Keresés

Részletes keresés

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.09.08 0 0 428
Vannak olyanok, akik letöltik, aztán kiírják dvd-re, aztán eladják. Én nem ismerek ilyeneket, csak hallottam. Mások nem fizetnek érte, hanem megcsinálják maguknak, és megspórolnak egy kis pénzt.
Előzmény: simiapaci (427)
simiapaci Creative Commons License 2011.09.08 0 0 427

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem nem tudtok-e valakit aki másot wii játékokat ad el mert akitől eddig vettem az sajna külföldre költözött:(

Köszi előre is.

Üdv:simi

SZAKy72 Creative Commons License 2011.08.07 0 0 426

Valakinek féláron egy 2,5" 500GB os WD blue skorpio??? 

(csupasz vinyó)

NTFS ben már találtam hibákat de WBFS ben semmi baja!!!!

Dobj mailt....

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.08.01 0 0 425

Azt pl írják, többeknek is bezavart a wifi router vagy beltéri tv vevő.

 

http://techforums.nintendo.com/thread/2930

Előzmény: kaqkk1234 (423)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.08.01 0 0 424

Sajnos nincs tippem, de felhozom, hátha valaki meglátja.

Előzmény: kaqkk1234 (423)
kaqkk1234 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 423

Sziasztok

 

 

Segítséget kérnék.

A két meglévő Remote MotionPlus mellé vettem egy harmadikat.

A remote menübe be lett kalibrálva.Ha ki akarom vele kapcsolni a gépet

akkor csak a Remote kapcsol ki és újra kell kalibrálni.Ha kikapcsolom a másikkal

akkor bekapcsolás után is újra kell kalibrálni.Egyébként működik,csak

minden bekapcsolásnál végig kell játszani ezt a tortúrát.A másik kettő tökéletesen műlödik.

Valamit rosszul csinálok ,vagy a Remote rosz ?

Segítsetek,ha tudtok !

 

 

KÖSZI

koncsik Creative Commons License 2011.07.29 0 0 421

Ne csinálj semmit, amíg utána nem néztél a wiihungary-n. Nem tudom a jelenlegi verziódat, de semmiképpen ne a wii system update-tel "tuningold fel", mert brick lehet a módosított wii-dből (=kuka). Nagyon alaposan és pontosan azt kell csinálni, ahogy ott le van írva. Vannak angol oldalak is (googlea barátod), de jobban jársz a wiihungary-val. Priv-ben elküldöm neked ami én lementettem onnan (softmod), de nem vállalok érte felelősséget, lehet, hogy változtattak rajta azóta.

Előzmény: nnkozar (420)
nnkozar Creative Commons License 2011.07.29 0 0 420

Igen elég sok dolgot megismertem ebben a pár napban.

Most jelen pillanatban ott tartok, hogy fel kellene tuningolnom a wiimet 4.1-es verzióra.

Viszont sajnos a wiihungary nem elérhető remélem megoldják a problémájukat.

Ha esetleg itt tud valaki segíteni abban, hogy miként tudom 4.1-esre felnyomni a wii-met akkor azt megköszönöm. Az biztos, hogy kell hozzá egy proram, de sajnos az sincs meg.

Előzmény: Lujza71 (419)
Lujza71 Creative Commons License 2011.07.28 0 0 419

olvasom jól szórakozol :) már olyan szavakat is ismersz amiről fogalmam sincs :)

 

remélem előbb utóbb eljuttok a végére :)

Előzmény: nnkozar (416)
koncsik Creative Commons License 2011.07.28 0 0 418

Lehet, hogy tök butaság, előre is bocs akkor: én úgy emlékszem, hogy a chippelt wii az írott DVD-ket viszi, nem a vinyóról lejátszást. A wiihungary-n található softmod leírás a megfelelő verziójú wii-n hibátlan a legtöbb esetben a hírek szerint. ;-)

KZoly Creative Commons License 2011.07.28 0 0 417

Sajna nekem eddig terjedt a tudományom.

Én okosítva vettem, nekem az USB loader az egyik csatorna, és azzal töltöm be a játékokat a vinyóról, amire az WBFS managerrel rakom. Eladó közölte hova lehet dugni a vinyót, én oda rakom.

USB loaderrel letöltettem a borítókat, SD-re mentette.

Előzmény: nnkozar (416)
nnkozar Creative Commons License 2011.07.28 0 0 416

Amit eddig csináltam:
Letöltöttem a WBFS Manager 3.0.1-et.
Megformáztam vele a vinyót, rátöltöttem a játékokat. (olyat, amit kiírás után a dvd-ről is beolvasott).
Letöltöttem az USB loadert, amit rámásoltam egy sd kártyára.
Rádugtam a vinyót a wii-re (a széléhez közelebb eső foglalatba) még indítás előtt.
A HomeBrew Channel-nél elindítottam az USB loadert viszont amikor a vinyóról kezdett volna olvasni ezt írta ki:
Device is not responding!
Make sure USB port 0 is used!
(The one nearest to the edge)
You can also try unplugging and plugging back the device, or just wait some more.

Kipróbáltam pedrive-al is, de arra is ugyanez a helyzet.
Letöltöttem a Neogrammát is, de arra sem olvassa be a vinyón lévő játékokat.

 

Megnéztem a kompatibilis listát, rajta van az enyém is.

Minden esetre írtam a wii hungaryra, de ha van még ötletetek akkor hálás lennék érte.

Előzmény: KZoly (415)
KZoly Creative Commons License 2011.07.28 0 0 415

És még akár az is lehet, hogy a vinyo nem kompatibilis. Van valahol a neten egy kompatibilitási lista.

Ezért is jobb az sd-vel próbálkozni.

Előzmény: nnkozar (411)
Lujza71 Creative Commons License 2011.07.28 0 0 414

Amit eddig csináltál nagyon karcsú a HB -t mindenféleképpen fel kell tenni a Wii megfelelő frissitéséhez valót.

 

Regisztrálj be a wiihungary-ra és a leirásoknál minden infó elérhető.

 

Nem egy nehéz dolog csak macerás , saját tapasztalat egy 1 G-ás pendrivevel probálkoz 1 játék legyen rajta pl PapirMario az minden gépen indul ,  mert kevésbé sérülékeny mint a wincsi ha valamit elrontasz és csak az alsó USB portba dugd a felső nem müködik !

 

 

 

 

 

Előzmény: nnkozar (411)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.07.28 0 0 413

Homebrew Channel van a gépeden?

Ez kell az usb loaderhez. Azt írtad, chippelt, elméletileg rátették, de ki tudja.

Csak találgatok, nem értek hozzá...

 

Előzmény: nnkozar (411)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.07.27 0 0 412

Szia!

 

Nekem ezt akkor írja, amikor simán nem látja a vinyót.

A wii hátulján két usb slot van, csak az egyikkel működik. Próbáld ki, hogy átdugod a másikba. :) ( http://www.modchip-wizard.com/images/wii-hdd/wii-usb.jpg )

 

Nálam még akkor is előjön, amikor nem pörög föl rendesen a vinyó, de nekem berhelt belső vincseszterem van. Először bedugom a vicsesztert, felpörög, csippant, utána kapcsolom be a wiit, ilyenkor megtalálja.

Ha rendesen feltetted a kártyára a loadert, és a formázás is oké volt, látnia kellene.

 

A játékokat ugye a wbfs-sel tetted fel, szabályosan?

Előzmény: nnkozar (411)
nnkozar Creative Commons License 2011.07.27 0 0 411

Szia dr. Lópici Gáspár!

 

Megcsináltam azt amit leírtál, megformáztam a vinyót a programmal, ráraktam egy pár játékot (amik a kiírt dvd-ken is működtek), az sd kártyára is rámásoltam az USBloadert.
Bedugtam mindent a wii-be, ki is írja, hogy konfigurálhato USB loader, Play from USB drive. Erre rányomok, majd a load-ra. ezután viszont hibát ír ki:
Device is not responding!
Make sure USB port 0 is used!
(The one nearest to the edge)
You can also try unplugging and plugging back the device, or just wait some more.

Valamit rosszul csináltam?

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (410)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.07.26 0 0 410

1. fel kell telepítened egy usb loadert a wiire

(nekem pl ez van: http://usbloadergx.koureio.net/downloads help van pl itt: http://www.wiihacks.com/general-homebrew-hack-issues/23490-help-how-install-usb-loader-gx-channel.html )

 

2. letöltöd a kompúteredre a wbfs managert

http://wbfsmanager.codeplex.com/ )

 

3. a wbfs managerrel megformázod a vincsesztered

 

4. a wbfs managerrel fel tudod tölteni a játékokat a vinyóra

(iso formátumban levő biztonsági mentések pl innen: http://www.wiiiso.com/ )

http://usbloadergx.koureio.net/downloads

 

Előzmény: nnkozar (409)
nnkozar Creative Commons License 2011.07.26 0 0 409

Szia Lujza71!

 

 

Vettem egy külső merevlemezt és teljesen megvagyok lőve,utána olvastam több helyen is,de semmi értelmes magyar leírás hogy hogyan tudom ráteni a merevlemezre a játékot,hogy a wii elinditsa ????

Mit kell tennem van egy üres merevlemezem 500Gb-tal és van egy Wii-m ami chippelt!

Szóval mit tegyek?

Várom segítő válaszod ! Köszönöm!

Előzmény: Lujza71 (407)
nnkozar Creative Commons License 2011.07.25 0 0 408

Szia Lujza71!

 

Köszönöm szépen a választ! Utánna olvasok.

Előzmény: Lujza71 (407)
Lujza71 Creative Commons License 2011.07.24 0 0 407

wiihungary-n próbálj meg tájékozódni

 

szerintem vagy frissítési probléma amit véletlenül ne orvosolj előtte olvas utána !

 

vagy fejhiba ami nagyon gyakori hiba okosított wiiknél ennek is vannak fokozatai az egyszerű tisztítástól a bonyolultabb fejcseréig

 

de mind a két variáció kiküszöböltető egy wincsis megoldással és még lemez se kell

 

olvas , tájékozódj milyen játékok nem indulnak ... stb.

 

elég régen nem foglalkoztam a témával de a wiihungary-n minden le van írva . 

Előzmény: nnkozar (406)
nnkozar Creative Commons License 2011.07.24 0 0 406

Sziasztok!

 

Szeretnék tanácsot kérni.

Vettem egy Wii-t, olvassa az írott lemezeket is.

Írtam ki én is egy pár játékot (verbatim dvd-re) viszont elég sok nem fut belőle.

Vagy nem tölti be, vagy ír egy 002-es hibakódot (vegyem ki a lemezt és kapcsoljam ki

a készüléket). Tudna valaki nekem tanácsot adni, hogy ha elrontok valamit akkor mi az?

Nem lehet valahogy a számítógépen leellenőrizni, hogy nem a játékkal van-e a probléma?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

Hajni

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.07.01 0 0 405

Csak annyit olvastam, hogy valamikor az idén jön.

 

Bekreppelt amúgy a fekete kontrollerem, amit kínából vettem kábé egy marék rizs áráért.

Két évig használtuk a pajtásaimmal, szóval abszolút megérte.

Előzmény: cinemazealot (400)
PapírVilla Creative Commons License 2011.07.01 0 0 404

Köszi.

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (403)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.06.30 0 0 403

Én az USB Loader GX-et használom. Ez nem választás kérdése volt, a boltban, ahol felrakták, ezt rakták fel. :)

Teljesen hiba nélkül működik.

 

A chipes kérdésedre nem tudom a választ, nekem nincs modchip benne, és sajnos nem értek hozzá. :(

Előzmény: PapírVilla (401)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.06.30 0 0 402

Én erről sajnos semmit...

Előzmény: cinemazealot (400)
PapírVilla Creative Commons License 2011.06.30 0 0 401

Szia!

Két kérdésem lenne:

1. USB Loaderből melyik a legjobb, PAL-os működő verzió?

2. WiiKey chipes géppel is működik?

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (397)
cinemazealot Creative Commons License 2011.06.28 0 0 400

Sziasztok!

 

Nincs okostelefonom, de végül engem is megkörnyékezett ez az Angry Birds őrület, ami manapság tapasztalható. Olvastam róla, hogy nemsokára megjelenik a játék konzolokra írt verziója is, ahol viszont már jóval összetettebb játékmenetről beszél a gyártó. Tud valaki erről valamit? Mire lehet nagyjából számítani?

 

Köszi!

Wiigyázzatok, le ne verjetek valamit! :)

Domi13 Creative Commons License 2011.06.25 0 0 399

Sziasztok!

 

Találtam egy qurka jó torrentoldalt! Itt van: http://torrent.eval.hu/bongeszes/jatekok/wii Itt minden wii játék megtalálható. Aki nem tudja hogy kell annak mondom hogy vagy lemezre lehet kiírni vagy pedig vinyóra wbfs fájllal. Ha kérdésed van írj! És jó szórakozást :))

Borosi Creative Commons License 2011.06.16 0 0 398

Eladó egy hibátlan állapotú Nintendo Wii Sportscsomag. A gép 2010. februári, kb. 30 órát volt használva. Módosított, viszi az írott játékokat. A szoftverszámot sajnos nem tudom, már becsomagolva várja gazdáját a gép.
A gépen megtalálható a Neogamma loader, ezzel indíthatóak a játékok. Amiket próbáltunk (10-12 játék) mindent vitt.


A csomag tartalmazza :
- Nintendo Wii (fehér)
- Kábelek, adapter, minden gyári papír, hálózati átalakító, szenzor (minden ami a bolti csomagban megtalálható)
- Wii remote (fehér) + nunchuk
- Nintendo Sports játék

Plusz:
- Wii remote (fekete)
- Wii Zapper + Link's crossbow training (Eredeti dobozában)
- Speedlink Racing Wheel (kormány autóversenyekhez , eredeti dobozában)
- Speedlink Pisztoly (doboza sajnos nincs)
- Dance Dance Revolution táncszönyeg (teljesen új, sosem volt használva)
- 75 Db backup játék mindenféle stílusban

A postai költség a vevőt terheli, csak utánvétel küldöm. E-mail ha érdekel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!