Keresés

Részletes keresés

zsolt160matizos Creative Commons License 2005.09.28 0 0 147
Az email cím amit kiírt a levrendszer (kkg@index.hu) nem jó, tehát nem tudom elküldeni neked, írj egy létező mail címet!
Előzmény: kkgagyesz (129)
zsolt160matizos Creative Commons License 2005.09.27 0 0 146
Az oldalon fenn levő dolgok nem jók, ezt a Samsung ügyfélszolgálata el is ismerte, igaz már több hónapja nem változott semmi. Az álltalam ajánlott adatkábelhez küldtek gyári Easy Studio-t, ami nekem müxik rendesen. Ha kell holnap megpróbálhatom elküldeni mailba.
Ide írj: hmpkvar@maffia.hu
Előzmény: baybee (145)
baybee Creative Commons License 2005.09.26 0 0 145
az jo lenne. nekem csak a kepek attoltesere kell. en is probalkoztam a samsung oldalan levo progikkal. De csak vmi 300ezer izet akart attolteni, akkor is ha ra volt teve a mobil, meg akkor is ha nem. Nekem ugyan usb kabelem van, de az muxik, mert megismeri. 
Előzmény: zsolt160matizos (144)
zsolt160matizos Creative Commons License 2005.09.26 0 0 144
Nekem csak az Easy Studio jött be, szemben a Samsung álltal ajánlott PC Studio-val, de sajnos a pontos versio számát most nem tudom, de utánna nézhetek...
Ha gondolod el is küldhetem. Viszont a modemes cuccok nem jók, amit a kábelhez kaptam.
Előzmény: baybee (143)
baybee Creative Commons License 2005.09.26 0 0 143
Es milyen szoftvert hasznalsz? nekem e300-asom van, de az istenert sem birom levarazsolni rola a kepeket.
Előzmény: zsolt160matizos (142)
zsolt160matizos Creative Commons License 2005.09.26 0 0 142
Az a lényeg, hogy neked tetszik és kész! :-D
Netről rendeltem adatkábelt, mert az usb nem akart működni. Ilyen a kábel, adnak hozzá cd-t is amivel fel-le tudsz tölteni, innen rendelhető: itt! A főoldalon a keresőbe beírni: 5101 és meg lesz ez a termék, ez olcsóbb, és gyári!
Előzmény: cz_brigike (141)
cz_brigike Creative Commons License 2005.09.24 0 0 141
Elhiszem, hogy nagyon jó a telefon! De nekem nem kell! Örülj neki, hogy van egy olyanod.. :)) Szerintem a témát zárjuk is le, mert lehetne még sorolni az előnyöket, meg hátrányokat napokig, de nem itt. :) Ez a picike Samsungocska tényleg mindent tud, amire nekem most szükségem van. Ráadásul nagyon jól is néz ki.:) pont :)
Előzmény: sheratan50ly (140)
sheratan50ly Creative Commons License 2005.09.24 0 0 140
nem is a fényképezővel akartalak meggyőzni :D (mert az a leggyengébb rész az X700-nak sztem, pocsék képeket csinál, még telefonhoz képest is :( )
inkább hogy van IrDA, BT, meg csomó telepíthető dolog (témáktól kezdve ugye a rengeteg programon át).
pl én imádom, hogy van benne iránytű. vagy szótár, meg pdf olvasgató, me lehet rajta zenét is hallgatni. és onnantól, hogy egy progit felraksz rá az ahhoz tartozó fájltípusokat natívan kezeli (tehát pl egy oggplayer telepítése után csengőhangnak is rakhatsz be ogg-ot), aztán van rajta planetárium progi, msn messenger, és számos játék (pl az egyik kedvencem, a Journey)

najó, ez itt már igencsak off, de gondoltam azért leírom, lássunk tisztán :)
Előzmény: cz_brigike (139)
cz_brigike Creative Commons License 2005.09.23 0 0 139
:)) mint mondtam, azért váltottam, mert a nokiát már meguntam, pontosabban nem használtam mindenét :) és szerintem ugyanígy lennék a panasonickal is. nem kell nekem mindentudó telcsi. hívásindító gomb, sms küldés, óra van a samsungon is, ami éppen elég, és az, hogy van benne fényképező meg pár dolog, az már csak plusz.. nem tudsz meggyőzni :)
Előzmény: sheratan50ly (138)
sheratan50ly Creative Commons License 2005.09.23 0 0 138
hasonlít :D jól látod, mégpedig teljesen ugyanaz (mint a N6600), mivel ez is Symbian v7.0s Series60 2nd edition oprendszert és kezelőfelületet kapott. csak azért ajánlottam, mert egy másik Series60 teló után ez lehet hogy ismerősebb kezelést, és lehetőségeket adott volna :)
meg azért is ajánlottam, mert kb egy hónapja vettem ilyet, és annyira tetszik, hogy most mindenkinek terjesztem az igét :P

(ha esetleg mégis meggondolnád magad, akkor 50e-ért lehet kapni ftlenül ;) )
Előzmény: cz_brigike (137)
cz_brigike Creative Commons License 2005.09.23 0 0 137
Megnéztem. Tényleg szép és jó, a menüje (ahogy képen láttam) hasonlít a nokiára, de már megvettem ezt a szépséget és én nem vagyok az a minden héten új telefont vásárlós :) Szal maradok a samsungnál. Azért köszi, hogy megmutattad :)
Előzmény: sheratan50ly (136)
sheratan50ly Creative Commons License 2005.09.23 0 0 136
off: nézd meg akkor a Pana X700-at is, most mindenhol akciózzóák lefelé, és elég jó tudású, nem nagy, nő kezében is jól mutat ;)
Előzmény: cz_brigike (135)
cz_brigike Creative Commons License 2005.09.23 0 0 135

Hát igen, elég furcsa volt nekem is a 3650 után. A méret az főleg.:) De végülis ezért váltottam. Sokkal csajosabb is, meg a nokiát mostanában már nem is használtam ki teljesen. Viszont az infrát meg BT-t én is hiányolom.. Lehetne benne legalább az egyik. Ja, és adatkábelt mennyi pénzért lehet venni?

_b

Előzmény: zsolt160matizos (134)
zsolt160matizos Creative Commons License 2005.09.23 0 0 134
Nekem van 2 db is, semmi gáz nincs vele, kivéve, hogy nincs benne se infra, se bluetooth, csak adatkábellel lehet leszedni feltenni pár dolgot. Kihangosítója is kiváló. Nokia után kissé érdekes a menü, de nincs más baj vele!
Előzmény: cz_brigike (133)
cz_brigike Creative Commons License 2005.09.23 0 0 133

Sziasztok!

Tegnap vettem egy x640-t, és érdekelne, hogy számíthatok-e valami hibára. Valamint ha léteznek, akkor apró trükkök is érdekelnek.:)

Előre is köszi. Minden jót, brigi

(Ha a kérdéseimre alább megtalálom a válaszokat, akkor elnézést kérek, még nem volt időm átolvasni a többi hozzászólást...)

baybee Creative Commons License 2005.09.05 0 0 132

Nekem van egy e300-as telcsim. Es hozza egy elvileg mukodo adatkabelem. Azert mondom, hogy elvileg, mert mikor megvettem kb. 5 honapja, akkor mukodott minden frankon. Letoltottem az EasyStudio progit a samsung lapjarol, kepeket, hangokat videokat oda-vissza tudtam masolni, szerkeszteni. De... Nemreg "format c:" volt a gepemen, es en hulye nem mentettem el a progi telepitojet, gondolvan, hogy ujra letudom tolteni. Igen am, de azota uj progik vannak a samsug lapjan, es azzal nem muxik. Ha jol emlexem vmi olyat ir ki, hogy nem tudja olvasni az adatokat. Mi lehet a gond? A kabelt felismeri a gep, es a progi is erzi, hogy csatlakozik vmi hozza, mert ha atallitom masik portra, akkor szol, hogy a porton nincs semmi csatlakoztatva.

OPi Creative Commons License 2005.08.29 0 0 131

szvsz komoly künölnbség nincsen a kettő közt, de itt alaposan megnézheted:

 

http://www.mobilguru.hu/keszulekek/keszulek_osszehasonlitas.asp

Előzmény: puru (130)
puru Creative Commons License 2005.08.28 0 0 130

Sziasztok!

A barátnőmnek szertnék egy új telcsit venni mostanában. A Samsung E720 és E530 között vacilálok.

Szerintetek melyik a jobb és mik az igazi különbségek a 2 készülék között?

 

Előre is köszi,

Puru

kkgagyesz Creative Commons License 2005.08.19 0 0 129
E810-rõl hogyan lehet számítógépre áttölteni a videókat? Az EasyGPRS csak a képek mappát látja.

(A Samsung ügyfélszolgálat azt mondta, hogy HIVATALOS megoldást nem tud a problémára. Ebből kilogikáztam, hogy létezik nem hivatalos mód.)
peterdudas Creative Commons License 2005.08.18 0 0 128

Sziasztok!

 

 Tudtok valami hasznos ifót a E850-esről? olyat akarunk venni.

 

 

 Köszi!

 

 

 Sziasztok

zorko Creative Commons License 2005.08.18 0 0 127
Sziasztok! Érdekel valakit egy átlátszó tok X640-re? (zorko kukac freestart pont hu)
zsolt160matizos Creative Commons License 2005.08.17 0 0 126
Tudom régi a hozzászólás, de az én "szívásom" talán segít!
A fő dolog, hogy a Samsung oldalon az x640 softverei alatt lévő letöltések nem jók, a 330-as szoftverei jók, már az ügyfélszolgálat szerint, mert szerintem nem jó. Elsőre én is utángyártott USB kábelt vettem (Pannon), de nem volt jó, lecseréltem sorosportosra <a href="http://www.mobiltelefonok.hu/uj/termeknew.php?termekaz=9785&partneraz=9999〈=" target="_blank">ezt vettem, erről a helyről</a> ehez kaptam gyári CD-t az Easy Studio-val, ami már látta a telót, viszont a lemezen lévő modem, syncronizaló nem működik, ezért kértem a Samsung ügyfélszolgálatot, küldjék el a jó versio-s CD-t.
Nézd meg a linket, ott is azt írják, hogy az Easy Studio-val megy a telcsi v1.0-al.
Ráadásul nekem 2 db x640 van, és csak az egyiket látta, most szervízben van a másik. Közben kiderült, samsung Ügyfélszolgálat mondta, hogy a Win98 alatt a Win megjegyzi a porton használt telót, így cserélgetnem kell a portokat a telefonokkal... Ez után se ment a másik teló, ezért ment szervízbe, a kölcsön teló is 640, ezt viszont látja a pc, no meg a másikat is, com port csere után, igaz ha neked csak egy van, vagy XP, annál ilyen gond nincs.
Javaslom rendeld meg a CD-t a Samsungtól 06/40-985-985 ügyfélszolgálattól, és esetleg az általam adott linkről az adatkábelt Bruttó ár: 4990 Ft!
Innen tudod rendelni, stb.., a keresőbe írd be 5101 ez a cikkszáma az olcsóbb kábelnek, ez gyári, nekem is ez van, sőt ha netezel hozzákötheted a töltőt is, tehát folyamatosan tudsz vele netezni, ha akarsz!
Előzmény: zorko (113)
kisZetor Creative Commons License 2005.08.05 0 0 125

Sziasztok!

Ha valakinek samsung infra problémája van Windows SP2 alatt az írjon egy emailt a

p.istvan@citromail.hu-ra! Valamint szerintem a kábelt használóknak is ez a megoldás!

Üdv mindenkinek!

krémtúró Creative Commons License 2005.08.05 0 0 124

Hali mindenkinek!

Samsung D500E -ről lenne szó...Hiába vátoztatom a COM portokat a PC studioban nem ismeri fel a telót!!! Tudna vki tanácsolni vmit?

Előre is köszi a fáradozást.

 

Devilsdance Creative Commons License 2005.08.04 0 0 123
tudna valaki segíteni? samsung sgh e330 asom van és vmiért nem akarja felismerni a gép akármilyen progival próbálkozok:S akármilyen porton:S
Please help me!
madclown Creative Commons License 2005.08.03 0 0 122

Koszi a valaszokat,mar kiprobaltam:-)

Tehat ha tiltolistara rakok valakit nem kapom meg az sms-t,ha kozben kuldtek es kiveszem a tiltolistabol azt sem ,fuggetlenul a kuldo beallitasaitol:-(

Az lett volna a zsir ha amint leveszem a tiltolistarol akkor megkapom.

Mind1,meg1x kossz a valaszokat!

Gee GTI 16V Creative Commons License 2005.08.02 0 0 121

madclown:

 

A küldő telefonjában beállított értéktől is függ. Ha ez a funkció működik, akkor (beállítástól függően) 1óra-1nap-1hét után sikertelent jelez neki vissza. Akkor már tuti nem kapod meg.

 

zorko:

az USB kábel egy virtuális COM porton műxik. Elvileg csak be kell állítani ezt a portot a PC Studioban és látni fogja a telcsit.

 

Gee

Előzmény: madclown (119)
sheratan50ly Creative Commons License 2005.07.31 0 0 120
nem tutibiztos, de:

mivel én úgy tudom, hogy sms tiltást a hálózatok nem támogatnak, így ha van a telóban ilyen funkció azt egyetlen módon lehet kivitelezni: ha az adott számról bejövő sms-eket a teló nem kijezi mint újat, hanem azonnal törli (vagy félreteszi egy külön tárhelyre, de ez nem valószínű). ebből az következik, hogy utólag nem fogod megkapni őket.

Előzmény: madclown (119)
madclown Creative Commons License 2005.07.31 0 0 119
Udv!
Kerdesem a kovetkezo lenne :samsung d500 temaban. Adott a telefonban ama funkcio ,hogy sms-t le tudok tiltani kivalasztott szam(ok)-rol.Nos ez fasza de vajon ha leveszem a szamot a tiltolistarol es kozben kuldtek nekem arrol a szamrol sms-t vajon akkor a tiltas utan megkapom vagy az mar vegleg elveszett?Esetleg tapasztalat ilyen teren valakinek?Remelem ertheto a kerdesem :-)
zorko Creative Commons License 2005.07.27 0 0 118

Nekem az MA-8230P jött be (Mobile Action gyártmány), a gigatelnél vettem. A hozzávaló CD nem jó (nem elég új), a netről lehetett letölteni a szükséges progit (21 MB !!!)

Ez elsőre működött.

Előtte próbáltam egy másik kábelt (2900,-), azzal nem jött össze. Ez 4900 volt.

Előzmény: KSaci (117)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!