Keresés

Részletes keresés

KirályLászló Creative Commons License 2022.12.08 0 0 28293

saját töltőkábelével töltsd, sima USB-vel nem megy

 

a csatlakozót is megfaraghatod, ha van hozzá affinitásod, két érintkezőt kell összekötni (vagy szétválasztani)

Nem emlékszem, régen csináltam, keress rá

Előzmény: szoragy (28292)
szoragy Creative Commons License 2022.12.03 0 0 28292

hali- látogatja még valaki ezt a topikot?

 olyan kérdésem lenne hogy vetetm egy c320at. viszont amint tölteni akarom azonnal pc modba vát az autos töltöröl,és mindenféle más töltöröl kábelrol is.beállitásoknál nem találok semmi okosságot.

 van erre ellenszer?

TRANSLATE with x English ArabicHebrewPolish BulgarianHindiPortuguese CatalanHmong DawRomanian Chinese SimplifiedHungarianRussian Chinese TraditionalIndonesianSlovak CzechItalianSlovenian DanishJapaneseSpanish DutchKlingonSwedish EnglishKoreanThai EstonianLatvianTurkish FinnishLithuanianUkrainian FrenchMalayUrdu GermanMalteseVietnamese GreekNorwegianWelsh Haitian CreolePersian TRANSLATE with COPY THE URL BELOW

Back EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal Back

fater69 Creative Commons License 2022.04.09 0 0 28291

Még egy tipp: ha "hidegen" indul a navi (pl. ha sokáig állt a fiók mélyén, és teljesen lemerült az akksi, vagy Reset -tel újraindítjuk), olyankor érdemes hagyni, hogy magára találjon a készülék. Ki kell rakni a szabadba, nem mozgatni, nem babrálni, és egy-két perc alatt elindul magától. Viszont ha egyből a kocsiba kerül, és folyamatosan mozgásban lesz (még rosszabb: szűk városi környezetben, magas házak között haladunk), órákig is eltarthat a folyamat.

Előzmény: PetiCalvus (28290)
PetiCalvus Creative Commons License 2021.03.19 0 0 28290

Köszi a tippet! Az óra beállítása óta rendben van :) De azért jó tudni, hol találhatóak ezek az értékek.

Előzmény: StMiklos (28289)
StMiklos Creative Commons License 2021.03.18 0 0 28289

  Szevasz!

 

MIOra nem emlékszem, de az IGOban a beállítások között egy menüpontban lehet automatikusan kerestetni, amikor megvan, kiírja.

Na azt kell beírni..

Több keresés után a Baud 57600 az 520-nál, a port változó..

Ha megy megelégedésre és nem találod, ne babráld.

Az is lehet megjegyzi, az kb. beírással egyenértékű.

 

   Üdv: StMiklos

 

Előzmény: PetiCalvus (28288)
PetiCalvus Creative Commons License 2021.03.17 0 0 28288

Köszönöm a gyors és hasznos segítséget.

 

Ezt sosem gondoltam volna, de a pontos idő megadása segített. Pár perc alatt talált műholdakat. :)

 

"ha egyszer megvan a port/Baud adat célszerű beírni" És ezt honnan tudom? Nekem eredetileg ez lett volna az ötletem, de nem tudom, hogy ezt honnan lehet tudni. Úgy gondoltam, hogy gépfüggő, de nem találtam ilyen adatot a neten.

Előzmény: StMiklos (28287)
StMiklos Creative Commons License 2021.03.16 0 0 28287

  Szevasz!

 

Inkább csak általánosabban az alapok (amennyire én tudon, emlékszem).

Bekapcsolás után, még a navigátor előtt, jó időt mutat az óra?

Navigátor  indítás után, ugye most szép idő van, kinn ülsz a szabadban ugye?

Az akkumulátor nincs ugye lemerülve és úgy veszed elő?

Ha ezekre pozítív a válasz, akkor a SYS.txt  (milyen programot is használsz?)-be

ha egyszer megvan a port/Baud adat célszerű beírni, mert akkor nem kell neki keresgélni.

Variálni nem kell, csak egy kombinációhalmaz jó neki.

Ugyanide szintén írd be saját koordinátáidat, akkor tudja, hogy hol van (ha igaz a beírás) és nem a semmiből kezdi felderíteni.

 

   Dióhéjban, ezek mindegyike segít, gyorsítja a magára találást ( a szabad tér feltétel!).

 

     Üdv: Stmiklos

 

 

Előzmény: PetiCalvus (28286)
PetiCalvus Creative Commons License 2021.03.16 0 0 28286

Sziasztok! Nekem is ugyan ez a problémám C520-as gépen. Esetleg van rámegoldás? Mivel érdemes próbálkozni?

Előzmény: morpet (28285)
morpet Creative Commons License 2019.11.18 0 0 28285

Kedves topiktársak, a műhold nem találós problémára keresek én is megoldást. C520 nagyon lassan és esetlegesen talál rá a műholdara, bár ha megtalálja őket, utána pontosan működik, nem "dobja el" a jelet. De ha egy pillanatra is kikapcsolom a készüléket, elveszik a jel, és sokszor csak teljes újraindítással jön vissza (sok-sok keresés után). Próbáltam variálni a porttal, bauddal, protocollal a sys.txt-ben, de nem találtam meg a jó kombinációt. Kérem, aki tudja a megoldást írja ide, vagy dobjon egy mailt. Köszönöm!

Előzmény: meskaba20 (28283)
meskaba20 Creative Commons License 2019.05.13 0 0 28284

Szia kérdésem lenne írtad hogy megoldódott a problémád elmondanád vagy leírnád hogyan.Előre is köszöjnöm. A mio c720 ra gondoltam itt.

Előzmény: torokferi (28282)
meskaba20 Creative Commons License 2019.05.12 0 0 28283

"Segítséget kérnék.

Egyre nehezebben találta a gépem,c720 a műholdakat,most már egyáltalán nem is találja.

Tud valaki segíteni hogy mit tehetek?"

Nekem szintúgy ugyan ez a problémám vagyis majdnem. ha a sysbe fix műhold koordinátákat adok meg akkor sem jó.Egyszer fellép akkor szuper.

Új keresésnél 0 hold. Kikapcsolom utána be és megint van műhold....Fura már mindent elkövettem vele....

Válaszokat előre is köszönöm!!!

torokferi Creative Commons License 2019.05.02 0 0 28282

Köszönöm a telefonos segítséget Zoli7-nek.Probléma megoldódott.

Már csak a kamera ujra élesztésében kérnék segítséget,amit akku cserekor "eltoltam".lehetséges agyáltalán?

torokferi Creative Commons License 2019.05.01 0 0 28281

Legális térképeket használtam rajta,és megvan a lemezem is hozzá.

Azt sajnos csak most olvastam,hogy korábban valamit elrontottam az akku cserénél,és ezért nem működik a kamera.Az nem fáj anyira,de az hogy nem talál műholdakat,az nagyon.

torokferi Creative Commons License 2019.05.01 0 0 28280

Segítséget kérnék.

Egyre nehezebben találta a gépem,c720 a műholdakat,mostmár egyáltalán nem is találja.

Tud valaki segíteni hogy mit tehetek?

 

horizont46 Creative Commons License 2019.03.25 0 0 28279

Nincs bennem sértődés.

Különben, ha egy üzletben veszek "valamit" azt én nem tudom, hogy lopott vagy hamis, az érdekel, hogy jó, vagy működik-e

A C520-s készülékemen Igo valamelyik verziója fut, mert a Naviextras-n egyszer tudtam frissíteni, de valami okból már nem szerepel (régóta)

a támogatott készülékek között.

Köszönöm a támogatott figyelmét, ezennel lehet, hogy más utat fogok választani, veszek egy új GPS-t, csak tudnám, hogy milyet.

Előzmény: Schaf (28278)
Schaf Creative Commons License 2019.03.20 0 0 28278

Eleve egy illegális megoldást használsz...    Nem értem a "sértődést"   :))


De ezt az első válaszban is írtam.

Előzmény: horizont46 (28277)
horizont46 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 28277

Elnézést kérek, Én legális segítséget kértem, és nem kiskapukat.

Ha ez nem megy, akkor nem megy.

Előzmény: Schaf (28276)
Schaf Creative Commons License 2019.03.16 0 0 28276

Az NNG iGO primo szoftvere SOSEM jelent meg ehhez a készülékhez SD kártyán.  Amennyiben te ilyen kártyát kaptál egy égtől sanszos, hogy űncselekmény történt, amiért az NNG biztosan megcibálná a céget.

Másrészt ebben a topicban, ahogyan az Index többi fórumában is, tiltott a warez, tehát elvileg nem segíthetünk neked. Van azonban egy kiskapu, amit megpróbáltam kihasználni, de úgy látom nem értetted.  :)


Szóval.. a Google a barátod.


Megjegyzem ha valóban átvertek és még fizettél is azért a kártyáért, akkor egy próbát megér, hogy mi történik, ha mondjuk a török friss térképet rámásolod a kártya map könyvtárában lévő török térképre...  ki tudja? Hátha még működni is fog...

Hogy honnan vegyél friss török térképet? Hogy hogy másold rá? lásd 3.-ik sor..

Előzmény: horizont46 (28274)
horizont46 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 28275

úgy látom a mellékelt SD kártya kép nem jelent meg.

Előzmény: Schaf (28273)
horizont46 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 28274

Számla van róla, de a Kft. nevét nem adom meg. (szerintem etikátlan lenne, mivel nem szoftver fejlesztés a profilja, hanem autóval kapcsolatos)

Mellékelem a küldött SD kártyát, a hihetőség kedvéért.

megj: a C520 -s készülék a mai napig üzemel, és jól navigál. A probléma a vásárlás után már egy évre jelentkezett, hogy nem lehetett frissíteni a térképet

(egész Europa térkép van rajta), ezért vettem egy Navon N670 Plusz készüléket, mely két hónap után javíthatatlanná vált.

Ha nem lehetséges, hogy hogyan, és hol tudnám a Mo. térkép frissítését elérni, akkor köszönöm, hogy  a problémámmal foglalkozott.

üdvözlettel:

egy Kérdező

Előzmény: Schaf (28273)
Schaf Creative Commons License 2019.03.11 0 0 28273

XY.kf??  melyik? Legalább a várost megtudhatjuk? :D :D

Számlád is van?


Mert szerintem az NNG egy örök frissítést is bevállalna ezért az infóért. :D

Előzmény: horizont46 (28272)
horizont46 Creative Commons License 2019.03.11 0 0 28272

Köszönöm a választ.

Jelenleg Igo Primo SD kártyán megy, csak az a problémám, hogy frissíteni kell a térképet, üzenet jelenik meg. (2016-s Mo. térkép)

Aki ezt a kártyát küldte (xy.kft) már nem foglalkozik vele.

Ezért kértem a segítséget.

Előzmény: Schaf (28271)
Schaf Creative Commons License 2019.03.11 0 0 28271

Hivatalosan már nem támogatott a készülék. Nem beszélve arról, hogy már a mai szoftverek zöme is elég nyögve-nyelősen menne rajta. 


Itt tilos a warez ezért az illegális megoldással nem szolgálhatunk, de némi Google keresés csodákra képes.   ;)

Előzmény: horizont46 (28270)
horizont46 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 28270

Mio C520-as gps -em van, és szeretném frissíteni rajta a Magyarország térképét.

Hogyan tudnám ?

Schaf Creative Commons License 2018.09.14 0 0 28269

Szerintem ennek fuss neki még egyszer.. mert ilyen Mio-d biztosan nincs.  :D 

Maximum Navon...

Előzmény: örökmozgó3 (28268)
örökmozgó3 Creative Commons License 2018.09.13 0 0 28268

MIO K13-12056 navigációm van. Elég régi rajta a térkép.

Szeretném megkérdezni, hogy hol tudom frissíteni?

Schaf Creative Commons License 2018.08.27 0 0 28267

Semmi mást nem kell csinálni vele, mint egy gyári resetet. 

Gyári beállítások visszaállítása Hard reset
Bizonyos esetekben szükséges lehet a számítógép visszaállítása gyári állapotra, amelyet a számítógép memóriájának (RAM) kiürítésével tehet meg. A memóriát az alábbi esetekben ajánlott kiüríteni:

  • Ha a számítógép újraindítás után sem válaszol.
  • Ha elfelejtette a jelszavát.

A memória kiürítésével minden memóriába mentett adat, beleértve a fájlokat, rendszer beállításokat és további programokat törlődik.
MEGJEGYZÉS: A My Flash Disk mappában tárolt fájlok nem törlődnek.
1. Húzzon ki minden kábelt, beleértve az AC töltőt.
2. Nyomja meg a navigációs gombot fölfelé és csúsztassa a BE/KI kapcsolót KI (OFF) pozícióba.

3. Csúsztassa vissza a kapcsolót BE pozícióba miközben lenyomva tartja a navigációs gombot.
4. A számítógép bekapcsolt és elvégzi a kezdési műveleteket.

Előzmény: sasolo (28266)
sasolo Creative Commons License 2018.08.24 0 0 28266

Sziasztok

van egy MIO P340 PDA , és minden előzmény nélkül lefagyott,de úgy hogy le is zárta a pda-t , valamint semilyen resetre nem reagál. Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel,és hogy lehetne feloldani a lezárását. Én már gondoltam arra hogy letörlöm az egészet és ujra felkellene rakni egy uj szoftvert. Na de honnan lehetne letölteni P340 windows mobile szoftvert ???

piadone Creative Commons License 2018.08.07 0 0 28265

Mio mitac p340 keresek működőképeset!

Schaf Creative Commons License 2018.07.17 0 0 28264

Hivatalosan sehogy.

A Warez pedig az Index fórumain tilos és tiltás jár érte...  ergo nem nagyon lesz aki megkockáztatja.

Előzmény: Dengelengi (28263)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!