halálra szívatva azt aki nem olvassa a honlapot, vagy a Népszabadságot.

Nekem is van két City az egyiken vagy 15e Ft, így nem ugrálhatok, meg egy flottás 22-ért, bárhová, bármikor.
Előzmény: Garficicus (74)
Garficicus Creative Commons License 2008.12.07 0 0 74
"Megígérte Neked a Vodafone, hogy a régi csomagokat nem lehetetleníti el egy jókora tarifaemeléssel fél éven belül?"

Természetesen NEM!!! Viszont jelenleg a régi csomagok használata még mindig jobb az esetemben, mint ezek az összekalapált jutalmak és társai. Sajnos abban igazad van, hogy a Vodafone az ÁSZF szerint bármikor olyan változtatásokat tehet meg ,amit csak akar. Csak mindketten jól tudjuk, hogy azért nem teljesen hülye a szolgáltató, hiszen ha a régi csomagokat ellehetetleníti, és ezzel ügyfelek százezrei számolják fel majd fel a SIM kártyájukat.

Én is úgy vagyok vele, hogy ha az általam használt City és Scool kártyákat megöli a Voda, akkor nyomban szolgáltatót is váltok.
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 73
Szerinted ennek mi értelme? Megígérte Neked a Vodafone, hogy a régi csomagokat nem lehetetleníti el egy jókora tarifaemeléssel fél éven belül?
Előzmény: Garficicus (72)
Garficicus Creative Commons License 2008.12.07 0 0 72
Ahogy irtam is hirdetési oldalakon pl. www.apronet.hu oldalon is feltűntek a régebbi feltöltős kártyák!!!!

Egy sCool SIM kártyáért már kapásból 10-15-20 ezer Ft-ot adnak!!!!!!! Ha ehhez még hozzájárul hogy könnyen megjegyezhető szám akkor még többet!!! És ez még csak a kezdet!!! :(((( Mondjuk sokan nem fogják átíratni a nevükre, mert a kedvezmények elvesznek a szolgáltató közleménye szerint!

Joker Plusz (480 Ft-os havi díj) SIM kártya ára 8-9 Ezer Ft-nál kezdődik!!!!

Vitamax City Sim kártya 4-6 ezer Ft!!!! Naná, hiszen 18 órakor vége a csúcsidő, és minden mobil 19 Ft/perc!!!!!

Vitamax Duo-ért pillanatnyilag nincs kereslet!








Előzmény: sanyisoft (71)
sanyisoft Creative Commons License 2008.12.05 0 0 71
Sikeresen eltörölték a feltöltési bónuszt is. :P
Garficicus Creative Commons License 2008.12.04 0 0 70
mától már csak az új vitamax tarifák élnek, ha valaki vásárol!!
Régi kártyák csomagjai meg a piacon fognak gazdát cserélni!!!
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.29 0 0 69

Az a napi 1000 SIM már 0 Ft-os, nem 500 Ft-os.

November közepe óta már 0 Ft-os SIM-eket szórnak ki, a szabályzat szerint 15000 db-ot, napi ezret.

 

Május körül lesz egy csúnya visszaesés az NHH statisztikában a voda számára. Novemberben, decemberben aktiválják szvsz a SIM-ek nagy részét, onnantól 90 nap van a lebeszélésére, majd jön 2 hónap rendelkezésre állási idő és kipurcan rengeteg SIM, nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen, drágább tarifák mellett valaki használni fogja ezeket a SIM-eket. 

Ennél a Domino Nap Plusz és a Domino Aktív nagyságrendekkel jobb és ha min. Aranykártyás vagy, van feltöltési bónusz.

Előzmény: Garficicus (67)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.28 0 0 68
Gondolom azért adják ajándékba,mert őrült nagy tolongás lehet az üzletekben,ez azért sok mindent elárul.:S
Szvsz ha a karácsony végett se lép valami extrát a voda,akkor fogják ők jobban megízlelni a jutalom gyümölcsét(nyilván utána kell rendelni a számhordozhatósági nyomtatványból)!
Már csak pár nap és kiderül mivel korrigálnak vagy rontanak tovább a helyzetükön.
Előzmény: Garficicus (67)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.27 0 0 67
Kezdődnek a bajok???
Mi lesz a karácsonyfa alatt??

Egyébként megjegyzem újabb akció kezdődött, www.vodafone.hu oldalon regisztráció után napi 1000 SIM kártyát 500 Ft-tal feltöltve küldenek mindenkinek!!! Vodafone marketingesei meg dörzsölik a markukat hogy milyen fasza gyerekek:((
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.27 0 0 66
Alul a közleményekben van mindig a lényeg, ami változik.
http://www.vodafone.hu/egyeni/prepaid/segithetunk/ugyfelszolgalat/alt_szerz_fel_hu.html

December 3-tól ezek fognak változni:
http://www.vodafone.hu/egyeni/common/segithetunk/ugyfelszolgalat/letoltes/kozlemeny/kozl_08_12_03.pdf

A lényeg, a VitaMAX Uno, VitaMAX Uno Plusz, VitaMAX Duo, VitaMAX Joker, VitaMAX Joker Plusz, VitaMAX City és VitaMAX Határon Túl csomagok lezárása és a feltöltési bónusz megszüntetése.
Előzmény: Garficicus (65)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.26 0 0 65
Én még kivárok...
Karácsonyi akció??? Őszintén szólva nem hiszem hogy lesz... December 3-tól megint lesz valami, hiszen az ÁSZF-et arra kalibrálták....
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.26 0 0 64
Sokkalta nagyobb durranásra számítottam karácsonyi akciónak pl 19 Ft éjjel nappal mindenhová egy mérsékelt 400 Ft-os időszaki díjért...

Na mondjuk ez is érdekes,mert karácsonyi ajánlattal még nem álltak elő.Bár ha a "jutalmat" nézzük,akkor én annyira nem is bánom.:)
Előzmény: Garficicus (63)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.25 0 0 63
Mindenkinek mások a szokásai és az igényei is!!
Valaki a mobilt csak arra használja hogy elérjék, és valaki ténylegesen is telefonál, reggel délben este és még a füléhez is nő a telefon.
Azt viszont pofátlanságnak tartom, hogy a szolgáltató ezekkel a fostalicska új prepaid csomagokkal próbálja megváltoztatni a telefonálási szokásainkat.
Sokkalta nagyobb durranásra számítottam karácsonyi akciónak pl 19 Ft éjjel nappal mindenhová egy mérsékelt 400 Ft-os időszaki díjért... ezzel szemben csak hálón belül adja ennyiért a Klub csomagban, noha mindenki tudja, hogy a Scool csomagban bruttó 9 Ft ért, nagy feltőtővel bruttó 7,2 Ft-ért azaz nettó ÁFA nélkül 5,76 Ftért is megéri neki adni ezt....
szóval számoljunk csak:
Percenként bruttó 19 Ft-ért adja most a hálón belüli beszélgetést és 7,2 Ftért is megéri neki. A különbség csak 11,8 Ft percenként!!! Tehát ha havi 100 percet beszélsz hálón belül akkor a szolgáltató 1180 Ft-ot keres rajtad!! Ja és csak egy vagy a 2 millió előfizetőből....
Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.24 0 0 62
Nekem inkább napközben kell a telefon,6-7 óra után én már néha inkább kikapcsolom,nemhogy akkor lendüljek be.:)De persze mindenkinek mások a szokásai.
De egyébként a fix 4500 (27 ft/perc mindig mindenhova) vagy ettől feljebb lévő csomagjaik(talán a legjobb a fix 9000 osztott,20 ft/perc és két kártyával lehet lediskurálni) nem rosszak.És annyi előnye van a másik két szolgáltatóval szemben,hogy a lebeszélt perceken túl nem emelkedik a tarifa!
Előzmény: sanyisoft (61)
sanyisoft Creative Commons License 2008.11.24 0 0 61

Előfizetés a Vodánál? Mondj egy csomagot, ahol 18 ó után 19 Ft-nál olcsóbban hívok hálón kívüli mobilt!

Cityvel ~2000 Ft-ot költök havonta. Ennél nem hiszem, hogy lesz jobb.

Előzmény: Törölt nick (59)
Garficicus Creative Commons License 2008.11.23 0 0 60
Én ezt az átmeneti időszakot két Vodás prepaid kártyával próbálom túlélni.
Az egyik sCool 9 Ft hálón belül, a másik City 19 Ft este 18 után mobil irányban.

Így a vodás hivásaimat a sCool kártyáról intézem, hálón kívül meg Cityvel 18 után... Más reális megoldást nem tudok amivel tisztességes tarifát tudnék magamnak!
Előzmény: sanyisoft (58)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.23 0 0 59
Max előfizetésesnek jó lenni vodáéknál,a feltöltős része felejtős.
Előzmény: sanyisoft (58)
sanyisoft Creative Commons License 2008.11.23 0 0 58

"Eljött a jutalom ideje"

 

Úgy 6 éve vagyok Vitamax City-s. Tehát a hűségemért igazán megérdemlem a jutalmat.

Az én jutalmam az, hogy 15 Ft-ról fölemelték 19-re a percdíjat, és megszűntetik a feltöltési bónuszt is.

 

Ez aztán a jutalom!

Köszönöm Vodefone HU!

 

csáci Creative Commons License 2008.11.22 0 0 57
Huh, bocs szóismétlés.
Előzmény: csáci (56)
csáci Creative Commons License 2008.11.22 0 0 56

Hát igen ez lenne az optimális tarifa, de kell a mobilcégeknek a luxusprofit. 

 Nekem is flottás telefonom van, jelenleg ez az egyetlen elérhető módja

az elfogadható árak és mp alapú számlázás elérésének.

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 54
"A VitaMAX Jutalom 2008. november 1-jétől az új VitaMAX Standard, Klub, és Party tarifacsomagokkal érhető el, visszavonásig."

Olvasható az ajándék SIM-ek mellé adott papíron...
Előzmény: moncza (52)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.19 0 0 53
Egyetértek, már csak a vállalat presztízse miatt sem fújhatnak min. fél éven belül visszavonulót.
Előzmény: moncza (52)
moncza Creative Commons License 2008.11.18 0 0 52

a vodafon csak akkor fog észhez kapni ha már felére esik a kártyafeltőltések száma! Nem adok túl sok időt rá, és elveszik a 1500 as feltőltés lehetőségét is, mint minimum. s onnantól marad a 3000 és attól felfelé, ilyen percdíjak mellet szükség is lesz rá!

Nem tartom valószinűnek ,hogy hamar észhez térnek és bármit is ingyen adjanak!!!

 

Ki kell várni , mit lesz a következő lépés

h99 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 51
meik szolgáltato és mien tarifacsomag?
Előzmény: csáci (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!