Keresés

Részletes keresés

Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.18 0 0 402
Nem töltöttél át véletlenül "ne adj isten" Nokia telefonról előtte telefonkönyvet bluetooth-on keresztül?Jah látom voltak névjegyek...azért érdekelne,hogy milyen telóval próbáltad az átmásolást!Oké a szükség nagy úr,de arra gondolok, hogy a 720-as mégiscsak egy nagyobb tudású készülék az 520-hoz képest!
bogabi kész a szerkezet LCP-éktől?
Előzmény: snowboy1 (400)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 401
Akkor ezek szerint, akinek sikerült áttölteni a telszámokat, azok is számíthatnak ilyen hibára... gáz.
snowboy1 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 400

Hello

Köszi a gyors valaszt.

Hát  nem volt nehez valtani meg muszaly is volt. mert holnap utazok es mar hozza szoktam a navihoz.

Egyserüen este megneztem masnap hova kell mennem es kikapcsoltam, reggel be erre meg mar semmi nem volt, se terkep sem a beolvasott nevjegykartyak.

Ui: köszi a hangokat.

Üdv Snow

Előzmény: Tomahawk_ (399)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.18 0 0 399
A 720 után egy "gyengébbre" cserélted?Nem érte volna meg várni?Vagy ahogy nekünk esetleg ROM verziót update-elni?Elmondod,hogy jött ez?Küldök egy Andreát és egy Zsuzsát Neked!Utóbbi szerintem hosszútávon idegesítő!:-)
Előzmény: snowboy1 (398)
snowboy1 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 398

Sziasztok.

 

Hétfön vasaroltam egy c720 at , de sajnos ma mar cserere szorult mert eltünt a terkep rola.

Mivel nem volt masik lecsereltem egy c 520 -ra , és latam hogy ti tudtok ra nöi hangokat Andrea es Zsu.

eltudnatok nekem küldeni, nagyon megköszönnem.

Ja es ha lehet egy leirast a video lejatszo telepitéséröl.

Thx   Snow

Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.18 0 0 397

Rendben,köszönöm!

 

Előzmény: bogabi72 (395)
vlevi Creative Commons License 2007.07.18 0 0 396
Köszi!

Akkor én is 17-es vagyok.
Előzmény: stopword (394)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 395
Ok, rábízom. Aztán majd reflektálok.
Előzmény: Tomahawk_ (392)
stopword Creative Commons License 2007.07.18 0 0 394

Mikor újraindítod, kiír egy sor karaktert, az első három betűt figyeld.

Előzmény: vlevi (393)
vlevi Creative Commons License 2007.07.18 0 0 393
Azt honnan lehet tudni, milyen verzió van rajta?
Előzmény: Tomahawk_ (392)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.18 0 0 392
Nem kérdeztem, megköszöntem illedelmesen aztán eljöttem:-)Esetleg ha a kollegád nem felejti el megkérdezhetné..eddig nem vettem észre változást..de tény,hogy a 20-as van rajta 17-es helyett.
Előzmény: bogabi72 (391)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 391
Mondtak valamit, mikor átvetted (miben másabb a rátolt ROM és a MioMap, mint ami rajta volt)?
Előzmény: Tomahawk_ (390)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.18 0 0 390
No, az enyém kész van...három nap volt végülis.Most állítgatom be a dolgokat rajta.
vlevi Creative Commons License 2007.07.18 0 0 389
Baszki. Ez jó vicc. Majdnem olyan, mintha az internetszolgáltató küldene éjszaka egy mailt, hogy reggeltől megváltozik a mail szerverük címe.
Előzmény: Tomahawk_ (387)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 388
Még nem, holnap viszi fel 1 kollégám Pestre, és hozza is haza délután (remélem, emailben legalábbis ebben egyeztünk meg).
Előzmény: Tomahawk_ (382)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.17 0 0 387
Na frankó...jó kis papírtérkép...hát én is azon navigálódtam el az angol utcáig!:-)Nem káröröm ne érts félre...kezdek bosszús lenni,hogy sorban adják be a kulcsot a masináink!
Előzmény: Macsa68 (385)
vlevi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 386
Én pl. sokkal jobban örülnék neki, ha a telefonkönyv helyett egy MyPhoneExplorer szintű progi lenne benne.
Macsa68 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 385

Azóta ismét ledöglött a bluetooth miatt, úgyhogy marad  szerviz, holnap meg majd előkotrom az öreg windows free térképet, hogy dolgozni tudjak.

 

 

Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.17 0 0 384
Nem segít...én megpróbáltam minden reanimációt,de semmi.
Előzmény: vlevi (380)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.17 0 0 383
Amúgy érdekes,mert nekem az lcp-nél azt állították,hogy elsősorban Nokiákkal adja mindezt elő!Sonyknál eddig működött a topictagok tanúsága szerint.
Előzmény: Macsa68 (378)
Tomahawk_ Creative Commons License 2007.07.17 0 0 382

A számból vetted ki a szót!:-)

Én emiatt vagyok kénytelen pár napja nélkülözni az 520-ast!Szerintem Te is meg fogod látogatni az angol utcai szervízt!:-)

bogabi!Te már voltál?

Előzmény: bogabi72 (379)
vlevi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 381
Akkor én szerencsés vagyok, mert nekem áttöltötte a telefonkönyvet?
De azért szerintem elég vacakul írták meg az áttöltő szoftvert, mert külön bejegyzés neki a mobil és a vezetékes szám.
Ráadásul ahogy nézem, ez egy egyszeri áttöltés, onantól kezdve nincs kapcsolat a telefonon és a PNA-n lévő telefonkönyv között. Ha pl. a PNA-ba beírok egy címet, az tuti, hogy nem jelenik meg a telefonban, és fordítva sem. Így viszont nem sok szart ér.
Szerintem mindegyik telefon ismeri a VCARD-ot, miért nem arra írták meg a telefonkönyv szinkronizációt?
Előzmény: Macsa68 (378)
vlevi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 380
Ilyenkor nem segít az újraindítás? Kikapcs gomb sokáig nyomva tartva?

Egyébként egy barátomnak van valami MIO-s PDA-s telefonos fényképezős GPS-es csodagépe. Az képes mindenre lefagyni, telefonálás, vagy navigáció, mindegy neki.
Előzmény: Macsa68 (378)
bogabi72 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 379
Hali,

Olvass vissza pár hozzászólást. Te még szerencsés vagy abból a szempontból, hogy sikerült újra munkára fogni a MioMap-et a kütyün, jópárunknak el kell vinni az LCP-hez ROM és MioMap frissítésre, mert a navi része sajnos teljesen bedöglött egy bluetooth-os próbálkozás után.
Előzmény: Macsa68 (378)
Macsa68 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 378

Sziasztok!

 

C520-asom van full Európa térképpel.

Nagyon jó a kütyü, tényleg mindenhol elnavigál.

 

Két gondom azonban adódott:

Egyszer navigálás közben gondoltam BlueTooth-szal összelövöm a telefonnal (Sonyericsson W850i). A szerkezet rákérdezett, hogy átmásolja-e a telefonkönyvet, majd az "igen"-re azt tanácsolta, hogy várjak csak türelmesen. Úgy egy fél óra múlva - mikor már nagyon hiányzott volna, hogy hol is vagyok - kezdtem gyanítani, hogy itt igazából nem történik semmi. Kikapcsoltam a telefont, hátha reagál valamit a kapcsolat elvesztésekor, de nem történt semmi, csak továbbra is türelemre intett a szerkezet. Gondoltam is, hogy ez ám az übercsúcstechnika, hogy még a kikapcsolt telefonról is leszívja az infót, de inkább mégse hittem a kémfilmeknek és egy hosszas gombnyomással lekapcsoltam az egyébként semmi másra nem reagáló C520-ast is. Visszakapcsolás után azonban a térkép rész nem indult el. Ekkor gondoltam - búcsút intve a saját beállításoknak - élek a gyári beállítások visszaállítása lehetőséggel, de az se segített. Miután hazakeveredtem valahogy, nyúltam a CD-ért, hogy majd onnan állítom helyre a rendszert, viszont a Windowsom sehogy sem ismeri fel a C520-at, pedig külön is telepítettem a CD-n lévő USB drivert.

Végül is a térkép helyreállt azáltal, hogy a telefon kapcsolatot újra aktiváltam, két problémám azonban azóta is megmaradt:

1) Nem működik a számítógépes kapcsolat. 2) Most már azt mondja a telefonomról, hogy az nem támogatja a címlista átvitelét. (Pedig szerintem mennie kéne, mert egyszer vhogy mégis látta az utolsó hívások listáját.)

 

Ha valaki tudja a megoldást hálás lennék érte.

 

Előre is köszi, üdv: Csaba

stopword Creative Commons License 2007.07.17 0 0 377
Ajánlom figyelmetekbe blogomat, ahol többek között videolejátszót találhattok a C520-hoz sok egyéb melett.
http://stopword.freeblog.hu
DTF Creative Commons License 2007.07.17 0 0 376
Sorjában:
- a fényképek megjelenítése: nekem csak a térkép van rajta, így még van 900 mega szabad hely. ez nem lehet akadály. memóriakártyáról sem olvassa be a képeket, állandóan "Out of memory"-t ír ki. Minden kép amit szeretnék rajta megnézni Jpeg kiterjesztésű, ahogy már elmondtam, egy 7.1-es Canon fényképezőröl töltöm át.
a mio által készített képeket normálisan jelentíti meg, a többi csiga lassúsággal tölti be, de megnézni nem lehet őket, csak a kis kockákat lehet megnézni. (egyébként nagyon gyatra képeket készít az enyém, még kíváló fényviszonyok között is, persze ha számítógépen nézem.)
- A kép szerinti navigálás már működik, eddig GPs jel nékül próbálkoztam vele a szobában. Viszont ezt nem lehet elérni a MioMapből, csak a Fényképek albumból, ugye?
- TMC antennám van, tudom, hogy nincs H-n, de jó lenne. nemsokára megyek Nyugatabbra, kipróbálom.
Előzmény: ac07 (375)
ac07 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 375
A GPS koordináta mentése: "Földrajzi koordináták tárolása:

Fotókészítés mellett a Camera (Kamera) program GPS bélyegzési funkciót is

kínál. Ezzel a funkcióval tárolható a fotó készítésének pontos földrajzi helye. A

későbbiekben a MioMap navigációs program segítségével bármikor megtekintheti a fotó készítésének helyét.

1. Indítsa el a Camera (Kamera) programot (az 6.1-ben leírt módon). Ha a GPS

Stamp (GPS bélyegző) funkció nincs bekapcsolva, érintse meg a ��

�� �� gombot a bekapcsoláshoz.

2. A jelenik meg a képernyő jobb alsó sarkában jelezve, hogy a GPS port

aktiválva van és keresi a GPS műholdakat.

MEGJEGYZÉS: Ha a program 2 percen belül nem talál GPS jelet, a ikonon egy X

szimbólum jelenik meg. Érintse meg ezt az ikont és a program újra próbálkozik a

Előzmény: DTF (367)
ac07 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 374
Ez: "A Képek program nem támogatja a BMP fájlok 32-bites vagy azt

meghaladó felbontású megjelenítését." nem lehet probléma a megjelenítésben?

Előzmény: DTF (367)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 373
Egy szépen csengő női hang engemet is érdekelne,megköszönném ha küldene valaki.
.
e-mail: joco0105@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!