Keresés

Részletes keresés

bossistu Creative Commons License 2012.01.04 0 0 481

Sziasztok!

 

Kaptam kölcsön egy Wii-t. A játékok futtatása külső merevlemezről történik (tehát már vannak rajta játékok). Igen ám, de haza hoztam, és az aztali pc-m ugyan felismeri a külső vinyót, de ezt az üzenetet írja ki:

 

 

Namost ugye, nem kéne, hogy formázzam, mert akkor a rajta lévő összes játék törlődik, de viszont így nem tudok új játékokat felmásolni a vinyóra. Ebben kérném a segítségeteket.

 

    Köszönöm

tsoky Creative Commons License 2012.01.03 0 0 480

sziasztok!

keresek wii party cimu jatekot. csak a jatek es a remote-os csomag is erdekel. a gmail-es cimem kovacsj600  koszi!

sheldon Creative Commons License 2012.01.02 0 0 478

Köszi, este megnézem mindkettőt.

Előzmény: heAdsho (477)
heAdsho Creative Commons License 2012.01.01 0 0 477

Üdv a Wii tulajok körében!

 

A remote hangerőt a home gomb lenyomására előbukkanó menüben a remote képére kattintva tudod beállítani.

Szoftvert mindenképpen érdemes frissíteni, az új játékok amúgy is kérni fogják, és minden Channelhez szükséges általában.

Ha esetleg felmerül még néhány kérdés az Online lehetőségekről, ajánlom a néhány üzenettel lejjebb olvasható hozzászólásomat.

 

Előzmény: sheldon (475)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.01 0 0 476

A hangot a beállításokban lehet módosítani, én csak kicsit lehalkítottam, nem kapcsoltam ki teljesen.

Előzmény: sheldon (475)
sheldon Creative Commons License 2012.01.01 0 0 475

Sziasztok!

 

Friss wii tulajként lenne pár kérdésem, amivel nem tudtam megbírkózni.

Első, hogy a remote-ok hangját ki tudom valahogy kapcsolni?

Második, hogy érdemes-e, kell-e rajta szoftvert frissíteni? A keresésre ezt írta ki: "wii support code 73412". A google nem igazán a barátom ebben a kérdésben.

 

Köszönöm!

heAdsho Creative Commons License 2011.12.30 0 0 474

Ez teljesen normális, minden online szolgáltatás igénybevételéhez el kell fogadnod a felhasználói feltételeket, nem csak a Wii esetében, de bármelyik site-on.

Nem frissít automatikusan szoftvert a Wii.

Előzmény: koncsik (472)
kishatos Creative Commons License 2011.12.30 0 0 473

A Balance boardhoz tartozó Fit edzéseknél a magasság és a kiló....

Előzmény: heAdsho (471)
koncsik Creative Commons License 2011.12.30 0 0 472

Wii shop channel-nélé azt akarta, hogy vmi network user agreement-be menjek bele, azt hiszem utána a system update is automatikus lenne, úgyhogy inkább lemondok erről...

Előzmény: heAdsho (467)
heAdsho Creative Commons License 2011.12.30 0 0 471

Még mindig nem támogatják Magyarországot. Ha átállítod Ausztráliára, elvesznek a megszerzett vagy vásárolt Wii Shop Channel pontok. A letöltött játékokat illetően nem vagyok biztos benne, hogy játszhatóak maradnak-e. Egyébként milyen mértékegységekre gondolsz? Én is az Egyestült Királyságot állítottam be, és minden magyar Wii tulajdonos, akit ismerek.

Előzmény: kishatos (469)
csincsa74 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 470

Sziasztok!!!

 

Vennék chippelt wii-hez játékot!!!Kérek szépen segítséget!!!

 

Köszi!!!

kishatos Creative Commons License 2011.12.30 0 0 469

Az internet még mindig csak akkor megy, ha nem Magyarországot írunk be? Én anno emiatt úgy állítottam be, hogy Anglia, de át kellett rakni Ausztráliára, hogy a mértékegységek stimmeljenek. Most pedig ha akarok valamit vásárolni, kiírja, hogy megváltozott az országom és akarom-e jóváhagyni.... attól félek, hogy ha igent válaszolok, akkor a beállítésok elszállnak. Vagy felesleges a para?

Előzmény: heAdsho (465)
koncsik Creative Commons License 2011.12.29 0 0 468

Köszönöm, megnézem a verziómat.

Előzmény: heAdsho (467)
heAdsho Creative Commons License 2011.12.29 0 0 467

Nem találtam olyan forrást, ami azt állított volna, hogy bármiféle módon okozhat brick-et.

A programhoz való csatlakozás semmiképp, hiszen nem tölt le semmit a Wii-dre, nem telepít és a Nintendonak sem küld a szoftver verziódra utaló információt.

Ha még nem használtad a Wii Shop Channelt, és nem a legfrissebb rendszer van a gépeden, elképzelhető, hogy frissíteni kell a szoftvert, de ezt neked kell jóváhagynod. Magától tehát semmit nem telepít a Wii Shop Channel sem. Továbbá elméletileg a legrosszabb dolog, ami történhet veled szoftverfrissítés után, hogy elveszik a soft-modod, de ezt természetesen újratelepítheted. 

Különböző fórumokon azt olvastam egyébként, hogy a 3.2-es rendszerről való frissítés csak az Internet Channel-t birizgálja, így a soft mod sem vész el.

 

Ha bármi más kérdés felmerül, írjatok nyugodtan!

Előzmény: koncsik (466)
koncsik Creative Commons License 2011.12.29 0 0 466

Soft-modos wii brick lesz, ha részt vesz, ugye?

Előzmény: heAdsho (465)
heAdsho Creative Commons License 2011.12.29 0 0 465

Sziasztok!

 

Ha bárkinek gondja van a Wii internetes szolgáltatásaival, vagy a Wii Shop Channellel, nyugodtan kérdezzetek e-mailben is akár!

headsho kukac gmail pont com

 

Továbbá szeretnék mindenkit tájékoztatni arról, hogy van a Nintendonak egy programja, aminek célja az internetes lehetőségek népszerűsítése. A programban pontokat lehet szerezni, amiket játékokra vagy programokra lehet elkölteni a Wii Shop Channelben. Mindenféleképpen javaslom, hogy vegyetek részt benne, mert nagyon egyszerűen és gyorsan lehet pontokat gyűjteni.

 

A program lényege, hogy van egy "segítő" és egy "segített" felhasználó. A Wii Shop channelbe való regisztrálás után 30 napig megadhatod, hogy ki segített neked beüzemelni a Wii online szolgáltatásait. Ezután mindkét felhasználó 500 ponttal lesz gazdagabb. Ezután már te is lehetsz segítő, és 20 embert aktiválhatsz a profilod.

 

10 megsegített felhasználó után az összes NES játék, 20 után az összes NES, SNES, N64 játék ingyenes lesz a számodra, valamint összesen 10500 ponttal leszel gazdagabb. Természetesen a pontok minden regisztráció után jóváírásra kerülnek, tehát rövid távon is kifizetődő ez a lehetőség.

 

Ha kételkednél a dologban, itt a Nintendo közleménye a programról:

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/news/2009/nintendo_launches_connection_ambassador_promotion_14834.html

 

Amennyiben segítségre szorulsz tehát nyugodtan kérdezz a már említett e-mail címen, ha pedig sikerült regisztrálnod, kérlek add meg, hogy én segítettem neked. Ennek menetéről részletes leírást ezen az oldalon találsz. (A leírásért köszönet illeti a wiihungary.hu szerkesztőit.)

 

Az én Wii-m azonosítója: 7007 - 1626 - 5394 - 1734

 

Ha pedig már ezen is túl vagy, szerezz egyszerűen új embereket, akik most regisztrálnak a programba, hogy még több pontot kapj.

 

http://wii.cooltre.com/?r=zcf8

 

Ez az oldal összefogja azokat, akik segítetteket keresnek és a segítségre szorulókat, így hamar összejön neked is a 20 ember!

kishatos Creative Commons License 2011.12.27 0 0 464

úgy rémlik, hogy először a Shop-ból le kell töltened az internet opciót. Ha ez megtörtént, akkor a kezdőlapon az egyik ablakocska az internet lesz én csak arra kell kattintani.

Előzmény: Törölt nick (463)
kishatos Creative Commons License 2011.12.26 0 0 462

Igaz, mi két éve állítottuk be, de azóta is működik. Egy egyszerő Opera böngészővel megy, de talál le lehet tölteni hozzá magát a böngészőt... Eléggé nehézkes, csak akkor használom, hogy nem tudok géphez jutni a pasiktól és meg kell néznem egy e-mailt.

 

Előzmény: Törölt nick (459)
koncsik Creative Commons License 2011.12.26 0 0 460

Igazából csak egymással való kommunikációban (Friends kód, asszem, nem használtam), shop channel, weather(forecast) meg news channelnél, system update-nél. A softmod wii-knél internet rádió (shoutcast) is megy talán, homebrew cuccok közül - utóbbiakban talán több lehetőség is van: http://www.wii-softmod.net/utmutato

Bár itt is többről van szó: http://www.gamestar.hu/wii-internet-channel-mostantol-ingyen.html

 

Előzmény: Törölt nick (459)
koncsik Creative Commons License 2011.12.23 0 0 458

Szia, pedig a legegyszerűbb a soft-mod wii-n wifi-n letölteni (download cover art 3d vagy normal, usb loader gx-ben, ha jól emlékszem). Internetkapcsolatnál csak a system update-t nem szabad  engedni, ha ilyen a wii-d. A kézi mellérendelésnek a nehézséget az jelentheti, hogy nagyon pontos méretűnek kell lenni a képeknek, pontosabbat talán a wiihungary-n vagy gúglin.

Előzmény: Marchocius (457)
Marchocius Creative Commons License 2011.12.22 0 0 457

Sziasztok!

 

A következőben kérném a segítségeteket , remélem lesz aki tud majd. Softmodolt wii-m van, a játékokat külső hdd ről futtatom, az egyetlen bosszantó apróság, hogy a játékok borítóját nem teszi be sehogy sem. Próbáltam már bemásolni png - jpeg formátumban a játék mellé , simán a wbfs mappába is de nem akarja beolvasni. Egyenlőre az internetcsatlakozásom nem megoldott a wii-vel nem is erőltetem a softmod miatt.

 

Aki tud segíteni legyen szíves írjon.

koncsik Creative Commons License 2011.12.17 0 0 456

Tedd meg, amire a felirat kér (elég egyszer elolvasni, több bekapcsolás után nem kell).

Nyomd meg az 'A' gombot (ha nincs semmilyen eü problémád, különösen epilepszia).

Jáccál, mer' ez jó.

Előzmény: dsssfhvhasdhjas.zoli (455)
dsssfhvhasdhjas.zoli Creative Commons License 2011.12.17 0 0 455

Sziasztok!

 

WARNING-HEALTH AND SAFETY

 

BEFORE PLAYING,READ YOUR OPERATIONS

MANUAL FOR IMPORTANT INFORMATION

ABOUT YOUR HEALTH AND SAFETY.

 

Ezt írja ki a gép bekapcsoláskor.Mi a teendő?

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 454

"wii hungaryn nem találtam erre választ..."

 

Jó lenne tudni miket válaszoltak, és milyen hibalehetőség van kizárva, mert rengeteg lehetőség van.

 

1. DVD-R lemezre kell kiírni! (DVD+R nem jó!)

2. A legjobbak egyike a Verbatim (én pl. a gigaplaza.sk-nál rendelem, 50db-os, 68Ft/db).

3. Az ImgBurn-t használom az írásra, és mind a DVD, mind a Drive sebességét 4x-esre kell állítani! (Beállítások: kis zöld futó emberke a jobb alsó sarokban)

4. A letöltések nem mindíg sikerülnek. Lehetnek fake torrentek is (Nintendo-barát körökből). Lehet a letöltés befejezett, de a kényszerített ellenőrzés hibát jelez. Lehet, hogy aki felrakta kontármunkát végzett (csak néhány régebbi LG olvasó tudja jól backup-olni a RawDump-pal, vagy maga a WII az USB-Loaderrel), bár ezek a problémák nem tömegesek, sok játék jól jön le.

5. Vannak játékok amelyek chippelve sem mennek (pl. a közepén lehalnak), de ez a chippelés módjától függ (tucatszám léteznek különféle chippelési megoldások).

6. Lehet, hogy bekoszolódott a DVD fej: tisztítólemez beszerezhető.

7. A "ki van chippelve" HW-es módosítást jelent. Ma már a SoftMod a divat, és egyesek ezt is - tévesen - chippel-ésnek mondják. Ha így van, akkor nem normál módon (bal felső sarok menü), hanem a Neogammával, vagy az USB-Loaderrel, vagy mással kell indítani a lemezeket. (Ha igazi chippelt, akkor is ajánlott a SoftMod-olás, így HDD-n is tárolhatunk játékokat).

8. A SoftMod esetén is vannak játékok, amelyek vagy különleges indítási procedúrát igényelnek, vagy egyes játékokhoz (pl. COD - black ops) további moddolások szükségesek.

 

Hirtelen ennyi jutott eszembe...

 

Előzmény: Fogár (448)
natalyel Creative Commons License 2011.12.05 0 0 453

Sziasztok.

Új Wii-sek vagyunk :).

A gyári két játékhoz megvannak a kódok, melyekkel Wii-csillagokat, azokból meg Wii-pontokat lehet kapni, ez oké.

De van másik két - természetesen új, eredeti - játék is, amikben nem találok ilyen kódot.

Kérdés: minden játékhoz van ilyen kód, vagy csak némelyikhez, van-e lista arról, hogy pontosan mely játékokhoz jár ilyen pont-kód?

Ez van meg:

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/games/wii/disney_epic_mickey_18239.html

és ez:

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/games/wii/mario__sonic_at_the_olympic_games_6392.html

 

Előre is köszi.

koncsik Creative Commons License 2011.11.29 0 0 452

Eredeti balance board engem nehezen talál meg néha (88kg), de gyerekeimet (19 kg és 11 kg) mindig... (én vagyok a béna v.s.)

Előzmény: l.a.c.i (450)
KZoly Creative Commons License 2011.11.29 0 0 451

nekem snakebyte van. meg vagyok elégedve vele, igaz már olyan sokat nem használjuk.

 

néha kalibrálásnál a 20 kg-os gyereket nehezen érzékeli, de nem tudom, hogy az eredeti hogy küzdene meg a problémával.

Előzmény: l.a.c.i (450)
l.a.c.i Creative Commons License 2011.11.29 0 0 450

em kérdezte lejjebb, engem is érdekelne: "balance board ügyben kérnék tanácsot. érdemes-e snakebyte-os balance boardot venni (lcd kijelzős, de amúgy nem tudom van-e még egyéb különbsét) vagy maradjak az eredeti nintendo által gyártottnál?"

 

Másik kérdés: usb-ről mennek a játékok nálunk, de a MarioKart 2 játékosba belefagy, el sem tudja indítani. Valaki tudna mondani egy cIOS számot, hogy melyiken próbáljam indítani?

 

Előzmény: em (361)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2011.11.28 0 0 449

Még nem találkoztam ilyennel én sem. Sajnos nem tudom, mi okozhatja.

 

Ha nincs meg a probléma forrása, de meg kell oldani, nem nagy befektetés egy külső vincseszter, 5ezer forintért teljesen jót lehet kapni, onnan iso-ból tölti, még a dvd-k árát is megspórolod a továbbiakban.

Előzmény: Fogár (448)
Fogár Creative Commons License 2011.11.26 0 0 448

sziasztok!

 

pár hete vettünk használt wiit.

ki van chippelve.

pár írott dvd lemezzel viszont azt csinálja,h beolvassa-megjelenik a játék "logo"-ja-majd mikor be kéne töltse azt már nem tudja-hibát jelez

 

töltöttem le játékot torrent oldalról-iso formában-iso writerrel kiírtam dvd-re-uo típusra amit tuti visz 4xes sebességgel- már 2lemezem bánja-nem ismeri fel...

 

tudna vk tippet adni,h mi lehet a gond? vagy a letöltött iso file-al kell még vm egyebet csinálni?

 

wii hungaryn nem találtam erre választ,köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!