Keresés

Részletes keresés

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2017.12.29 0 0 677

Nem értem a fogalmakat.

Mit értesz wii alatt? A kontrollert? (gondolom)

Elméletileg a párosítás egy gombnyomás. Ha valamiért nem megy a sima A-ra, menj be a home menübe, ott az alján van a kontroller settings, ott a reconnect, ott lehet párosítani az 1 és 2 egyidejű lenyomásával.

Előzmény: Csaba Talián (676)
Csaba Talián Creative Commons License 2017.12.29 0 0 676

Sziasztok. Segitseget  szeretnek kerni. Van egy wii-nk . Müködöt a sajàt konzoljàval. Vettem egy màsik konzolt, probàltuk összehangolni, de nem csinal semmit. De az a baj, hogy a sajàtjàt is elfelejtette. Ès nem kapcsolodik.. mit tegyek??köszi..

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.21 0 0 675

Azt hiszem, az első kérdésemre meg is talláltam a választ, a wad manager telepíti a masinára a loadert, jól látom?

Kösz

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.21 0 0 674

Még valami:

 

Winchesteren tudok partíciót is megadni wbsf-nek? Fog önállóan működni wii-n és szgépen?

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.21 0 0 673

Üdv!
Ha valaki olvassa még a fórumot, és tudja a választ, szeretném, ha segítene.

Tegnap kaptam egy wii-t, szerencsétlenül frissítettem is, eltűnt a Homebrew.

Este/éjjel sokat szívtam vele, de ma du. sikerült elsőre feltennem, a memoriakártya formázással volt a gond.

 

Viszont két kérdés lenne:
Folyamatosan bent kell legyen az SD kártya a kütyüben, hogy lássa a HB a menüt, ha kiveszem, nincs opció, az USB loader nem elérhető. Hogyan tudom főmenüre kitenni, hogy ne kelljen bent legyen a kártya? Van rá mód?

 

Tegnap óta nincs hang a TV-n a wii esetén, a frissítésnél mehetett el valami, vagy kússzak be a tv mögé a kábeleket ellenőrizni?

 

A WitGui-val rakom usb-re a játékokat, működik, de nem megy fel minden iso, ennek mi az oka? (Mario kart.iso pl nem megy fel, a New Super Mario Bross.iso gond nélkül átment.)

 

Valami böngésző, film vagy zeneadatbázis itt is elérhető? YouTube?

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

ByKa

Kraka Creative Commons License 2017.05.26 0 0 672

Sziasztok. 

Lenne kis problémám hátha tudtok segíteni.

Kaptam egy wii-t egyetlen problémám hogy a gépet nemtudom bekapcsolni.. led pirosan világít nem reagál semmire egy halvány villanás ha megnyomoma gombot de színe piros. Nemtudom ez mennyire befolyásolja hogy amerikából jött a gép de sztem semmennyire. Ne kövezzettek meg nagyon nem vagyok otthona témában viszont a gépet szeretném használni. A segítséget köszi előre is

TarrG Creative Commons License 2017.03.25 0 0 671

Állítsd be régiónak Németországot, vagy angliát. Ha Magyarországra állítod a wii-t, akkor nem fog kapcsolódni a netre.

Előzmény: pimmi (668)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2017.01.03 0 0 670

passz piros :(

Előzmény: pimmi (668)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2017.01.03 0 0 669

passz :(

Előzmény: Cenobite22 (667)
pimmi Creative Commons License 2016.12.26 0 0 668

sziasztok, kéne egy kis help, tavaly kb ilyenkor simán ment a net, de azóta nagyon nem próbáltam, most a rooutert láttja de nem csatlakozik, emlékszem le volt valahol írva mit hova kell állítani a szerint volt beállítva, regio, stb... de azzal nem ment, a leírást nem találom, mi lehet a gond és hogy tudnám beállítani, upc netem van, köszi

és a játékok dobozában a lekaparható kód mire jó? free játék vagy ilyesmi? köszi

Cenobite22 Creative Commons License 2016.07.15 0 0 667

Sziasztok!

Van egy Nintendo Wii konzolom nintendont "emulátorral". Problémám a következő:
Elindítom pl a Rogue Leader gamecube játékot és abban a pillanatban elmegy a szinkron a wiimote (motion plus) kontroller-ből. Hiába próbálom újra szinkronizálni nem megy. Nunchuk-al együtt sem. Mi lehet a gond? Az egyik oldalon azt olvasom, hogy a nintendont nem támogatja a wiimote-ot, más oldalakon meg azt olvastam, hogy igen. Youtube videókban is láttam, hogy valaki azzal nyomta, de persze nem mutatta meg konkrétan, hogy hogyan csinálta. Szóval ki tudja hogyan kell működésre bírni a wiimote-ot a nintendont-ban, játék közben?

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2016.04.25 0 0 666

Az árpád-híd lábánál a konzolos boltban csinálták nekem anno 8-9 éve.

Előzmény: Ztn74 (665)
Ztn74 Creative Commons License 2016.04.24 0 0 665

Hello!

 

Valaki nem tudná "megmaszírozni" (Soft**) a Wii met, Újpest-Rákospalota környékén? SanDisk 4GB memkari, EMTEC 8GB pen beszerezve. 

Támadjon már mail ben légyszives!

 

hz.ax1.hz kukac gmail.com

egri88 Creative Commons License 2016.02.28 0 0 664

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy soft mod-os wii és a skylanders játék portját nem érzékeli pendrive-ról elindított játéknál.

Tud ezzel kapcsolatban adni valaki valami tanácsot?

 

c8CHag Creative Commons License 2016.02.01 0 0 663

Köszi a segítséget. letöltttem én is wfbs progit( ISO to WFBS), és azzal raktam át a vinyóra a wfbs mappába (isóból csinált wfbs fáljt.

Sajna a wii ezt sem látja, csak a régebben falrakott játékokat. azt figyeltem meg, hogy a régebbi játokoknál mindig van egy txt kiterjesztésű fálj is. de ez a progi nem csinált olyat.

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (662)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2016.01.31 0 0 662

Én wbfs-t használok, sajna nem tudok segíteni.

Egy ilyet találtam:

http://www.wiibackupmanager.co.uk/bugtracker/print_bug_page.php?bug_id=22

 

azt mondja:

I had the same problem with both, RSBE01 (self-ripped) and RSBP01 (external), which are the PAL and NTSC versions of Super Smash Bros. Brawl respectively (both over 6GB). Also, both had "GO" listed in the Partitions list when loading (.wbfs format).

I fixed it by converting the .wbfs into .ciso and then back into .wbfs after which it only had "G" Partitions. Copying it over to the NTFS drive afterwards worked without problems.

I'm attaching a screenshot of my error log becasue I don't have text logs. Edit: Or not, because .png is not allowed. Whatever, you can view it here:  

Előzmény: c8CHag (661)
c8CHag Creative Commons License 2016.01.30 0 0 661

Sziasztok

 

segítségre lenne szükségem. Már régóta Wii backup managerrel raktam fel a külső vinyóra  a wii jétkokat és eddig nem is volt semmi gond. Ám a legutóbbi használatnál nem tudom megnyitni az iso fájlokat.

Hiába nyomok  files , add-ra és kiválsztom az iso fáljt jobb oldalon végigfut a zöld csík es kiírja hog 100% finished. nem jelenik meg a bal oldali ablakban. A log ban ezeket írja:wii fat drive opening volume error opening volume

és debug level2.

Remélem érthetően írtam.van valkinek ötlete?

doncike Creative Commons License 2016.01.11 0 0 660

Köszönöm a választ!

 

Ez egy sima Wii (nem U).

Egyébként hagyta, németre állítottam (USA-ra akartam, de olyan nem volt a listában) és egyből működött. (Németül kellett elfogadnom a jogi blablát, de minden más maradt angolul.)

 

Letöltöttem a Netflix-et, egészen elfogadható minőségben hozza a filmeket (már ahhoz képest, hogy a Wii felbontásban mit tud).

Előzmény: koncsik (659)
koncsik Creative Commons License 2016.01.11 0 0 659

Ha hagyja... ha angol nyelvet preferálod wii U-n általában UK vagy Ireland javallt (utóbbi az euro árak miatt).

Rebesgetik a magyar eShop-ot, de eddig kacsának bizonyultak hírek...

Előzmény: doncike (658)
doncike Creative Commons License 2016.01.10 0 0 658

Sziasztok,

 

Történelmileg úgy alakult, hogy eddig nem volt igényem internetre kötni a Wii-t.

Most megpróbáltam, a kapcsolat rendben is van (rendszer frissítést le is töltötte), de a beállításnél a "WiiConnect24 and Wii Shop Channel service is not currently being offered" hibaüzenetet kapom.

 

Erre tényleg az a megoldás, amit 6-8 évvel ezelőtti fórumbejegyzéseken is olvasok, hogy állítsam át az országot, és akkor menni fog?

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2016.01.02 0 0 657

A komponens kábel azonos szinű dugójai nem csereszabatosak, ha ilyennel kötötted be, próbáld ki, hogy megcseréled az azonos színűeket. 

Előzmény: Tenasz89 (656)
Tenasz89 Creative Commons License 2016.01.02 0 0 656

Sziasztok! 

Mi lehet az oka annak, hogy miutan a wii ossze lett kotve helyesen a Tv-vel megis fekete-feher  a kep?

GSTLeslie Creative Commons License 2015.11.25 0 0 655

Szia!

 

El is kezdtem a "beszerzést", kíváncsian várom az eredményt! Remélem menni fognak gond nélkül!

 

Köszönöm a linket!!

 

GSTLeslie

Előzmény: Balzso2010 (654)
Balzso2010 Creative Commons License 2015.11.23 0 0 654

Ezekről nyugodtan leszedheted nem jelszavasak

 

Jó játékot nektek

 

Üdv

Előzmény: GSTLeslie (653)
GSTLeslie Creative Commons License 2015.11.23 0 0 653

Szia!

 

Köszi a linkeket... Megnézem őket!

 

Találtam egy oldalt, leszedtem egy pár rar-ba tömörített iso-t, aztán kiderült, hogy jelszavas a file... A jelszót pedig csak mobilos regisztrációval adják meg, hát azt inkább nem szeretném... :-)

 

GSTLeslie

Előzmény: Balzso2010 (652)
Balzso2010 Creative Commons License 2015.11.23 0 0 652

Vagy ez:

http://www.portalroms.com/en/isos/wii

 

Talán ez kicsit gyorsabb

 

Üdv

Előzmény: GSTLeslie (650)
Balzso2010 Creative Commons License 2015.11.22 0 0 651

http://www.gamestorrents.com/eng/juegos-wii-bittorrent.html

 

viszonylag lassan jönnek le...(1 éjszaka azért elég)

de működnek...próbáltam

Előzmény: GSTLeslie (650)
GSTLeslie Creative Commons License 2015.11.19 0 0 650

Sziasztok!

 

Softmod-os (fekete) Wii-nk van, amit a gyerkőcök nagyon szeretnek... Viszont sehol nem találok épkézláb oldalt, ahonnan tudnék letölteni játékokat - akár iso, akár wbfs file-t... Nincs esetleg itt valaki, akinek van "biztonsági másolata" játékokról? :-)

 

Köszönöm!

 

Üdv.: GSTLeslie

Dareeo Creative Commons License 2015.11.01 0 0 649

Sziasztok.

Ha valakinek kellene valamilyen kiegészítő vagy segítség Wii-hez, keressen e-mailben:

softrog@freemail.hu

A fórumot nem szoktam nézni, de priviben tudok segíteni.

Most pl a Wii kormányok akciósan 1990Ft-ért kaphatóak fekete és fehér színben is!

 

 

Akár kiegészítő kell, akár okosítás, akár javítás, vagy ha valamilyen technikai kérdés van.

 

Üdv

 

pimmi Creative Commons License 2015.10.23 0 0 648

sziasztok, wii hez magyar leírást hol talállok? és olvastam valahol hogy a wii ben meg lehet nézni mennyit használták, ez hol található, a senzorhoz nem kaptam tartót, hol vehetnék olyat, vagy az nem kell, vagy ha lenne rajzom megcsinállnám de a netes képeken nem is látom milyen, az enyémhez olyan irányitó van amihez külön van a motion plusz , ez nem gáz hogy nem beépített, és még annyi lenne, hogy két irányitóm van de csak egy nunchuk, kell még egy, köszi előre is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!