Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 17 órája -3 0 2086

Már gondolkodtam, hogy az új évadra Puncizósnak kellene valami új topicnév, de mit hallok?

 

Bochkor ma reggeli műsorában is téma volt, hogy az RTL példátlan módon az új évadra visszahívja József gazdát, és új nőket hajt fel neki, mert a korábbi évad női (Puncizós szóhasználatával: lányai) mind otthagyták a francba, még a visszahívott "C verzió" Böbelány is a dublini potyaút után.

 

Erre Bochkor kérdezi: ő a Puncigazda?

 

Akkor ezek szerint tehet bármit a Retek, mosdathatja magát utólag bárhogy József/Ájtatos/Hitgyülis/Szamócás, ez a médiatörténeti Nagy Puncizás már örökre ráégett... (érdekes módon Bochkoréknál a szót most is kisípolták, azaz ezek szerint az RTL-en főműsoridőben mehetett, máshol most sem). 

 

Úgyhogy azt hiszem, most már megmaradok a Puncizósnál, hacsak nem alakít megint valami olyat (gondolom a szivárványos RTL /nem annyira/ kreatívjai ebben reménykednek piszkosul és ezért hívták vissza), ami miatt új topicnevet kell neki adni.

Apádfüle Creative Commons License 2024.04.16 -3 1 2085

És ezek után mennyire lehet majd elhinni, hogy a  Puncizós  bármelyik gazda kegyeiért versengő lányok ezt komolyan gondolják, vagy csak a szereplésért és/vagy a gázsiért mennek oda?

 

Az egyik régebbi próbálkozót most láthatjuk a Házasság első látásra c. műsorban. Fiatal, gömbölyű, helyes pofival, de eszméletlenül buta és hisztis. Nyilván képernyőn akar lenni, mindegy, milyen minőségben. Ha annak a műsornak is vége, majd benevez egy főzőversenybe. Lényeg, hogy mutogassa magát, dolgozni nyilván nem szeret és nem is ért semmihez.

 

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (2080)
Apádfüle Creative Commons License 2024.04.16 -2 1 2084

Én is azt hittem, már az új sorozat kezdődik, és belenéztem. Puncizós épp az Urat dicsérte, de nagyon. Ezen meglepődtem, mert úgy emlékeztem, a végére már kicsit visszafogta a vallásos hevületét. (Akkor még nem jöttem rá, hogy ez ismétlés.) Mikor újra oda kapcsoltam, épp Nyálcserés dumált valamit, én meg totál hülye vagyok, mert még mindig azt hittem, ez az új sorozat. Nem értettem, hogy ha több megélhetési celebjelölt is részt vehet a műsorban, akkor Józsikánknak miért kellett könyörögni egy újabb esélyért, és Anikó miért tett úgy, mintha kegyet gyakorolna a "kivételes bánásmóddal". Aztán belovagolt a képbe egy gazdáné-jelölt, nekem meg végre leesett a tantusz, hogy ezt már láttam. :)

Mazsola0070 Creative Commons License 2024.04.16 -2 1 2083

Tegnap este kapcsolgatok, és mit látok: Puncizós nagytotálban.

 

Először azt hittem, megint a következő évad előzetese, de nézem a műsorújságot, az előző évadot ismétli az RTL, tegnap ment az első része.

 

Puncizós itt még teljesen Ájtatos üzemmódban, megcsodálhattuk a később a "Nagy Dublini Burleszk"-ről elhíresült "C verzió" (ahogy Puncizós később megemlékezett róla), azaz Böbelány érkezését is.

 

Nem tudom, 40-50-es nők vajon mit gondolhattak, amikor Puncizós ekkor még ájtatos dumáját hallgatták? (Bár ekkor még nem szólította a jelenlévőket puncikáimnak.)

 

Nem volt senki, aki ezt hallgatva azonnal felállt volna?

 

Mit írhat erről a szerződésük, ezért vajon kaptak gázsit, vagy ingyér bazsajogtak ott Puncizósra?

 

 

De Nyálcserés is még jóval visszafogottabb, jött egy szőke kerekfejű csaj, és nem az volt neki az első, hogy azonnal ledugja a nyelvét a torkába. (A korábbi évadot nem nézőknek: ez a visszafogott gyakorlata nem sokkal később jelentősen megváltozott.)

 

 

 

Ilhilla Creative Commons License 2024.04.16 -3 0 2082

Nem biztos, hogy a hölgyike szereplővé válik. Ha a másik (35 éves) lovardás nő több levelet kap, ő lesz a kiválasztott.

 

Ennek a kis nőnek volt egy -bevallása szerint sokkal idősebb- kapcsolata, gondolom ebből lett ez a százmilliókat érő lovasfarm is. Két fenékkel nem tud két lovat is megülni, csak hobbi lehet neki a "gazdasszonyság"!

 

Én nem bánom, hogy nem tehénszart lapátoló nőket fognak mutogatni, azt majd csinálják a gazdák választottai! :D

Előzmény: Mazsola0070 (2081)
Mazsola0070 Creative Commons License 2024.04.15 0 2 2081

"Vivien gazdasszony: 32 éves, Budapesten él, személyi edző."

 

És akkor mitől gazdálkodó? Van egy cserép muskátlija az edzőteremben?:))

 

Úgy látszik, már nagyon nem talál olyan igazi gazdálkodókat a Retek, akik részt vennének ebben a műsorban, hát akkor kreálnak. 

 

"Nyitott mindenre."

 

Hűha, az ágyban is? Lehet, hogy a tavalyi évad Nyálcserés gazdája (Mr. Kaligari) után lesz egy "mindenre nyitott" gazdasszony is?

 

Mondjuk a szintén lovardás Vikike törzsőrmester és a tavalyi évad Miss Jégcsapja után már ráférne a sorozatra egy bevállalósabb gazdasszony....

Előzmény: Tulipántoss (2078)
Mazsola0070 Creative Commons License 2024.04.15 0 1 2080

Őszintén szólva nem is tudom, hogy nevessek-e vagy sírjak az RTL (baromira nem) kreatívjai azon zseniális ötletén, hogy visszahozzák az előző évadban leszerepelt Ájtatost, Szamócást, Picsogós Hitgyülist, majd a végére: Puncizóst (az előző évadot nem nézőknek: ezek a topicnevek ugyanazt a csávót takarják, a műsorban történt "jellemfejlődésére" figyelemmel.)

 

A szivárványos RTL-nek tényleg nem volt jobb ötlete, mint hogy egy ilyen rohadtul idegesítő, szexista csávót futtasson továbbra is?

 

Értem én, hogy nyilván majd hozza  a nézettséget (különösen, ha lesz újta a "Nagy Dublini Burleszk"-hez hasonlító jelenetsor), na de akkor is.....

 

Ennél már talán az is jobb lett volna, ha vízbefingó sóher Pejstát hozzák vissza, de biztos most nem akart az RTL ingyenreklámot adni a Libás Tanyájának.

 

Akkor már miért nem hozzák vissza a "C verziót" is (ahogy Puncizós kedvesen nevezte a korábban általa elzavart, majd a Nagy Puncizás után visszahívott Böbelányt (aki ezek szerint tényleg csak a dublini potyaútért ment vissza)?

 

És ezek után mennyire lehet majd elhinni, hogy a Puncizós kegyeiért versengő lányok (Puncizósnak az minden nő 0-99 éves korig) ezt komolyan gondolják, vagy csak a szereplésért és/vagy a gázsiért mennek oda? 

 

Arra is kíváncsi leszek, lesznek-e a nők között az RTL által odaküldött beépített statiszták, akik majd csinálják Puncizósnál a fesztivált..... 

 

 

Előzmény: Tulipántoss (2078)
Kr.Kr. Creative Commons License 2024.04.15 0 1 2079

Számomra volt még egy érdekes részlete a tegnapi adásnak: egyedül a 61 éves gazda volt, aki megvendégelte a stábot, a többiek esetében nem mutattak még egy pohár vizet sem. Ami persze lehet, hogy volt, bár az árokparton való birka terelgetés közben nem nagyon lehet megvalósítani egy roskadozó asztalt, az biztos :)

 

A 3 hónappal ezelőtt szakító gazdasszonnyal kapcsolatban is fura volt nekem, hogy először megjelent egy lovardában, ami nem is az övé, hanem a nevelő apjáé, azután átmentek egy másikba, ami elvileg az övé, de tulajdonképpen Pesten személyi edző... Sárvár környékéről... hogy is van ez???

Egyrészt, mintha egy vagyonbevallást nézhettem volna meg, másrészt miért kell valakinek a szuper lovardájából feljárnia Pestre személyi edzősködni...? De biztosan valami nagyon kimagasló tehetség lehet, ezt nem tudhatom.

 

Az első két évadban legalább hihető volt, hogy a gazdák tényleg gazdálkodó egyének. Ehhez képest a most bemutatott személyek jó része olyan volt, mintha csak bejárnának egy munkahelyre (főleg a nők)... vagy így akarták szemléltetni, hogy attól, hogy valaki gazdálkodó, még ugyanúgy van ideje gyantáztatni a szemöldökét és feltöltetni a száját? :)

Tulipántoss Creative Commons License 2024.04.15 0 2 2078

Tegnap este elkezdődött a Házasodna a gazda  7. évada.

Már a műsor eleje is izgalommal töltött el, amikor megjelent a műsorvezető Anikó telefonján a nagy népszerűségnek örvendő Józsi gazda képe?! Tudjátok melyik, a .......! Igen az, a sírós! Akit az Univerzum segedelmével láthatunk ismét. Aki úgy kell nekünk (meg a nőknek), mint falat kenyér! Ámen! 


Érdekes, hogy a hölgyek (gazdasszonyok?)  mind lóval foglalatoskodik.  A gazdák is a mezőgazdaság hasonló ágazataiban gazdálkodnak. Volt aki rögtön szimpatikus volt és olyan is volt aki nem, de még az lehet?! Így elsőre, az alábbiak maradtak meg bennem:

-  Lajos gazda: (61) Kiskunmajsa

Állattartással foglalkozik a szép, gondozott tanyáján. Lajos a legidősebb a gazdák között. Akinek az ideálja a hosszú hajú, ápolt,  szorgalmas, hűséges nő. Személyében kaptunk egy sámánt is. Szimpatikus, kedves embernek tűnt. Habár a dobolás gyógyító ereje....... nah, majd meglátjuk.

- Vivien gazdasszony: 32 éves, Budapesten él, személyi edző.

Érdekes, hogy a legtöbb időt viszont mégis vidéken tölti lovaglással.  Egy 11 éves kapcsolatból szállt ki, amely kapcsolatából van egy 6 éves kisfia. Nyitott mindenre. Bárkivel bármiről szívesen beszélget. Olyan férfit keres, aki megértő, nem féltékeny, és hagyja őt szabadon szállni. ( Érdekes színe volt a hajának.) A szakítása friss még,  de már párt keres? (Lehet, hogy a végén meg azért nem fog együtt maradni senkivel, mert "még idő kell neki."

- Zsófi gazda szintén lovardát vezet, határozott, tipp-topp szerelésben, sminkkel.....

- Lóránt gazda is állattartással foglalkozik. De érdekes beszédű ez a Lóri gazda! Hogyaszongya,  "éppen most van az ellési szezon,  és neki igen aktívnak kell lenni, ráadásul sok idő vesz el a cumiztatás is!"   Kíváncsi vagyok, hogy a gazda egyedi stílusa vajon tetszik a csatorna kreatív csapatának?! 


Éééééss, Anikó telefonján  ismét megjelent Sírós Józsi fotója! Aztaaa.............

- A piperkőc, fiatal  gazda is birka tartással foglalkozik. Karakán nőt szeretne, és fogadja el őt. Éppen végzett a kozmetikusnál, ahol szépítkezett. Sokat javult is a kinézete! 😮 Pláne, amikor körbefújták az illatfelhővel! Igen háááát, ő az a gazda, aki a szépítkezéssel kezdi a napot, és utána jönnek a bocik és a trágya lapátolás. 

- Zoltán gazda  (39) Taksonyból a családi gazdaságot vezeti. De nemcsak ő, hanem a testvére Erzsébet is keresi a párját. Igaz Erzsó csak a papírmunkát végzi, de ha szükség megkívánja, részt vesz a mezőgazdasági munkákban is. Emellett még  rendszeresen szikvizet is  szállít a faluban, csak úgy magán szorgalomból. Különleges ideálja nincs, csak ne legyen párjának szakálla, tetoválása. 
- Roland gazda (akit megcsaltak már), most olyan nőt keres, aki őt kellőképpen megbecsüli és értékeli.

- Krisztián gazda szimpatikus volt,  akinek mindene a kisfia, de keveset jegyeztem meg róla, mert már olyan izgatottan vártam József gazda jelenetét.


- És végre lőn József gazda! Micsoda jelentőséggel bír az az "egyetlen szó," amely Józsefet ennyire népszerűvé tette!  Ahogy Anikó és József találkozott, meglepő módon édes jó Lajosom, ja nem,  édes, ájtatos Józsefnek potyogtak könnyei!  Talán még Anikónak is?! Húúú, ez a Józsi mekkora góré lett!  Egyedül, csak neki fognak hölgyeket válogatni!  Kíváncsi vagyok, hogy Anikó "segedelmével" kit fog a végén nagy sírás közepette feleségül venni?! Mert ha most nem, akkor soha! Ámen!

(Vagy ott lesz a 8. évadban is?) 

Kr.Kr. Creative Commons License 2024.04.15 -1 1 2077

Tudom, hogy csak kötözködés, de az Erzsók mitől gazda? Attól, hogy a papírmunkát végzi a testvére gazdaságában és szikvizet szór szét a környékbeli utcákban? (amit nem a pénz miatt csinál, csak emberszeretetből - ezt a mondatot imádtam :D :D)

Előzmény: Easy Driver (2076)
Easy Driver Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 2076

Jó lenne, ha egyszer lenne egy pesti gazda. De olyan, akinek a birtoka is ott van, mondjuk a város szélén, de a távolban látszik a "sziti". Érdekes lenne, mennyire lehet más az életszemlélete, a világlátása, mint a falvakban, kisvárosokban élő gazdáké.

 

A tegnapi adásból a szokásos nyelvújító program sem maradhatott ki: "elsajátosítani" :D

Házasodna a marha Creative Commons License 2024.04.15 0 1 2075

Sajnos nem láttam végig a tegnapi adást, de amit láttam, az alapján ígéretes lesz az évad. Anikóval lecseréltették a rozzant VW-Bogarat egy szép (szintén piros) Suzuki Scross-ra, minőségi a csere! :) Gondolom reklámpénz is járt vele, mert állandóan a nézők képébe tolják kitakarás nélkül a Suzuki emblémát, meg persze magát az autót is.

 

Amit láttam az adásból a legnagyobb tanulság: a magyar lovak annyira finnyások, hogy csak olyan lovászlányokkal engedik magukat lecsutakolni, akik frissen jöttek ki a szépségszalonból, és akiknek akkora a műszempillájuk, hogy annak sűrű rebegtetésével, akár is le tudnák kefélni a pacikat... :) Ja, meg minimum olyan ruhát vettek fel a hölgyek a lóápoláshoz, amivel vidéken még senkit nem néznének ki az iskolák farsangi alapítványi báljaiból. :)

 

József gazda a múlt évben annyira mély benyomást tett a készítőkre a "p@ncikeresős" megnyilvánulásával, hogy vissza is emelik az idei évadra is. :)

Úgyhogy lesz itt minőség, meg izgalmak!   

Mazsola0070 Creative Commons License 2024.04.15 0 0 2074

Ezek szerint újra jön az ájtatos Puncizós:

 

https://port.hu/cikk/tv/hazasodna-a-gazda-jozsi-gazda-visszater-es-ujra-almai-nojet-keresi/article-101154?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=content

 

Na de mi lett Böbelánnyal?

 

És lesz még olyan nő, aki ezzel a csávóval szóbaáll? (Tudom, álkérdés, hát persze, hogy lesz....)

 

 

 

Előzmény: Ilhilla (2073)
Ilhilla Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 2073

Egész elfogadhatóak a gazdák, sőt van, aki szimpatikus így elsőre (a 23 éves óriásbébi srác nem).

 

Azt sem bánnám, ha "puncizós" Józsi is lenne, szórakoztató! 

Ilhilla Creative Commons License 2024.04.12 0 0 2072

Tegnap -egy 2019-es Ízőrzők c. műsorban- szerepelt "Libás" Pista bácsi! Nagyon értelmes szöveget mondott a libákról, a vendlátásról.

Mazsola0070 Creative Commons License 2024.04.03 0 0 2071

Én UTÓD-ot vártam (akin lehet röhögni), nem őt magát....

Előzmény: Ilhilla (2070)
Ilhilla Creative Commons License 2024.04.03 0 0 2070

 

Remélem azért lesz Libás (Sóher) Pejsta vagy Puncizós utód is.....

 

Most zúgolódsz azon, amiben még korábban reménykedtél? :-)

 

Egyébként én jól szórakoztam az "öregen", ő nem akart senkit megbántani, a kislányai "nyelvén" fogalmazta meg a vaginát! Különben is: ha vannak "faszik" és "vén f@szok", miért nem lehetnek "puncisok"? :D

 

Majd meglátod, mennyi levelet fog kapni! Sajnos, ha okult a korábbiakból és változtatott a viselkedésén,  felfogásán, már nem lesz az "eredeti"! 

Előzmény: Mazsola0070 (2069)
Mazsola0070 Creative Commons License 2024.04.03 0 0 2069

Akartam hozni a szaktopicba is a témát, de látom megelőztél:))

 

De azért beírom ide is:

 

Ez a Józsi gazda a puncizással magát nagy nyilvánosság előtt lejárató, a dublini burleszket Böbelánnyal párban előadó Puncizós gazda???

 

És mi lett Böbelánnyal (Puncizós szerint a "C verzióval", miután a nagy puncizás után a másik két lány otthagyta a francba), ezek szerint a nagy egymásra találásuk is kamu volt, és az egész csak a potyautazásért volt mind a két fél részéről?

 

És ezt az urat hívja vissza a Retek??? Csak gratulálni tudok.

 

És az a tragédia, hogy lesznek is hölgyek (vagy ahogy Puncizós hív minden jelöltet, kortól függetlenül: lányok), akik annak ellenére fognak jelentkezni az ájtatos Puncizóshoz, akik most már tisztában is vannak azzal, hogy a nőket puncinak tekinti.....

Előzmény: nlion (2068)
nlion Creative Commons License 2024.04.03 0 0 2068

Józsi gazda visszatér a Házasodna a gazda új évadjába! Jövő héten vasárnap 20.10-kor bemutatkoznak a gazdák az RTL műsorán!
Nem semmi hogy ennyire hozta a nézettséget és szórakoztatást h visszahozzák :D

Mazsola0070 Creative Commons License 2024.02.13 -2 0 2067

Már promózzák az új évadot, ha jól láttam Nyálcserésékkel (Kaligarival), ezek szerint az új évadban is a folyamatos nyálcsere lesz az irány...... 

 

Remélem azért lesz Libás (Sóher) Pejsta vagy Puncizós utód is.....

 

Azért megnéznék egy promóriportot Böbelánnyal vagy Miss Jégcsappal is.  

Amaribp Creative Commons License 2023.12.07 0 1 2066

Szegény...tök mindegy mit mondott. Máskülönben szimpatikus volt? Nekem nem, ez van.

Előzmény: Mazsola0070 (2064)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.30 -4 2 2065

Szerintem ez a dolog kissé fel lett fújva! A gazda "finoman" akarta kifejezni magát (ezt a kifejezést inkább a gyerekek használják, lányaitól hallhatta), és nem gondolt arra, hogy majd Krisztina úgy reagál, hogy "neki csak a pi..a fontos"! :D

Előzmény: Mazsola0070 (2064)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.11.30 -1 0 2064

Puncizó ("az RTL sztárja") összeomlott....

 

https://naphire.hu/cikk/osszeomlott-az-rtl-sztarja

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.22 -2 1 2063

Érdekes, én azt hittem, a legós versenyt alig fogják nézni, ehhez képest -a táncos műsor alatt- elég sokan nézték. Én az elejébe és a végébe néztem bele, elámultam, mire képesek a versenyzők, mi mindent tudnak kihozni ezekből a kis műanyag dolgokból. 

Ezen a héten "kutya hasonmásokat" kell alkotniuk, ez sem lesz kutya! :-)

Előzmény: Peraltada (2062)
Peraltada Creative Commons License 2023.11.22 -1 1 2062
Előzmény: Mazsola0070 (2061)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.11.22 -2 0 2061

Tartok tőle, hogy ezek után a műsor következő évadában minden részben puncizni fognak (de lehet, hogy kerítenek egy olyan gazdasszonyt is, aki meg a fütyit szereti emlegeti), a nézettségért mindent....

 

https://port.hu/cikk/tv/jozsef-gazda-pncizasa-a-tevenezettseget-is-megrengette/article-97750?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=content

deluigi Creative Commons License 2023.11.20 -4 2 2060

100x lattam ezt a klippet es nem ugrott be, hogy o van benne

 

akkoriban meg volt eletkedve...

Előzmény: Mazsola0070 (2058)
Amaribp Creative Commons License 2023.11.20 0 0 2059

Szuper :)

Előzmény: Mazsola0070 (2058)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.11.19 0 0 2058
Tulipántoss Creative Commons License 2023.11.19 0 2 2057

"  Lehet, hogy az "Anna és József párosítás " lett volna a legjobb, nem igaz?!  " 

 

A fenti mondatot lentebb írtam Anna gazdasszonnyal kapcsolatban.

 

Amikor viszont a lenti cikkbe belefutottam most, azt hittem hirtelen, hogy tényleg jövőbe látó vagyok?! 😮 Hmmm....

https://rtl.hu/hazasodna-a-gazda/2023/11/18/anna-gazda-interju-randi-visszajelzesek-jozsef-gazda

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!