Keresés

Részletes keresés

Robin Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5902
off
hobe,
köszi (hogy honnan tudod?). Virágot már kaptam, cserepeset - de nem vágom senki fejéhez, szeretem a növényeket.
on
Nem reagált senki azon kérdésemre, hogy mi a fenét csinálja a fejvédőmmel, hogy ne vigye le a szél a fejem (a lyukakon keresztül)?
Előzmény: hobe (5889)
Peter28 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5901
Tom2 !

Boccs rosszul tarcsaztam ! A masodik a nyero szam !

KOSZI !

P.

Előzmény: Tom2 (5899)
Peter28 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5900
Koszi Tom2, de az elso egy hangposta a masodik pedig maganlakas (3-assal az elejen)

Varom a tovabbi palyazatokat.

P.

Előzmény: Tom2 (5899)
Tom2 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5899
Peter28

Talán:117-2457, 138-4249

Előzmény: Peter28 (5898)
Peter28 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5898
SURGOS !!!

Walaki nem tudja a SpeedMetal telefonszamat ?
Benne van minden MBAH/Bikemag-ban, de nincs nalam egy sem es fol kellene hivnom oket.

Elore is koszi !

Peter

hobe Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5897
Gombfoci

Hat akkor bocsi!! De mar ugyis lattak Teged IRL tobben is! :-)

Előzmény: gombfoci (5895)
gombfoci Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5896
bocsi: helyesen Iszoldás
gombfoci Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5895
T. Hobe!

A beszólás RÁD vonatkozott... (Tudod az inkognitóm...) Amúgy Gratula a munkavállalásidhoz! Akkor már le is tettél Londonról?! Ja igen és az Iszildáa képed is tök jó. Úgy látszik ez a "kávéház" a kedvenced...;-)
csao
gf

Tom2 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5894
bátyó

Stoki valamelyik tömegközlekedésin hordta ugye?, nem is bringán;-))))) lehet hogy fázott?:-)))

A gatya 6143.- a póló tavalyról visszamaradt turkálós 2000.- Anyagát nézve szerintem tök jó mind a kettő. Előbbi fekete, kis elastic felirattal a nadrágszáron, utóbbi zöld, valami fehér betűs szöveggel.

Előzmény: bátyó (5890)
kaviat Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5893
:)..

.kav]4t r.e.b.

hobe Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5892
Batyo

Gombfocit kihagytad a noi nemet kepviselok sorabol! Gondolom a beszolasa Rad vonatkozott:-)))

Előzmény: bátyó (5890)
gombfoci Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5891
Na bummm....
bátyó Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5890
bodzavirág
Meghát mi (legalábbis stoki és én) szeretjük a lányokat. És a nőnemet. Ezért ne aggódj.
Meg a tempó miatt sem. Leszünk ott öreguras tekergetők is.
Meg azért jönni fog Robin és Freelance is. Ők a gyengébbik nemet reprezentálják.
Akkor jössz?
Aztán ki vagy egyáltalán? Milyen a géped?

rob19
Felvenni!

Tom2
Menniyért adták a cuccot?
Szerintem nyugodtan használhatnád a betétet a rekunál is. Stoki még napközben, normál esetben, munkidőben is liberós gatyában feszít.

Előzmény: bodzavirag (5887)
hobe Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5889
Jo reggelt mindenkinek!

Boldog nevnapot minden Robin nevu asztaltarsunknak:-)))

Batyo
Koszi a nevjavitast a nevsorban! Egyszer mar korrigalva volt, aztan valahogy megis visszavaltozott:-(( Holnap megyek es veszek repulojegyet:-))

Bodzavirag
Ne aggodjal lesznek lanyok! Robin, Freelance, Gombfoci. A tempot mar korabban megbeszeltuk, nem teljesitmenytura lesz:-))

Ez most OFF meg gondolom senkit nem erdekel, de tegnapelott megkaptam a munkavallalasit meg egy evre:-)))

Előzmény: bodzavirag (5887)
kaviat Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5888
ugyanmár kedves bodzavirag, ha sikerül összeszerveződnünk, akkor lesz még pár lány nyugi :)..

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: bodzavirag (5887)
bodzavirag Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5887
Szerintetek csak én leszek lány a március 25-i túrán??? :-) Mert akkor félni fogok :-))) A névsor láttán én úgy láttam... És itt Ti nagyon komoly bicajosok vagytok, én meg nem annyira, habár elengedett kormánnyal kilométereket is tudok gurulni a Rómain.... Azért jó lesz!!!
OpiumPapa Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5886
Hali !

nem rosszak azok a gepidák, csak vasból vannak, én pedig szeretnék crmo-t. Asszem megvárom a megellánokat, majd megsasolom őket a sport2000-en, és badmad segít olcsóbbér venni...remélem!

Don Papa

Tom2 Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5885
Jó reggelt mindenkinek :-))

Hétfőn vettem egy kantáros bringás gatyót + pólót az Elastic-ban. Naggyon jók!! :-))
Viszont a rekukhoz nincs szükségem a gatya betétjére, ezért vásárlás után rögtön kioperáltam. Amennyiben valakinek kell, 25.-én odaadhatom.

Üdv
Tom2

bátyó Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5884
Lord NeSSie
Nem kell mindenen kiakadni. Ilyen öregembernek, mint én, bőven belefér a tarsolyába egy kis átnevezés. NeSSie vagy Nestlé, egyiket sem tudom, hogy micsoda (mellesleg én bátyó vagyok és nem batyo {bár én a tatyó-ra is hallgatok}, tessék az ékezetet megkesesni). :-)
Szóval Lordom ha jól apperticipiálom, akkor neked Mali Cobra masinád van. Akkor már van két Malis a topicban. Hurrá. Lenyomjuk a Trekeseket és a GT-seket. :-)

moga
Most akkor melyik túrára jelentkezel? Erre, vagy a Fő térről indulóra?

stoki, rob19
Hogy áll akkor most a túra-összevegyítés?
A másiknál már írtatok róla, itt valahogyan elsikkadt. Vagy indul mindenki onnan, ahol megbeszélte, és majd találkozunk valahol útközben?

vigyor
Itt vagy valahol?
Roppantul érdekelne a titán zsír. Nem jössz a topic túrára? Hozhatnál akkor egy dobozzal, így megspórolnám a postaköltséget (mindig ezek a piszkos anyagiak).

rob19
A Bah nick elhalálozott, írd majd át hobe-ra a túra nyilvántartásban.

Előzmény: Lord NeSSie (5880)
badmad Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5883
Szerintem ezekbe e hidrogyökökbevegyültszénláncosoxidációnális vackokba nem kéne ilyen mélyen elmerülni.
Előzmény: Lord NeSSie (5882)
Lord NeSSie Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5882
Rob19!
"És ha nem figyeltem a többi változást, akkor szóljatok rám, mert mostanában nagyon lekütnek az alfa-D-glükóz(1,5)-béta-D-glükóz(1,5) dolgok. Mellesleg tudja valaki, hogy mi ez?"

persze....
alfa es beta kozotti kulonbseg, hogy az 1-es szenhez a glikozidos hidroxilcsoport felfele, vagy lefele kapcsolodik... nezd meg a biosz III-ban... tudod, gimnaziumi konyv! neked is volt/van =]

.Nessie.

Előzmény: Törölt nick (5833)
Lord NeSSie Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5881
bátyó!

nem vagy a batyam, megis batyonak hivlak, en viszont Nessie vagyok, es _nem_ Nestlé...

ja, bicajrol tenyleg ennyit erdemes tudni, minden (majdnem, a pumpa kivetelevel) kommersz, de szepen meg van zsirozva, olajozva, beallitas meg kell egy pici, de 25-ere remelem meglesz =]

.Nessie.

Előzmény: bátyó (5801)
Lord NeSSie Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5880
mint emlitettem, a bicaj nagyon gagyi, de gurul: Cobra tipusu, original swiss quality ontottvas darab.. biztos, hogy nagy a lenduletem, amikor megyek =]

.Nessie.

Előzmény: neptancos (5789)
badmad Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5879
Ja és a lényeg: ma nálam járt Kami és az első kerék nélkül, de láttam a (majdnem) kész bringáját! Nagyon COOL! Lehet gyűjteni a nyálat a majdani nyálcsorgatáshoz! Tényleg gyönyörű!
badmad Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5878
Hát akkor szépen, sorjában.

ilyr
Nem tartom valószínűnek, hogy a Velotrade még tartana '97-es cuccokat, de majd ha járok arrafelé (azt írtad nem sűrgős) rákérdezek.

OpiumPapa
Nyertél, ezek nem millenium edisön gépek, hanem a tavalyi modellek. Az idén csupa TY, meg C series szettel szerelt bringájuk lesz, az egyetlen, ami komoly az a Deore szettes, aluvázas gépük, de az 100 felett lesz, ha egyszer majd megérkezik a nagykerbe, mert eddíg még nem volt belőle, mutatóba sem. A felsoroltak anyaga vas, illetve a nyeregvázcső (alivio) az CroMo.

napster
A Sport kiállításon vásárolni ugyan lehet, de nem jellemző, hogy akciós lenne bármi is, mivel mindenki az új cuccait hozza, nem a tavalyi, vagy kifutó szériáit. De nézelődni lehet és érdemes is, mert ha valami megtetszik, azt általában olcsóbban be tudom szerezni a kiállítás után, mivel ez ugye a Bike Posta, aminek kisebb a rezsiköltség terhelése a cuccokon. (bocs, reklám helye)

Peter28
Az Interwheel-en csak elvétve fogsz drótszamárral összefutni, inkább motorizált kecskék lesznek. A forgalmazók és gyártók többsége inkább a Sport kiállítást favorizálja.

Előzmény: ilyr (5858)
kivi Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5877
Interwheel:
Ne tápláljatok illúziókat ezzel kapcsolatban. Bár tavaly még volt kint bicaj (de több a motor), és idén is így hirdették meg, de egyáltalán nem lesznek kint bicajos kiállítók.
A VBB is meghírdette, hogy együtt, bicajjal megyünk ki. De ezt át kellett alakítani, a kiállítás helyett egy könnyed Bp. környéki túrára megyünk.
Akinek van kedve jönni, az szeretettel várjuk.
Találkozó: 10.00 Vörösmarty tér.
szili23 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5876
Ja, hogy egy kicsit homályos? Puzsi fényképezte. No comment. :-)))))))
szili23 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5875
Fishtax

Az olcsóbb meridák tudtommal nem alu-ból készülnek és a teleszkóp pedig kimondottan gagyi.

Most pedig nézzétek meg régi bicajomat.

Fishtax Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5874
Puzsi,

a teleszkópos Meridát 80e-ért kínálták a Kálmán Imre utcai boltban. Most akkor ez a párosítás (Merida+teleszkóp+80e) nem jó?

Fishtax

Előzmény: Puzsi (5871)
szili23 Creative Commons License 2000.03.09 0 0 5873
badmad

Hát szerintem se sikerült túl jóra ez az új bikemag.Reménykedjünk, hogy ettől csak jobb lesz.
De a meridák nagyon tetszettek. :)
Meg az is, hogy szép szines az egész.:)

Puzsi

Te meg ne bántsd a szép bicajomat, pont a festés az egyik legkiválóbb benne, szép ferrari piros. :)

Akit érdekel az itt megnézheti, de csak a vázat figyeljétek.
Ja és a valóságban még szebb, mert itt a fehér háttér elnyomja a szint.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!