Keresés

Részletes keresés

Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 170
Vörös de csak kívűl,

Kb 25 kg,és 12 éves..

Előzmény: alfredoo (169)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 169
fideszes lany

eddig is feketenek gondoltalak. kivul-belul!

milyen mix es milyen tur. hany eves? hany kg?

Előzmény: Fidélia (167)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 168
nargile

megleptel. engem nem szoktak komolyan venni. most akkor valaszolni is kell.

ciganyozas (marcsak hogy ne zsidozas, nozes es romanozas legyen)

gyulolettel telve frocsogni es azt allitani hogy minden bajnak ami van a ciganyok az okai vagy azt mondani hogy a ciganyok ugy ahogy vannak rosszak es csak bajt csinalnak (az elso verziot inkabb a zsidokra szoktak mondani) ez az anti....

ha valahol valaki lat az ember rossz dolgokat (a rengeteg jo mellett es javaslata van ennek a rossz dolognak a feltarasara esetleg kijavitasara) ez nem anti...

mondjuk ezen dologra is jobb ha az illeto halmazba tartozo egyen hivja fel a figyelmet. amikor ady a magyarokat basztatja az szamomra jobban elfogadhato mintha vadim tudor teszi ugyanezt. pedig lehet hogy ugyanazt mondjak.

ez igy ertheto? es tovabbra sem kell komolyan venni.

adott esetben pedig ha nincs tema nyugodtan lehet beszelgetni az idojarasrol. az angolok ezt mar regen kitalaltak. meg a viragokrol. meg a fu noveserol. peldaul: kepzeld dragam ma nalunk OLYAN gyorsan nott a fu. todod az a selymes!!! ezen ki a fasszal lehetne osszeveszni?

Előzmény: Nargile (159)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 167
Nem ofélia,inkább desdemóna:O)
Egyébként turmix.
Előzmény: alfredoo (166)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 166
rtlosz

en meg inkabb lennek hulye mint alfredoo

ofelia

mi a kutyad fajtaja? hany eves?

Előzmény: rtlosz (164)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 165
Ez akkor azt jelenti a pártatlan megítélésed xerint,hogy minden czigány homokos is egyben,főleg ha nincs akváriuma?
Előzmény: rtlosz (164)
rtlosz Creative Commons License 2002.05.04 0 0 164
Az a helyzet, hogy az Orsós Vendel kurvára cigány név. Egyszer, kétszer épelméjű magyar ember nem ad a lányának olyan nevet, hogy Róza.
Három: inkább lennék buzi, mint cigány. Ennyi.
Előzmény: CSamu (3)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 163
Köszi szépen:O)
Előzmény: K.Pista (161)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 162
Kora reggel,fél 11-kor?
Előzmény: alfredoo (158)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 161
Drukkolok a kutyusodnak.Az én egyik vizslám a télen pusztult el.Nyolc évet vadászott át velem.Beszakadt a jégen( meglőtt kacsáért ment éppen)és megfulladt.Tehetetlen voltam,nem bírtam utána menni,mert én is beszakadtam volna.Két napig még enni sem volt kedvem...(pedig ezt rólam ritkán lehet elmondani)
Előzmény: Fidélia (160)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 160
Off
alfredoo
Nem szeretnék dramatizálni,de éppen a kutyámról fog ma kiderülni,hogy agydaganata van-e vagy sem?
Na ezért próbálok ma pláne tőmondatos lenni:O(
Ettől még a Megyóról alkotott véleményem nem titok,főleg számodra.
On
Előzmény: alfredoo (158)
Nargile Creative Commons License 2002.05.04 0 0 159
Ez hülyeség: zsidó sem zsidózhat. Rosenberg, a fajelmélet atyja is zsidó származású volt, akkor az ő zsidózását is szalonképesnek tartod? Vagy Imrédy Béláét? Elég ostoba logika...
Egyébként szerintem a kontextusból mindig egyértelműen kiderül, hogy milyen szándékkal mondja ki valaki azt a szót, hogy zsidó, homokos stb. A kontextus számít és az üzenet, ami benne van, akkor is ha kódolt.
Előzmény: alfredoo (141)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 158
fidelia

mar megint faradt vagy? kora reggel?

a medgyessy topikban sem vagy. ugy tunik sehol sem vagy.

Előzmény: Fidélia (149)
crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 157
egy bizonyos pontig lehet vicc a zsidózás/magyarozás/nőzés, de csak egy pontig. kb addig, mint amikor azt mondod, az olaszok szeretik a hasukat
minden embert anya szült, és minden ember édes aranyos kisbaba volt valamikor
aztán vagy rossz irányba változott, vagy rossz irányba változtatták, nem tudni, de nem az a hibája, hogy szerb, olasz, zsidü, román, szlovák vagy magyar
amíg betegségek és balesetek irtják az emberiséget, addig az emberi faj ellen való vétek fajtársainkkal való, mondvacsinált alapokra helyezett szembefordulás
és akkor még nem beszéltem az olyan vegetáriánusokról, akik pld nem tudnak ártani az állatoknak sem
Előzmény: alfredoo (155)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 156
verescsillag

egyiket sem merem se a kereszteset, se a csillagosat, se a horogkereszteset. kepzeld el akkor miket irnek? volt mar ra pelda aztan ctrl c ctrl v-ben mentek a bocsanatkeresek. hogy nem ugy gondoltam hanem maskepp meg hogy egyaltalan sehogy se gondoltam.

reggel egy ilyen koktel es ez ismetelve este nyolci 4-5x es utana johet a johnny walker. after sunset. tok jo nap lenne!!!

Előzmény: crvena zvezda (154)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 155
verescsillag

az egyik fele vicc a masik fele nem

a kerdesem hogy a tarsadalom toleralhatja e ilyen nezetek hangoztatasat. komolyan. pedig meg szerintem is van benne valami. es a medgyessy megjegyzesben is van valami hogy kicsi ember nagy bottal jar. ez egy nepi tapasztalat. kimondani bunkosag de tenyleg van ilyen tapasztalat(om). es a nokrol is. nem mernem azt mondani hogy aki keruli a noket az biztos rosszabbul jar mint aki beleveti magat az eletbe.

de ha osszevetem a nogyuloletet a zsidogyulolettel akkor melyik elitelendo jobban. vagy az az egyeduli merce hogy emberek eszement baromsaga alapjan noket meg nem irtottak ki? es ezert az antiszemitizmus nem eshet ilyen jovialis megiteles ala?

ha jol tudjuk boszniaban muzulman asszonyokat taborba vittek. folyamatosan eroszakoltak oket. foleg azert hogy a szerb embereknek legyen magjuk a muzulman vilagban. egyes taborokban a csinos noket a keriteshez kotozve tartottak. egy szal pendelyben. a szerb katonak jol bebasztak es reggel hugyozas kozben elott utan megeroszakoltak egy egy keriteshez kotott not. utana meg lelottek. ezt tenyleg nem kitalalom hanem olvastam persze ettol nem biztos hogy igaz. tehat azert mutatja hogy az altalam felvetett kerdesek nem teljesen idegenek az elet egy egy szeletetol. es tudom hogy mi nagyon kulonbozunk a szerbektol, de ENNYIRE?

Előzmény: crvena zvezda (150)
crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 154
jobban jársz a heinekennel

tudod:

Előzmény: K.Pista (148)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 153
pista

mindig elbaszom! hat csak igy:

SMILEY

Előzmény: K.Pista (148)
crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 152
mit na példájul? nem fogsz itt rávenni, hogy nyilvánosan lebuzizzak embereket, mégha köztudomású is szexuális beállítottságuk

remélem te sem gondolod komolyan hogy a színházakban meg a hetihetesben csak heteroszexuálisok lépnek fel!

Előzmény: K.Pista (151)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 151
NA,példájul??
Előzmény: crvena zvezda (146)
crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 150
szerintem viccelni sokmindennel lehet, csak egy kis intelligencia kell hozzá, hogy még véletlenül se sértsünk meg vele senkit
van, amikor szó szerint idézi az ember 1-1 gyűlölőgép szavait, csak éppen olyan stílusban, olyan körítéssel, hogy mindenkinek egyértelmű, hogy itt épp az eredeti személy lett vicc tárgya
Előzmény: alfredoo (147)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 149
No én itt sem voltam:O)
Előzmény: alfredoo (147)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 148
Mivel kéne kezdeni a napot?Hát nem tudom,de én egy fél deci hideg cseresznyepálinkával kezdtem,meg egy üveg Stellával,ami a tegnapi buliból maradt meg.
Előzmény: alfredoo (145)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 147
verescsillag

vegyunk egy elvakult nogyulololot. aki minden forumon minden formaban hangoztatja, hangsulyozza hogy a

1., nok hulyebbek mint a ferfiak

2., a nok megcsaljak a ferfiakat

3., a nok becsapnak mindenkit

4., a noket egy bizonyos kor utan (gyerekszules utan) taborba kellene csukni es a folosleget el kellene beloluk gazositani

5., a noknek csak celaranyos felhasznalasa elkepzelheto igy az oregebb noket, akik egyebkent is sokkal elviselhetetlenebbek a tobbinel egyszeruen ki kell irtani. a vilagnak ez csak hasznara valna

6., a nok elveszik az emberek eletkedvet

7., keruljuk a noket mert akkor tovabb elunk

8., ne baratkozzunk novel

9., ne alljunk szoba novel

10., ha egy modunk van ra a noket csapjuk be, felesegunket csaljuk meg

11., mindenfele modon (peldaul szadochizmus, analis szex, oralis szex) kinozzuk a noket hogy tudjak meg mi a magyarok istene.

12. a noket ha egy modunk van ra eroszakoljuk meg
kapjuk el oket egy csondes parkba jol verjuk ossze es eroszakoljuk meg oket.

ezek az eszement baromsagok nagyon messze allnak egyes emberek gondolkodasmodjatol?

egy ilyen gondolokodasmod ami letezik/letezhet altalanos elitelesre megvetesre kell hogy szamitson? ezekkel a gondolatokkal neha lehet viccelni?

na most jol megmondtam!

Előzmény: crvena zvezda (146)
crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 146
Ennél mi sem egyszerűbb: Hofihoz fiatal vagyok, de a másik három esetében (hogy te is megértsd) most nem színdarabokat említek, mindössze csak a hetihetest: remekül elvoltak 1-2 meleg barátukkal
Előzmény: K.Pista (142)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 145
pista

kurva komolyak vagyunk. szerinted mivel kellene kezdeni a napot?

Előzmény: K.Pista (144)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 144
"szerintem zsido zsidozhat, buzi buzizhat, magyar magyarozhat....
ha mas csinalja akkor csak bunko bunkozik."

Nem.Helyesen:egy balliberális zsidózhat,buzizhat,cigányozhat,mert az vicces.Ha jobboldali csinálja,az antiszemita,rasszista,kirekesztő.

"szerintem zsido zsidozhat"

Igen????????Loviról azt állítjátok,hogy zsidó,akkor meg mi bajotok vele?

Előzmény: alfredoo (141)
crvena zvezda Creative Commons License 2002.05.04 0 0 143
ez sem teljesen igaz, mert ha pld egy zsidó azt mondja egy másikra, hogy 'mi van zsidó, sajnálod a pénzt?', akkor persze mindenki röhög - ha viszont én mondom ugyanezt neki, akkor hirtelen ellhallgat a társaság. holott egyáltalán nem biztos, hogy rosszindulatból mondom, hiszen lehet, hogy ő a legjobb barátom, és 20 éve egymáson röhögünk: én az ő spórolásán, ő meg az én 20 éve taró 'keresztényi' tehetségtelenségemen az üzletben

szóval: az zsidózzon/buzizzon/magyarozzon, aki addigi szereplésével egyértelművé tette, hogy szájából a tréfa szüli a szavakat, nem a rosszindulat

Előzmény: alfredoo (141)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 142
"ezekről az emberekről köztudott, hogy remekül dolgoznak együtt meleg pályatársaikkal, szoros barátság fűzi össze őket."

Nosza!Egy-két példával,ha megörvendeztetnél minket!

Előzmény: crvena zvezda (140)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 141
verescsillag

szerintem zsido zsidozhat, buzi buzizhat, magyar magyarozhat....

ha mas csinalja akkor csak bunko bunkozik. egy bunko nem is tud mast csinalni. geci bunko geci bunkozik...

Előzmény: crvena zvezda (140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!