Keresés

Részletes keresés

armadillo Creative Commons License 2012.11.30 0 0 274

a cikk alapján Fletó. (Meg perzse a Gréczy).

Előzmény: kentersturz (272)
barantic Creative Commons License 2012.11.30 0 0 273

Leginkább egy megfelelő adottságokkal rendelkező afro-amerika fegyenc lenne a kívánatos

kentersturz Creative Commons License 2012.11.30 0 0 272

Budapest – A vasárnapi álantifasiszta tüntetés, a náciellenes demonstrációnak álcázott szerecsenmosdatás, a Fidesz hamis rehabilitálása arra utal, hogy jelenleg egyetlen következetes ellenzéki párt van Magyarországon, amely következetesen szembenáll a diktatúrával: a Demokratikus Koalíció.

A köztársaság felszámolásában vétkes, államcsínyt végrehajtó, a nyilas Nyirőt rehabilitáló Fidesz frakcióvezetőjével igazi demokrata, és ellenzéki politikus, nem áll egy színpadra. Nem véletlen, hogy az ATV nem szereti Gyurcsányt, aki következetes ellenfele az Orbán-rendszernek és a diktatúrának. Gyurcsányt vagy meg sem hívták, vagy feltételek nélkül nem is rehabilitálná a Fideszt.

Miután Mesterházy Attila és Bajnai Gordon összeköltözik Rogánnal és a Fidesszel, amíg ezt a magatartásukat meg nem változtatják, el nem ítélik, Magyarországon egyetlen ellenzékinek mondható párt van, aki a diktatúra ellenfele. A Demokratikus Koalíció.

http://nepszava.com/2012/11/magyarorszag/egyetlen-ellenzeki-part-van-magyarorszagon.html

 

Ki tudja ki áll megette...

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.07.26 0 0 265

BL mit szól a Közgép-reklámhoz?

 

Nála is lesz?

Szerenella Creative Commons License 2012.07.18 0 0 263

Bartus egy beteg ember. Belezakkant a hülyeségébe.

Előzmény: T.Tanácsos (261)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.07.18 0 0 261

BL az Ász!

 

Ezzel fejeződik be a Háárec angol nyelvű híradásának írása, amiből nem derül ki, ami a héber változatból igen: hogy a lap az Amerikai Népszavában megjelent leleplező cikk nyomán tájékoztatta az izraeli közvéleményt arról, hogy a jelzett ügyben Kövér és Áder között nincs különbség.

 

http://nepszava.com/2012/07/magyarorszag/izrael-mar-nem-tudja-kit-hivjon-meg-aki-nem-saros.html

 

Amindenit !!

 

Bartus 1 Tényező !!

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.07.11 0 0 257

Kármán Irént nem én hoztam ide.

 

Végeztem

Előzmény: szarvasmarha (250)
glaving Creative Commons License 2012.07.11 0 0 256

Nem tudjuk, hogy ki verte meg Hedviget, az se biztos, hogy megverték.

Előzmény: Törölt nick (255)
Ho anyó Creative Commons License 2012.07.09 0 0 254

Először a saját házunk táján söpörjünk. A Mo-i cigány sorozatgyilkosságot nálunk sokáig úgy kezelték, hogy annak nincs etnikai, vagy rasszista inditéke.

Egyébként meg ilyan gyenge belügye, - állománya, nem nagyon van euróoai országnak.

Ami a Malina ügyet illeti, a lányt sajnálom nagyon. Bárki verte meg sajnálom. De, hogy Szlovákiában, vagy bármely szomszédos országban erősödik a magyarellenesség és az ilyen otromba cselekményekben testesül, az kizárólag a mai magyar politikának köszönhető. (Valószínü, hogy M.H-t szlovák huligánok verték meg. De a "felbujtók" a magyar politkusok voltak!)

Előzmény: T.Tanácsos (249)
P.Bubus Creative Commons License 2012.07.08 0 0 252

 

 

Bartus László mögött a melegfelvonulás résztvevői állhatnak.

 

 

nolblog Creative Commons License 2012.07.08 0 0 251

a megismert tények szerint.

Előzmény: szarvasmarha (243)
szarvasmarha Creative Commons License 2012.07.08 0 0 250

na ya, és Malina Hedviget is én kevertem ide

szánalmas vagy

Előzmény: T.Tanácsos (249)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.07.08 0 0 249

Lesüllyedtél a szlovák belügy szintjére...

Előzmény: szarvasmarha (245)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.08 0 0 248

Bartus Laszo mogott, nezetem szerint ,egy vagy tobb homar allhat.

Szorosan mogotte.

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.07.08 0 0 247

A SZM-é

Előzmény: Törölt nick (246)
szarvasmarha Creative Commons License 2012.07.08 0 0 245

csak odamondott egy szerinte hűdenagyonfrappánsat

Előzmény: Törölt nick (244)
szarvasmarha Creative Commons License 2012.07.08 0 0 243

szerinted

Előzmény: nolblog (242)
nolblog Creative Commons License 2012.07.08 0 0 242

irént megverték, az tény. belső vézése lett, az tény. potikkal összeállt, az tény. portik használta és kihasználta, az tény. aztán figyelmeztette, talén ílyen módon... ez egy, a lehetséges verziók közül...

Előzmény: szarvasmarha (239)
szarvasmarha Creative Commons License 2012.07.08 0 0 241

inkább menj vissza szépen  a napocskára, az eddiginél már úgysem  érhet nagyobb sugárzás:-D

Előzmény: T.Tanácsos (236)
nolblog Creative Commons License 2012.07.08 0 0 240

bartus bemószerolta irént portiknál:) csak nem féltékenyek egymásra?

 

http://olajos.nolblog.hu/archives/2008/09/18/92126/

 

12. drnovak (látogató) 
2008. 09. 21. 11:31

 

„sztem kérjenek egymástól bocsánatot, vagy esetleg beszélgessenek arról érdemes-é közvetítő hamis infói miatt egymást lejáratniuk?? egy info@drnovak.hu-ra meg „magán jellegű” leveleket irogatni, hogy ott aztán olvasgassuk, több, mint röhej. egyszer már írtam erről…

 

„Kedves Tamás!

Szóval nem kell ezeket az oldalakat kinyomtatni, feketén-fehéren itt van, kattints rájuk. Ez a valódi mail címem, Bartus kérjen bocsánatot, akkor majd rendes néven levelezek. Azért azt elképzelheted, amikor az első agymenését rámzúdította, az milyen érzés volt. Szóval csatolok neked néhány dolgot, menj rá, elmélkedj és beszéljünk. Aki azt állítja, hogy ezeket én írom az dilis. Nekem nem kell köpönyeg, amibe becsomagolom magam, ha ki akarok cseszni valakivel. Fogom magam és kicseszek. De nem akarok, úgyhogy gondold végig az sms-ek nyomán.

Csók Irén

http://www.fn.hu/csatorna/19/kultura_konyvek.php

http://forum .index.hu/Article/showArticle?t=9099645&la=60280034

http://forum .index.hu/Article/showArticle?t=9099645

 

Ezek vannak, Kovács Vanda néven ment a többi, bogarásszátok ki.

(Bartus kérjen bocsánatot, azért az rendben lenne, a többi nem érdekel, sem Alma, sem az anyja, sem a többi dilis. Te tudod, amit tudnod kell, én is tudom, úgyhogy ez a kettőnk titka. A magam részét megcsináltam, letiltattam, le is vették. Ha a neved alatt rákeresel, már nem adja ki. Ez a lényeg, hogy a neten a neved alatt mit adnak ki.

Lehet a besározásomra topikot csinálni, de 2002. óta van fönt a sok filmes cucc, azzal nehéz topik szinten versenyezni.)”

 

szarvasmarha Creative Commons License 2012.07.08 0 0 239

lehet hogy a riportok befolyásoltak de számomra nagyon piár szagú volt az az elrablás

addig max a szűk szakma tudta hogy a világon van és a könyve is akkortájt jelent meg ha jól tudom

 

Előzmény: nolblog (237)
nolblog Creative Commons License 2012.07.08 0 0 237

ahogy irénnel elbántak, az "szolgálaton kívüli" rendőri módszerekre vallott. s amint látjuk és halljuk, szolgálaton kívül és belül igen-igen dolgozott a rendőrség az alvilágnak. pont portik ne talált volna egy-két "szolgálaton kívülit vagy belülit" aki elrendezi egy kicsit irént? aztán az nni lejáratja vagy nem?

Előzmény: szarvasmarha (234)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.07.08 0 0 236

Malina Hedviget meg álmegverték

Előzmény: szarvasmarha (234)
nolblog Creative Commons License 2012.07.08 0 0 235

igen, kármán irénnel valami történt, miután összszűrte a levet portikkal! amig csak felkérésre írta a maffiás könyvét, addig nem esett bántódása. portik kellett hozzá!

 

http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/cikk/19809

 

Előzmény: szarvasmarha (234)
szarvasmarha Creative Commons License 2012.07.08 0 0 234

ez az a Kármán Irén akit álelraboltak mert még a "maffiát" sem érdekelte?

Előzmény: nolblog (233)
nolblog Creative Commons License 2012.07.08 0 0 233

bartus nevelőintézetben, nevelőszülőknél nevelkedett, aztán portás lett egy szállodában....később az olajos időkben a legjobban informált újsáíró lett....

 

nem csodálkoznék, ha taxis is lett volna:)

 

pl. híres portás és taxis portik is, no meg nevelőintézetben és fiatalkorúak börtönében nevelkedett, nem csodálkoznék, ha ismerték volna egymást gyerekkorukban is, hasonló sors!!!

 

nem véletlen, hogy kármán könyvében portik meg is említi:

 

" - A "karancsiknak" fogalmuk sincs, hogy kik azok a rendőrök, akik 600-700 milliókat tettek zsebre. És magának sincs.

 

- De van. Bár nem vitatkozni jöttem, hanem a tények érdekelnének.

- Akkor úgy kell könyvet írni, ahogy a "kisbé". Ő is leírt dolgokat a maffiás könyvében, mégsem lett bántódása.

- Értem. Ő milyen módszerekkel dolgozott?

 

- Jött és kérdezett.És könyvet is írt és pénzt is mkeresett....."

 

Kármán Irén: Szemben a maffiával 133. old.

 

/híres taxisok:

taxis portik, taxis palik, taxis vizoviczki, taxis rónai, taxis gyuszi:)/

Előzmény: Törölt nick (232)
jablonka Creative Commons License 2012.04.04 0 0 226

Csak azért gondoltam erre, mert Laciék nagyon egyértelműen lejáratják a gyurcsányhivőket, a liberálisokat meg a zsidó értelmiséget.

Előzmény: Törölt nick (222)
tollas Creative Commons License 2012.04.04 0 0 225

Mi minden nem derül ki az amarikai Népszavából?

Van még olyan szó vagy szókapcsolat, ami nem antiszemitizmusra vall?

Előzmény: Törölt nick (220)
jablonka Creative Commons License 2012.04.03 0 0 221

A cikk tartalmilag megint olvasmányosan és komikusan ferdít, mert persze, hogy nem a Bartus átal hosszan ecsetelt értelemben használják a mai politikusok a "kettős mérce" kifejezést, ellenben a végén jó felvetés a magyar pápa lehetősége.:-)

Igaz, én csak egy egyszerű klerikálfasiszta vagyok.

 

Gőzöm nincs, ki állhat Bartus mögött.

Orbán? Vagy a Jobbik?

Előzmény: Törölt nick (220)
Shetland Island Creative Commons License 2012.03.17 0 0 215

Import tapsoncokkal ünnepelteti magát Orbán 2012. március 13. kedd | AN

Vendégmunkások fognak ujjongani a március 15-i állami ünnepségen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!