Keresés

Részletes keresés

beegod Creative Commons License 2002.08.02 0 0 91
Mer attól büdösebb a szájuk

.... és könnyebben levakarják a sok kandúrt:-)

FLHM-M Creative Commons License 2002.08.02 0 0 90
Már megint nem itt vagyok. Erre a hülye progira mondtam. Ha hosszu ékezetü betüket irok nem mutatja meg az ékezet utáni szöveget, gondolom megtöri. Na és persze mindig elfelejtem, aztán meg szidom.
Előzmény: FLHM-M (89)
FLHM-M Creative Commons License 2002.08.02 0 0 89
Nem, dehogyis! Akkor már régen nem dohányoztam.

Spakli: cigi
orrodelé: hülyeség

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (88)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.08.02 0 0 88
Én csesztem ki Veled?
Egyébként mi az a spakli? És mi az az orrodelé?
:-))
Előzmény: FLHM-M (87)
FLHM-M Creative Commons License 2002.08.02 0 0 87
kiegészitésül:

3. Mindig hangsúlyozd: Köszi, de nem dohányzom!
4. Tegyél egy spaklit az orrodelé és amikor rá akarsz gyujtani, mondd azt, hogy ha már eddig kibirtam....

(hogy ez mindig kicseszik velem.... már unom... nem fogok többet a fórumokba irogatni....)

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (85)
FLHM-M Creative Commons License 2002.08.02 0 0 86
kiegészitésül:

3. Mindig hangsúlyozd: Köszi, de nem dohányzom!
4. Tegyél egy spaklit az orrodelé és amikor rá akarsz gyújtani, mondd azt, hogy ha már eddig kibirtam....

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (85)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.08.02 0 0 85
nálunk járja egy mondás, miszerint az a nő, aki dohányzik, az orális szexet is ad.
Vélemény?

Nálunk nem járja ilyen mondás, és nem is tudom, hogy általánosságban mennyire igaz, de az egyik haveromnak volt egyszer egy barátnője, aki saját bevallása szerint azért dohányzott, mert az Nála valamiféle orálisszex-pótlék volt.

Előzmény: Gentleman Looser (63)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.08.02 0 0 84
Ha nem okoz örömet, akkor ne szívd! Olyan meg nincs, hogy valaki nem tudja abbahagyni.
Így lehet leszokni a dohányzásról, két pontban:

1. Soha ne vegyél cigit!
2. Ha megkínálnak, ne fogadd el, mondd, hogy nem dohányzol!

Ilyen egyszerű!
Ha hiányérzeted van, szopogass mentolos cukorkát, attól nem leszel büdös!

Előzmény: Szvetlána (32)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.02 0 0 83
Van egy huszadrangú kis légitársaság az USA-ban, akik 2X fizettetik meg a jegyet a túlsúlyosokkal :-)
És tudod mit? Ha egy dagadék hájgombóc a nyakadba szuszog, a metrón két helyet foglal és még a lábait sem bírja osszecsukni az ugyanolyan bosszantó.
Előzmény: Bastardo (59)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.02 0 0 82
de ILYET nem láttam

Attól, hogy te valamit még nem láttál, attól az létezik.

Lehet, hogy nem fordultam meg a megfelelő helyen

Valószínű, mert tudod én clocharde vagyok, és ezért van ilyen szokásom, meg elég ocsmányul is nézek ki, sajnos......

Előzmény: kicsi_tig (71)
Hibiscus Creative Commons License 2002.08.02 0 0 81
Ahogy mondod.
Sőt, nekem kell a duma, de elég, ha rágyújt egy bagóra... :)
Előzmény: mrwin (77)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.02 0 0 80
Én nem mulasztottam el megjegyezni, hogy az un. mosolyszünet alatt kapott rá - é. nem is találkozott velem - de mint igazi vérbeli antinikotinista elmulasztottad ezt a nüasznyi eltérést figyelembe venni, hogy újfent megszólhass egy-két bagóst.
Előzmény: Bastardo (79)
Bastardo Creative Commons License 2002.08.02 0 0 79
rossz irányba befolyásoltad, reklamációnak kevés helye van. ha nem bagzol, ő sem szokik rá. Az más kérdés, hogy az ilyen illető akaratgyenge, tehát már az első napon exségre van ítélve.
Előzmény: Törölt nick (76)
mrwin Creative Commons License 2002.08.02 0 0 78
de az vagy.
Előzmény: Törölt nick (76)
mrwin Creative Commons License 2002.08.02 0 0 77
azért ez jó dolog,
nálad nem kell a duma.
elég ha rágyújt egy bagóra.
Előzmény: Hibiscus (75)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.02 0 0 76
Gyengus téma, gyenge hsz. :-)
Van egy exem. Mikor megismertem nem dohányzott, én igen és ezt pontosan tudta. Eleresztette ua. a szöveget amit ilyenkor szoktak: nem akarlak megváltoztatni stb. rendes kiscsaj voltam, nem dohányoztam a jelenlétében még szabadtéren sem, sőt mielőtt találkoztunk órákkal azelőtt sem. Történ aztán, hogy rövidke mosolyszünet következett be, mialatt rákapott az ízére, és elkezdett dohányoz(gat)ni megjegyzem jobb fej is lett egy kicsit - eleinte - aztán ahogy telt múlt az idő egyre nagyobb bagós lett. Nálam sokkkkkal nagyobb. A végére veszekedésbe torkolló vitáink voltak arról, hogy ne bagózzon be a hálószobánkba lefekvés előtt, hogy ne gyújtson rá a kocsiban mikor két dohányos ül csak benne - mi ketten - és három nem dohányzó, miért akar dohányzó kocsiba ülni a vonaton... ecetet rá, ecetet rá. Szóval a nagy antinikotinista igencsak megbukott a tolerancia vizsgán.
Amúgy kilógok a sorból; én egy olyan dohányos vagyok, aki még nem is jó nő :-)
Előzmény: kicsi_tig (73)
Hibiscus Creative Commons License 2002.08.02 0 0 75
Teljesen ugyanígy gondolkodom - női oldalról.

Ezért én már a topik címét sem értettem, mert számomra egy pasi például már nem lehet jó, ha dohányzik.
Nem csak attól lehet jó egy pasi, hogy izmos, magas, csábító mosolyú, szépszemű, jóseggű (asszem, ezek az általánosan elfogadott külsőleges 'jópasi' ismérvek /bár egyik sem, és együtt sem kizárólagosan fontosak/) - hanem például attól, hogy mi jön le róla.
Ha cigizik- számomra elveszíti minden férfias vonzerejét, mindentől függetlenül megszűnik jópasinak lenni a továbbiakban.

Előzmény: tótumfaktum (31)
Bastardo Creative Commons License 2002.08.02 0 0 74
fején találtad a szöget
Előzmény: Szvetlána (66)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.02 0 0 73
Hmmm! No és a hsz-od se piskóta!
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.02 0 0 72
Hmmm! Ez aztán a téma!
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.02 0 0 71
Olvass is néha, ne csak bámuld a monitort üveges szemekkel.
1 db férfi társaságában 1 db nő, ahol a ffi nem dohányzik. Lehet, hogy nem fordultam meg a megfelelő helyen - jah, még lehet a kanyarban vagyok - de ILYET nem láttam.
Előzmény: Törölt nick (69)
lajhár Creative Commons License 2002.08.01 0 0 70
Na látod, ez most nem csak hogy értelmes volt, de még igaz is. ;-)
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.01 0 0 69
De pl. én soha nem láttam olyan lányt, aki egy férfi társaságában dohányzott volna.

Ez már a múlt század elején sem volt igaz. Esetleg kétszázzal ezelőtt. De akkor kicsapódtál a kanyarban.

Előzmény: kicsi_tig (11)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.01 0 0 68
Ez az érdekes, hogy sportol mint az állat és kb annyit eszik mint a kolibri. Igenn, pszichológiai eset..... :)
Előzmény: Szvetlána (65)
Szvetlána Creative Commons License 2002.08.01 0 0 66
"Szerintem az egész úgy ahogy van felesleges"

Ezt magára a dohányzásra értetted?

Előzmény: Bastardo (60)
Szvetlána Creative Commons License 2002.08.01 0 0 65
A lényeg ugyanaz!:)

Hát, a barátnőd pszichológiai eset! A sportot nem ismeri?

Előzmény: kicsi_tig (50)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.08.01 0 0 64
G.L:
"Az hogy az első komoly pasi dohányzott, eleve cáfolandó. Sose cigiztem, ez kizár mindjárt vagy két TUCAT szüzet :-D
Just kidding, sose kezdetem szűzzel meg olyannal akinek én lettem volna az első komoly."

Ezzel megcáfoltad magad :o)

Egyébként valóban iceride fogalmazta meg eddig a legjobban a dolgot!

"az a nő, aki dohányzik, az orális szexet is ad"
- Miért? Létezik, aki nem ad???

Előzmény: Gentleman Looser (63)
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.08.01 0 0 63
Barátom, már megint kötözködsz velem? :-) Természetesen nem rendszabályoztam meg én senkit se, egyszerűn tudták, hogy nem szeretem és nem csinálták. Nem volt regula. Sőt még kérnem sem kellett. Mi több, kértek bocsánatot vagy megkérdezték, hogy nem bánom-e! Ez igazán hizelgő volt :-) Tudod, általánosságban bevált nekem, hogy ha valami nem teccik, akkor nem regulázok, hanem (le)lépek. Megszokok vagy megszökök. Ez általáan hatásosabb hozzáállás, mint a parancsolgatás. Arról nem is beszélve, hogyha fiygelünk egymásra és kompromisszum van, akkor ez igazán nem gond. (És nem csak a dohányzásról van szó).

johnny
Az hogy az első komoly pasi dohányzott, eleve cáfolandó. Sose cigiztem, ez kizár mindjárt vagy két TUCAT szüzet :-D
Just kidding, sose kezdetem szűzzel meg olyannal akinek én lettem volna az első komoly. Az utóbbi időszakban meg aztán nem is kezdhetnék, a nagy (orrú :-) testvér figyel engem, nemc csajozhatok!

Dohányzó srác = férfi? Na ja, általánosban meg a szakmunkásban. Nálam a sohányzó srác/lány nem volt egyenlő már akkor sem a felnőttel.

iceride: stimmt, szerintem is ilyen tinikori "legyünk jó csajok, meg menő felnőttesek" viselkedésből hozták magukkal. Az ivászat is hasonló, meg a káromkodás. Borzasztó ránézni a mai tinicsűrhére (én is ilyen voltam biztos). Cigi, sör, meg nagy pofájuskodás - általában ezekről. Főleg a fiuknál. A reklámok is hibásak: nézzétek meg a cigireklámokat, mind azt sugározza, hogy ettől leszel felnőtt, szabad, király, férfi, igazi nő. Marlboro man. A legviccesebb azonban az a cigi, ami a jó izével hirdeti magát...he? Most már azért próbálkoznak a kis nikotin tartalmú light ultra vackokkal, hátha ezzel hatnak.

Dehogy én is kérdezzek: nálunk járja egy mondás, miszerint az a nő, aki dohányzik, az orális szexet is ad. Vélemény? Saját tapasztalatom alátámasztja, mivel mindegyik csinálta, tehát még a két nemdohányzó is.

Előzmény: Törölt nick (9)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.08.01 0 0 62
Jó étvágyat!

Én előbb megyek a mélygarázsba, a Jagcsimban felejtettem a menzabérletem :D

Előzmény: kicsi_tig (61)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.01 0 0 61
semmi... asszem elhúzok kajálni, mert akkora badarságokat mondok, hogy - áhh, semmi, megyek L
Előzmény: Cuvi (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!