Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.09 0 0 4
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.27 0 0 3

Sziasztok!

 

Kérlek, hogy segítsetek nekem!

Kérdésem a következő: mennyiben járulhat hozzá az éves karbantartások hiánya ahhoz, hogy egy Buderus Logamax plus GBO42-14 kazán már 5-6 év alatt meghibásodik??

Történetem a következő:

Bérlőim választották ki a kazán típusát, márkáját, a Buderus Logamax plus GB042-14 kazánt, a 90.000.- forintos termosztátot, a tartozékokat. Én mindenre – bizalmam jeléül – rábólintottam. 

 Bérlőim kiköltözése után, kulcsátadáskor kihűlt házat találtunk. Kérdésemre a volt bérlőm azt állította, hogy még nem történt meg az éves karbantartása, ezért van hideg. Én ezt elhittem neki. Mivel a ház értelemszerűen nem maradhatott fűtés nélkül, hiszen a csövek szétfagytak volna, azonnal be kellett szereznem egy új kazánt. Ami meg is történt, kifizetnem nekem kellett.

Ekkor még nem jutott eszembe azon gondolkozni, hogy mióta is fűtetlen a ház.

Az ünnepek utáni első napon, január 4-én felhívtam a szervizt, és időpontot kértem a kazán éves karbantartására

2016. január 5-én délután fél háromkor meg is jelent a szakember, és kb. fél óra vizsgálódás után kijelentette, hogy a kazán hőcserélője és a tágulótartálya tönkrement, és ezen alkatrészek ára kb. 300.000 forint lenne, de még a csere után sem biztos, hogy működni fog a készülék.

Kérésemre újabb fél órán keresztül próbálgatta beindítani a készüléket.

Kérésemre elmondta, hogy emberi mulasztás, nevezetesen a karbantartás hiánya okozta a meghibásodást, aminek következtében a készülék tönkrement

Hálásan köszönöm a segítségeteket!

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.25 0 0 2

buderus kezelési használati utasítást kérésre küldök!

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.24 0 0 1
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.23 0 0 0
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.23 0 0 topiknyitó

TECHNIKAI SEGÍTSÉGNYÚJTÁS A CÉL.

KÉREM MELLŐZÜK A NAGYKÉPŰ LEKEZELŐ HOZZÁOSZLÁSOKAT.

a VÉLEMÉNY AZ NEM SEGÍT! TÉNYEK KELLENEK!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!