Keresés

Részletes keresés

Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.09 0 0 214

Volt. Aztán összeveszett a főguruval, Németh Sándorral. Még egy könyvet is megeresztett erről "Fesz van" idióta címmel.

Előzmény: Törölt nick (210)
newnikk Creative Commons License 2012.03.09 0 0 213

Ha a tarkóján forró leheletet, ánuszában pedig ezzel egyidejű nyomást tapasztal, akkor szerintem igazad lehet...:-)))

Előzmény: Morgó Sapiens (211)
marcipannyuszi Creative Commons License 2012.03.09 0 0 212

Az amerikai nép.

 

Nem?

Morgó Sapiens Creative Commons License 2012.03.09 0 0 211

Sajnos nem ápoló, de egy meleg barát lehet...

Előzmény: Törölt nick (206)
hatgang Creative Commons License 2012.03.02 0 0 207

Egyetlen fontos mondat hangzott el az elmúlt hetekben, amire fel kellett volna figyelni. Ugyanaz a mondat két ember szájából. Semjén Zsolt és Bábel érsek is azt mondta, hogy az Európai Uniónak vissza kell térnie az „alapító atyák” szellemiségéhez, akik katolikusok voltak. Ez nem más, mint a katolikus egyház dominanciája, ők találták ki eredetileg az egységes „keresztény” Európát a Vatikán szellemi uralma alatt. Pontosan olyan Európát képzeltek el, mint amilyen Orbán Viktor Magyarországa. A Vatikán ellenfelei pedig a szabadkőművesek, a zsidók, a liberálisok. Semmi sem áll távolabb tőlük, mint a liberális demokrácia, amely megfosztotta őket a világi hatalom fölötti uralomtól. A liberális demokráciák gazdasági alapja pedig a szabad piac, a pénzügyi rendszer, a kapitalizmus. Mindaz, amivel szemben Orbán a szabadságharcát vívja. Orbán nem a magyarok, hanem a Vatikán harcát harcolja, amely vissza akarja szerezni a pozícióit, szét akarja verni a liberális Európai Uniót, hogy az visszatérjen „az alapító atyák” szellemiségéhez, vagyis a Vatikán uralma alá. Ezért hirdetik a fogyasztásra épülő kapitalizmus végét, hirdetik meg az önfenntartásra épülő „munka társadalmát”. Mussolini fasizmusa és Hitler nácizmusa is ezzel igyekezett szabad lenni a szabadkőműves „háttérhatalomról”. Két világrend harcol itt egymás ellen, a szabadságra épülő demokratikus jogállam, és annak intézményrendszere, szemben a Vatikán katolikus államával.

http://nepszava.com/2012/02/velemeny/bartus-laszlo-megjelent-a-stockholm-szindroma.html

 

 

Göncölszekér alvázszáma Creative Commons License 2012.03.02 0 0 205

Ki áll BARTUS LÁSZLÓ mögött ?

 

Hát nyilván a Jobbik.

 

Mióta aktiválta magát, a Jobbik nagyon elkezdett duzzadni...

Még néhány ilyen fasza cikk, és és a Fidesz komolyan elkezdhet aggódni a következő választások előtt.

 

armadillo Creative Commons License 2012.03.02 0 0 204

"...Múltkor is együtt ültem Csíkcsomortánban a helyi kapzsi és világuralomra törő hatalmassággal, a helyi plébánossal, és kifejezetten ilyesféle dolgok kerültek szóba. Mondta a plébános, hogy ő már itt helyi szinten (értsd Romániában) összekapzsiskodott mindent és a hatalmat is megszerezte, most már messzebbre tekintene, egészen pontosan a világra. – De figyelmezzél rám öcsém – súgta nekem a világuralmista plébános –, azzal a Bartussal óvatosan legyetek, mert az sokat tud ám!"

 

http://www.magyarhirlap.hu/belfold/kavics_a_cipoben.html

marcipannyuszi Creative Commons License 2012.01.03 0 0 197

Feketelistán lehecc...

Előzmény: Törölt nick (196)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.08 0 0 195

A kiszolgáló nem található...:-))

Előzmény: Törölt nick (194)
hatgang Creative Commons License 2011.10.08 0 0 193

http://mek.oszk.hu/03200/03271/03271.pdf

 

Talán közelebb visz a válaszhoz. :)

vidékipupák Creative Commons License 2011.10.07 0 0 191

Menj!

Előzmény: Törölt nick (164)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.10.06 0 0 188
nolblog Creative Commons License 2011.01.22 0 0 181

A külügyi intézet elemzésében leírtak szerint ki áll a háttérben?……az mszp?…...egyenesen gyurcsány?…magyarországi intézmény /vajon melyik?/…széles gábor…???

 

http://www.hacusa.org/USA_teljes.pdf

165. pld lábjegyzet

 

BESZÉDBŐL VILÁG

Elemzések, adatok amerikai magyarokról

Magyar Külügyi Intézet

Budapest, 2008

 

bartus 2006-ban vette meg a lapot kálnoky gyulától, aki a lap tulajdonosa  volt 1996-2006 között.

 

bartusról írják:

„A főszerkesztő megosztó személyisége körüli találgatásokat a laphoz érkezett levelek,

illetve egyéb internetes írások alapján bőségesen lehetne folytatni: van, aki

szerint az MSZP küldte Amerikába, van, aki szerint egyenesen Gyurcsány Ferenc,

mások szerint más – közelebbről meg nem nevezett – magyarországi intézmény.

Egyik alanyunk szerint viszont a magyarországi nagyvállalkozó, a már jobboldalinak

számító Magyar Hírlap tulajdonosa, Széles Gábor áll mögötte, ő segítette az

amerikai magyar lap megvételét.”

 

érdekelne, hogy egy nevelőintézetben felnőtt, majd szállodaportásként dolgozó, az olajosokkal – pontosabban az energolosokkal - kapcsolatot tartó újságírónak vajon honnan van pénze arra, hogy egy patinás lapot megvegyen?

 

érdekes:

http://olajos.nolblog.hu/archives/2008/08/19/91008/

„24. olajos (szerkesztő)

2008. 08. 21. 1:16

Tudsz, amit tudsz, én is tudok, amit tudok. Bartuskát (is) zsarolták…..”

 

Előzmény: Törölt nick (180)
lujo2 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 178

 szovátafürdői tanácskozáson Németh Zsolt, az Országgyűlés külügyi bizottságának
elnöke úgy fogalmazott: a nemzeti kisebbségi kérdés rendezésének legígéretesebb formája a közösségi autonómia. A státustörvény eredeti formájában kedvező hatású volt — mondta. A Medgyessy-kormány által végrehajtott módosítások miatt viszont a kisebbségi magyarok
elbizonytalanodtak abban a tekintetben, hogy Magyarország hatékonyan tudja-e támogatni
őket szülőföldjükön. Németh Zsolt szerint megjósolható, hogy a kettős állampolgárság
felgyorsítaná a határon túli magyarság áttelepedését az anyaországba.

http:adatbank.transindex.ro/html/cim_pdf53.pdf

Előzmény: Törölt nick (177)
AAAaaa Creative Commons License 2010.10.18 0 0 175
na monjad, ne tartsd magadban.

Előzmény: Törölt nick (174)
lujo2 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 171
mondjuk én sem értem, minek mond ov hülyeséget
azért m vki nem szavaz rá, akkor m nem a nemzet része?
Előzmény: Törölt nick (167)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.17 0 0 169
Nem lennék proletár, de nem hiszek a bezárkózásban, a határokban. Ezek csak ellenségeskedést, kivagyiságot szülnek. A nemzeti eszme a 19. századé. A modern világ másról szól, a környezetről, a népesedésről, a tudományról, a globális válságokról. Az, hogy mi itt ugrálunk, unalmas másoknak, de elég arra, hogy a magukkal mit kezdeni nem tudóknak ideológiát adjon. A szülőföld nem lesz kevésbé szeretett, bármely ideológia hatására sem és jobb sem. Az benned van, nem ezekben a maszlagokban.
Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.17 0 0 166
Elmenni azért érdemes, mert itt csak ideget eszik az ember. Nekem nem kutyám, nem macskám sem Orbán, sem Gyurcsány, de az hogy mindig a rosszat választjuk, kurva idegesítő. Hogy nincs jogbiztonság, vérforraló. Miért ne lehetne csak úgy, élni bele a világba? Az elmenés inkább jól megfontolt érdek, nem érdekel engem, milyen ideológia van itt hatalmon. Sosem megyek el, az egész világ a hazám.
Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.17 0 0 164
Hogy értené :) Orbán sosem volt ilyen, mindig erőszakos, mindig hataloméhes, mindenkit leszarós volt. Nem tehetünk semmit, valóban el kell menni.
Előzmény: Törölt nick (163)
drugics Creative Commons License 1999.12.09 0 0 131
Drága Zsombi!
ezzel tisztában vagyok, kösz.
Előzmény: zsombi (126)
zsiragy Creative Commons License 1999.12.08 0 0 129
Ha jól tudom, pl. beszentelésnél, temetésnél, keresztelésnél.
Előzmény: iudex (114)
zsombi Creative Commons License 1999.12.08 0 0 128
A csúsztatás, valós tények olyan összekapcsolása, mely (esetenként szánékosan) félreértésekre ad alkalmat.

Erre gondoltál? Mert ha igen, akkor vádaskodsz!
A hazugság tényszerüleg hamis dolgok állítása. Nagy különbség.

Előzmény: GEZA (127)
zsombi Creative Commons License 1999.12.08 0 0 126
drugics!

"Azt állította, hogy megvásárolta a videokazettát, utána a következő mondatában pedig kijelentette, hogy ez az egyetlen példány."

Annyit segítek, hogy nem csak egy kazettáról volt szó!

Tisztelettel: Zsombi

Előzmény: drugics (124)
zsombi Creative Commons License 1999.12.08 0 0 125
GEZA!

Hol is írtam, hogy hazudsz?
Segíts, én nem találom.

Előzmény: GEZA (123)
drugics Creative Commons License 1999.12.08 0 0 124
Kedves Fijjug, leányok!
Nagyon elkezdtetek köpködni, pedig a topic nem erről szól. Egyezzünk meg abban, hogyha legközelebb látjuk Bartust, akkor leköpjük, hátha az elmebetegségből meggyógyul. Másrészt attól lett elmebeteg, mert egy közönséges áruló, aki csak azért csatlakozott a HGy-hez, hogy kikémlelje, és szétszakítsa. Mivel ez nem ment neki, mert nem ment, ezért a főnökei most tovább ütik a vasat. A HGy-vel meg semmi gond nincs, mivel az istentiszteletek látogatottsága nem csökkent. Egyebek mellett maga Bartus tett bizonyságot arról, hogy egy hazug disznó (júj!). Azt állította, hogy megvásárolta a videokazettát, utána a következő mondatában pedig kijelentette, hogy ez az egyetlen példány.
Kedves Bartus László!
Ha olvasod ezt a topicot, akkor inkább légy őszinte magadhoz, és az emberekhez. Állj ki a nyilvánosság elé, és mond el, hogy hazudtál, és mutasd be a pszichiátriai zárójelentésedet, hogy elmebeteg vagy. Menj, és gyógykezeltesd fáradt idegeidet (hiába a lelkiismeretet nehéz megölni).
Mellesleg még arról se felejtkezzünk el, hogy az autonóm vezetők (bagy) rendszeresen konzultálnak B. Lászlóval, de ezt a tényt még a saját gyülekezetük elől is elhallgatják. Autonómok! Bepaliztak beneteket, ha nem hiszitek kérdezzétek meg "őszinte" vezetőiteket.
Bye
zsombi Creative Commons License 1999.12.08 0 0 122
GEZA!

Szerintem bbandi sem örülne, ha bocsánatot kérnék tőle. Hozzászólásain keresztül körvonalazódó személyisége kifelyezetten igényli a neki címzett provokatív leveleket. Sőt ő maga is ennek a műfajnak avatott művelője. Ezért biztos vagyok benne, hogy puhatökűséggel vádolna, ha megtenném. Vagy nem olvastad másutt fröcsögéseit?

S végül engedd meg, hogy a HGY receptje szerint én is a magam szája íze szerint értelmezzem (csak most, csak neked) az Igét: szemet szemért, ill. kardot hoztam, nem békét.

NS. pedig engem is lefasisztázott de még nem kért bocsánatot.

Akkor folytathatjuk?

Előzmény: GEZA (117)
Duda Creative Commons License 1999.12.08 0 0 121
Kedves Faitful!

Lehet, hogy nem volt egyertelmu, de a hozzaszolasomat poennak szantam. A mucin, ha meg jol emlekszem a kozepiskolas biologia tananyagra valami bigyo a nyalban. Mondjuk enzim. Csak olyan vicces neve van...

Amugy mindig irigyeltem a vallasos emberek egyszeru vilagkepet. Majd Isten meggyogyitja, elintezi,.... csak nem ertem akkor miert nem olyan hepi ez a vilag. Bar tudom, erre is van egy lezsirozott dobozolt valasz:

"Mert Isten akarata az, hogy ....."

Előzmény: faithful (120)
faithful Creative Commons License 1999.12.07 0 0 120
Á, ez bonyolult, és röviden nem is lehet megértetni.

Az a lényeg, hogy Isten tárgyakat, eszközöket, vagy akár vizet, olajat is meg tud úgy "szentelni" hogy azok -- rövidebb-hosszabb ideig -- közvetíteni "transzferálnI" tudják a "kenetet". Ami azt jelenti, hogy -- mondjuk ha valaki egy ilyen tárggyal kerül érintkezésbe akkor az a tárgyon keresztül is tud "áldást" venni.

Pl. megáldanak istentiszteleten egy üvegcse olajat, azt aztán rákenik a kórházban egy beteg emberre, aki ettől meggyógyul. Valójában Isten természetfeletti ereje gyógyítja megy, nem maga az olaj, de az olaj közvetíti a kenetet -- vagyis azt a természetfölötti erőt, ami meggyógyítja.

Vagy: megáldanak egy kendőt, vagy kötényt, vagy más ruhadarabot, és azt a beteg testére teszik és a kendőn megőrzött "kenet" meggyógyítja a beteget.

Ez mondjuk a HGy-ben gyakorlat, tehát mindennapos esemény.

faithful

Előzmény: Duda (119)
Duda Creative Commons License 1999.12.07 0 0 119
"Németh Sándor a köpéssel pedig pusztán a "transzferencia" gyakorlatát mutatta be."

Marmint a 'mucin' transzferencia gyakorlatat? :)
Komolyan mondom, ez a topic egyre viccesebb!

Előzmény: faithful (112)
Jozsóka Creative Commons License 1999.12.07 0 0 118
Yeah!!!
Előzmény: iudex (116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!