Keresés

Részletes keresés

bobzso Creative Commons License 2007.07.16 0 0 362

 

@Gerik001

 

Szia,

 

nekem C520 van

Amit kaptam hozzá:

autós tartó autós töltő, hálózati töltő, cd-k könyvek, plusz mivel én a Full európást vettem ezért benne volt a kis sd kártya is a nyugat eu-s országok térképével....

 

Teljesen fullos kiveszed a dobozból berakod a kocsiba oszt mész, nagyon király....

 

szerintem C720 is ilyesmi felszereltséggel van

 

 

Előzmény: Törölt nick (359)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.16 0 0 361
megtudod irni mi van benne?
Előzmény: cumpika (360)
cumpika Creative Commons License 2007.07.16 0 0 360
Mindent adnak hozzá, úgy van a dobozában original.

A Extrémnél múltkor az sem szerepelt, hogy bluetooth is van.
Előzmény: Törölt nick (359)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.16 0 0 359
A mio c720-hoz nem adnak hálozati töltöt és tokot?
Mert az Extrém diginél nem irják.

tényleg a kistesohoz több cuccot adnak?
Előzmény: cumpika (356)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 358
Amúgy hogyan lehet megnézni, milyen ROM verzió van a gépen? Gondolom a Windows CE mind1iken ugyanaz. Meg a MipMap is.

Opsz, közben rájöttem ,bekapcsoláskor kiírja... R17, biztos ez az. :-)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 357
Mázlista... :-)
Előzmény: pezo606 (355)
cumpika Creative Commons License 2007.07.16 0 0 356
Oszd meg velünk a módszert, nekem is C720 van, de nem sikerült. Sem Nokia E50, sem 6310.
Előzmény: pezo606 (355)
pezo606 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 355
Hali!
Látom gondotok van a telefonkönyv áttöltéssel.Én most vettem egy C720-ast,és minden gond nélkül sikerült.A telóm Sony Ericsson Z600.Úgylátszik,megszerették egymást. :)
Zozee az Isten Creative Commons License 2007.07.14 0 0 354
Hy!

A Nyugat Eu-s térkép dologra még senki nem tud megoldást?
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.13 0 0 353
Ok köszönöm!
Előzmény: bogabi72 (352)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 352
Azt mondták, cirka 1 óra. Mielőtt felviszed, telefonon egyeztess velük.
Előzmény: Tomahawk_ (350)
bobzso Creative Commons License 2007.07.13 0 0 351

@Sornyito,

 

Gratula , jó ezt hallani, hogy a francia autó se fogta meg. Mert a francia szélvédőgyártás eddig kifogott az ilyen készülékeken.

 

A telefonkönyvhöz gratulálok, Te mázlista.... szerintem Te vagy eddig az egyedüli, javaslom, hogy akinek sikerült nem sikerült ha gondoljátok irjátok meg a telefont.

Nekem N6131-el nem ment.

 

 

Előzmény: sornyito (343)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.13 0 0 350
Nekem Nokia 6230i a "tettes"!Könyörgöm az egyik leggyakoribb telefontípus napjainkban!
Hát egy biztos, az angol utcát a térképen skubizom meg a gps navigálás helyett!!:-)Hétfőn viszem akkor én is újraéleszteni.Neked mit mondtak ott kell hagyni erre a mókára, vagy megvárható?Vagy esetleg mondtak valami bővebbet?Direkt nem vettem mindenféle márkátlan szerkentyűt,nehogy megjárjam egy kiforrotlanságból adódó hibával...nesze neked!:-)
Előzmény: bogabi72 (349)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 349
Ne kísérletezz, nem fog sikerülni. Ma beszéltem LCP-vel, fel kell vinnem a cuccot, és tolnak rá egy újabb ROM-ot, meg MioMap-et. Otthon sajna nem tudod megcsinálni. Csa tudnám, mi a különbség a Nokia6280 és 6288 között... egyikkel siker, másikkal kasza. Na erre varjunk gombot.
Előzmény: Tomahawk_ (347)
Puhi76 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 348

WOW!!!

 

Előzmény: Tomahawk_ (347)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.13 0 0 347
Ahhogy mondod!20 perc homokórázás után pontosabban!Én tudtam újratelepíteni a miomap-et,de nem jön be egyenlőre...még próbálkozom!
Előzmény: Puhi76 (346)
Puhi76 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 346

Tomahawk:

 

ez mit jelent???

Te is kikapcsoltad homokórázás közben???

és Neked sem indul a MioMap???

Előzmény: Tomahawk_ (344)
Puhi76 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 345

mceely:

elküldtem a két csajszihangot, de vidilejátszóban nem tudok segíteni, mert nekem nem volt rá szükségem (C720-asom van)

 

lasanyika:

újra elküldtem, az újabb címre, remélem most már odaér...

Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.13 0 0 344

Hurrá!!

Nekem is elszállt az 520-as a telefonkönyv áttöltésénél!! 

sornyito Creative Commons License 2007.07.13 0 0 343

Hát, akkor ezek szerint én vagyok a mázlista, de nekem csont nélkül átmásolta a telefonkönyv tartalmát kékfogon a C520. Átmentek a telefon memóriában lévő névjegyek is, és a SIM kártyán lévők is. Mondjuk ennek annyira nem örültem...Volt vele egy kis meló, mire kitöröltem az összes duplikációt...

Viszont most remekül tárcsáz mindent, odanavigál a névjegykártyákban megadott címekre, szóval szavam sem lehet. Ja, a telefon egy Nokia 6288. Telefonálni három különböző készülékhez csatlakoztatva is próbáltuk (két Nokia és egy Motorola), és teljesen használható. Én is voltam a vonal másik végén, és nem volt zavaró a háttérhang.

Az is igaz, hogy egy Picassoban, a tükör alatt van a készülék. A GPS antenna pedig tényleg zseniális, semmi idő alatt megtalálja a Picassoban is a műholdakat. Nem igazán zavarja a fémgőzölt szélvédő... A vasbeton irodában sem nagyon talál más navigációs eszköz műholdat, de a C520 itt sem jön zavarba...

Torinóba gond nélkül kinavigált, az egyetlen furcsaság az volt, hogy más utat tervezett kifelé és hazafelé. Mindkét alkalommal "leggyorsabb" opcióval kértük a tervezést...

 

Üdv,Sörnyitó

mceely Creative Commons License 2007.07.13 0 0 342

 

Bocs, és az előbb nem írtam, hogy a video lejátszót és Zsuzsát is megköszönném!

 

szilizsolt@chello.hu

 

köszi!

mceely Creative Commons License 2007.07.13 0 0 341

 

Sziasztok!

 

Andreát lszi valaki küldje át nekem ide: szilizsolt@chello.hu !

 

Előre is köszi!

lasanyika Creative Commons License 2007.07.13 0 0 340

Hali " Puhi76 " !

Nem jöttek át a  lányok! Légyszi próbáld meg erre:  lanyne.m@bauerfeind.hu 

Köszi mégegyszer!

Előzmény: lasanyika (318)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 339
Tudod, az emberek többsége mán csak ilyen... Sokan írták itt, hogy nem megy, fagy, és még többen ezek után, hogy tényleg... ergo annak ellenére kipróbálták, hogy más már leírta, nem műxik.

Nincs nekem semmi bajom a Mio-val, mint írtam, nagyszerű a cucc. De ne legyek felháborodva, mert egy 100 ezres cucc nem műxik úgy, ahogy leírják? Hibás darab mindig van egy szériában, ezzel nincs is baj, csak akkor ha pont Te fogod ki. Sajnos én pont kifogtam egyet. Vagy másképp álltak a csillagok, amikor megpróbáltam az áttöltést, ki tudja?

A boltban beszéltem az eladóval, cserélik, csak sajnos most nincs náluk. Keddre igérték, hogy jön. Még jó, hogy rendes a srác, modhatta volna azt is, hogy bocsesz, de már kicsúsztam a 3 napból...

Próbaképp még írtam a hibáról az LCP-nek, meg a Mio-nak is, meglátjuk, mit válaszolnak.
Előzmény: cumpika (333)
bobzso Creative Commons License 2007.07.13 0 0 338

@cumpika

 

egyet kell értenem veled.

 

Össze sem lehet hasonlítani a kissebb képernyővel rendelkező, tipusokkal

 

Kollégámnak van egy Acer a gép akkor mint az én képernyőm :))) (2,8" vs 4,3" azért az nem semmi)

 

Elözőleg volt egy N520-asom az se volt rossz, de a GPS-t össze se lehet hasonlitani a C520-al.

 

Én mondjuk azt is meg ezt is csak navira vettem, de arra tökéletes, nem tudom hogy nektek hogy van de az enyim hihetetlenül gyorsan talál holdat poziciot. Szabadtéren max 1 perc de akkor már sokat mondtam, fenn az irodában ablak mellett kb 3 perc :)))

 

Kihangositonak nem használtam.

Neked jó? csak olvastam, hogy a másik oldal visszahngosnak hallja.....

 

Előzmény: cumpika (337)
cumpika Creative Commons License 2007.07.12 0 0 337
talán már elvesziti a kütyü a varázsát....


Á dehogyis, szuper egyébként kifogott egy rosszat.

Navira is tökéletes, kihangosítóként is.
Össze sem lehet hasonlítani a kissebb képernyővel rendelkező, tipusokkal.
Nekem Acer N35 volt, nagy hasznát vettem annak is de mikor kipróbáltam mellette a C720 -t ég és föld volt a különbség.
Előzmény: bobzso (335)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 336
Sajnálom érte, én is hülyét kapnék.
Előzmény: bobzso (335)
bobzso Creative Commons License 2007.07.12 0 0 335

Azért bogabit meg kell, hogy védjem.

Elözőekben már irtam, hogy az R17-es ROM-mal kiadott kütyük között volt olyan aminél bluetooth kapcsolat után a térképek törödtek a flashből.

Ezt a szervizben mondták mikor rátették nekem az R20-at

lehet hogy bogabinál is ilyesmi volt épp rosszatt fogott ki.

Evvel csak az a baj, hogy igy talán már elvesziti a kütyü a varázsát....

 

 

Előzmény: bogabi72 (332)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 334

Jó, összetévesztettelek, de ez a valóság. Biztos ujratelepítik, de homokóra közben kikapcsolni nem illik--:)

 

A telefonkönyv áttöltés valóban nem megy, ami kell, kézzel beírható, de amúgy meg úgyis telefonról indítok hívást, fogadni, meg autmatikusan lehet vele. A navigálás, amiért vettem, viszont hibátlanul működik.  Ha megcsinálják, fogod szeretni.Sok sikert.

Előzmény: bogabi72 (332)
cumpika Creative Commons License 2007.07.12 0 0 333
Ahogy a korábbi hozzászólások mutatják, nem nagyon van olyan, akinek sikerült volna áttölteni a telefonkönyvet bluetooth kapcsolaton keresztül.

Nem kárörvendek rajtad, de miért gondoltad ezek után, hogy neked majd sikerül.
Mások rossz tapasztalataiból miért nem tanul az ember?

Sajnos ahány telefon annyiféle rendszer, ezt nem tudták megfelelően megcsinálni a Mio-nál. Valószínűleg már dolgoznak a hiba kijavításán.

Viszont kicsit kétkedve olvasom, hogy csak ez Nálad ilyen problémát okozott.
Sima újratelepítéssel egy Windowsos számítógépet is műköködére lehet bírni.Már ha nincs hardveres hiba.
Lehet, hogy a Te 520- sod hibás sajna előfordul a legjobb márkáknál is.Viszont akkor ki fogják cserélni.Pech, hogy pont Neked jutott ez a példány.
Előzmény: bogabi72 (332)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!