Keresés

Részletes keresés

lacafaca Creative Commons License 2000.09.14 0 0 509
Kösz FixY, rendes voltál velem! :-))
Nem akarok ünneprontó lenni, de a nagykönyv szerint rizst csak egyszer egy héten. :-)

Olyan szarul érzem magam, nem akar valaki most engem vígasztalgatni? :-)))

Előzmény: Törölt nick (508)
lacafaca Creative Commons License 2000.09.12 0 0 504
FixY
Te még véletlenül sem eszel normális kaját? :-) Mondjuk natúr csirkemell vegyes zöld-körettel.
Előzmény: Törölt nick (503)
lacafaca Creative Commons License 2000.09.12 0 0 502
Hát persze, hogy úgy kell értened! :-))
Egy háziorvosoknak szóló könyvben néztem utána.
Egyébként minden könyv azt írja, hogy eltéroen reagálhatnak emberek a különféle dolgokra, ezért egy étel vércukoremelo hatását ki kell tapasztalni.
Lehet, hogy akkor neked nem sárgadinnyével kell (v)étkezned, hanem mákos linzerrel. :-)

Most egy darabig kiszállok, mert rengeteg dolgom van.

Előzmény: Törölt nick (501)
lacafaca Creative Commons License 2000.09.12 0 0 500
FixY
Megnéztem, az étkezés utáni 9-es vércukor nem fér a cukorbetegség definíciójába. Persze 9,1 ... :-))
zsuzsa Creative Commons License 2000.09.10 0 0 497
ez a rendszervaltas csinalas nagyon joooooooooooo :-)
de whiskyvel egesz jo ( marmint a kola ) de akkor hamar elalszom. Most meg sajna epp aludni nem lehet

Joejt, Fixy fiam

Előzmény: Törölt nick (495)
zsuzsa Creative Commons License 2000.09.10 0 0 494
Biztos utólag jött ki rajtad a takaritas okozta stressz :-)))

Én jól. Kólával meg csokival tartom magamban a lelket mert tanulok és unom nagyon..

Hetvege hogy telt a fel bananon meg a takaritason kivül?

Előzmény: Törölt nick (493)
zsuzsa Creative Commons License 2000.09.10 0 0 492
A takaritastól ment fel a cukrod FixY. Nekem pl az ablakpucolástól szivtáji szoritó érzésem lesz. A vasalástól meg fejfájásom.
Előzmény: Törölt nick (491)
pen Creative Commons License 2000.09.09 0 0 489
FixY,
Köszi!
Rohanok.. és a fele cucc biztos itthon marad. Nem baj, a dugóhúzót eltettem! ;o)
üdv
pen
Előzmény: Törölt nick (488)
pen Creative Commons License 2000.09.09 0 0 487
Még 15 percig!!!!
pen
Előzmény: Törölt nick (486)
pen Creative Commons License 2000.09.09 0 0 485
FixY,
Azt hittem megorroltál tegnap..így már jobb :o)
pen. buta vicc
Előzmény: Törölt nick (484)
pen Creative Commons License 2000.09.08 0 0 483
Szia FixY,
Igen. Ilyenkor jönne legszivesebben az a bizonyos backspace :o)
pen
Előzmény: Törölt nick (482)
pen Creative Commons License 2000.09.08 0 0 481
jó éjt
pen
Előzmény: Törölt nick (480)
pen Creative Commons License 2000.09.08 0 0 479
Szia FixY!

:o))) Köszi! Amúgy nem Jorgosz Travel, hanem tuti magán szervezés. mármint semmi nincs megszervezve a szálláson kívül - a program ad hoc módon alakul majd... Viszont a hazaút így biztosabb :o)
Mindenféle rosszkedv ellen tudom javasolni a vakációt! A puszta gondolattól is mosolygok, hogy hétfőn nem a kedvenc ügyfeleimet hanem a napfelkeltét fogom bámulni a tengerparton :o)
(...remélem ők ezt nem olvassák :o))
Még pakolászok egy-két órát, aztán szépeket fogok álmodni távoli partokról, hűs hullámokról, gyönyörű.....OK, itt abbahagyom:o))

Csak egy-két topik fog hiányozni mert azt hiszem én is "rátokszoktam" már egy kicsit :o)

üdv
pen

Előzmény: Törölt nick (478)
pen Creative Commons License 2000.09.08 0 0 476
lacafaca,
OK, de akkor elobb-utóbb neked is panaszkodnod kell :o)))
üdv
pen
Előzmény: lacafaca (475)
lacafaca Creative Commons License 2000.09.08 0 0 475
Pen
Nem is tudtam, hogy a Te lelki egyensúlyoddal is baj van! Nevezzük át a topikot Kölcsönös lelki egyensúly helyrebillento-nek.
Előzmény: pen (473)
pen Creative Commons License 2000.09.08 0 0 473
Sziasztok!
Te jó ég, hányan is beszélgettek ti itt? Szóval van FixY, a halak, lacafaca, a skizo, ...brrr én ezt már nem követem. Méleket mindenkinek köszönöm, lelki egyensúlyom teljesen visszabillent ;o))

Este még bekukk
üdv
pen

lacafaca Creative Commons License 2000.09.08 0 0 471
Jé, már megint lebuktattam magam. :-((
kaktusz7 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 470
Arra gondoltam, hogy én két hal vagyunk. Ráadásul az egyik erre úszik, a másik meg arra. :-))
Előzmény: Törölt nick (469)
lacafaca Creative Commons License 2000.09.08 0 0 468
Én is halak vagyunk. Ez már skizofrénia? :-)
pen Creative Commons License 2000.09.07 0 0 465
Szia FixY!

Na, most jól lebuktál! Alighogy kiteszem a lábam a topikból, már hajlik is negatívba a hangulatgörbéd. Micsoda dolog ez?!? Most hogy induljak el nyugodt szívvel a tengerhez? ;o)
Az lesz a vége, hogy megkeresem Dubrovnikban az internet cafét és rajtaütésszerű ellenőrzéseket fogok tartani nálad :o) Naaaa, mosolyogj már egy kicsit! :o)))

lacafaca - azért holnap reggel még lesz egy futókalandom, de sajna nélküled ;o)

Elnézést, ha megkavartalak benneteket, holnap még benézek elköszönni, és _szombat_ hajnalban indulok! Bár lélekben már ott vagyok..

üdv
pen

pen Creative Commons License 2000.09.07 0 0 461
Na, ti aztán gyorsan elbúcsúztok az ember lányától! Eredetileg még írkáltam volna ma meg holnap, de ha már ilyen elköszönős hangulat van, talán jobban teszem ha lelépek :o(
Viszlát, és kösz a halakat! ;o))

pen

lacafaca Creative Commons License 2000.09.07 0 0 460
FixY
Szerintem az ilyen eredménnyel legyél boldog. Tömény szénhidrát-bomba után ezt produkálni nem semmi.

Pen
Akkor szeptember 18-ig a mi kis futó kapcsolatunk is szünetel. ;-))

Előzmény: Törölt nick (459)
pen Creative Commons License 2000.09.07 0 0 458
FixY,

Nem tudnék hosszú idore elszakadni toletek ;o) Szept 18-án du. jövök, addigra írhatnál valamit a topikba, hogy ne a lista legaljáról kelljen elobányászni a Cukrosbácsit :o))

üdv
pen

Előzmény: Törölt nick (457)
pen Creative Commons License 2000.09.07 0 0 456
Sziasztok :o)

Összehasonlítás - hmmm még töröm rajta a fejem, mire megjövök Horvátországból, kitalálom!

Azt hiszem én sem vagyok azonos net-magammal, de valahol ez az érdekes az egészben, nem? Én IRL egy kicsit esetlenebbnek érzem magam és néha úgy visszatörölnék egy mondatot ami hirtelen kicsúszik a számon. Csak a "backspace" nincs mindig kéznél :o)

pen.pszicho

Előzmény: Törölt nick (455)
lacafaca Creative Commons License 2000.09.07 0 0 454
Van, amikor meg sem érezni a szúrást, nem izomba adja az ember, hanem zsírszövetbe, és nem mindig sikerül ideget eltalálni. :-) Szóval nem hasonlítható össze a gerinccel.
A hasból szívódik fel leghamarabb az inzulin, és hát ott van a legtöbb zsírral kipárnázott terület. A combomon csak vékony borredo van.

FixY
Néha én is elgondolkodom, az vagyok-e, aminek itt a neten látszom, vagy az, aminek az ismeroseim szemében. Vagy mindketto, vagy egyik sem.

Előzmény: pen (453)
pen Creative Commons License 2000.09.07 0 0 453
Sziasztok!

lacafaca - :o))) Téged sem néztelek annyinak ;o)
Tényleg a hasadba? Jujjj. Egyszer szurkálták a gerincemet egy darabig hogy lábra tudjak állni, nagyon utáltam. Mostantól igyexem még óvatosabban szurkálódni:o)

FixY - ezt csak egy módon dönthetjük el: össze kell hasonlítani netFixY-t és IRLFixY-t :o) Nekem a mostani net-változat tetszik - nem bánom, hogy egy ideje elmaradtak az utálok élni tipusú mondataid :o)

Most jövök kocogásból, és néhány kiló hiányom van :o( Nem adna valamelyikotök kölcsön? ;o))

üdv
pen

lacafaca Creative Commons License 2000.09.07 0 0 450
FixY
Én már futottam össze Pen nénivel :-)), és tanusíthatom, hogy letagadhatna egy v-t a XXX-bol.
Amúgy nem nézett ki hermafroditának, és tudomásom szerint nem szaladnak ki a lányok a noi öltözobol, amikor ott megjelenik. :-)
Szerintem jól járnak vele azok a jóképu horvát pasik. ;-)))

Miért a combodba adod az inzulint? Én mindent a hasamba.

pen Creative Commons License 2000.09.06 0 0 449
Aludj jól :o)
pen
Előzmény: Törölt nick (448)
pen Creative Commons License 2000.09.06 0 0 447
Horvátországba, néhány átszállással :o)
Tengerpart, napfény, finom borok, jó csaj...akarom mondani jó pasik ;o)))
pen
Előzmény: Törölt nick (446)
pen Creative Commons License 2000.09.06 0 0 445
Hoppáá, teljes képzavar - bocsi :o)
A szigeten pedig - most nagyon sokáig nem :o(
Még két futi Újpesten, azután egy kicsit a nyakamba veszem a világot..
pen
Előzmény: Törölt nick (444)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!