Keresés

Részletes keresés

atinform Creative Commons License 2005.07.14 0 0 24

OFF

...

ON

Előzmény: atinform (23)
atinform Creative Commons License 2005.07.14 0 0 23

Egyetértek azzal és örülök is neki, ha minél több fotó jelenik meg az interneten a Kisalföld Volán rt. autóbuszairól. Főleg, ha azok helyesen vannak kezelve, legalább annyira, hogy egy szerző nevét (legalább) feltüntetjük. Ezzel tiszteljük a másik munkáját és nagyobb is lesz az összetartás közöttünk. Ha legalább a becenevem ott lett volna a munkám mellett, akkor én köszöntem volna meg Nzsoltinak, hogy megjelentette képemet. Sőt, ha ez egy internetről összegyűjtött fényképgyűjtemény lenne és ez megfelelően fel lenne tüntetve, még a nevemre se lenne szükség. Nade, ha én már öt éve hajolgatok ilyen képekért és a munkám egy magánoldalra kerül be (a saját oldalamról amit szeretnék éppen most népszerűsíteni) úgy, hogy az más fotójának tűnhet, akkor nekem igényem az hogy az a 7 betű ott legyen és ezáltal további munkára ösztönözzön. Ez az én véleményem.

Üdv: ati

Előzmény: atinform (22)
atinform Creative Commons License 2005.07.14 0 0 22

Igazad van, részben...

ati

Előzmény: Dtomesz (21)
Dtomesz Creative Commons License 2005.07.14 0 0 21
OFF
Ati: nem kellene ennyire drákói "szigort" alkalmazni! Tőlem is legalább 20 kép van fenn. Az oldal elég "rég múltra" tekint vissza, még anno szegény P. Roland kezdte el, aki egy szerencsétlen balesetben egy pár évvel ezelőtt meghalt. Őt ismertem, és ő kezdte el "gyűjteni" minden KV-s buszról képet. Ha ez segít, hogy összejöjjön, hát használja a képeimet...
Bár részben igazat adok neked amiatt, hogy egy harmadik személyt ne rójon meg így.
ON
Előzmény: atinform (20)
atinform Creative Commons License 2005.07.14 0 0 20

OFF

Kedves Nzsolti!

Az oldalad böngészve új képemre bukkantam, mely az ISF-328-as CREDO LC 11H-t ábrázolja. Ezt a fotót minden bizonnyal oldalamról másoltad saját oldaladra. A képet, háttérképnek is beillesztetted, Így megkérlek, hogy már ne kíséreld meg képeim szerzőjének (magam) feltüntetését, hanem minden képemet, haladéktalanul távolítsd el oldaladról!!!

ati

ON

Előzmény: Nzsolti (15)
atinform Creative Commons License 2005.07.13 0 0 19

OFF

Szia!

Kérlek nézz be az oldalamra!

http://www.credobusz.atw.hu/

Üdv: ati

ON

Előzmény: Credo BN 12 (14)
atinform Creative Commons License 2005.07.13 0 0 18

Kedves Nzsolti!

NAGYON MEGLEP HOZZÁSZÓLÁSOD, MIVEL AZ OLDALADON LÉVŐ KÉP MELLETTI SZINTÉN A BN 12-ESRŐL KÉSZÜLT FELVÉTEL AZ ÉN FOTÓM, TEHÁT AZ ÉN TULAJDONOMAT KÉPEZI MÉG AKKOR IS, HOGYHA NINCS RÁVEZETVE A NEVEM. AMIT TE A SAJÁT OLDALADON (HANGSÚLYOZOM! NEM FÓRUMODON, HANEM OLDALADON) SZÚRSZ BE KÉPET, AMI MÁS TULAJDONÁT KÉPEZI ÉS ERRŐL NEM HOGY ENGEDÉLYT NEM KÉRSZ, MÉG EGY "FOTO:ATI" FELIRATOT SEM BÍRSZ BEILLESZTENI, AZ MEGLEP, ELKESERÍT, ÉS FELHÁBORÍT, ÚGYHOGY VAGY ODAÍROD AZ EMLÍTETT 7 BETŰT, VAGY ELTÁVOLÍTOD A KÉPET AZ OLDALADRÓL!

Üdv: ati

Előzmény: Nzsolti (15)
Dtomesz Creative Commons License 2005.07.06 0 0 17
11
Előzmény: Hpr-725 (16)
Hpr-725 Creative Commons License 2005.07.06 0 0 16
2001-ben hány 260-ast vett a KV?
Nzsolti Creative Commons License 2005.07.04 0 0 15

Kedves Credo BN 12!

 

Ha legközelebb képet szúrsz be a honlapomról, kérlek írd oda, hogy honnan van.

 

Üdv, Nzsolti

Credo BN 12 Creative Commons License 2005.07.02 0 0 14

Tök király ez a busz!

Remélem több is lesz a Kisalföld Volánnál.

Dtomesz Creative Commons License 2005.06.30 0 0 13
Előzmény: Credo BN 12 (12)
Credo BN 12 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 12

Egyik keresőben találtam őket, csak nem tudom hogy hol

 

Most voltam azon az oldalon elöször

Előzmény: Dtomesz (11)
Dtomesz Creative Commons License 2005.06.30 0 0 11
Előzmény: Credo BN 12 (10)
Credo BN 12 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 10

Soha se zudok ezzel menni

 

 

Credo BN 12 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 9

 

Na rájöttem hogykell

 

Credo BN 12 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 8
Nekem ez nem akart menni
Előzmény: Dtomesz (7)
Dtomesz Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7
Jó nicked nan :-))

Talán így:


Előzmény: Credo BN 12 (6)
Credo BN 12 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 6
HFF-617
Előzmény: Hpr-725 (-)
Hpr-725 Creative Commons License 2005.05.14 0 0 5
Na, itt az igazság! MOSTANTÓL AZONBAN TÉNYLEG CSAK A KISALFÖLD VOLÁN BUSZAIRÓL LEGYEN SZÓ!
Előzmény: TOMvp (4)
TOMvp Creative Commons License 2005.05.13 0 0 4
azt kihagytam még hogy amit e-mailba beszélsz, kérsz az illetőtől az utánna nem jó felhánytorgatni, visszaírni a fórumba.

nem csesztetés!! TANÁCS
Előzmény: TOMvp (3)
TOMvp Creative Commons License 2005.05.13 0 0 3
OFF
én nem akarok nagyon beleszólni a kettőtök vitájába csak a véleményem szeretném elmondani ha nem érdekel ne is olvasd tovább:

valamiben mindkettőtöknek igaza van de teljesen egyikötöknek sincs ( SZERINTEM!):
most általánosságba beszélek így talán nem lesz sértödés mert senkit nem akarok megbántani:
ha valaki 2 hónapja fórumozik (kezdő) biztos lesznek olyan húzásai ami egy "régi" fórumozót idegesit, ez nem jelenti azt hogy a fórumon egy OFF szó beszurásával vagy anélkül el kell mondani mindenfélének ha nem teccik az illetö irásmódja, stílusa e-mailba "négyszemközt" kell vele megbeszélni, esetleg tanácsokat adni, milyen témába melyik fórum tagjaihoz forduljon.

Attól hogy valaki nyit egy új topicot nem feltétlen kell abba beleírni, ha nem teccik a témája, stílusa ... nem kell vele foglalkozni biztos akadnak olyan emberek ha csak 5, de ezen külön témákba megnyitott topicocon jól el tudnak beszélgetni. Ha a topicnyító érez annyi "felelősséget", hogy a címben említett dolgokról közel 100%-osan naprakész és valós állításokkal tud segíteni, akkor nyisson.

ezzel a hozzászólásommal egyik felet se szerettem volna megbántani, róluk véleményt formálni!!!

Alkaa Creative Commons License 2005.05.13 0 0 2
Akkor találsz máshol képet róla. Persze hogy oltalak, miért, mit vártál. Nézz már magadra!
Előzmény: Hpr-725 (1)
Hpr-725 Creative Commons License 2005.05.13 0 0 1

Most pl. te rontottad el az én topicomat egy hosszú hozzászólással, aminek ráadásul nincs is köze a témához. Hábé honlapján Hff-617-ről nincs kép. És légyszíves, te is vegyél fel valami európai viselkedési formát, mert az sem járja, hogy minden második hozzászólásodban lehordasz.

 

Előzmény: Alkaa (0)
Alkaa Creative Commons License 2005.05.13 -1 0 0
Az első kérésem: fordulj föl. Két hónapnyi fórumozás után én nem nyitnék új topicokat, ráadásul mindjárt hármat rögtön. Ki a ráknak képzeled Te magad? Azok után, hogy a hülye, ostoba, értelmetlen hozzászólásaiddal voltál szíves tönkretenni néhány buszos topicnak a jól megszokott, normális életét, szerintem, közkívánatra, el kellene húznod az Index közeléből is a hozzászólásaiddal együtt. A Kisalföld Volános témákat eddig is nagyon jól meg tudtuk beszélni a többi buszos topicban is. Ezt a topicot, ha meg kellett volna nyitni valakinek, azt egy erre sokkal alkalmasabb személynek kellett volna. Én a helyedben jól meghúzódnék a háttérben és alaposan kiolvasnám pl. H. Bálint honlapját, hogy ne olyan legyen minden második hozzászólásod, hogy bizonyos buszokkal kapcsolatban kérdezel hülyeségeket. Ezeket a dolgokat nagyjából mindenki tudja - de nem a topicokról. A kérdéseiddel, ha akadnak, mailben keresd meg a hozzáértőket, ne itt kolbászoljál. És még bunkó is vagy, undorító stílusúak a hozzászólásaid, erre nincs szüksége senkinek. Jó pár emberrel megvitattam már az ügyedet és már mind elküldtek melegebbre téged. Le merném fogadni, csak azért kell Neked kép HFF-617-ről, mert le akarod nyúlni magadnak. Oké, lehet, hogy nem. Én a helyedben inkább venném a fáradtságot, elutaznék a nem is túl távoli Győrbe és csinálnak magamnak egy sz*r fotót róla! Ja, igen, kímélj meg minket a sz*r minőségű képeidtől és rajzaidtól is! Részemről az ügyet lezártam, remélem, hogy értesz a jó szóból! Na csá, lúzer!


(A fent leírtak az én személyes véleményemnek felelnek meg, amivel nem feltétlenül kell egyetérteni - ezt nem a címzettnek mondom. - Alkaa)
Előzmény: Hpr-725 (-)
Hpr-725 Creative Commons License 2005.05.13 0 1 topiknyitó

Jó beszélgetést kívánok mindenkinek!

 

Az első kérésem: tegyetek fel Hff-617-ről képeket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!