Keresés

Részletes keresés

Robin Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4208
Valahol van egy emil - otthon megnézem
Előzmény: stoki (4207)
stoki Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4207
Mozar ella-t viszont jó, hogy említed...NEm tudsz valamit kavarni...??? TE már voltál vele turcsizni, ha jól emlékszem.
Előzmény: Robin (4206)
Robin Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4206
csak azért kérdeztem, mert a lányokat hiányolod - és ő is sokáig köztünk volt. Mozar Ella is eltünt nagyon, de lehet hogy csak a tavaszt várja ő is.

Valaki azt emlegette nem sokkal ez előtt, hogy leült a topic és sűllyedt is azért maradt el, én nem vettem észre, pedig meglehetős gyakran jelen vagyok...

Előzmény: stoki (4205)
stoki Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4205
Wildpig dógozik, mint az állat...Pont ma gondoltam én is arra, hogy valahogy beszervezem...MEgpróbálom...

Tudod Arabella addigra nagyon gömbölyű lesz, de lehet, hogy addigra pont leenged. Mindegy így vagy úgy, semmiképpen sem megy a dolog.:)))

Előzmény: Robin (4204)
Robin Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4204
igen rá gondoltam, no és wildpigről van valami hirünk?
A terepszínen könnyű segíteni, egy fehér poló a tetejére :)

Arabellát nem invitálod meg? :)))

Előzmény: stoki (4203)
stoki Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4203
MOza rella...??? Tényleg egy harmadik nő tesóóó...

A kimosható filc nem biztos, hogy nekem jó ötlet, mert valószínűleg terepszínű felsőbe fogok pompázni...:))))

Előzmény: Robin (4202)
Robin Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4202
a nevek megjelenítéshez a legjobb egy kimosható textilfilc lenne, mert az a köv. mosásnál maradéktalanul eltűnik, és talán ez a legolcsóbb megoldás is, sőt előre és hátra is fel lehet írni a nicket.
egy kicsit otthon vagyok a Margit híd - Árpád hid - Római part - Békásmegyer - Szentendre - Leányfalu - Tahitótfalu útvonalon, esetleg segíthetek az útválasztásban, de igazán jó aszfaltra nem lehet mindenütt számítani - gondoljatok csak a Fő téri macskakövekre, amit azért el lehet kerülni, de Csillaghegyen át vezető utak mind csapnivalóak, viszont a forgalmas Szentendreit nem vállalom (meg tilos is). Van itt köztünk más is aki gyakran jár arra.

Sanzi,
kapott a Dunakesziről bringázó topic-társunk is mailt? hirtelen nem emlékszem a nevére, de mindjárt megnézem

stoki Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4201
DB
Milyen egy idétlen sárvédő...???:)
...a többit értem...:)))
Előzmény: DoubleBack (4200)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4200
:)))))

Ejnye,ejnye...
Akkor egy kakkuktojás bejelentkezik stokihoz (virtuális)pofavizitre.
eszköz: Magellán Polaris, piros RST 381-es telóval. + idétlen sárvédőkkel
tag: szemüveg, rövid göndör haj, 1m 80-ról szemlélem a világot.

DB

Előzmény: stoki (4199)
stoki Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4199
Persze bocs, akiket kihagytam, de hirtelen ennyi kakukktojás jutott az eszembe.
Előzmény: stoki (4198)
stoki Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4198
Szerintem már annyit írtunk a bringákról, hogy a biciklikről felismeri az ember a másikat SZERINTEM. A két leányzót biztosan felismerem, (ha más nem majd marokra veszem Free domborulatát, hiszen a méret meg a viszonyítás már megvan...:))))
Csak akkor esek pofára, ha valaki másnak fogdosom...:)))

BAhh, tom2, sanzi-t, azaz téged már 2 kilométerről felismerlek, rob19 se hiszem, hogy probléma, kamit a bringájáról úgyszintén (de lehet, hogy együtt jövünk:), bár moga még nem jelentkezett, de ő is rajta van virtuálisan a listán. Nekem még kiwi, ilyr, néptáncos, turabolond, berger, a rendszergazda és sajnos bátyó a kakukktojás (bátyóval, addig összeakaszkodok), de számít ??? . HA egybe van a társaság, puszi, kezezés és rögtön kiderül ki-kicsoda és mér van ott...

Felőlem mehet ez a kitűzős technika, de majdnem biztos, hogy elhagyom.

Előzmény: sanzi (4197)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4197
Ajaj
Hülyülök itten. De publikusan??? :-)))
Vagy nem olvassátok a hozzászólásokat???

Biztos vagyok abban, hogy a Batthyányi téren megtaláljuk egymást. Nem ez a problémám. Hanem az, hogy nem tudom ki az a STOKI pld.
De lehet, hogy én vagyok problémás???

Stoki
A pályaudvarokat pedig esetleg feloszthatjuk??? :-)))
De a Batyira szerintem is mindenki odatalál.

stoki Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4196
Na gyerekek látom kevertek...

Szerintem nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni. MEgbeszéljük, hogy mindenki fogjon egy fehér szigetelő szalagot és a két, vagy az egyik kerék két szomszédos küllőjét ragassza össze. Így nem olyan feltünően, de valahogy mégis észre lehet venni a másikat, csak "alá kell nézni". MAjd ezt a gusztustalan technikát a célponton leszedjük (akkor már remélhetőleg együtt leszünk)

BAhh
A 100 % aszfaltot nem lehet garantálni, mert nálunk amire azt mondják, hogy aszfalt az se aszfalt. Én többek között azért voksoltam a monti mellett...

Aki aggódik és nem ismeri...
Ez a pap rétes, Szentendrés terület olyan gyenge, hogy még egy camping cangával is meg lehet csinálni. (Egyébként lehet, hogy a montit otthon hagyom és a nagyfater felújított parasztbringájával jövök:))...)
Szóval ne rettegjetek, mert a túra egyáltalán nem veszélyes, se a tempo, se a terep nem lesz kemény. Ha meg annak tűnik, akkor variálunk.

Ha esetleg van olyan "vidéki", aki nem találna oda a Battyira (mert szerintem is ez az egyik legjobb taláka hely) én szívesem vállalom, hogy körberohanok a pályaudvarokon és felszedem őket.
Azért a "ha", mert nekem sok olyan vidéki ismerősőm van, aki jobban ismeri Budapestet, mint jó magam.:)))

Előzmény: kivi (4191)
John Zero Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4195
sanzi:
Egy ilyen kituzo 60-80 Ft korul van azt hiszem. De regebben vettem mar, igy ez csak homalyos emlek ;)

Szoval azert nem filleres aru. Ha valaki tud kolcson szerezni, az viszont jo.

Előzmény: sanzi (4188)
Tom2 Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4194
Térképpel kapcsolatban:

nem bringás, de kezdetnek megfelelhet.

http://www.fsz.bme.hu/hungary/budapest/cgi-bin/search

sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4193
Double Back
Mi az hogy!!!! Persze hogy szuper!!!!! A méreteket majd add közzé és mindenki csinálhat magának megfelelőt (a betevőre gondolok). Ha valaki nem tudna akkor szól és megoldjuk.

Kivi
Ejnye. Nem vagy figyelmes. :-))))

Bahh
Ismerlek ám :-))) és tudom hogy hol találhatlak.

Messze :-)))

Bahh Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4192
DB

Most latom, hogy ilyen tasak nekem mar jopar honapja itt log az oldalamon, ugyhogy nekem nem kell:-) Csak a ceges kartyamat cserelem ki egy Sanzi feliratra:-))

Előzmény: DoubleBack (4189)
kivi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4191
sanzi,
A Batthyány tér szerintem is jó lenne. Mondjuk, nekem a Déli pu. is rulez, mert csak kilépek a kapun, és ott vagyok! :)))
Megismerés: nem valószínű, hogy több különböző bringás banda is épp ott, épp akkor meetingel! Ha meg mégis, akkor nyugodtan oda lehet menni, megkérdezni őket. A bringások még ismeretlenül is barátságosak egymással, senki nem fog lecsapni "utcán nem ismerkedek!" szöveggel! :)))
bátyó Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4190
Gőzöm sincs. Eddig én mindig úgy kaptam ezeket a tartókat.

Ügyesebb kezűek készíthetnek is ilyet (az én képességeimet már meghaladja). Kell egy műanyag irattartó (valamikor genotermának nevezték), aminek annak a sarkából kell kivágni egy darabot, aminek két oldal van összehegesztve. A méretrevágás után két luk bele. min keresztül át lehet fűzni a biztostűt és kész. Az utolsó előtti fázis a belevaló papír beszabása és megírása, majd a legvégén a feltűzés. :-)

Előzmény: sanzi (4188)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4189
Hali !

Nos erre a tasakokra esetleg lehet egy felajánlásom. Nálunk itt a melóhelyen néha szoktunk használni ilyeneket, úgyhogy esetleg egy napra kölcsönkérhetek pár darabot.
Vélemény ??

DB

Előzmény: sanzi (4188)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4188
BAHH
Én is ismerek ám 1 pár embert :-)))
Gondolkoztam az iszoldáról, de akkor lehet, hogy a végén csak 4 ember jön??? :-))))

BÁTYÓ
Kb. menyibe kerülhet 1 ilyen műanyag tasak???

Bahh Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4187
Sanzi

en negy embert mar megismerek, ugyhogy mar csak 16-ot kell megjegyeznem:-))
Mi lenne, ha mindenki kuldene magarol kepet? :-)) Az iszoldaba barmikor be lehet kuldeni es ott mindenki megnezhetne akire kivancsi:-)

Előzmény: sanzi (4181)
bátyó Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4186
Azt hiszem a sima, műanyag tasakos kitűző megfelelő (amilyet a hivatalos helyeken, komoly személyek hordanak a ruhára tűzve jeles eseményekkor, hogy beengedjék őket a svédasztalhoz).
Arra ráfér a nickname nagybetűkkel.
Előzmény: sanzi (4185)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4185
Jajajaj
Félre értettél :-))))
De az 5let jó.

Ez itten a pontosítás helye: Nem, ismétlem nem pont olyanra gondoltam, hanem csak hasonlattal éltem volt.

Előzmény: DoubleBack (4184)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4184
Nem rossz.
De akkor felragasztjuk a homlokunkra, és menet közben számháborúzunk ?? :)))

DB

Előzmény: sanzi (4183)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4183
5 let:

Mi van akkor, ha mindenki számára csinálunk egy számháborúból is ismert táblát???? Mondjuk névvel számmal ellátva???

Szponzort kéne találni :-(((

DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4182
Jaj, bocsi, erre tényleg nem gondoltam még.
De dolgozzunk a problémán, elvégre még van vagy két hónapunk.

DB

Előzmény: sanzi (4181)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4181
John Zero

A tábla OK. Megcsinálom.
Nem az a gond, hanem az, hogy mondjuk én nem tudom, hogy te hogy nézel ki, és akkor ha megakarlak szólítani akkor mit mondjak??? Hé csávó há te ki vagy??? :-))))
Elég kevés ember van aki képes rögtön memorizálni mondjuk 20 nevet + arcot. Vagy csak én vagyok alulfejlett???

Az idő pedig attól függ mikor érkeznek be a vonatok.

Előzmény: DoubleBack (4180)
DoubleBack Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4180
Hali !

Szóval Batthyány tér: rulez.
Már csak az időpontot kellene megbeszélni.
Illetve, hogy hogy ismerjük meg egymát. Ez tényleg fogas kérdés.
Sanzi, mi lenne, ha kiírnád valami nagyobb papírra, hogy Index.hu, Kerékpáros Topic 2.0
És ezzel várnál minket, tudod, mint a reptéren. :)))

DB

Előzmény: sanzi (4179)
sanzi Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4179
John Zero

Én 3 találka pontra gondoltam, vagyis Déli PU, Moszkva tér, Batthyányi tér. De talán a Batthyányi tér a nyerőbb azon okból kifolyólag amit mondtál + a HÉV végállomás is ottan van. Vagyis ha valaki csak azért jön hogy megmutassa magát vagy a biciklijét elteker a Batthyányi térig és utána Hévvel előre megy :-)))).

Szóval találka hely Batthyányi tér.

Előzmény: John Zero (4178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!