Keresés

Részletes keresés

szasza_hungary Creative Commons License 2003.01.23 0 0 159
A Sláger Rádió nyílt pályázatot hirdet a hamarosan megújuló weboldalának megtervezésére. A nyertes díja: 1 millió forint.

Magyarország legnagyobb kereskedelmi rádiója, a Sláger Rádió nyílt pályázatot hirdet rövidesen megújuló weboldalának megtervezésére.

A nyertes pályázat díja

1 MILLIÓ

forint


Egyedülálló bemutatkozási lehetőséget kínálunk minden lelkes, fiatal, alkotni kész computer zseninek!

A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó:

ˇ Nevét (cég esetén cégnevet, címet, adószámot)
ˇ Kapcsolattartójának nevét, telefonszámát
ˇ Referenciáit

A pályázatnak tartalmaznia kell

ˇ a pályázónak a Sláger Rádió megújuló weboldaláról alkotott írásbeli elképzeléseit
ˇ a főoldal és egy aloldal képi megjelenítését a két legismertebb böngésző által támogatott formátumban
ˇ a hírlevél képi megjelenítését html formátumban

Előzmény: Törölt nick (156)
H_G Creative Commons License 2003.01.20 0 0 158
Én már dühös SMS-t is írtam neki. Nemcsak borzasztó magyartalanul hangsúlyoz, de a szavak között sem tart szünetet, így csak nagy odafigyeléssel lehet érteni, amit mond.
Előzmény: stones (153)
lentigo Creative Commons License 2003.01.20 0 0 157
Te meg mit találtál??? :)))
Előzmény: Törölt nick (156)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.20 0 0 156
Két érdekesség a Lágerrádióval kapcsolatban:
- Ma reggel érdeklődött náluk valaki egy újságcikk iránt, amiről a B&B duó csak annyit volt hajlandó elárulni, hogy színtiszta hazugság és nem csinálnak reklámot az illető lapnak azzal, hogy megnevezik. Tud erről valaki bővebbet? Komolyan kiváncsivá tett :-))))

- Át akarják alakítani a web lapjukat. Mindezt ha jól értettem, 1000000Ft "nyereményért".
Jól értem, hogy ennyi lenne a weblap elkészítőjének az összbevétele a munkából?
Vagy ez valóban nyeremény?

(bocs, arra már képtelen vagyok rászánni magam, hogy megnézzem a jelenlegi lapjukat ;-) )

HEX77 Creative Commons License 2002.09.18 0 0 155
Nem tudja valaki hogy a neten lehet-e hallgatni valahol a Sláger rádiót ? Én sehol sem találtam .. :(
szasza_hungary Creative Commons License 2002.08.15 0 0 154
stones!

Szerintem ha hétvégenként hallgatod és a tv-ben is látod, akkor már észre vehetted, hogy elég érdekesen hangsúlyoz. Valamikor elég zavaró ez.

Előzmény: stones (153)
stones Creative Commons License 2002.08.15 0 0 153
döglött topic!

Kurucz Péter affektáló hírolvasása senkit nem zavar? Úgy beszél, mintha egy nagyott halló, Archeimer-kóros öregapónak magyarázná, hogy húzza le a sliccét vizelés előtt! [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

cyber.greg Creative Commons License 2002.03.30 0 0 152
Az semmi. Odaát viszont Vlado áll nyerésre, most gondolj bele, milyen lesz a viszony Orbán "Státustörvény" Viktor és Vladimír "Élősködőmentes" Meciar között!!
De ez nem is tartozik ide, csak eszembe jutott.

Ezt töltsétek le!

Előzmény: stones (151)
stones Creative Commons License 2002.03.26 0 0 151
üdvözlettel: KlozettkaBochkor el van keseredve: Dubcsek Fidesz győzelmet álmodott meg a választásokon. A jövőhéten fel sem hívják...
Gucó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 150
Akkor tévdtem, bocs.
Előzmény: szasza_hungary (149)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.02.01 0 0 149
Nem, nem az a nevem
Előzmény: Gucó (148)
Gucó Creative Commons License 2002.02.01 0 0 148
szasza_hungary : Az ön neve véletlenül nem Szabó Zoltán???
Előzmény: szasza_hungary (145)
Váradi Március Creative Commons License 2002.01.02 0 0 147
Azért Anettka, Fásy Á, de mondhatnám Uhrin Benedeket vagy Csuka Mónikát is, nos ők más kategória.
Boros-Bochkor nem teheti meg, hogy amatőr legyen, fentebb említetetktől egyenesen ezt várjuk el. (Na ezt nem érti pl. Korda György vagy Aradszky...) Tehát a B.B. párosnak és (ötlegyártó-?- gyárának)jónaK KELLENE LENNiE. Az más kérdés, hogy neked nem tetszik. Kinek Bárdos jön be kinek a Kozári Réka kinek Szőke András...kinek van telefonja? Nekem? ...Amúgy BUÉK, és bocs hogy beleugattam a gondolataidba.
Előzmény: micu (146)
micu Creative Commons License 2001.12.31 0 0 146
Szvsz pedig egyforma rakás kaki mindkettő. Max a Boros-Bochkor párost valamivel jobban utálom mint bárki mást a médiában (kivéve talán a BPTV Anettkáját). Csodálom hogy a Fásy mulatóban nem jelentek még meg pedig a színvonaluk alapján kiválóan beillenének a műsorstruktúrába.
Előzmény: Futserg_o AdVyx Jr. (142)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.12.31 0 0 145
Futserg_o AdVyx Jr.! (remélem jól írtam)

Szerintem is sokkal, de sokkal jobb a Bumeráng mint a Cappucciono. Főleg, hogy janurától még több és még jobb lesz a Bumeráng.

Előzmény: Futserg_o AdVyx Jr. (142)
Csokis Creative Commons License 2001.12.31 0 0 144
Ha ettol valaki ongyilkos lesz, az csak tiszta haszon, mert emelkedik a nemzeti atlag IQ. :-)
Előzmény: ARIBOY (141)
Váradi Március Creative Commons License 2001.12.31 0 0 143
A S. Rádió nem szűnik meg. Ez a hiszti arra volt jó, hogy a giga hirdetők máshová tegyék a pénzt.Persze ez is nagy érvvágás...
Futserg_o AdVyx Jr. Creative Commons License 2001.12.30 0 0 142
Szerintem meg tök jó a Bumeráng, munkába menet mindig azt hallgatom, s már is jól indul a napom.
(1000x jobb mint a "kapuccínó")
Na mindegy, ízlések és pofonok...
ARIBOY Creative Commons License 2001.12.30 0 0 141
Úgy látszik ennek a Dávid Józsefnek ez a legnagyobb bánata,hogy megszünik a Sláger rádió!
Nem tudom sajnálni!Egyébként a Calypso rádió megszünése előtt is jó páran fenyegetőztek öngyilkosságal!Megértem ,hogy sokaknak ez a kedvenc rádiója,de ,hogy ezért öngyilkos legyen!
Előzmény: Váradi Március (138)
Ordas Creative Commons License 2001.12.30 0 0 140
Hulljon a fergese. Aki hulye haljon meg.
Előzmény: Váradi Március (138)
k__chris Creative Commons License 2001.12.30 0 0 139
>>
A Sláger illetékesei azt is nehezményezték, hogy az országos frekvenciával nem rendelkező Juventus rádió a hálózatos műsorszolgáltatás révén gyakorlatilag országos rádióadónak tekinthető, és így a korábban kétszereplős piac háromszereplőssé bővült.
<<
Osztan ki a fasz kotelezte a slagerradiot hogy ne a Juve strategiajat kovesse??? Ez a lepes a Juve oldalarol kenyszer volt, anno ok is versenyeztek az orszagos frekiert amit "veletlenul" a lager+danu kapott meg. Nem kotelezo a disznotor!
Váradi Március Creative Commons License 2001.12.30 0 0 138
Egy Dávid József (43) nevű mátészalkai férfi bejelentette, hogy felgyújtja magát, ha megszüntetik a Sláger Rádiót. A férfi nem viccel. Két éve (fogadásból) malacvágáson a disznóperzselővel leégette a lábáról a gumicsizmát. Összegezve. - Tragédiahullám veti fel a fejét az óceán viharában.- (Fásy Ádám.)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.30 0 0 137
Hallgatom a Sláger Rádiót és hallom, hogy búcsuzkodik a Komjáthy - Cseke duó...
Nem értem...
Mégis megszűnik a Láger Rádió, vagy csak a kívánságműsor volt valakinek útjában?
chromax Creative Commons License 2001.12.23 0 0 136
Ahh, Boros-Bochkor, két undorító ripacs, én nem sajnálnám őket..hogy felajánlják a gázsijukat, mintha azon múlna :)))

Ez olyan mintha én vennék valakitől egy lakást 10 millióért, de 1 év múlva visszakérnék 3-at mert lementek a lakásárak :)

Előzmény: szasza_hungary (133)
Degeczi Creative Commons License 2001.12.22 0 0 135
Nyilvan erre is szamitottak... ami azert remelhetoleg nem jon be, ez nem lehet ok semmire.
Hiszen:
- egyertelmu volt a szerzodes?
- mas radiok fizetnek?

Mas kerdes asszem nincs is.

Előzmény: ARIBOY (132)
cyber.greg Creative Commons License 2001.12.22 0 0 134
A Sláger! Szerencsére még szól.

Szinte az összes gyakori számuk megvan mp3-ban, sőt a ritkábbak is, szóval egy DMP3-mal akár pótolhatom is a hiányt. De inkább maradjon meg!

Előzmény: Ordas (131)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.12.22 0 0 133
Ennyi erővel az M1-et és az M2-öt is megszűntethetnék, hiszen azok az ORTT-n kivül mindenkinek tartoznak.
Bár és a Danubiust előbb szűntetném meg.

Ja és sajnálnám a Bumerángot is.

ARIBOY Creative Commons License 2001.12.22 0 0 132
A www.hullamvadasz.hu médiaportálon van egy cikk
a Sláger rádiórol"A hallgatók tüntetni is készek
a Sláger rádió megmentéséért!"
Ordas Creative Commons License 2001.12.22 0 0 131
Az a legjobb, hogy az a ket tetu (Boros, Bocskor) nem hallhato. De gondolom - sajnos - athuzzak a beluket mashova. :( Amugy most 100,8-on mi szol?
szasza_hungary Creative Commons License 2001.12.22 0 0 130
Hát én sajnálnám, ha megszűnne, de nézzél másik topikot már van kimondottan a megszűnésről. Ott több az info

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!