Keresés

Részletes keresés

lopánka Creative Commons License 2002.08.07 0 0 122
Én is.
Egyszerűen szeretem a füst izét. Filinges. Általában a barátom is dohányzik, így nem zavaró.
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.07 0 0 121
Inkább á, mint a, ha a magyar hangokat nézzük. De mindegy, dohányzom :-) És miután ennyire utálják, azértis, kettőre egyszerre.
Előzmény: Laczy_ (115)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.08.07 0 0 120
A többihez nem tudok hozzászólni, de ha bagóztál, akkor bizony ostoba voltál, nyelvvizsga ide, dícséret oda!
Előzmény: Szvetlána (119)
Szvetlána Creative Commons License 2002.08.07 0 0 119
akkor én egy bamba, ostoba, viszkető pin@jú középiskolás lány voltam felsőfokú francia nyelvvizsgával, dícséretes biosz érettségivel, 4,2-es évvégi átlaggal. Minden nap tanul az ember...

Ha jól tudom, te csak most hagytad abba a dohányzást, ezek szerint magadat is ilyen jelzőkkel illeted?

Előzmény: kicsi_tig (118)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.07 0 0 118
Kérlek szépen, az intelligens fiatal hölgyek nem szoknak rá. Csak a bamba, ostoba, viszkető pin@jú középiskolás lányok. Sajnos már ott rászoknak.
Előzmény: Laczy_ (117)
Laczy_ Creative Commons License 2002.08.07 0 0 117
Najóakkoroffoljunktovább! :-)

Az ánglius "hivatalból" törexik a legjobban megközelíteni a jövevényszavai ejtésében az eredetit (erre sok jó példa van, különösen a latin átvételek easetében). Azám, de a "r" pergetésére csak a skót képes náluk, ő sem torokból, mint a frank, hanem szájpadláson, mint mi. Tehát inkább lenyeli. De (tudom: mondatkezdet...) mert a hosszú a után érzi a mássalhangzó hiányát, hát az írásban úgyis ott lévő dével pótolja.
Mivel a rendelkezésemre álló karakterkészletben nincsenek fonetikai jelek, hát úgy próbáltam pótolni, ahogyan sikerült...
Persze, hogy van rá ezer szava és kifejezése, de mé' ne használjon közte átvéteket is? Mi is teszünk olyat, csak mi régebben a némettől, most meg tőlük "adaptálunk".

ON

Mé' pont azok ne dohányoznának?
Egyáltalán: manapság egy intelligens fiatal hogy a bánatba szokik rá a dohányzásra függetlenül a szépség/rútság kérdésétől és az illető nemétől?

(L.)

Előzmény: kicsi_tig (116)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.07 0 0 116
:))
De angolul klósár?

ühümmm :)

Előzmény: Laczy_ (115)
Laczy_ Creative Commons License 2002.08.07 0 0 115
[klo'Sa:d] ... ha még szóba állsz velem. :-)
Előzmény: kicsi_tig (114)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.07 0 0 114
Hm. És ezt hogyan ejtjük? De maga a szó francia eredetű, nem?

Előzmény: johnny_bravo (113)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.08.07 0 0 113

Hogy mi mindent talál az ember egy felturbózott angol szótárban...

clochard

Törölt nick Creative Commons License 2002.08.06 0 0 112
Nagyon. Szinte hallani vélem.
Előzmény: kicsi_tig (111)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.06 0 0 111
Klosár. Milyen szépen ejtem.
Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.06 0 0 110
Klosár. Nekem tetszett, és több mindent fejez ki. Egy életérzést is jelent, olyan, mint a hippi. Ott is van rétegződés. Ahogy nálunk is volt a csövesek között az 1970-es években.
Előzmény: kicsi_tig (107)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.06 0 0 109
Ajándékba is. :-)
Előzmény: Törölt nick (103)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.08.06 0 0 108
Jó magasról, úgy lesz belőle nagy durranás! :-))
Előzmény: kicsi_tig (107)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.06 0 0 107
Ó. Most, hogy így tovább olvastam, már világos.
És hogy ejtik?
Előzmény: kicsi_tig (106)
kicsi_tig Creative Commons License 2002.08.06 0 0 106
Ne hülyéskedj... az nem lehet. :)

És fogalmam sincs mi az a clocharde. Talán nincs rá magyar szó?

Előzmény: Törölt nick (82)
Gyur Creative Commons License 2002.08.05 0 0 105
Hi!

Az a megállapítás miszerint az a nő orálisan is szeret szexelni, aki cigizik, nálam totálisan hamis. Az én tapasznyalatom, hogy a barátnőm nem cigizik, és orális, viszont volt ismerősöm, aki azért nem lett barátnőm, mert nem szerette az orális részt (mondjuk a szex sem az első volt nála :( ), pedig cigizett.

Gy

Előzmény: johnny_bravo (64)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.05 0 0 104
:-))
Előzmény: Indyvidual (97)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.05 0 0 103
Adsz egyet kölcsön? - Kipróbálom.
Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.05 0 0 102
Az első bekezdésed nagy poén. Tulajdonképpen ezt egyszer mindenkinek(aki dohányzik) elő kellene vezetni, kézben egy polaroid masinával...
Előzmény: Gentleman Looser (99)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.05 0 0 101
:-)
Remélem.
Előzmény: johnny_bravo (100)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.08.05 0 0 100

Na, kié lesz a százas?
Gentleman Looser Creative Commons License 2002.08.05 0 0 99
Hm. Elképzelek egy aktuális nőt, amint éppen nyomulok rá, éppen célegyenesbe fordulunk, amikor közli "most rágyújtok, nem akalak az orális szexxel terhelni, úgyhogy nincs szopás, ehelyett inkább cigizek, jó?". Biztos lemerevednék erre.

Elgondolkoztam azon, hogy vajon valójában mennyire a nikotin-függőség szükségessége ez, főleg a nőknél, akik ELEGÁNS cigit szívnak. Nemrég kérdeztem egyiket, aki valami ultravékony de ultra hosszú számomra ismeretlen márkát szívott és aszonta, hogy ez a fajta ELEGÁNS. Na meg hálistennek kicsi a nikotintartalma. AKKOR MEG MINEK SZÍVOD??? Számomra ez volt a teljes bizonyosság, hogy ez nem más neki, mint ruhakiegészítő. Image tartozék. Mert ha igazán igénye lenne, akkor három doboz piros Marlborót szívna naponta.

A kékjegyeseket csak üdvözölni tudom. Az a minimum, hogy a dagadt disznaja két jegyet vesz és nem tehenkedik mellettem órákon át. Bevezetném a BKV-n és a helyközi buszjáratokon is.

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (85)
Indyvidual Creative Commons License 2002.08.03 0 0 98
Hát ezt itt is bevezethetnék:-)
Már nem tudom KLM vagy Malév, de a becsekkolásnál egy buddhista fazon állt előttem. Képzelj el egy pasit, aki kb. két méter, kéccáz kiló és mindössze egy ágyékkötő féle van rajta (meztelen felsőtest!) aztán vizualizáld egy Fokker vagy Boeing üléseinek a távolságát meg szélességét. Majd képzeld el a pasit melletted. Attól féltem rámfolyik:-)(jóvvanna,tudom, hogy gonosz, de ennyire nem óhjatok általam meg nem kívánt egyénnel fizikai közelségbe kerülni:-) Ahogy néztem a többiek sem, mert mindenki az elgyötört stewardessnek imátkozott, hogy helyet akar cserélni:-)))
Előzmény: Törölt nick (83)
Indyvidual Creative Commons License 2002.08.03 0 0 97
:-)))
Anekdota:
Volt egy főnököm. Iszonyúan koslatott utánam és már nagyon rühelltem, hogy mindig sarokba vagyok szorítva, ilyesmi és a hideg rázott a gondolattól, hogy egyszer tovább megy:-)
Szóval átmentem láncdohányosba, mert ő nem...
Egyszer megkérdezte tőlem, hogy:
"Szúnyog, vagy kullancsriasztónak használod?"
Válasz:
"Miért? Melyiknek érzed magad?"

Kicsúszott, tudod:-)))))))

Előzmény: beegod (91)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.03 0 0 96
Nekem se erősségem, gondoltam abból a három szóból, amit tudok, egyet ideírok.
Előzmény: johnny_bravo (92)
Szvetlána Creative Commons License 2002.08.02 0 0 94
azt is jelenti, hogy csóró.
Előzmény: johnny_bravo (92)
Szvetlána Creative Commons License 2002.08.02 0 0 93
clochard - csavargó (a clocharde a nöi alakja)
Előzmény: johnny_bravo (92)
johnny_bravo Creative Commons License 2002.08.02 0 0 92

Mivel a franciát csak orálisan ismerem, írásban nem az erősségem, légyszi oszd meg velem, mi a "clocharde" szó jelentése, én ugyanis egyetlen online francia-egyéb nyelv szótárban sem láttam.

Esetleg nem ez a szótári alakja?

Előre is kösz a választ.

Előzmény: Törölt nick (82)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!