Keresés

Részletes keresés

dsfdgfddf Creative Commons License 2023.11.27 0 0 2483

sziasztok, samsung telefont akarnék programozni, illetve sim kártyát klónozni.

pepe_pepe Creative Commons License 2023.10.15 0 0 2482

Engem az zavar, hogy gyengebb az akksija, s szarabb a kamerája

Előzmény: Ordas (2481)
Ordas Creative Commons License 2023.10.14 0 0 2481

én nem bíznék a hajtogatós lépernyőben. Elég bénák azok a telefonok. Nem síkba hajtható, kinyitva látszik, hol tört meg.

Előzmény: pepe_pepe (2480)
pepe_pepe Creative Commons License 2023.10.14 0 0 2480

Kivabcsi vagyok pro-kontra mellett, Fold 5 vagy Galaxy S23+ ?

Arral ne foglalkozzatok.

Valaki aki hasznalt Foldot?

bandolesa Creative Commons License 2023.09.22 0 0 2479
GMM2 Creative Commons License 2023.09.07 0 0 2478
Laszlo0823 Creative Commons License 2023.08.19 0 0 2477

Sziasztok!

 

Adott egy Samsung s7 edge

Nem tudom elindítani....

 

Szeretnék egy teljes takarítást végezni rajta...

Da a gép nem ismeri fel ...... (ismeretlen eszköz)

 

Esetleg lenne valami driver vagy valami amivel már látná SamSw tool?

Válaszokat eőre is köszönöm.

 

BJaca Creative Commons License 2023.08.09 0 0 2476

Sziasztok!
Egy Samsung gt-s5610 telefont szeretnék helyrerakatni. Sikerült kipucolni belőle a #*7337# kóddal az IMEI-t. Telenoros volt, de a telenor által adott NCK valamiért nem működött, pedig többször is lekértem, és technikai segítséget is kaptam. A fenti kód feloldotta a hálózatzárat, de azóta nem csatlakozik a hálózatra... 

Tudna valaki segíteni? Székesfehérvár környéke előny, de posta is szóbajöhet.

Ordas Creative Commons License 2023.07.27 0 0 2475

Nincs esetleg arcfelismerési azonosítás beállítva? Mert S21-en úgy van, hogy ha szemből nézem a telót nekem is engedi. Azonban, ha nem lát engem, akkor kér ujjlenyomatot/kódot, stb.

Előzmény: Family17 (2474)
Family17 Creative Commons License 2023.07.27 0 0 2474

Sziasztok! Galaxy A52-es készülékemen be van állítva képernyőzár. Ám, ha az oldalsó gombot megnyomom, akkor le tudom "húzni" a fenti menüt, amiben egy csomó dolgot el lehet érni (Wifi, Bluetooth, Repülő üzemmód, stb). Hogyan tudom azt elérni, hogy ezek a menüpontok csak akkor legyenek elérhetőek és módosíthatók, ha tényleg feloldottam a képernyőzárat? Előre is köszönöm.

JiTon Creative Commons License 2023.06.20 0 0 2473

Mobile Phones in Port-Harcourt



# How to Choose the Perfect Mobile Phone in Port-Harcourt

If you're looking for a new mobile phone in Port-Harcourt, then you're in luck. With a huge selection of models and manufacturers, you can find the perfect device for you. To make sure you get the best value for your money, it's important to do your research before committing to a purchase. Here are the key features to consider when choosing the perfect mobile phone in Port-Harcourt.

## 1. Price

Price is likely to be your primary consideration when purchasing a mobile phone. You want to make sure you get the best value for your money. The great thing about Port-Harcourt is that there is a wide range of price points available, so you can find something that fits within your budget. It's also important to consider the ongoing costs associated with your phone, such as data and airtime, as well as any additional accessories you may purchase.

## 2. Operating System

When choosing a mobile phone, you need to consider the operating system. Do you want an Android device or an iPhone? Android is a great option for those who want a wide range of features, while iOS is a simpler and more streamlined experience. It's important to consider the apps you'll be using, as some may only be available for one operating system, and decide which is best for you.

## 3. Display

The display is an important factor to consider when choosing a mobile phone. Do you want a large display, or do you prefer a smaller, more pocket-friendly device? Consider the tasks you'll be performing on your device, and choose a display size that best suits your needs.

## 4. Camera

If you're a keen photographer, then you may have very specific requirements when it comes to camera quality. Consider the resolution, aperture, and other features such as image stabilisation and low-light performance.

## 5. Battery Life

It's important to consider the battery life of your device. If you use your phone for work or entertainment, you'll want to make sure you have enough juice to last the day. Look for phones with long-lasting batteries, or those with features such as fast charging.

## 6. Additional Features

Finally, consider any additional features you may want your phone to have. Do you want a waterproof device? Do you need a device with a dual SIM card slot? Are there any other features that you'd like?

By considering these features, you can make sure you get the perfect mobile phone for you in Port-Harcourt. With https://jiji.ng/port-harcourt/mobile-phones, it's never been easier to find the right device for you. All you need to do is enter your criteria, and you'll be presented with a selection of phones that meet your requirements. So, what are you waiting for? Get online and start searching for your perfect device today.

GMM2 Creative Commons License 2023.05.12 0 0 2472
GMM2 Creative Commons License 2023.04.30 0 0 2471
nuspl Creative Commons License 2023.04.19 0 0 2470

sziasztok. esetleg van valakiek samsung 10% ajanloi kedvezmenye? köszi

GMM2 Creative Commons License 2023.04.17 0 0 2469

samsung a71 telóhoz 2 db tok eladó. akár 1 Ft ért tiéd lehet . minden a linken

https://www.vatera.hu/samsung-a71-tok-2-db-1-ft-rol-3266150591.html

NO__P Creative Commons License 2023.04.11 0 0 2468

Az Alábbi tokok és fóliák keresik gazdájukat!

pnorbert10@gmail.com

 

 

 

M63,012 Creative Commons License 2023.04.04 -1 0 2467

Szépjónapot Mindenkinek!

Eladósorba került egy Samsung Galaxy Tab S7, kék “Mystic Navy” színű laptop, gyári típuskódja: SM-T870.

Anno újonnan vásárolt, első tulajdonosnál volt használva, nagyon szép megkímélt állapotban (a vásárlástól kezdve folyamatosan tokban használva). Eredeti dobozában, eredeti tartozékaival (töltő, kábel, S pen), és ajándékba adom hozzá a tokját is.
11” kijelző, 6GB RAM, 128 GB tárhely.
A termékről részletes műszaki leírás itt megtalálható:
https://www.samsung.com/hu/tablets/galaxy-tab-s/galaxy-tab-s7-11-inch-mystic-silver-128gb-wi-fi-sm-t870nzsaeue/

Irányára 145.000,- HUF.

Ajánlatokat, érdeklődéseket mail-ben várok!

 

GMM2 Creative Commons License 2023.04.02 0 0 2466
Réti-pipi-tér Creative Commons License 2023.03.27 0 0 2465

Sziasztok, keresek olyan eszközt amivel szét tudom nyitni a tabletet. Köszi.

GMM2 Creative Commons License 2023.03.23 0 0 2464

A 71 hez. 2 db tok eladó az aukció 1 Ft ról indul. minden a linken

https://www.vatera.hu/samsung-a71-tok-2-db-1-ft-rol-3257618696.html

Pascal777 Creative Commons License 2023.02.02 0 1 2463

Sziasztok!

A52s5g teló szoftvefrissítes után, este 7 órakor, minden nap pittyeg, riaszt...Eddig nem tudtam rájönni, hogy mi lehet az. Az biztos, hogy nem az ébresztő. Nagyon idegesítő...

Valakinek van valami hasonló tapasztalata?

 

Köszike, Pascal

M63,012 Creative Commons License 2023.01.10 -1 0 2462

Szépjóestét!

A Galaxy XCover 4s elkelt.

Az XCover 5 és a Galaxy Watch továbbra is eladósorban van, az áraik valamelyest alkuképesek lehetnek.

Köszönöm.

Előzmény: M63,012 (2461)
M63,012 Creative Commons License 2023.01.03 -1 1 2461

Illetve ezek mellé lenne még egy hasonlóan szép állapotú 46 mm-es Galaxy Watch is, 35.000,- HUF áron.

Érdeklődéseket mail-ben!

 

Előzmény: M63,012 (2460)
M63,012 Creative Commons License 2023.01.03 -1 0 2460

B.Ú.É.K.!

Alkuképesen az előzményben hirdetett Galaxy xCover 4s 25.000,-ért, a Galaxy xCover 5 pedig 70.000,-ért elvihető, ha érdekel valakit. Mindkét készülék nagyon szép állapotban van, eredeti alkatrészeikkel, dobozaikban.

Érdeklődéseket mail-ben várok; köszönöm.

Előzmény: M63,012 (2451)
Imrehajcsi Creative Commons License 2022.12.16 0 0 2459

Kösz a tanácsot, sajna nem lettem okosabb. Azóta szervízzel konzultálva első körben törölne róla mindent ha beadom, és csak utána hardverezik ha kell. Szétszedtem, tekintettel arra, hogy az alaplapot nyomogatva ez a képen látható színesség bevillan nyomkodásra, kontakt hiba lehet vagy valahol zárlat. Ha csak kábel akkor párezer, ha pedig alaplap akkor nem éri meg javíttatni.

 

Előzmény: B Pali (2457)
fzs67 Creative Commons License 2022.12.15 0 0 2458

Sziasztok,

Galaxy a52 riasztási hangját meg lehet változtatni valahol? Nem az ébresztő hangjára gondolok, hanem ha egy olyan app jelez aminek az applikáción belül nem lehet hangot megadni, akkor a samsung gyári riasztási hangja szólal meg. Nem találom hol lehet ezt megváltoztatni. :(

Köszönöm!

B Pali Creative Commons License 2022.12.12 0 0 2457

Nézd meg a telód Prohardveres topicját asszem jobban jársz.

Előzmény: Imrehajcsi (2456)
Imrehajcsi Creative Commons License 2022.12.12 0 0 2456

"Samsung Galaxy A12

 

Powered by Android"

 

 

Két hete itt megfagy a kép induláskor, sokszor vízszintes színes csíkokkal. Ha be is tudom kapcsolni, pár perc és kikapcsol hirtelen, majd alig lehet bekapcsolni ismét. Az oldalsó gomb kombóval nem tudom a recovery módot sem behozni. Tegnap este sikerült bekapcsolni, és induláskor bejött a Recovery, 'Andoid corrupt' üzenettel, és hogy válasszam a gyári visszaállítást.  Szerintetek ettől függetlenül okozhatja ezt nem szoftveres,, hanem hardveres hiba? Akkumulátor jó, sokáig bírja. Fent van egy Szülői felügyelet program és arra gondoltam, hogy lehet azt érzékeli az Andoid korruptnak(vírusnak?) mivel nagyon belemegy a rendszer "agyába". Sajnos 20 ezer felett van bele játékokon belüli vásárlás beleölve... És ha a gyári visszát választom, gondolom bukta az összes játékba belevett dolog ugye? :( Viszont így meg hasZnálhatatlan a teló, de több tízezres hardveres szervízt nem ér meg. Kérdés, hogy ha visszaállítom gyári állapotra(már ha sikerül valaha a gombokkal behozni a recovery menüt...), megszűnnek e a hibák. Először a szülői felügyeletet akarom letörölni, hátha, de jelenleg mivel alig tudom bekapcsolni, valami számítógépes program kellene, ami "bebikázza" valahogy, vagy valami csökkentett mód állapotba, hogy legalább addig ne kapcsoljon ki, míg letörlöm a szülői f.-et. Ha be tudnám pár percre valahogy röffenteni, lenne esély rá. Az aksi 80%-on van kb. most is.

(Egy hete járt le a gari...)

 

 

lildiko Creative Commons License 2022.12.11 0 0 2455

Nekem az üzletben azt ajánlották, hogy Smart Switch helyett először laptopra mentsek le mindent és majd onnan az új telefonra, de nekem az túl bonyolultnak tűnt, úgyhogy maradtam a Smart Switchnél és én is belefutottam néhány nehézségbe, de végül is (majdnem) minden a helyére került.
Amivel nem tudok zöldágra vergődni, az a záró képernyő háttérképe. Sehogy sem tudom rá azt a képet varázsolni, amit szeretnék.

Előzmény: Ordas (2453)
Ordas Creative Commons License 2022.12.10 0 0 2454

Korábbi telefonon voltak jópofa beállítások, amit Samsungon nem találtam:

 

- helyesírás ellenőrző, mint a word pirossal aláhúzta, ha vmi elgépeltem

- szövegbe klikkelve kis felületen kinagyította azt, ahol éppen nyomkodom...

- nincs gördülő háttérkép (azaz négyzet alakú háttérkép)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!