Keresés

Részletes keresés

Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 2024.06.22 -2 1 70048

Azt sem, hogy férfi.

Olyan Balog pispeknek nézel ki látatlanban.

 

https://rtl.hu/hirado/2024/06/21/iskoa-tanito-sokkolo-bantalmazas-kislany

Előzmény: kibicke78 (70047)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.22 -1 0 70047

Tehát azt sem, hogy nő lennék. 

Így azt is csak kamuzhattad. Mint a 80nál nagyobb IQdat, azt hogy tudsz sakkozni, stb. Ja meg a tavalyi felvételizőket.

 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (70044)
Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 2024.06.22 -2 0 70046

Mert anyagias vagy!

Menj lyanyom, mondj el három miatyankot, 7 rozsafuzert és 20x olvasd el ezt a fszpo kutyat itt lenn és többet ne vetkezzel!

Előzmény: Sir Pilla (70024)
Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 2024.06.22 -2 1 70045
Előzmény: kibicke78 (70043)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2024.06.22 -2 0 70044

Ugyan már. Azt írsz, amit akarsz, de bizonyítani sosem bizonyítottad egyiket sem. :P

Előzmény: kibicke78 (70043)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.22 0 0 70043

Férfi vagyok még mindig, te szenilis vénember. És történetesen focirajongó is vagyok.

 

Bár tök mindegy mit írok, holnapra úgyis elfelejted.

 

 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (70042)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2024.06.22 -2 0 70042

Majd ha megtaláltad - keresd még -, elnézést kérhetsz, kedves, már hervadó, ezért aztán kissé hisztis hölgyecske. :)

Előzmény: kibicke78 (70040)
Magasles 2 Creative Commons License 2024.06.22 -8 2 70041

A pedagógusok zöme nem tanítani szeretne, hanem baloldali kurmányt akar. 

 

Akkor végre, taníthatnak gendert a bevándorlók gyermekeinek. Eltöröltetik a rezsicsökkentést.

 

kell ennél boldogabb élet?

Előzmény: izéél (70020)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.22 -1 1 70040

Újfent micsoda riposzt. Azért ezzel a vívó Eb-n még ne indulj!

Hazug vagy és szenilis. Eddig ezeket bizonyítottad. Mást nem.

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (70037)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2024.06.22 -3 3 70039

Mit is szeretnének a pedagógusok? Radikális nyugdíjcsökkentést!

Áll 1más alatt a két topic cím, de ettől nem lesz több a fizetésük:DDDDD

Pöpec Ficsúr Creative Commons License 2024.06.22 -6 2 70038

Kiemelkedően nőttek a keresetek az oktatásban és az egészségügyben.

 

Nyolc hónapja töretlenül emelkednek a reálbérek

pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2024.06.21 -4 1 70037

Kerested? Ó! A pincédben az üvegek közt? No, ott valóban nem fogod megtalálni.

Előzmény: kibicke78 (70036)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.21 0 1 70036

(Jajj, bazzeg, te hoztad fel vicces példának az elektromos autókat, azt folytattam. Semmi köze nincs ténylegesen az elektromos autókhoz. De hát elfelejtetted ezt IS.)

 

Én miért nézzek utána? Két példát hoztál korábban, egyik se volt jó. Onnantól meg elkezdtél mutogatni, hogy keressek én. Kerestem, nincs! Te jössz bebizonyítani, hogy van.

A kiindulási kérdéssel majd azután foglalkozunk miután bebizonyítod az állításodat, vagy jön a mea culpa...

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (70035)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2024.06.21 -4 0 70035

Nem éppen. Nem vagy hajlandó utána nézni, viszont mivel sértegettél, mint már rég meg is írtam, nem vagyok hajlandó felvilágosítani téged.

 

Ráadásul továbbra is feleslegesen ugrálsz,

de a kiinduló kérdéssel nem foglalkozol: egyre gyengébb a felvételizők tudásszintje.

 

(Amúgy ott is meglehetős butaságokat írtál. Ahelyett, hogy utána néznél, mely valós, racionális okokból nem támogatják igazán - egyelőre még - az elektromos autókat.)

Előzmény: kibicke78 (70034)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.21 -1 1 70034

"Szenilis vénember", odaát válaszoltam neked focis ügyben. Nagyon vakon vagy. Ebben is. 

 

Te állítottál valamit, amit nem tudtál bizonyítani. És ne gyere mással, hogy honnan lehet kideríteni a szintet, (év eleji Zh-k, stb.). Te konkrétan felvételiről hantáztál. És ebből nem fogok engedni. Hazug vagy!!! 

A többi politikai maszlagot meg elfelejtheted. Úgyis mindig átugrom, szóval felesleges, és legalább kevesebbet kellene írni, a te korodban már ez is fontos. Úgyse emlékszel semmire már, ezt bizonyítja a rólam alkotott focis "emlékeid". 

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (70033)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2024.06.21 -4 0 70033

Kiscsillag, még mindig nem néztél utána sem annak, hogyan lehetett mégis személyes-felvételizni,

sem annak, honnan lehetett tudható egy egyetemi tanár számára közvetlen személyes tapasztalatból, hogy a felvételizők (egyetemre jelentkezők) tudásszintje milyen. Mondjuk a tudás iránti igény itt sosem volt meg benned (ettől persze matek témakörben, anno, lehet hogy volt, azt nem tudhatom ...), bármely fidesz-disznóságról esett is szó, sosem akartál még csak tudni sem róla, nem hogy utána nézz, s fejcsóválva megbizonyosodj, hogy de bizony. :P

 

No menj, s gyakorold a szurkolást, hogy vas. estére már legalább icipicit érts a focihoz!

Már persze azon felül, hogy bármi is van, "Hajrá Felcsút" ... :P

Előzmény: kibicke78 (70026)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.21 0 0 70032

Hajrá!

Előzmény: Sir Pilla (70031)
Sir Pilla Creative Commons License 2024.06.21 -4 0 70031

Ha a rendszernek az áll érdekében, hogy maradjak, akkor mindkettőnknek az az előnyös, ha elégedett vagyok, nem? :)

Előzmény: kibicke78 (70029)
Sir Pilla Creative Commons License 2024.06.21 -3 1 70030

Az előbb válaszoltam erre egy egy oldalasat, mire befejeztem, kidobott a rendszer, úgyhogy megpróbálom zanzásítva.

1. Hagyjuk már ezt a multizást! Annak sincs sok értelme, hogy a közalkalmazottakat hasonlítsuk a multikhoz, de még a közalkalmazottakhoz képest is jelentősen eltér a pedagógusok helyzete, szóval fölösleges hangulatkeltés ez az egész.

Én is dolgoztam multinál, tesóm, párom, exeim. A pedagógus korábban kezd, korábban végez, de azért napi 6 órát mindenképpen benn tölt, aztán este meg hétvégén folytatja. A multidolgozó később kezd, annyival később végez, de a menedzserszint alattiak ugyanúgy 8 órát tolnak. A tesóm (és a párjaim) soha nem mentek be dél előtt dolgozni, és éjfélkor is max. én robotoltam a családból, napközben viszont mindig volt idejük elmenni ügyeket intézni, ide-oda bolyongani, szaunába, Media Marktba stb. Szabadságot pedig akkor vett ki, amikor kedve szottyant.

Én még soha nem reszelgettem körmöt tanóra alatt, és a reggel kitöltött kávém rendre ott darvadozik fél 2-kor is az asztalomon, mert nem tudok két percnyi szünetet sem szakítani az elfogyasztására. Ez tipikus jelenség, nem csak az én problémám.

Ja, és a multihoz havi nettó négyszázért még sofőrt sem találtak, mert nem szuttyognak ennyiért.

És amikor az ingyen végzett túlórákról és helyettesítésekről beszéltem, nem is értették.

Szóval haggyukmán.

 

2. Ha követted a tanárpereket, olvashattad, hogy sokan bementek az órára közülük, csak mást csináltak, pl. próbáltak szalagavatóra, vagy leadták a helyettesítő kollégának a teljes anyagot stb. (nekem ez sokkal több meló mindig, mint ha személyesen tartanám meg az órát, szóval nem alábecsülendő). És mivel a fizut nem kapták meg ezekre az órákra, nem beszélhetünk arról, hogy semmit nem teljesítettek a felvett pénzért, mivel nem volt zsé. 

 

3. Az viszont számomra megdöbbentő, hogy sokak szerint teljesen elfogadható az a rendszer, ahol nem állhatsz ki a jogaidért,  ahol visszamenőlegesen hoznak rád vonatkozó törvényeket. Ha már a multiknál tartunk, vajon hányat kényszerítenek olyan munkaszerződés elfogadására, amin ez szerepel: nem mondjuk meg, mit és hogyan kell dolgoznod, és azt sem, mennyi lesz a fizetésed. De írd alá, különben kirúgatunk az egész szektorból, és soha többé nem tudsz elhelyezkedni.

(nem tudom, volt-e szó róla itt, hogy akik nem írták alá ősszel az új szerződést, nem tudnak visszatérni, mert a tankerületvezetők megtiltják a felvételüket, még abban az esetben is, ha kóros tanárhiány van az adott intézményben). Tényleg bosszútörvény ez, szó szerint.

Ja, és kinek jár 14. havi fizetés? Havi étkezési támogatás, Erzsébet-utalvány, nyelvtanulási támogatás, rekreációs utalvány meg mijatököm? Ja, nem pedagóguséknak, bocsi. És ki veszi meg saját pénzen is a munkaeszközét, amire nem jár semmiféle kompenzáció? 

Előzmény: 123ubul2 (69967)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.21 -1 0 70029

Ház ne költsél olyan sokat :)

 

Ejnye, támogatod ezt a rendszert. Az igazi ellenállók nem szolgálják ezt a pedagógus előmeneteli rendszert.

Előzmény: Sir Pilla (70028)
Sir Pilla Creative Commons License 2024.06.21 -3 0 70028

A legutóbbi még a benyára sem volt elég.

Beadtam a mesterit, lehet izgulni. :)

Előzmény: kibicke78 (70027)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.21 0 0 70027

Már megint? :)

Majd januártól! :)

Előzmény: Sir Pilla (70024)
kibicke78 Creative Commons License 2024.06.21 -1 0 70026

Fantasztikus...

Nem felvételiztél ezzel valahol tavaly? 

Mert akkor érteném, hogy színvonalcsökkenésnek értelmezték ezt.

 

Szmájli...

Előzmény: pozsonyi muflonlovas (70022)
Sir Pilla Creative Commons License 2024.06.21 -3 0 70025

Nincs az a pénz, amiért elmennék nevelőszülőnek, nem véletlen, hogy olyan gyakran cserélődnek. Amúgy valamilyen szinten büntetném azokat a szülőket, akiktől elveszik a gyerekeket.

Előzmény: Pöpec Ficsúr (69996)
Sir Pilla Creative Commons License 2024.06.21 -2 0 70024

Én több pénzt szeretnék.

Előzmény: izéél (70020)
steelus Creative Commons License 2024.06.21 -1 0 70023

Ezbazmeg, annyira végletesen agyatlan propaganda-hozzászólás volt, amihez még az 1 bit is kevés.

(értem én, hogy pénzért, de kérlek, engedd meg, hogy BROÁF!)

 

Előzmény: izéél (70020)
pozsonyi muflonlovas Creative Commons License 2024.06.21 -5 0 70022

Ugyan már! A Szíriuszi Felderítőflotta fürkészseniorja vagyok, s a tiednél értelmesebb és jobbindulatú létformák után kutatunk. No meg az legelsőként ideküldött Árpád kutatóhajónk nyomai után. A hajó feltört széfjét utoljára izéel bácsika csupa por bor és gombatáp pincéjében látta a leküldött detektor. Aztán belecsapott egy penészes narancsmotívummal csúfított húsvágó bárd, akinek a forgatója meglehetősen hamisan kornyikált. Az alkoholszondánk meg túlterhelődve jött vissza, így aztán nem tudott érdemi infót szolgáltatni a bennszülöttekről. :P

Előzmény: kibicke78 (70016)
qpid Creative Commons License 2024.06.21 -2 0 70021

ez igaz. lásd Budapest, ahol a balliberális jobboldali tanárok is már egy háborúpárti LMPtékú jelöltre szavaztak a békepárti jobboldali konzervatív keresztény jelölt (Grundtner) helyett.

Előzmény: izéél (70020)
izéél Creative Commons License 2024.06.21 -1 2 70020

A pedagógusok zöme nem tanítani szeretne, hanem baloldali kurmányt akar. 

Előzmény: Szórakozunk, szórakozunk (70019)
Szórakozunk, szórakozunk Creative Commons License 2024.06.20 -3 0 70019

Mit is szeretnének a pedagógusok?

 

TANíTANI!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!