Igen, fordítva.

Nagy Péter araszolgat felfele. Londonban 11., Rióban 10. helyen végzett.

Előzmény: F1 Hierro (4573)
Dhomasson Creative Commons License 2021.08.04 -1 1 4574

az algír versenyzőnek pozitív lett a covid tesztje, így este csak 7-en lesznek. legrosszabb esetben 8. lesz Nagy.

Előzmény: Dave985 (4572)
F1 Hierro Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4573

Nem fordítva? A lökésben szoktak nagyobb eredmények lenni.

Dave985 Creative Commons License 2021.08.04 0 1 4572

Nagy Péter hat érvényes gyakorlattal tudta le a napot.

Lökésben: 165 kg, 173 kg, 178 kg

Szakításban: 206 kg, 214 kg, 218 kg

396 kg

Megnyerte a B-csoportot, így legrosszabb esetben 9. az olimpián.

F1 Hierro Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4571

Nagy Péter a B csoport élén végzett, az utolsó lökést challenge után elfogadták.

Dave985 Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4570

Kopaszék párosa és 200-asaink biztató formának örvendenek. Danuta a miheztartás végett megverte Jörgensent. Oké, előfutam, de nekem úgy tűnt, mindkettő presztízst csinált belőle.

pipppen. Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4569

Abrosz nem csipázza a magyar játékosokat, félő, hogy csak a strigulákat húzza Noni a pad szélén :(

Előzmény: Dave985 (4568)
Dave985 Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4568

A közeljövő sikerei/kudarcai azon múlnak, hogy a dolgos hétköznapok során mennyit fejlődik a Háfra-Márton-Klujber-Vamos-Bordás, stb. tengely. Ha sokat, már akár Párizsban nagyot alkothatnak - kiegészülve néhány tehetséggel a még fiatalabb korosztályból. Háfra sorsa Győrben, Ambros irányítása alatt dől el. Mindenesetre össze kell szednie magát!

csiri bá Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4567

Kár volt a meccsért, a mai norvégok verhetők voltak.

A baj, hogy megint az elején ment el az egész, ott, hogy a franciákat nem vertük meg... meg a brazilokat...

Omar Khajjám Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4566

és 21-20-as vezetés után már csak 1 gólt tudtunk dobni... vagy 6-8 próbálkozásból.

Előzmény: Omar Khajjám (4560)
Dhomasson Creative Commons License 2021.08.04 -2 0 4565

nagyot küzdöttek a lányok, az tény, sajnos várható volt, hogy nem bírjuk. de az egy rosszul játszó norvég csapat ellen sem fér bele, hogy nincs kapusteljesítmény és 6 ziccert hagynak ki a szélsőink :(

tzh Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4564

Szikora 4/17  24%
Biro       2/15 13%

Emlekszem, amikor Farkas Andrea 37%-at keveselltem, mert a ki-ki meccseken rendre 50-60% -os kapusokkal alltak ki ellenunk hasonlo kaliberu ellenfelek.

Dave985 Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4563

A tisztes helytállás megvalósult. A norvégok rendkívül tompák, majd görcsösek voltak, hátul jellemzően felzabáltuk őket. Aztán jött egy-egy villanás, és kitrükköztek minket. Fizikálisan felénk emelkedtek. Szélsőinken látszott ez igazán, elfogytak. Pedig elsősorban ők, illetőleg Vámos, Bíró és Tomori hozta össze a negyeddöntőt. Háfrából pedig remélem csinál valamit Ambros Győrben, mert fájdalmas, mivé lett. Parádés megoldásai ma is voltak, de a hibaszázaléka borzasztó.

Mindezek ellenére büszke vagyok a lányokra, tisztesen helytálltak!

F1 Hierro Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4562

Félálmosan követtem, kár érte így, hogy közelebb sikerült jutni a vártnál, de csak kijött a papírforma.

Omar Khajjám Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4561

Mivel a norvégok messze nem játszottak olyan jól, ahogy szoktak/tudnak, ez a meccs akár nyerhető lett is volna, összeomlottunk fejben és fizikálisan is elkészültek a végére.

Előzmény: Overtaker (4559)
Omar Khajjám Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4560

Mo. kapura dobás/gólok: 22/48  norvégok: 26/38   48% vs 68 %

Szélső lövések: 1/7 ugyanez norvégoknál: 7/9

Ezen ment el a meccs, még mindig 5 Háfra-eladott labda és 10-10 perc homály az első félidő végén ill. második félidő 15-25 perce között.

Helyenként jól védekeztünk, akár 10 percig is, aztán 10 percig nagyon gyengén.

Hetest hagytunk ki, kapusteljesítményünk elég gyatra volt.

Overtaker Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4559

Ahhoz képest, hogy mindenki azt mondta, lemészárolnak minket a norvégok, ez nagyon szép teljesítmény volt a lányoktól.

metalwarrior Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4554

Meló közben a tévénézés ugye kizárva. Vannak az online tudósítások(nemzetisport,index…)meg a Kossuth. Na ott most éppen nemzeti inzultáció reklám meg Bakondi Gyuribá van élő közvetítés helyett..

csiri bá Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4553

Mert már volt ilyen... a semmiből feltámadva pariban vagyunk az ellenféllel és a végén "eldobjuk" a meccset...

Dhomasson Creative Commons License 2021.08.04 -2 0 4550

miért nem tudtunk így védekezni az első 3 meccsen...

Omar Khajjám Creative Commons License 2021.08.04 0 0 4549

norvégok szélsőből is lőttek legalább 8 gólt, mi kb. 1-t

Előzmény: Dhomasson (4548)
Dhomasson Creative Commons License 2021.08.04 -3 0 4548

akármilyen rosszak a norvégok, nem fogunk ellenük szoros végjátékot nyerni fejben ennyire gyenge játékosokkal..

Omar Khajjám Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 4547

Háfra támadásban teljesen hasznavehetetlen, 5x adta el a labdát, mindössze egy gólt lőtt