Keresés

Részletes keresés

forgione1 Creative Commons License 2019.06.10 -1 2 18

leesett az állam, mert igazi, karakán férfiakat láthattunk, akik dolgoznak,

 

 

Akkor írass szemcsit, mert tetkós macsó hosszú hajú még annyit nem dolgozott életében, hogy megizzadjon.

Csicskák dolgoznak helytette. Ő pont az típus, aki teljesen alkalmatlan bármilyen termelő munkára. A csibészkedés meg az ügyeskedés, hogy másokat használ ki viszont annál inkább megy neki.

Előzmény: szakállas nő (1)
költekező Creative Commons License 2019.06.10 -1 0 17

A gazdákról:

Nekem Botond a kedvencem , a neve is , a vadnyugatiság miatt is. Csak valahogy hihetetlen hogy ilyen múlttal így keresi a párt. Inkább kalandvágy ez tőle.

Magdi is nagyon bejött, nem mindennapi helyen él , hogy nem félnek, magányos nők ilyen helyeken egyedül?

Az akinek a sok tehene van arról el tudom képzelni hogy tényleg zárkózott és azért így keres párt .

 

költekező Creative Commons License 2019.06.10 -1 0 16

Úgy látom ma egy török sorozat indul fél 8as időben. Kár hogy nem Kínai.

Olyan még nem is volt, pedig biztos ők is csinálnak rengeteget.

Előzmény: Ilhilla (15)
Ilhilla Creative Commons License 2019.06.10 -3 0 15

Elképzelhető, hogy csak aug. végén kezdik, addig várják a jelentkezőket és folynak a válogatások.

 

Mintha az rémlene, hogy az első évadban -amit Lilu vezetett- heti 1 adás volt, hétvégén.

Előzmény: költekező (14)
költekező Creative Commons License 2019.06.10 -1 0 14

Ez havi 1 adás, vagy meddig várnak?

Előzmény: Ilhilla (13)
Ilhilla Creative Commons License 2019.06.10 -3 0 13

Ez a csatorna "jó szokása", a 19 órai műsorokat másnap délutánonként megismételte (így lesz majd a gazdákkal is) és a hétköznap késő esti sorozatokat, illetve nagyobb filmeket általában szombat-vasárnap délután leadták.

 

Szerintem jól castingoltak, jól választottak műsorvezetőt, érdeklődéssel várom "milyen ara/vőlegényjelöltek fognak jelentkezni.

Előzmény: költekező (12)
költekező Creative Commons License 2019.06.10 -1 0 12

Én nem vagyok késő este tvnéző, ezért most az ismétlést nézem,örülök, hogy felfedeztem , mert soha nem reklámozzák a délutáni adásokat.

Nem tudom ez a pünkösdnek köszönhető, vagy mindig szokás lesz?

szakállas nő Creative Commons License 2019.06.10 -1 0 11

Anikó rokonszenves, de szerintem kamu műsor, túl szépek a gazdák.

Vagy csak nagyon komoly casting volt... :-)

Ilhilla Creative Commons License 2019.06.09 -3 0 10

Igen ő! Számomra nagyon ellenszenves nőszemély volt, nagyon jelentéktelen külsővel, mégis kifogott magának (három gyerekkel a háta mögött) egy macsót! :-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (9)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.06.09 -2 0 9

Brigi.

Előzmény: Ilhilla (7)
Ilhilla Creative Commons License 2019.06.09 -3 0 8

Többen is "agrármérnökként" végeztek, szerintem érettségije mindegyiküknek van. Ennyiből ("lakok") ne ítélj, majd ha adásba kerül a műsor, jól "megkritizáljuk" őket! :-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (6)
Ilhilla Creative Commons License 2019.06.09 -3 1 7

Tud mondani valaki ezekből legalább egyet, amelyben a "játékosok" egymásra találtak, és azóta is együtt vannak?

 

Én tudok: igaz, nem kifejezetten "társkereső" reality volt a "Farm" az RTL-en néhány éve. Abban Gergő és ....(a lány neve nem jut eszembe) egymásba szeretett, együtt élnek és közös gyerekük is született.

Előzmény: mac.m (2)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.06.09 -4 0 6

Nem mondtam semmi ilyesmit.

Azt mondtam, hogy a felvonultatott gazdák közül számomra egyik sem szimpatikus.

Ennyi, ez van.

 

(Ha valaki azt mondja, hogy "lakok", az nálam már eleve hátrányból indul...)

Előzmény: szakállas nő (5)
szakállas nő Creative Commons License 2019.06.09 -3 7 5

Egyszerűen unom, hogy a nők számára minden férfi roszz.

Nem elég bátor, nem elég erős, nem elég okos, nem elég vicces, nem elég érzékeny stb.

De a nők, akik ezt mondják? Nekik elég, ha Koncz Zsuzsa-hajuk van, meg... meg mi?

Meg semmi!!! VÁRJÁK A LOVAGOT, aki persze soha nem jön el.

De ha a fiú a lovag, akkor mi a lány, ő mit tud? 

Ja, tudtok szülni, oké. De miért kevés majdnem minden fiú?

A nők 8 évvel tovább élnek, mint a férfiak.

Nőnek lenni jobb manapság, szóval, pfa be! :-)

Tényleg megölték a férfiakat a háborúkban?

Előzmény: Mlle. Grenelle (4)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.06.09 -4 1 4

Hát ezt jól megkaptam... civilben is ilyen a stílusod?

Előzmény: szakállas nő (1)
szakállas nő Creative Commons License 2019.06.09 -1 0 3

 

Most, hogy megnéztem ezt az idei első adást, én komolyan mondom, alig akarom elhinni, hogy ennyire jó emberek is vannak az országunkban, és éppen nekik kell egyedül élniük. Sírtam, potyogtak a könnyeim. Miért vannak egyedül ennyire jó emberek?

Az összes résztvevő rokonszenves számomra.

Előzmény: mac.m (2)
mac.m Creative Commons License 2019.06.09 0 2 2

Volt már jónéhány hasonló valaki párt keres műsor. Házasodna a gazda talán már kétszer is nagy ő több is, xy feleséget keres, stb.

Tud mondani valaki ezekből legalább egyet, amelyben a "játékosok" egymásra találtak, és azóta is együtt vannak?

szakállas nő Creative Commons License 2019.06.09 -1 9 1

"személy szerint a pasik közt egy szimpatikusat sem találtam"

 

Mert egy buta, közönséges baromarcú nő lehetsz, aki követi az aktuális trendet, mely szerint minden férfi egy szánalmas gyökér.

 

Így akarják csökkenteni az emberiség létszámát bizonyos körök, és a több évtizedes akció sikeres.

 

Sikerült elhitetni a hozzád hasonló barmokkal, hogy a férfiak nem elég jók.

 

Evvel ellentétben:

 

A műsorban egytől-egyig rendkívül szimpatikus és megnyerő férfiak szerepeltek. mondom ezt férfiként!!!

 

Nekem konkrétan leesett az állam, mert igazi, karakán férfiakat láthattunk, akik dolgoznak, és tele vannak élettel.

 

Megjegyzem, a hölgy résztvevő is pont ennyire rokonszenves!!!

 

Te  viszont nagyon szánalmas ember lehetsz, ha komolyan gondoltad ezt az őrültséget, amit ide raktál.

Előzmény: Mlle. Grenelle (-)
Ilhilla Creative Commons License 2019.06.09 -3 1 0

Én személy szerint a pasik közt egy szimpatikusat sem találtam,

 

...mert válogatós vagy?

Nekem szimpatikus volt a "nyugdíjas kaszkadőr", a végén mutatott fiatal srác és -valamilyen szempontból- a "hosszú hajú macsó", valamint a martfűi srác. Utóbbinak drukkolok, mert ő lakik a legközelebb hozzánk.

 

Magdi szimpatikus, de azok a férfiak, akiket ő keres, már mind foglaltak ebben a korban, maximum egy hatvanas, özvegy férfi akadhatna, de azok nem adják fel a kényelmüket azért a "fürdőszobáért"! Szerintem fiatalabbak fognak jelentkezni, de kizárólag szereplési -és kalandvágyból!

 

Nádai Anikó viszont már most szimpatikusabb, mint anno Lilu volt, majdnem megkönnyezte Magdi történetét (és őszintének hatott), egyébként is közvetlen, természetes a viselkedése, én kedvelem. (Baukó Éva pedig -aki Anikót tartja a világ legtehetségtelenebb műsorvezetőjének- pukkadjon meg! :D A a nyomába sem érhet!)

Előzmény: Mlle. Grenelle (-)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.06.09 -5 1 topiknyitó

Házasodna a gazda, újratöltve... Ki mit szól hozzá? Milyennek találjátok a gazdákat és gazdaasszonyokat? 

 

Én személy szerint a pasik közt egy szimpatikusat sem találtam, viszont a "szabadtéri fürdőszobás" hölgy (Magda?), ő nagyon szimpatikus volt... ahogy elmesélte az életét, kicsit szomorkásan, de azért bízik a boldogságban... Ő szerintem nagyon megérdemelné, hogy boldog lehessen egy rendes pasival.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!