Keresés

Részletes keresés

DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4189
Hali !

Nos erre a tasakokra esetleg lehet egy felajánlásom. Nálunk itt a melóhelyen néha szoktunk használni ilyeneket, úgyhogy esetleg egy napra kölcsönkérhetek pár darabot.
Vélemény ??

DB

Előzmény: sanzi (4188)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4188
BAHH
Én is ismerek ám 1 pár embert :-)))
Gondolkoztam az iszoldáról, de akkor lehet, hogy a végén csak 4 ember jön??? :-))))

BÁTYÓ
Kb. menyibe kerülhet 1 ilyen műanyag tasak???

Bahh Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4187
Sanzi

en negy embert mar megismerek, ugyhogy mar csak 16-ot kell megjegyeznem:-))
Mi lenne, ha mindenki kuldene magarol kepet? :-)) Az iszoldaba barmikor be lehet kuldeni es ott mindenki megnezhetne akire kivancsi:-)

Előzmény: sanzi (4181)
bátyó Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4186
Azt hiszem a sima, műanyag tasakos kitűző megfelelő (amilyet a hivatalos helyeken, komoly személyek hordanak a ruhára tűzve jeles eseményekkor, hogy beengedjék őket a svédasztalhoz).
Arra ráfér a nickname nagybetűkkel.
Előzmény: sanzi (4185)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4185
Jajajaj
Félre értettél :-))))
De az 5let jó.

Ez itten a pontosítás helye: Nem, ismétlem nem pont olyanra gondoltam, hanem csak hasonlattal éltem volt.

Előzmény: DoubleBack (4184)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4184
Nem rossz.
De akkor felragasztjuk a homlokunkra, és menet közben számháborúzunk ?? :)))

DB

Előzmény: sanzi (4183)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4183
5 let:

Mi van akkor, ha mindenki számára csinálunk egy számháborúból is ismert táblát???? Mondjuk névvel számmal ellátva???

Szponzort kéne találni :-(((

DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4182
Jaj, bocsi, erre tényleg nem gondoltam még.
De dolgozzunk a problémán, elvégre még van vagy két hónapunk.

DB

Előzmény: sanzi (4181)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4181
John Zero

A tábla OK. Megcsinálom.
Nem az a gond, hanem az, hogy mondjuk én nem tudom, hogy te hogy nézel ki, és akkor ha megakarlak szólítani akkor mit mondjak??? Hé csávó há te ki vagy??? :-))))
Elég kevés ember van aki képes rögtön memorizálni mondjuk 20 nevet + arcot. Vagy csak én vagyok alulfejlett???

Az idő pedig attól függ mikor érkeznek be a vonatok.

Előzmény: DoubleBack (4180)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4180
Hali !

Szóval Batthyány tér: rulez.
Már csak az időpontot kellene megbeszélni.
Illetve, hogy hogy ismerjük meg egymát. Ez tényleg fogas kérdés.
Sanzi, mi lenne, ha kiírnád valami nagyobb papírra, hogy Index.hu, Kerékpáros Topic 2.0
És ezzel várnál minket, tudod, mint a reptéren. :)))

DB

Előzmény: sanzi (4179)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4179
John Zero

Én 3 találka pontra gondoltam, vagyis Déli PU, Moszkva tér, Batthyányi tér. De talán a Batthyányi tér a nyerőbb azon okból kifolyólag amit mondtál + a HÉV végállomás is ottan van. Vagyis ha valaki csak azért jön hogy megmutassa magát vagy a biciklijét elteker a Batthyányi térig és utána Hévvel előre megy :-)))).

Szóval találka hely Batthyányi tér.

Előzmény: John Zero (4178)
John Zero Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4178
sanzi:
Talalkozopontra javaslataim vannak.

Talan a legjobb a Battyhyanyi ter lenne, ott a dunaparton, ahol feljon a mozgolepcso a hevtol. Ez azert jo, mert van aki del-Budarol vagy del-Pestrol jon, igy neki közelebb van. A masik lehet a Margit hid, Budai oldal, ott a ahol a 17-es villamos korbefordul (mar csak fordulT asszem ;) Az pedig azoknak jo akik pestrol a koruton jonnek ki.

A biciklim tenyleg nem hegyre valo, de toltam en mar felfele Lajosforras fele, a tul meredek reszeken ;)

Előzmény: sanzi (4170)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4177
Bátyó
Másik gépem voltam, és nem jutott eszembe a sanzihoz társított belépési kód.
Előzmény: bátyó (4176)
bátyó Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4176
sanzi - sanzy
Haggyad mán abba a kaméleonkodást mer nem bírlak követni. :-)
Előzmény: sanzy (4173)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4175
1 picit darabos vagyok máma. Volt 1 kérdésem Bp. térképpel kapcsolatban, de válasz nincs ezért kérdés: Ha én beszkennelem Bp. azon részét ami minket érdekel, valaki fel tud nekem ajánlani helyet a honlapján??? (semmi jogot nem sértenék ezzel???) Ügyvédi költség nincs nálam betervezve :-)))

MÁS
Gondolkoztam, és nincs még 5-letem hogy ismerjük meg egymást??? Tudom mindenki bicajjal lesz :-)))

Bátyó
Nem kételkedem abban hogy odatalálsz, (hová még nem tom???) csak gondoltam hogy azé jobb érzés, ha valaki várja az embert. Na majd visszatérünk erre a kérdésre. Nem adom fel. Jaj tényleg ne gondolj semmi rosszra :-)))) SCOTT tri kormány toldalékosok fogjunk össze :-)))

bátyó Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4174
sanzi
A találkozó miattam is lehet bárhol.
Biztosan oda tudok keveregni.
Előzmény: sanzi (4164)
sanzy Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4173
BAHH
100%???? Nem sok az 1 picit??? :-))))
Különben mit tud, az a felni??? Talán főzni is tud? :-)))

FREE
Ne légy má ilyen :-(((
Tutira jó idő lesz.

Bátyó
Szerintem Bad-el meg tudod beszélni a pedál ügyet, és amikor itten leszel akkor meg felszereljük.

Már kérdeztem, de megkérdem még 1-szer. Van valakinek megbízható információ forrása az időjárás tekintetében???

Freelance Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4172
Na vegre sikerult belepnem. A lenyeg, ha az ido jo szamithattok ram is. Ha meg nem, megyek hevvel vagy busszal. Tehat talakozunk marcius 25-en.
Előzmény: Bahh (4171)
Bahh Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4171
Sanzi

en minimum 100% aszfaltot szeretnek!!! Lattam nagyon szep uj felniket ugyan 9000 frankert, de most inkabb nem akarom lecserelni:-))))

Előzmény: sanzi (4170)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4170
Mindenki

Van a netten valahol Bp. kerékpáros térkép???

Tom2
Az útvonalat még átbeszéljük, de szerintem inkább aszfalt lesz. Legalább 90%, mert sokan vannak verseny bringával, trekkingel stb…
Azért kéne egy térkép, hogy végig tudjuk mazsolázni merre menjünk. Én a római partot pártolom, de tavaly már nagyon ramaty állapotban volt. Az én hibridem is nagyon szenvedett szegény :-(((

Tom2 Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4169
Sanzi,

a találkozó helyét illetően, részemről mindegy hogy hol Bp.-en belül, csak ne legyen 8 előtt. Az úthoz meg annyit : a rekum nem igen szereti a terepet, így ha lehet aszfaltra tervezzétek az irányt.

üdv.
Tom2

Előzmény: sanzi (4164)
turabolond Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4168
sziasztok,

A 15 és a 25 is jó, de ha tudtok küldjetek még mailt a biztonság kedvéért.

jószeren
cst.

Bahh Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4167
Joi reggelt mindenkinek!

Sanzi, nekem mindegy hol talalkozunk. Legrosszabb esetben valahol Obudan osszefutunk, mert a kolcsonbiciklim (a regi gepem) ott van, ha az enyemet nem tudnam hazavinni.(repulo esten).

Előzmény: sanzi (4164)
bátyó Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4166
Hát, szar az idő. És még a Balaton jegén sem lehet kerekezni. :-()

sanzi
A 10 fok az nálad micsoda? Nekem már qrva nagy emelkedő.
Hőmérsékletben ez az átlag vagy a maximum? Nem mindegy. Átlagban még elmegy. Bár, amikor fél hatkor vonatra kell ülnöm, az meglehetősen kellemetlen hideget jelent. Nagykabátban meg nem lehet tekerni. Majd valahogy megoldom.
A pedálommal meg az a baj, hogy ócsak műanyag, és már egy kicsit el van repedve, lassan kijön a csapágy is. Errefelé meg nem találtam megfelelőt. Veszprémbe kellene megnéznem, de ahhoz meg jó idő és meleg kell, hogy el tudjak tekerni oda.

0 Johnny
Ne aggódj. A dombokat én sem bírom. Azt meghagyjuk a profiknak, és akinek 20/36-os az áttétele. Viszont úgy tűnik hogy én leszek a kakukktojás, mert se nem monti se nem országúti a gépem. Hanem szobabicikli. Pontosabban lakásban tartott terkking. Azért kereke van, és így gurul. :-)
Aztán mi sem vagyunk fene nagy szakértők technikai témában, de néha jó tanácsokra is lehet lelni. Nyugodtan szólj hozzá bármihez. Volt már olyan, hogy egy 5 éves gyerkőc mondott olyan megoldást, ami nekem a diplomáimmal hátam mögött eszmbe sem jutott az egyszerűsége miatt.

Free
Ne tökölj, csapj bele. A tempó miatt ne aggódj, többen leszünk úgyis, akik ráérősen tekernek majd. A többiek meg hozzánk igazodnak.

Alexa30
Az önreklámot nem szeretjük, de ha bringás vagy, és ezt ki is nyilvánítod ebben a topikban, akkor megbocsátunk.

ily, kivi, kami
Nagymenőknek valmit ki kéne találni. Mondjuk kössük össze egy rúddal a pedáljukat, mint a gőzmozdonynál. Egy monti és egy országúti esetén ez érdekes hatást kelt. :-)

DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4165
Köszi az infót.
Én is március 25-re szavazok, a találkahely pedig az én szempontomból mindegy, feltéve, ha nem reggel 7-kor van és mondjuk Békáson :)
Illetve lehet Békáson csak kissé emberibb időpontban :)

DB

Előzmény: sanzi (4164)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4164
Jó reggelt mindenkinek!!!

Úgy látom, kezd a gyarapodni a társaság :-))))

Kamitól most kaptam egy sms-t. Éppen a francia hótakarót koptatja (szegény). Mindenkit vacogva melegen üdvözöl.

Na szóval megpróbálom összefoglalni a történéseket:

Eddigi eredmények:
1/ március 04. - 05 szavazat (Kivi, Stoki, E-cet, Kétkerekes, Neptancos),
2/ március 15. - 04 szavazat (Kivi, Stoki, Kétkerekes, Neptancos),
3/ március 25. - 13 szavazat (Bahh, Bátyó, Berger, E-cet, Freelance, John Zero, Kétkerekes, Kivi, Neptancos, Robin, Sanzi Stoki, Tom2)

Hol találkozzunk függ a következő versenyzőktől: Bahh, Bátyó, Tom2.

Double Back

A következőről van itten szó:

1. Március 4. Szentendre és környéke*
2. Március 15. VBB (Isaszeg)
3. Március 25. Szentendre és környéke*
* A környéke azt jelenti, hogy a társaságtól függ. Vagyis lehet hogy eltekerünk ahogy Stoki javasolta :-))) pap rétre is.

DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4163
Hali mindenki !

Elég régen nem olvastam a topicot :(, de kaptam egy mailt.
A túrára én is szívesen elmennék, csak homályosítson fel valaki, hogy mikor, hol, hová, mert egy kissé elmaradtam mindenben :(.

Előre is köszi

DB

berger Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4162
Én is a márc. 25-re szavazok, bár lehet, hogy majd csak Szentendrén találkozunk, mert szembol jövök (én is vidéki vagyok ugyanis). Mellesleg, ha adhatok egy tanácsot, egyezzetek meg abban is, hogy melyik pályaudvar elott érdemes várakozni:)
Oszt még abban is meg lehet egyezni - mongyuk -, hogy minden hónap utolsó szombattya a Topic-túra napja, pl. Oszt Sanzi Mester körbe emilezik, hogy honnan és merre. (Bocsi sanzi, ohgy így felajánlom a szolgálataidat, de tudod, hogy van ez, aki már tett valamit egyszer önként, attól ez a késobbiekben már elvárt:))
ilyr Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4161
kivi!

En speciell orszagutival lettem 120., de az volt az elso versenyem es en mar annak is orultem akkor, hogy 30-as atlag felett mentem... :)) Azert remelem iden ennel en is elobb fogok vegezni... Amugy neztem az idoket es ha tenyleg 31 perc korulit mentel montival, akkor az azert nem semmi...

Előzmény: kivi (4139)
John Zero Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4160
sanzi:
"Legalább azt mondhattad volna, hogy elfoglalt voltál stb. De ne azt hogy ?Mar el is felejtettem ezt a topicot? :-((( "

Hat azert sullyedt le a topic, mert elfoglalt voltam, aztan elfelejtettem ;) Amugy meg telen nem csoda, hogy visszaesik egy biciklistopic forgalma ;)

Engem igazabol akkor kezdett el kevesbe erdekelni a topic, amikor atvaltott a tema nagyon technikaiba, en meg ugye amator biciklis vagyok inkabb ;))
Legyen ket kereke meg sebvaltoja, aztan csako'

De hogy most Shimano 5k34a vagy Akarmi 2100 valto van rajta, es melyik a jobb, az mar valahogy nem fog meg ;)

Bocs, nem akartam megbantani senkit!
Es varom a bicikliturat!

Előzmény: sanzi (4138)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!